Νέα

Πιατσα κοντα στο HOTEL ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ Γερανιου κ Ζηνονος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα M_kats
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456

αφιερωμενο στους πιατσοβιους της ζηνωνος  :rockon:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
Το χρονικο διαστυμα του μπανιου 5 - 10 λεπτα ας πουμε μετραει στο μισαωρο που θα εχει συμφωνηθει ? Και το ξενοδοχειο θα εχει τις προδιαγραφες για ενα μπανιο (πετσετα και ζεστο νερο ) ?

Μήπως τρολάρεις; Σιγά μην κάτσει σε μπάνιο με αρωματικά άλατα και σαπουνάδες. Ένα ντουσάκι κάνουν όλες 2 - 3 λεπτά. Και βέβαια υπάρχουν πετσέτες και ζεστό νερό. Αν τις ξεχάσανε φωνάζεις την καμαριέρα και σου φέρνει. Γιατί το κάνεις Ανατολικό ζήτημα; 
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16
Επισης προσοχη οταν πάτε στο μπάνιο και ειναι η πουτάνα στο δωμάτιο διότι το χρήμα στην τσέπη του τζήν :P θα κάνει φτερά
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
Επισης προσοχη οταν πάτε στο μπάνιο και ειναι η πουτάνα στο δωμάτιο διότι το χρήμα στην τσέπη του τζήν :P θα κάνει φτερά

υπέθετα ότι όλοι γνωρίζουν ότι μπαίνουμε στο μπάνιο ΜΑΖΙ με το τσαντάκι μέσης μας, μέσα στο οποίο έχουμε λεφτά, δίπλωμα, ταυτότητα, κινητό και προφυλακτικά.
 
OP
OP
M

M_kats

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Ντουζ  εγω παιδια ΔΕΝ  θα κανω στο ξενοδοχειο εκει. 10 λεπτα ειναι το σπιτι μου θα εχω μπανιαριστει απο εκει και θα ειμαι μοσχομυρισμενος με καθαρα ρουχα κλπ, ελπιζω να μην φερει αντιρηση η κοπελα, αυτη ομος πρεπει να κανει ενα ντουζακι για φρεσκαρισμα. :grin: :grin: :grin: :huh: :P :-*
Ελπιζω να περασω καλα
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16
Ντουζ  εγω παιδια ΔΕΝ  θα κανω στο ξενοδοχειο εκει. 10 λεπτα ειναι το σπιτι μου θα εχω μπανιαριστει απο εκει και θα ειμαι μοσχομυρισμενος με καθαρα ρουχα κλπ, ελπιζω να μην φερει αντιρηση η κοπελα, αυτη ομος πρεπει να κανει ενα ντουζακι για φρεσκαρισμα. :grin: :grin: :grin: :huh: :P :-*
Ελπιζω να περασω καλα

καλα να περασεις φιλος με καποτα το νου σου :zfuck:
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
637
Κριτικές
12
Like
187
Πόντοι
5.765
Επισης προσοχη οταν πάτε στο μπάνιο και ειναι η πουτάνα στο δωμάτιο διότι το χρήμα στην τσέπη του τζήν :P θα κάνει φτερά

Το πιο καλο ειναι αφου παμε για αυτη την δουλεια να εχουμε πανωμας το ακριβες ποσο μονο .
25 ή 30 ευρω .
Ουτε ταυτοτητες χαρτια κλπ .
Ολα στο μηχανακι ..
 
OP
OP
M

M_kats

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Το πιο καλο ειναι αφου παμε για αυτη την δουλεια να εχουμε πανωμας το ακριβες ποσο μονο .
25 ή 30 ευρω .
Ουτε ταυτοτητες χαρτια κλπ .
Ολα στο μηχανακι ..
Παιζει να σε κλεψει δηλαδη η κοπελια ? Δεν το ηξερα να λοιπον μια διαφορα αναμεσα στους οικους ανοχης και στο ξενοδοχειο. Επομενως αυτο που σκευτομαι εγω ειναι 1) να μην μπω για μπανιο καθολου ( οταν λεμε μπανιο ενοουμε απλο ντους φρεσκαρισμα 2- 3 λεπτα ) 2) να εχω το ακριβες ποσο στο πορτοφολι και τα υπολοιπα χρηματα στην μεσα κρυφη τσεπη του μπουφαν 3) Να μην εχεις κοντα ταυτοτητα δεν ειναι και οτι καλυτερο με τοσα στρουμφακια μπορει να στην ζητισουν να μην την εχεις και να τραβιεσαι.
Αλλο ξενοδοχειο εκτος απο το ανδρονικη με κοπελες που να πιατσαρουν απ εξω ξερουμε ?  :think:
 

Επισκέπτης
Εφοδος με τα πρωτα σκοταδια στην ανωτερω πιατσα, περνωντας απο Χαλκοκονδυλη ενα αραπακι ηταν στο περιπτερο της ΔΕΗ (δεν του μιλησα), στο JOYS οι γνωστες κλανες (ξανθια γιοκ) και βουρ για τη Γερανιου.
Παω στο ξενοδοχειο Ανδρονικη μπαινω μεσα να κοψω κινηση μια ξανθια τυπισσα προς τα μεσα πισοπλωτα. Φακ τωρα πως να παω ετσι χυμα, ασε ρωταω τον ξενοδοχο αν εχει και καλα δωματιο. Οχι μου λεει!
Φακ δε μενω με τη ντουντα στο χερι λεω μεσα μου. Για να συνεχισω την παρλα επιτηδες και να με ακουσει η ξανθια ρωταω ποσα κοστιζει η διανυκτερευση για δυο ατομα. 25 μου απανταει. ΟΚ θα περασω αυριο αν ειναι και δρομο....
Βγαινοντας εξω αρχισα να ψωλαρω και καλα εκει απεναντι στα κινηταδικα των ΟΡΚ ωστε να με δει η ξανθια μπας και βγει εξω. Επιτηδες επαιρνα και τηλεφωνα φιλους να τους ζαλιζω τα αρχιδια πηγαινοερχομενος περα δωθε....
Τσουκ μετα απο μερικα λεπτα βγηκε η ξανθια. Μετριου αναστηματος παντελονι φορουσε εχει μπουτακια τεσπα ενω ημουν ετοιμος να γειωσω το Νικο για να την πεσω στην ξανθια, σαν τον διαολο γαμω τη γκαντεμια μου εμφανιστηκε ο Πολυδευκης!
- Ρε τι κανεις εδω μου λεει σε παιρνω τηλεφωνα και με γραφεις....
- Εχω μπλεξει του λεω αφου ξερεις τι κανω....
- Παμε να κερασεις τιποτα παλιοκαριολη, ασε τα τρως ολα με τις πουτανες....

Κι ετσι μου χαλασε τη δουλεια ΓΚΡ....
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Εφοδος με τα πρωτα σκοταδια στην ανωτερω πιατσα, περνωντας απο Χαλκοκονδυλη ενα αραπακι ηταν στο περιπτερο της ΔΕΗ (δεν του μιλησα), στο JOYS οι γνωστες κλανες (ξανθια γιοκ) και βουρ για τη Γερανιου.
Παω στο ξενοδοχειο Ανδρονικη μπαινω μεσα να κοψω κινηση μια ξανθια τυπισσα προς τα μεσα πισοπλωτα. Φακ τωρα πως να παω ετσι χυμα, ασε ρωταω τον ξενοδοχο αν εχει και καλα δωματιο. Οχι μου λεει!
Φακ δε μενω με τη ντουντα στο χερι λεω μεσα μου. Για να συνεχισω την παρλα επιτηδες και να με ακουσει η ξανθια ρωταω ποσα κοστιζει η διανυκτερευση για δυο ατομα. 25 μου απανταει. ΟΚ θα περασω αυριο αν ειναι και δρομο....
Βγαινοντας εξω αρχισα να ψωλαρω και καλα εκει απεναντι στα κινηταδικα των ΟΡΚ ωστε να με δει η ξανθια μπας και βγει εξω. Επιτηδες επαιρνα και τηλεφωνα φιλους να τους ζαλιζω τα αρχιδια πηγαινοερχομενος περα δωθε....
Τσουκ μετα απο μερικα λεπτα βγηκε η ξανθια. Μετριου αναστηματος παντελονι φορουσε εχει μπουτακια τεσπα ενω ημουν ετοιμος να γειωσω το Νικο για να την πεσω στην ξανθια, σαν τον διαολο γαμω τη γκαντεμια μου εμφανιστηκε ο Πολυδευκης!
- Ρε τι κανεις εδω μου λεει σε παιρνω τηλεφωνα και με γραφεις....
- Εχω μπλεξει του λεω αφου ξερεις τι κανω....
- Παμε να κερασεις τιποτα παλιοκαριολη, ασε τα τρως ολα με τις πουτανες....

Κι ετσι μου χαλασε τη δουλεια ΓΚΡ....
ρε τον Πολυδεύκη!
 

Επισκέπτης
Ασε φιλε γιατι σπαστηκα, που στο διαολο, διαολο εμφανιστηκε εκει γαμω την ατυχια μου. Και το ξερω οτι δε ΧΧΧ, τεσπα περνουσε για κατι προσωπικο.
Επειδη διαβασα το θρεντ, λοιπον καποια πραγματα ειναι αυτονοητα. Καταρχας οταν πας σε πιατσα καλο ειναι να περνας μια φορα, να ξαναπερνας αλλη μερα και να σταμπαρεις φατσες. Π.χ. στο JOYS (λιγο μετα την Ομονοια) δυο απο τις τυπισσες μου την επεσαν στην ψυχρα!
Απο την αλλη μερια οταν πας για μπανιο, ε θελει πολυ σκεψη οτι δεν αφηνεις τα προσωπικα σου αντικειμενα σε κοινη θεα?
Εγραψε κι ο φιλος Μποκολος καποια ωραια πραγματακια, λοιπον να εχετε αερα κι ανεση αλλιως αν σας παρει χαμπαρι οτι μιναρετε, αστο να σας λειπει το ψαρεμα στις πιατσες. Το ουσιαστικο δωρακι (καλυτερα απο το δωρο, υποκοριστικα RULEZ) μου θυμιζει γραφεια κωλ γκερλς το δωρακι της ειναι ΧΨΩ Ευρω
Καλο ειναι να ακολουθουμε την τακτικη αλλα και την ορολογια της πιατσας ;)
 

Pikachu

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
μετα τις 12 το βραδυ πιατσαρει τιποτα ??
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Ασε φιλε γιατι σπαστηκα, που στο διαολο, διαολο εμφανιστηκε εκει γαμω την ατυχια μου. Και το ξερω οτι δε ΧΧΧ, τεσπα περνουσε για κατι προσωπικο.
Επειδη διαβασα το θρεντ, λοιπον καποια πραγματα ειναι αυτονοητα. Καταρχας οταν πας σε πιατσα καλο ειναι να περνας μια φορα, να ξαναπερνας αλλη μερα και να σταμπαρεις φατσες. Π.χ. στο JOYS (λιγο μετα την Ομονοια) δυο απο τις τυπισσες μου την επεσαν στην ψυχρα!
Απο την αλλη μερια οταν πας για μπανιο, ε θελει πολυ σκεψη οτι δεν αφηνεις τα προσωπικα σου αντικειμενα σε κοινη θεα?
Εγραψε κι ο φιλος Μποκολος καποια ωραια πραγματακια, λοιπον να εχετε αερα κι ανεση αλλιως αν σας παρει χαμπαρι οτι μιναρετε, αστο να σας λειπει το ψαρεμα στις πιατσες. Το ουσιαστικο δωρακι (καλυτερα απο το δωρο, υποκοριστικα RULEZ) μου θυμιζει γραφεια κωλ γκερλς το δωρακι της ειναι ΧΨΩ Ευρω
Καλο ειναι να ακολουθουμε την τακτικη αλλα και την ορολογια της πιατσας ;)
το joys που ειναι γιατι κόλλησα ;
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Βερανζέρου και Γ'Σεπτεμβρίου γωνία-εκεί που είναι η Πλ.Λαυρίου και η σχετική πιάτσα.
α ναι σωστά εκεί είδα το Σάββατο το πρωι μια φοβερή κωλαρου ξανθιά ! Σ ευχαριστω φίλε !
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
ρουμανα ειναι ; Την εχεις πάρει ;

Παλιά δούλευε στην Πλ.Βάθη, στο ξενοδοχείο Κισσός(μετά έγινε Dream και πιο μετά Amnesia).

Δύο φορές που την είχα πάρει ήταν ψιλοξεπέτα.

Μετά άρχισε να πιατσάρει στην Πλ.Λαυρίου όπου και δεν την έχω πάρει για να δω αν βελτιώθηκε--την είδα και σήμερα και είναι πραγματικά εντυπωσιακή μπροστά σε όλον εκείνο τον υπόλοιπο συρφετό της Πλατείας.

Και αυτό έγραψα και στο άλλο θρεντ, ότι δηλαδή το ξέρει ότι εκεί είναι η πιο ωραία και προσπαθεί να το εκμεταλευθεί ζητώντας 35 ευρώ.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Οι κοπελες εκει ειναι καπως πιο  καθαρες   ή ειναι πρεζουδες οπως αναφερθηκε καπου ?

Οι κοπέλες που κάνουν πιάτσα έξω από το "Ανδρονίκη" ΔΕΝ είναι πρεζούδες, ίσα - ίσα είναι από τις πιο καθαρές που κυκλοφορούν στις πιάτσες του Κέντρου.

Εφοδος με τα πρωτα σκοταδια στην ανωτερω πιατσα, περνωντας απο Χαλκοκονδυλη ενα αραπακι ηταν στο περιπτερο της ΔΕΗ (δεν του μιλησα), στο JOYS οι γνωστες κλανες (ξανθια γιοκ) και βουρ για τη Γερανιου.
Παω στο ξενοδοχειο Ανδρονικη μπαινω μεσα να κοψω κινηση μια ξανθια τυπισσα προς τα μεσα πισοπλωτα. Φακ τωρα πως να παω ετσι χυμα, ασε ρωταω τον ξενοδοχο αν εχει και καλα δωματιο. Οχι μου λεει!
Φακ δε μενω με τη ντουντα στο χερι λεω μεσα μου. Για να συνεχισω την παρλα επιτηδες και να με ακουσει η ξανθια ρωταω ποσα κοστιζει η διανυκτερευση για δυο ατομα. 25 μου απανταει. ΟΚ θα περασω αυριο αν ειναι και δρομο....

Βγαινοντας εξω αρχισα να ψωλαρω και καλα εκει απεναντι στα κινηταδικα των ΟΡΚ ωστε να με δει η ξανθια μπας και βγει εξω. Επιτηδες επαιρνα και τηλεφωνα φιλους να τους ζαλιζω τα αρχιδια πηγαινοερχομενος περα δωθε....
Τσουκ μετα απο μερικα λεπτα βγηκε η ξανθια. Μετριου αναστηματος παντελονι φορουσε εχει μπουτακια τεσπα ενω ημουν ετοιμος να γειωσω το Νικο για να την πεσω στην ξανθια, σαν τον διαολο γαμω τη γκαντεμια μου εμφανιστηκε ο Πολυδευκης!
- Ρε τι κανεις εδω μου λεει σε παιρνω τηλεφωνα και με γραφεις....
- Εχω μπλεξει του λεω αφου ξερεις τι κανω....
- Παμε να κερασεις τιποτα παλιοκαριολη, ασε τα τρως ολα με τις πουτανες....

Κι ετσι μου χαλασε τη δουλεια ΓΚΡ....

Τζάμπα κόπο έκανες εν τέλει, παρότι εκεί έχουν δεινοπαθήσει με ασφαλίτες αν μπεις στη ρεσεψιόν και ρωτήσεις ονόματα κοριτσιών, από πού τις τσιμπάς για να τις πας πάνω σε δωμάτιο, ποια είναι ποια και τα λοιπά σου λένε χύμα, εμένα από την πρώτη φορά που πήγα με ενημέρωσαν κι ας μη με είχαν ξαναδεί...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom