Νέα

Πέθανε ο Σωκράτης Κόκκαλης ο νεότερος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 236
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
εγω ειμαι σιγουρος παντως οτι αν ειχε βρεθει νεκρος σε ελληνικο ξενοδοχειο δε θα ειχε αναφερθει πουθενα η λεξη κοκα
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
δλδ αν παρεις κοκα πρωτη φορα χωρις αναβολικα δεν πεθαινεις . αν πηρε αυτο που βρηκαν και αναβολικα να μην επαιρνε , και να μην καπνιζε και χοληστερινη να μην ειχε . πεθαινεις .
αυτο το ναρκωτικο πως το λενε θα το ρωτησει ο μαρινακης για το νοορ2 να εχει και τετοιο
:2funny: :2funny: :2funny:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
ολος ο βοθρος μαζεμενος σημερα :vomit:
πηγαιναν λες και ηταν παρτυ στην Μυκονο.
Μονο Βαμβακουλας εσκασε με εμφανιση μεταλα δεκαετιας 80 :S :S :S
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.319
Κριτικές
16
Like
13.392
Πόντοι
5.577
Ο κοκκαλης μπηκε στο καζινο παρνηθας και θα μεταφερθει βορεια προαστεια
Ξερουμε που?  :think:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
17
Like
655
Πόντοι
326

0;21 η βιζιτου με μινι και ανοιχτο. η τσιλιγγιρη η πουτανα του ερασιτεχνη  :erection: :erection: :erection: :wanker: :wanker:
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
17
Like
655
Πόντοι
326
ξερουμε καμια καλη ιστορια με δαυτη?
θα την εχει παρει ολη η διοικηση σε μπαλα και ερασιτεχνη πιστευω απο μαρινακη και κουντουρη μεχρι και τα κολονακια του μελινα μερκουρη . οταν παει ετσι σε κηδεια τι να πεις
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.000
Κριτικές
47
Like
6.239
Πόντοι
11.445
εγω ειμαι σιγουρος παντως οτι αν ειχε βρεθει νεκρος σε ελληνικο ξενοδοχειο δε θα ειχε αναφερθει πουθενα η λεξη κοκα

εδω ακομα και ο ιατροδικαστης θα εβγαζε ανακοπη λογω εντονης ασκησης με υπογραφη τσιπρα ...
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

Το καλοκαιρι του '04, λιγο πριν αρχισει τη λειτουργια του το Καραϊσκακη, ο Ερασιτεχνης εκανε ξεναγησεις στο γηπεδο για να ξεκαυλωνουν οι οπαδοι.

Εγω ημουν στα τελειωματα Γυμνασιου, αρρωστος με τη μπαλα και περιμενα πώς και πώς να τελειωσει η κατασκευη του γηπεδου (παραλληλα, επαιρνα καθε μερα "Πρωταθλητη", που δημοσιευε μια μεγαλη φωτογραφια απ' το εργοταξιο).

Οταν εμαθα για τις ξεναγησεις, πηγα στα γραφεια του ΟΣΦΠ (ή του ερασιτεχνη, δεν θυμαμαι) για να δηλωσω το ονομά μου. Η υπευθυνη των ξεναγησεων ηταν ενα υπερτατο μουνι γυρω στα 20-25, με κοντό ξανθο μαλλι (σαν το μαλλι αυτης του βιντεο). Ειχα παθει σοκ, δε μπορουσα ουτε να πω τ' ονομά μου.

Μου εδωσε ραντεβου σ' ενα σημειο εξω απ' το Καραϊσκακη το ιδιο απογευμα, πηγα (ηταν κι ενας ανισορροπος γερος 100 χρονων μαζί μου στην ξεναγηση) και η τυπισσα μάς εδειξε το γηπεδο. Φυσικα, την ιδια στιγμη μπαινοβγαιναν δεκαδες άλλοι οπαδοι, που ξεναγουνταν απο άλλους υπευθυνους.
Παρανοια!

Εν τω μεταξυ, δεν ειχα ακομη Ιντερνετ στο σπιτι για να γκουγκλαρω "μουναρα - ΟΣΦΠ - ερασιτεχνης" και να μαθω κατι παραπανω, αλλά ειχε παρει το ματι μου μια φωτογραφιση γκομενας που υποτιθεται πως ειχε σχεση με τον Ολυμπιακο κλπ. Δεν καταλαβα, καν, αν ηταν η ιδια/ Δεν θυμαμαι ονομα.
Παντως, την ειχα ερωτευτει.

Οσο για την Τσιλιγγιρη, ειδα τωρα 2-3 φωτο της και ΔΕΝ νομιζω πως ειναι η ιδια, γιατι όσο και να 'χε αλλαξει μεσα στα χρονια θα ειχε παραμεινει πανεμορφη/ η άλλη ειναι σκετη τσοντα.
 

Επισκέπτης
οντως πηρε κοκα ? ή ηθελαν να τον στειλουν και την εβαλαν στο δωματιο του
να πω για τον Πετρο τον γιο του ναι κοκακι αλλα αυτος ή ο αδελφος του ο Ντινος ή της δουκισας ο αντρας δεν φαινονται κοκακια

Λυκουρεζος τρομερο ντυσιμο
κωστοπουλος λες και παει για φαγητο
φιλης καλα αστο
μαρινακης με γιο πισω σαν μπραβος ο μιλτος
μονο πασοκ σε μια φωτογραφια ειδα τσοβολα νομιζω , παπανδρεου νικος και ανδρικος ,λιγο νδ κικιλιας αδωνης μονο
παππας τσιπρας .ολη η ελιτ εκει
Αυτοι μας κυβερνανε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom