Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πεζόδρομος Χαλκιδος 5-Π.Φάληρο (πρώηνΣκαβάτζου & Ζησιμοπούλου)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 966
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
δαναη αμα ερθω σημερα θα παρω προσφορα η αυστηρα απο αυριο !!!!!!!!!!!

:think: :think: θα ερσεις ...γιατι καθε φορα λες κ τιποτα δεν ερχεσε.....ελα για να μου πεις αμα θ'ρεσει κ ολες..... :-* :-* :-* :-* τι καλη γυνεκα ειμαι ειδες μεχρι γυνεκα θα σου βρω.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: κλαησπεραααα.....τι κανετε ωμορφα παιδυα σημερα ξυπνισα με κεφι... :dancing: η ζεστι ειναι μου θημιζει πατριδα :rolleyes:...στο θεμα μας...σημερα οπως καθεμερα ...η Ροζα,Εβα,Λιζα,Λιλιαν κ Σοφια......σας περημενουνε για αξεχαστες στιγμες χαλαρωσει,παιχνυδια ;) κ οχι μονο η συνεδρεια ειναι 60...κ απο σημερα το ερωτηκο μασσαζ με 4 χερια με τελικο στομ...ειναι 50.....το μαγαζι ειναι ανοικτο μεχρι 9 το βραδυ...φιλουθκια :-* :-* :-*
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: κλαησπεραααα.....τι κανετε ωμορφα παιδυα σημερα ξυπνισα με κεφι... :dancing: η ζεστι ειναι μου θημιζει πατριδα :rolleyes:...στο θεμα μας...σημερα οπως καθεμερα ...η Ροζα,Εβα,Λιζα,Λιλιαν κ Σοφια......σας περημενουνε για αξεχαστες στιγμες χαλαρωσει,παιχνυδια ;) κ οχι μονο η συνεδρεια ειναι 60...κ απο σημερα το ερωτηκο μασσαζ με 4 χερια με τελικο στομ...ειναι 50.....το μαγαζι ειναι ανοικτο μεχρι 9 το βραδυ...φιλουθκια :-* :-* :-*

δαναη δεν καταλαβα τιποτα!!!!!!!! εγω θελω ενα καλο μασαζ με 4 χερια και μετα τελικο στοματικο ποσα θα δωσω?
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: κλαησπεραααα.....τι κανετε ωμορφα παιδυα σημερα ξυπνισα με κεφι... :dancing: η ζεστι ειναι μου θημιζει πατριδα :rolleyes:...στο θεμα μας...σημερα οπως καθεμερα ...η Ροζα,Εβα,Λιζα,Λιλιαν κ Σοφια......σας περημενουνε για αξεχαστες στιγμες χαλαρωσει,παιχνυδια ;) κ οχι μονο η συνεδρεια ειναι 60...κ απο σημερα το ερωτηκο μασσαζ με 4 χερια με τελικο στομ...ειναι 50.....το μαγαζι ειναι ανοικτο μεχρι 9 το βραδυ...φιλουθκια :-* :-* :-*


βρε Δανάη θάλασσα τα εκανες πάλι  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
το διπλό ειναι 100 και οχι 50 ..τουλαχιστον ετσι ελεγες χθες  :grin: :grin:
Ερωτευμένη εισαι μου φαινεται
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
καλημερα αντρα μου.....ειναι 50 καθε κωπελα..δηλαδη 100...οκ

ετσι πες και επαθα εμφραγμα πρωι πρωι λεω με ενα 50αρι δυο κοπελες τα παντα ολα !!!!!!!!

αν ηταν ετσι θα ερχομουν να κατασκηνωσω εκει να δινω πενηνταρικα να με τριβετε!!!!!!!!
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
βρε Δανάη θάλασσα τα εκανες πάλι  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
το διπλό ειναι 100 και οχι 50 ..τουλαχιστον ετσι ελεγες χθες  :grin: :grin:
Ερωτευμένη εισαι μου φαινεται

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ρε παιδυα μωλης ξυπνισα...μετα ειδα οτι ειχα γραψει ετσι ...σιγνωμη :'( μηνμε μαλωνετε.... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* φιλουθκια παντου...
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ρε παιδυα μωλης ξυπνισα...μετα ειδα οτι ειχα γραψει ετσι ...σιγνωμη :'( μηνμε μαλωνετε.... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* φιλουθκια παντου...


Φιλουθκια παντου  :think: :think: :think: :??? παντου οπου θελω δηλαδή  :pipa2: :pipa2: :pipa2:???? :2funny: :2funny:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
γυναικα η ελληνιδα τι εγινε ειναι ακομα εκει η εφυγε?
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
αλλη ελληνιδα εχουμε ? αν οχι να βαλω την περουκα να ερθω ??????????
οχι μωρο μου δεν εχει αλη ελλινηδα....αλα εσυ με περουκα λες να μου βγαλει κανενα ραντεβου... :2funny: :2funny: ωρα ειναι να δουλεβεις κ εσυ λιγακι... :2funny: :2funny: :s&m_2:
 

glasser

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2012
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: κλαησπεραααα.....τι κανετε ωμορφα παιδυα σημερα ξυπνισα με κεφι... :dancing: η ζεστι ειναι μου θημιζει πατριδα :rolleyes:...στο θεμα μας...σημερα οπως καθεμερα ...η Ροζα,Εβα,Λιζα,Λιλιαν κ Σοφια......σας περημενουνε για αξεχαστες στιγμες χαλαρωσει,παιχνυδια ;) κ οχι μονο η συνεδρεια ειναι 60...κ απο σημερα το ερωτηκο μασσαζ με 4 χερια με τελικο στομ...ειναι 50.....το μαγαζι ειναι ανοικτο μεχρι 9 το βραδυ...φιλουθκια :-* :-* :-*
Γειά σου κουκλάρα Δανάη....να σε ρωτήσω, το τελείωμα στο στόμα, θα είναι με ή χωρις προφυλακτικό?
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
οχι μωρο μου δεν εχει αλη ελλινηδα....αλα εσυ με περουκα λες να μου βγαλει κανενα ραντεβου... :2funny: :2funny: ωρα ειναι να δουλεβεις κ εσυ λιγακι... :2funny: :2funny: :s&m_2:

οχι απλα κανενα ραντεβου λεω απο τωρα να στειλεις τα αλλα κοριτσια διακοπες και θα κρατησω το μαγαζι μονος μου!!!!!
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
:kissass:
Γειά σου κουκλάρα Δανάη....να σε ρωτήσω, το τελείωμα στο στόμα, θα είναι με ή χωρις προφυλακτικό?

γεια σου μωρο μου καποια πραγματα πρεπει να συζητησεις με της κωπελες που θα διαλεγες εσυ????/
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
οχι απλα κανενα ραντεβου λεω απο τωρα να στειλεις τα αλλα κοριτσια διακοπες και θα κρατησω το μαγαζι μονος μου!!!!!

λοιπον ελα πο δω για να εχουμε κ ποικιλια ...κοιτα να δεις 5 κοριτσια κ ενα αγορι κ τι αγορι... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: τροπος που λεγετε.............το μυαλο σου εκει... :2funny: :2funny:

δεν ξέρω τιποτα ... τα γραπτά μένουν . :grin: :grin: :grin:... και επειδη λέω να περάσω αυριο μια βόλτα απο εκει ,( με ποναει λιγο η πλατη μου  )  να μην κρυφτεις  εγω θέλω τα φιλάκια που μου εταξες . :dancing: :dancing: :dancing:..ολα και ολα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom