Νέα

Πετρούλα Kama Sutra!!! Νέα 3D ταινία Sirina!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Η Αφρουλα ποια ειναι?  :think:


Έχεις δει "χοντρό και λιγνό"; Πάνω κάτω είναι το ίδιο. Πρόσθεσε μόνο το πολύ!!! Η Πετ είναι ο πολύ λιγνός και η Αφρούλα είναι ο πολύ...παχουλός!!!!!!
 
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
478
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
1
την αφρουλα??? εδω τη ντουβλη βαλανε και εφαγαν το κραξιμο του ιπποποταμου... αμα βαλουν και την αφρουλα θα τους λιντσαρουν.
 

Facial_Freak

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Η μαλακο η Πετρουλα εκανε το μεγαλυτερο της λαθος. Ουτως η αλλως, η διαφημιση που φαγαμε ολοι ελεγε για αισθησιακη ταινια, ροζ DVD και τα σχετικα. Τοχει ακουσει ολη η ελλαδα μωρη καριολα ξωφτερνη οτι γυρισες τσοντα, η ρετσινια σου κολλησε, τι εχεις να φοβηθεις, γαμησου τουλαχιστον να τα αρπαξεις οπως κ η Τζουλια!!!
Ο δε Σειρηνακης, αλλος μαλακας αποκει. Αλλα δε πειραζει, αποδω μεσα, απο μας εγινε γνωστος, απο μας θα ξαναγινει και αγνωστος. :birdman: :birdman: :birdman:
Παρεπιπτοντως, ρε παιδια, αυτη η μαλακια το 3d deν παιζει σε κανονικη τηλεοραση? γιατι εχω γυαλια, κ το δοκιμασα με την τσοντα της Βαβατση, αλλα πολυ θολουρα ρε πουστη μου!! Ειτε τα φορας τα κωλογυαλα ειτε οχι, ενα κ το αυτο!
Τι παιζει? ξερει κανεις??? μηπως φταιει το οτι ειναι σπασμενο??
 

Sacher

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
47
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Ο Σειρηνάκης πρέπει να το κλείσει αυτό το μπουρδ... που το λέει εταιρεία.Στις  τελευταίες ταινίες μας κοροιδεύει κανονικά.Προσπαθεί με τάχα ονόματα της show biz να προκαλέσει ενδιαφέρον ώστε να πάνε τα θύματα να αγοράσουν τις ταινίες του.Πρέπει να το πάρει είδηση πως με τέτοιες κινήσεις μόνο στην καταστροφή οδεύει.Υπάρχουν στο διαδίκτυο πολύ πιο ενημερωτικές τσόντες σε σχέση μ'αυτό το θέαμα.Κάνει επανειλημμένα λάθη.
Πετρούλα και παρτενέρ εντελώς εμετικοί.Την ταινία έπρεπε να την περάσω στο fast forward.Κρίμα είχε κάνει καλό ξεκίνημα η sirina και τώρα τα έχει σκατ.. πατώσει!
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΦΑΝΕΣ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΠΟΥ ΚΑΥΛΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΣΩΣΤΟ ΠΟΡΝΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΛΠΙΖΩ
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Η μαλακο η Πετρουλα εκανε το μεγαλυτερο της λαθος. Ουτως η αλλως, η διαφημιση που φαγαμε ολοι ελεγε για αισθησιακη ταινια, ροζ DVD και τα σχετικα. Τοχει ακουσει ολη η ελλαδα μωρη καριολα ξωφτερνη οτι γυρισες τσοντα, η ρετσινια σου κολλησε, τι εχεις να φοβηθεις, γαμησου τουλαχιστον να τα αρπαξεις οπως κ η Τζουλια!!!
Ο δε Σειρηνακης, αλλος μαλακας αποκει. Αλλα δε πειραζει, αποδω μεσα, απο μας εγινε γνωστος, απο μας θα ξαναγινει και αγνωστος. :birdman: :birdman: :birdman:
Παρεπιπτοντως, ρε παιδια, αυτη η μαλακια το 3d deν παιζει σε κανονικη τηλεοραση? γιατι εχω γυαλια, κ το δοκιμασα με την τσοντα της Βαβατση, αλλα πολυ θολουρα ρε πουστη μου!! Ειτε τα φορας τα κωλογυαλα ειτε οχι, ενα κ το αυτο!
Τι παιζει? ξερει κανεις??? μηπως φταιει το οτι ειναι σπασμενο??

απλά είναι 3D του κώλου, δεν φταίς εσύ ούτε η τηλεοραση σου, έτσι έπαιξε σε όλους θολά με ή χωρίς τα κωλογυαλιά του Σειρήνα :headbang: :headbang: :headbang:

για τα πρώτα σου σχόλια συμφωνώ απολυτα και ξεράθηκα στα :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom