Νέα

Πετίτ σε μπουρδέλα/μασατζίδικα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα openmind33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Λοιπόν παίδες ψάχνοντας δεν βρήκα κάποιο θέμα αποκλειστικά για πετιτ σε μπουρδελα ή μασατζιδικα στην Αθήνα (Αν υπάρχει σορρυ- ας συγχωνευτεί), οπότε είπα να ανοίξω ένα τοπικ για τους λάτρεις... να αλλαζουμε πληροφορίες που μπορουμε να βρούμε πετιτ κορίτσια (όχι ομως call girls....)

απλά να σημειώσω όταν λέμε πετιτ εννοώ κάτω από 1,55... και λεπτοκαμωμενες θυμίζω για τους παλιούς στιλ Φλώρης ή Σονιας Φιλιππιδου ή Αλίκης απο Ρεικι μασάζ....Επίσης το 1,60 ας πούμε...να θεωρείται ψηλή χεχε

Προς το παρόν δεν έχω βρει κάποια... Επίσης ηλικίες... δεν μας πειράζουν....
 

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
601
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
6
Στα τόσα χρόνια που πηγαίνω στα μαγαζιά δεν έχω πετύχει ποτέ κάτι σαν αυτό, πίστεψέ με δεν είσαι ο μόνος που το αποζητά, γενικά ακραία μεγέθη δεν έχω δει να παίζουν πουθενά τουλάχιστον για τα ελληνικά δεδομένα, εγώ κάποια φάση έψαχνα να βρω άνω του 1.80 μάταια όμως !!!!!!!! ψηλες γκομενες - bourdela.com forum και από ότι μπορείς να δεις δεν έλαβα πολλές απαντήσεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
η Σονια που γραφει και ο ψωλινιος ειναι ετσι, σαν μυρμιγκι, θα σου κανει εμφανισιακα αλλα μαλλον οχι τοσο αποδοτικα.
Βεβαια με συχνες επισκεψεις φανταζομαι οτι θα την μαλακωσεις και θα παρεις κατι παραπανω στο δωματιο.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
831
Κριτικές
23
Like
7.854
Πόντοι
2.036
Λοιπόν παίδες ψάχνοντας δεν βρήκα κάποιο θέμα αποκλειστικά για πετιτ σε μπουρδελα ή μασατζιδικα στην Αθήνα (Αν υπάρχει σορρυ- ας συγχωνευτεί), οπότε είπα να ανοίξω ένα τοπικ για τους λάτρεις... να αλλαζουμε πληροφορίες που μπορουμε να βρούμε πετιτ κορίτσια (όχι ομως call girls....)

απλά να σημειώσω όταν λέμε πετιτ εννοώ κάτω από 1,55... και λεπτοκαμωμενες θυμίζω για τους παλιούς στιλ Φλώρης ή Σονιας Φιλιππιδου ή Αλίκης απο Ρεικι μασάζ....Επίσης το 1,60 ας πούμε...να θεωρείται ψηλή χεχε

Προς το παρόν δεν έχω βρει κάποια... Επίσης ηλικίες... δεν μας πειράζουν....
Η Νελλη φυλης 109β ισογειο συνηθως βραδυνη βαρδια....βεβαια ειναι λιγακι ξυνη...αν δεν σε πειραζει αυτο και το προσπερασεις τοτε ειναι μια χαρα μινιατουρα και πολυ αδυνατη....Επισης ειναι και η καινουργια Ταιλανδεζα η Βικτωρια Φυλης 66Δ μεταμεσονυχτια βαρδια συνηθως ειναι και αυτη μικροκαμωμενη οχι ομως τοσο πολυ οσο η Νελλη
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.085
Κριτικές
1
Like
33.091
Πόντοι
6.256
Λοιπόν παίδες ψάχνοντας δεν βρήκα κάποιο θέμα αποκλειστικά για πετιτ σε μπουρδελα ή μασατζιδικα στην Αθήνα (Αν υπάρχει σορρυ- ας συγχωνευτεί), οπότε είπα να ανοίξω ένα τοπικ για τους λάτρεις... να αλλαζουμε πληροφορίες που μπορουμε να βρούμε πετιτ κορίτσια (όχι ομως call girls....)

απλά να σημειώσω όταν λέμε πετιτ εννοώ κάτω από 1,55... και λεπτοκαμωμενες θυμίζω για τους παλιούς στιλ Φλώρης ή Σονιας Φιλιππιδου ή Αλίκης απο Ρεικι μασάζ....Επίσης το 1,60 ας πούμε...να θεωρείται ψηλή χεχε

Προς το παρόν δεν έχω βρει κάποια... Επίσης ηλικίες... δεν μας πειράζουν....
Ξεσκονισε διαβατήριο για ΝΑ Ασία μεριά
Εδω το μονο που θα βρισκεις ειναι ηλικιωμενες με κυταριτιδα
 
OP
OP
openmind33

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Αυτή η Σονια στο Ιάσωνος, μήπως είναι η ίδια που ήταν Φιλιππίδου?
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
13
Like
10.069
Πόντοι
2.046
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
13
Like
10.069
Πόντοι
2.046
Στα τόσα χρόνια που πηγαίνω στα μαγαζιά δεν έχω πετύχει ποτέ κάτι σαν αυτό, πίστεψέ με δεν είσαι ο μόνος που το αποζητά, γενικά ακραία μεγέθη δεν έχω δει να παίζουν πουθενά τουλάχιστον για τα ελληνικά δεδομένα, εγώ κάποια φάση έψαχνα να βρω άνω του 1.80 μάταια όμως !!!!!!!! ψηλες γκομενες - bourdela.com forum και από ότι μπορείς να δεις δεν έλαβα πολλές απαντήσεις.
πάνω από 1.80
ήταν αν θυμάμαι καλά
μία
από τις μεγαλύτερες υπερφολάρες της φυλής, η Λίζα time ξανθιά ρωσίδα
μοντελέ πολύ ξινή όμως σε βαθμό που ήθελες να την διώξεις στο πρώτο λεπτό!
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
430
Πόντοι
21
ναταλια ιασονος 27α πολυ πολυ αδυνατη και κοντη ηλικια 25-26,την εχω παρει μια φορα και πιστευω πως βγαζει αυτο το αδυνατο που θες και εχει και δερμα σκουρο,για μενα κανει και μαρεσει και δε τη λες και φολα στο δωματιο για μεταξουργειο.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
430
Πόντοι
21
πάνω από 1.80
ήταν αν θυμάμαι καλά
μία
από τις μεγαλύτερες υπερφολάρες της φυλής, η Λίζα time ξανθιά ρωσίδα
μοντελέ πολύ ξινή όμως σε βαθμό που ήθελες να την διώξεις στο πρώτο λεπτό!
την ειχα δει πολλες φορες αλλα δε τη πηρα ποτε γιατι δε με επειθε απο το σαλονι ουτε τοσο λιγο,μια φορα μου ειχε πει ελα να περασουμε και φυσικα δε μπηκα.
 
OP
OP
openmind33

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Ευχαριστώ ρε παίδες για τις πληροφορίες ότι έχουμε να τις μοιραζόμαστε... ρε γμτ Μεταξουργείο το έχω κόψει τελείως ... με εξαίρεση κάνα Μαραθωνος να πάω.... απο αυτή την πλευρά δηλαδή... πολύ επικίνδυνα θεωρώ Μεταξουργείο.... ειδικά αν πας μόνος... μουχουν σπάσει και αμάξι μέρα μεσημέρι για 15-20 λεπτά που πήγα πάνω στην Αλινα (μετά μασατζου) αν θυμάστε.... και τπτ μέσα στο αμάξι... το τζάμι έσπασαν το πίσω, άνοιξαν πορτμπαγκάζ και πήραν την τσάντα μου ....
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Ευχαριστώ ρε παίδες για τις πληροφορίες ότι έχουμε να τις μοιραζόμαστε... ρε γμτ Μεταξουργείο το έχω κόψει τελείως ... με εξαίρεση κάνα Μαραθωνος να πάω.... απο αυτή την πλευρά δηλαδή... πολύ επικίνδυνα θεωρώ Μεταξουργείο.... ειδικά αν πας μόνος... μουχουν σπάσει και αμάξι μέρα μεσημέρι για 15-20 λεπτά που πήγα πάνω στην Αλινα (μετά μασατζου) αν θυμάστε.... και τπτ μέσα στο αμάξι... το τζάμι έσπασαν το πίσω, άνοιξαν πορτμπαγκάζ και πήραν την τσάντα μου ....
αστο αμαξι κεντρικα τυπε, δεν μου χουν σπασει ποτε τιποτα. Σιγουρα ειμαι και τυχερος προφανως αλλα δεν ειναι οσο συχνο νομιζεις, ειδικα μερα-μεσημερι. βραδυ ναι, ειναι γτπ. μην αφηνεις χυμα τσαντες να φαινονται ολο και καποιος πρεζακας θα το λιμπιστει, σε οποιο σημειο της "κακιας" αθηνας και να ειναι. Κανε μια γυρα παραπανω για να βρεις εξω απο καποιο μαγαζι στη χειροτερη. Αμα σπαγαν τοσο συχνα και ευκολα αμαξια εκει, δεν θα παρκαρε κανεις... Ενω τωρα κανεις το γυρο της περιοχης για να βρεις, τιγκα ειναι, και οχι μονο σαραβαλα. Υπαρχει και μετρο αν φοβασαι τοσο. Ξεπερνα το, εγινε μια φορα, δεν θα γινεται συνεχεια...
Δηλαδη φυλης δεν εχεις δει τζαμια απο αμαξια στο πεζοδρομιο καθε δευτερο στενο; ομονοια τα ιδια, ψυρρη στα στενα τα ιδια...
 

NickoRM

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2013
Μηνύματα
18
Κριτικές
4
Like
121
Πόντοι
0
Ιάσωνος 37Α πάνω είναι μια ,νομίζω Νινα την λένε δουλεύει παρέα με μια άλλη ψηλή νταρντανα ενώ αυτή η Νινα είναι μινιόν και λέει ότι είναι Ρωσίδα αλλά παπαρια καμία σχέση της έχω μιλήσει ρωσικά δεν ξέρει μια,στο δοματιο συμμετέχει αρκετά καλά ,απογευματινή είναι
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
430
Πόντοι
21
Ευχαριστώ ρε παίδες για τις πληροφορίες ότι έχουμε να τις μοιραζόμαστε... ρε γμτ Μεταξουργείο το έχω κόψει τελείως ... με εξαίρεση κάνα Μαραθωνος να πάω.... απο αυτή την πλευρά δηλαδή... πολύ επικίνδυνα θεωρώ Μεταξουργείο.... ειδικά αν πας μόνος... μουχουν σπάσει και αμάξι μέρα μεσημέρι για 15-20 λεπτά που πήγα πάνω στην Αλινα (μετά μασατζου) αν θυμάστε.... και τπτ μέσα στο αμάξι... το τζάμι έσπασαν το πίσω, άνοιξαν πορτμπαγκάζ και πήραν την τσάντα μου ....
το μεταξουργειο ειναι η πιο επικυνδινη περιοχη,εγω μια φορα πηγα τσαρκα κολωνου και ενας τσιγγανος με ρωταγε αν εχω να τον κερασω κανα καφε του κανω ειμαι φτωχος και με αγριοκοιταγε που δε εγινε το θελημα του να τον κερασω δλδ,το μεταξουργειο ειναι τρατζικ,ολο πακιστανια και τσιγγανους βλεπεις,τις κοπελες λιπαμαι τι τραβανε που πανε με ολους αυτους.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
430
Πόντοι
21
Ιάσωνος 37Α πάνω είναι μια ,νομίζω Νινα την λένε δουλεύει παρέα με μια άλλη ψηλή νταρντανα ενώ αυτή η Νινα είναι μινιόν και λέει ότι είναι Ρωσίδα αλλά παπαρια καμία σχέση της έχω μιλήσει ρωσικά δεν ξέρει μια,στο δοματιο συμμετέχει αρκετά καλά ,απογευματινή είναι
οχι νινα ινα τη λενε,τη εχω παρει μια φορα και ηταν καλη για μεταξουργειο,τρυφερη κοπελα και συμπαθητικη αλλα ειναι ακομα εκει?νομιζα ειχε φυγει απο μεταξουργειοδιοτι πηγαινα απογευματα πιο παλια και ελεγε η τσατσα λειπει.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.921
Κριτικές
14
Like
3.703
Πόντοι
2.777
στην ¨γερμανική¨ αλυσίδα προσεδαφίστηκε η Κιάρα, 1.56μ και 44-46 κιλά λέει η καρτέλα, στουντιοκόριτσο λέει. Άβυζο. Αν σε φτιάχνει πήγαινε, πρόσωπο είναι περίεργο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom