Νέα

Πεθανε ο Σον Κονερι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kakiasmenoprovato
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Katia(2)

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2020
Μηνύματα
18
Like
20
Πόντοι
0
Ωραίος κ σαν άνδρας κ σαν ηθοποιός!Καλά θα ναι να φτάσουμε τα χρόνια του κ να πεθάνουμε στον ύπνο μας
 
OP
OP
K

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Τρομερη μορφη, υπηρξε ενα απο τα μεγαλυτερα προτυπα αντρισμου με τα οποια μεγαλωσα.

Τρομερος ηθοποιος στο δε Μποντ το τερματισε.

Δυστυχως τετοια προτυπα ειναι πλεον ειδος προς εξαφανιση και προς αποφυγη. Ο Σον Κονερυ εβγαζε πως ηταν ο τυπος αντρα που δε σηκωνε πολλα και που μπορουσε να ηγηθει.

Πλεον θεωρουνται σαν προτυπο διαφορετικοι τυποι. Καποιος θα πει σημεια των καιρων εγω θα πω μια προσπαθεια (ηθελημενη η μη) να επιβληθει ενα για μενα αποστειρωμενο προτυπο.

Απο τη φορμουλα 1 οπου τα αυτοκινητα κανουν λιγοτερο θορυβο απο το κορσα μου μεχρι τα κοινωνικα δικτυα οπου ακους τυπους να σου λενε ειμαι φεμινιστης.

Μεγαλε Σον με σενα μεγαλωσα σαν προτυπο και ηθελα να σου μοιασω. Δεν νομιζω οτι το καταφερα, αλλα και παλι ησουν πηγη εμπνευσης. Αιωνια σου η μνημη.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.535
Κριτικές
62
Like
41.294
Πόντοι
8.530
Δεν ηταν ο αγαπημενος μου Τζε'ι'μς Μποντ λογω του οτι του ελειπε το εκλεπτυσμενο στοιχειο και υπερτερουσε σε αυτον η ωμη δυναμη κατι που προερχεται απο τον αγωνα επιβιωσης που εδινε απο μικρη ηλικια .Ομως ηταν παντα ενα τυπικο δειγμα ΣΩΣΤΟΥ ανδρα μεχρι το τελος.Ανηκε στην ολοενα και πιο σπανια κατηγορια Ανδρα με ΑΡΧΙΔΙΑ και οχι αρχιδια ανδρα οπως ειναι τα μαγκοπουστρακια της σημερινης νεολερας που κυκλοφορουνε με τα χαμηλοκαβαλα ,τα τατουαζ και τις αξυρισιες λες και δεν εχουν πανω τους δυο ευρω να παρουν κανενα ξυραφακι και να μοιασουν λιγο με ανθρωπους και οχι με παριες.
<<Για τον Θεο και την Πατριδα...Ζητω η Βασιλισσα...ζητω η Mi6>>
KΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΕΡ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΜΟΙΑΣΟΥΜΕ ΕΣΤΩ ΛΙΓΟ.
OVER AND OUT...
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
2
Like
6.189
Πόντοι
1.336
Ο καλύτερος τζειμς Μποντ (κανένας δεν τον ξεπέρασε αν και εμένα μου άρεσε και ο ροτζερ μουρ).Κριμα (η καλύτερη μου ταινία τζειμς Μποντ που πρωταγωνίστησε ήταν για μένα το you only love twice με το φανταστικό τραγούδι της κόρης του φρανκ Σινάτρα ).Καλο παράδεισο ?
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.327
Πόντοι
2.356
Απλα τεραστιος!!!!R.I.P.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Τιτανοτεραστιος, υπέροχος και μοναδικός!!!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.418
Like
746
Πόντοι
96
Μεγάλος ηθοποιός της μεγάλης βρετανικής σχολής που έβγαζε γόητες ! Το πόσο καλός ήταν φαίνεται από την σκηνική του παρουσία,Σε ότι και να έπαιζε από τα πολύ καλά έως τα αδιάφορα μαγνήτιζε και γέμιζε την ταινία με το παίξιμο του.Είχε και σπίτι στην Ελλάδα , αλλά ποτέ δεν απασχόλησε τις κωλοφυλλάδες μας.Ήταν σεμνός !
Ας αναπαυθεί η ψυχή του.:undecided:
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356

Συνημμένα

  • ΣΙΧΑΜΑ.jpg
    ΣΙΧΑΜΑ.jpg
    75,5 KB · Εμφανίσεις: 38

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Αθάνατος !

Δεν πρέπει να αισθανόμαστε ενοχές που είμαστε άνδρες, όπως δεν νοιώθουν ενοχές τα λιοντάρια που γουστάρουν τις αντιλόπες
και οι λύκοι που ξεσκίζουν τα γίδια !

Μιας και ήταν Σκωτσέζος .......

 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Αυτός ο ΒΛΑΞεβάνης ρε παιδί μου... την μαλακία την έχει ριζωμένη στον εγκέφαλο! Αυτός πρέπει να γεννήθηκ έτσι!!! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
8
Like
2.904
Πόντοι
736

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
874
Πόντοι
96
«Έχω κάνει πολλές ταινίες, μερικές από τις οποίες έχω ξεχάσει και μερικές από τις οποίες προσπάθησα να ξεχάσω. Αλλά κατά τη διάρκεια αυτής της περίεργης υπόθεσης που ονομάζουμε καριέρα, ταξίδεψα σε πολλά εξωτικά μέρη, γνώρισα πολλούς ενδιαφέροντες ανθρώπους, φίλησα δεκάδες όμορφες γυναίκες και στην πραγματικότητα αμείφθηκα πάρα πολύ καλά γι’ αυτό και είμαι πιο ευγνώμων».
 

olympos66

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2009
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
221
Πόντοι
1.245
Θα μείνει αξέχαστος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom