Νέα

Petite 18χρονο κοντοπούτανο!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MasterC
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 8K
  • Ετικέτες
    petite
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Χθες βράδυ κατα της 2.00 όπως κατεβαίνουμε την Ιάσωνος στη πρώτη διαστάυρωση που είναι και ένα τραβέλι με ένα μαύρο fiat punto συνήθως έχει στο αριστερό μας χέρι σε ένα σπίτι 2 μπουρδέλα, ένα πάνω και ένα κάτω.(ΟΧΙ επι τις Ιάσωνος,δεν θυμάμαι πως λεγόταν ο άλλος ο δρόμος ο κάθετος)  Στο κάτω ήταν ένα υπέροχο κοντοπούτανο με μόλις 15?...Τα δωμάτια όλα φουλ...Μπαινω τελικά στο δωμάτιο που είναι δίπλα στη τσατσά και όσο την περίμενα την άκουγα που συζητούσε με έναν (οχι πελάτη).Η κοπέλα έλεγε είναι η 2η μέρα της εδώ και δεν έχει συνηθήσει τόσους πελάτες,δούλευε με 3-4 ραντεβού τη μέρα σε σπίτια.Καποια στιγμή μπαίνει μέσα το κοντοπούτανο...μολις το είδα απο κοντά ήθελα όλο και περισσότερο να το ξεσκίσω !!!  :2funny: Μου έκανε παρα πολυ καλή πίπα....και δεν έβγαλε τις ψιλοτάκουνες μπότες της...(Μαζί με αυτές πάνω απο 1.63 δεν ήταν) είχε πολύ καλό βυζάκι για το μέγεθος της...Μου έλεγε πως την λένε Λόλα και είναι αλβανίδα. (δεν εμοιαζε καθόλου).ηλικία δεν ρώτησα αλλά θα τον έκοβα οτι δεν είναι πάνω απο 18 !  και οτι δεν θα είναι για πολύ ακόμα εκεί γιατι απλά δεν γουστάρει δεν μπορεί.Ποναγε πολύ στο σεξ και ήταν και αρκετά στενή...στην αρχή την πήρα πισσοκολητά με την υπέροχη κωλοτρυπίδα της να με τρελλαινει αλλά δεν ρώτησα αν την έδινε γιατι αυτή πόναγε απο μπροστά...μετά τη γύρισα ανάσκελα και τη πήδηξα πολύ δυνατά...πόναγε αλλά δεν είπε τίποτα...Ανετα ξαναπήγαινα
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Μου έκανε παρα πολυ καλή πίπα....και δεν έβγαλε τις ψιλοτάκουνες μπότες της...(Μαζί με αυτές πάνω απο 1.63 δεν ήταν) είχε πολύ καλό βυζάκι για το μέγεθος της...Μου έλεγε πως την λένε Λόλα και είναι αλβανίδα. Ποναγε πολύ στο σεξ...

Tην πήρα κι εγώ και μάλιστα της έκανα πλάκα καθώς την γαμούσα γιατί της έλεγα...
Λόλααα πάρτα όλααα...
Μην ζορίζεσαι... πρέπει να μάθεις να γαμιέσαι με ευρω-πέους και διάφορες άλλες ατάκες... κι αυτή γελούσε...
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
αυτό είναι ,, για μια φορά ακόμα ζηλεύω την Αθήνα

στην θες/νίκη με 15ευρο δεν τραβάς ούτε μαλακία
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
γι αυτο βγαζετε τον ψωμιαδη?
ειναι η ψηφος ποιο φτηνη απο τη :jerking: :jerking:και τη ριχνετε ετσι κουτουρου??
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
προβλέπω να κερδίζει στην δημοφιλια την Ντενίζ..
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Χθες βράδυ κατα της 2.00 όπως κατεβαίνουμε την Ιάσωνος στη πρώτη διαστάυρωση που είναι και ένα τραβέλι με ένα μαύρο fiat punto συνήθως έχει στο αριστερό μας χέρι σε ένα σπίτι 2 μπουρδέλα, ένα πάνω και ένα κάτω.(ΟΧΙ επι τις Ιάσωνος,δεν θυμάμαι πως λεγόταν ο άλλος ο δρόμος ο κάθετος)  Στο κάτω ήταν ένα υπέροχο κοντοπούτανο με μόλις 15?...Τα δωμάτια όλα φουλ...Μπαινω τελικά στο δωμάτιο που είναι δίπλα στη τσατσά και όσο την περίμενα την άκουγα που συζητούσε με έναν (οχι πελάτη).Η κοπέλα έλεγε είναι η 2η μέρα της εδώ και δεν έχει συνηθήσει τόσους πελάτες,δούλευε με 3-4 ραντεβού τη μέρα σε σπίτια.Καποια στιγμή μπαίνει μέσα το κοντοπούτανο...μολις το είδα απο κοντά ήθελα όλο και περισσότερο να το ξεσκίσω !!!  :2funny: Μου έκανε παρα πολυ καλή πίπα....και δεν έβγαλε τις ψιλοτάκουνες μπότες της...(Μαζί με αυτές πάνω απο 1.63 δεν ήταν) είχε πολύ καλό βυζάκι για το μέγεθος της...Μου έλεγε πως την λένε Λόλα και είναι αλβανίδα. (δεν εμοιαζε καθόλου).ηλικία δεν ρώτησα αλλά θα τον έκοβα οτι δεν είναι πάνω απο 18 !  και οτι δεν θα είναι για πολύ ακόμα εκεί γιατι απλά δεν γουστάρει δεν μπορεί.Ποναγε πολύ στο σεξ και ήταν και αρκετά στενή...στην αρχή την πήρα πισσοκολητά με την υπέροχη κωλοτρυπίδα της να με τρελλαινει αλλά δεν ρώτησα αν την έδινε γιατι αυτή πόναγε απο μπροστά...μετά τη γύρισα ανάσκελα και τη πήδηξα πολύ δυνατά...πόναγε αλλά δεν είπε τίποτα...Ανετα ξαναπήγαινα
Τωρα να δεις τι ουρα θα δημιουργηθει............τρεχτε να προλαβεται κυριοι!
 
OP
OP
M

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Στο σεξ δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο η πιτσιρίκα πάντα σε σύγκριση με τη Ντενίζ αλλά σίγουρα και 20? να ήταν δεν θα τα έκλαιγες και θα ξαναπήγαινες. (Δεν ξέρω αν κάνει κάτι έξτρα με περισσότερα χρήματα στο δωμάτιο ) Αν σ'αρέσουν τα κοντοπούτανα....Τότε θα γουστάρεις πολύ !!!

Αλλά μου είπε οτι δεν τις αρέσει με τόσο πολύ κόσμο κάθε μέρα και οτι δεν έχει μάθει έτσι και οτι θα φύγει...

Οποιος προλάβει λοιπόν...
 

ironmaden

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια πια ειναι η ακριβη διευθηνση του κοντοπουτανου??γιατι θα ηθελα να την επισκευτω.πολυ γουσταρω τις κοντουλες κ καβλιαρες.
 
OP
OP
M

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Και ξέχασα να σας πω το καλύτερο !!

Ακουγα την τσατσα οσο περίμενα που μίλαγε με τον αλλον και του έλεγε οτι η λόλα έφερε δικά της σεντόνια στο μπουρδέλο....και αυριο (σήμερα) θα πήγαινε η τσατσά να πάρει καινούργια σεντόνια κ μαξιλάρια !! ΧΑαχΑΧΑχΑΧΑχαχαχΑχαΧΑχαχα
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Και ξέχασα να σας πω το καλύτερο !!

Ακουγα την τσατσα οσο περίμενα που μίλαγε με τον αλλον και του έλεγε οτι η λόλα έφερε δικά της σεντόνια στο μπουρδέλο....και αυριο (σήμερα) θα πήγαινε η τσατσά να πάρει καινούργια σεντόνια κ μαξιλάρια !! ΧΑαχΑΧΑχΑΧΑχαχαχΑχαΧΑχαχα
Μηπως να της πεις, να παρει και για την Ντενιζ στη Φυλης ?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Ρε παιδια πια ειναι η ακριβη διευθηνση του κοντοπουτανου??γιατι θα ηθελα να την επισκευτω.πολυ γουσταρω τις κοντουλες κ καβλιαρες.

αν καταλαβα καλα απο την περιγραφη του μαστερ η οδος πρεπει να ειναι η Λεωνιδου.
οπως διασχιζεις την κολωνου μολις περασεις τα 4 κολλητα μπουρδελα στο δεξι σου χερι στριβεις αμεσως στην γωνια αριστερα και εισαι στην λεωνιδου.
ενα στενο μετα ειναι η ιασωνος και στο  δεξι σου χερι στην γωνια ειναι ενα διπατο μπουρδελο.στο πανω συνηθως εχει τραβελια.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
μονοφαγαδες η καλυτερα μουνοφαγαδες!!!!
 
OP
OP
M

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Και εγώ όπως είδα τώρα στο χάρτη μάλλον Λεωνίδου είναι η οδός.
 

ironmaden

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω παιδια για την βοηθεια σας...
 

Επισκέπτης
Η οδός αυτή είναι η Λεωνίδου. Είναι το κλασσικό διπλό μπουρδέλο (δίπλα στην Ιάσωνος) όπου στο πάνω παίζουν συνήθως αραπίνες. Το κάτω είναι ένα που ανεβαίνεις 3-4 σκαλάκια για να μπεις.
 

ivan36

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
103
Like
1
Πόντοι
1
Αν με κατηγορησετε για ρατσιστη θα εχετε δικιο αλλα ρε παιδια με ΑΛΒΑΝΙΔΕΣ!!!!!!!!!!!!ΕΛΕΟΣ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom