Νέα

Περισσότερες από μία γυναίκες σε κάθε στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dinosayros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
D

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε σεις σας πάω γιατί με γνώμονα την υπέρτατη καύλα , κάνετε το πιο πηγαίο και αυθεντικό χιούμορ ! χαχαχαχαχαχα ! Πολύ γέλιο γενικά μετά όμως το ξεκάβλωμα ! (¨οταν δε γαμάω χάνω το χιούμορ μου !)
 
OP
OP
D

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Οταν  :knockinb: :knockinb: είμαι  :grin:
και όταν  :knockinb: :knockinb: :knockinb: είμαι  :dancing: :thumbsup: :grin: :thefinge:
 

Επισκέπτης
εισαι οραιος και σιμφονα με τα γραφομενα σου εισαι διαπιστονο πος εισαι αυθεντικος καυλιαρις δινοσαυρε!!!μπραβο πουτσαρα μου!!!
 

Επισκέπτης
Αμάν, χαλάρωσε λίγο, έτσι όπως τα λες (γιγάντια υπερψωλάρα) θα νομίσει κανείς ότι ο φίλτατος dinosayros, κάνει σκάουτινγκ στο Μεταξουργείο ενώ την ίδια ώρα γαμάει στη Βριλησσού!!! :rockon: :rockon: :rockon:
μπουαχχαχαχαχαχα!!!!πολι γελιο λεμεεε!!!!να σια καλα ρε καυλεα!!!!εγραψες!!!
 
OP
OP
D

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Απλά θέλω δυο και τρεις μούνες μαζί και θα το παλέψω μόνος μου, η και με όσους θέλουν στο μέλλον να ανήκουν στους πρωτοπόρους!
Στους πρωτοπόρους της οπισθοδρόμησης ! ...γιατί στην ουσία για οπισθοδρόμηση (αφού πριν μερικά χρόνια έτσι ήταν όλα τα στούντια) θα πρόκειται αν ποτέ ευοδωθούν οι προσπάθειες και τα όνειρά μας !
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Eγώ λέω να πάμε ακόμη πιο πίσω στην τουρκοκρατία και τα χαρέμια!
 
OP
OP
D

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχααχαχχααααχαχαα !!!!!
Παιδιά όταν έχω νέα θα γράψω στο σάιτ για τις στοιχομυθίες που θα παίξουν απο δώ κα μπρός.
Αλλά φαντάσου να λές στη Ρωσο-τσατσα τα παραπάνω και να σου απαντάει : Ντύο? ποια Ντύο ? Ντεν ντουλιε'υειιε εδώ η Ντύο ,....γάματα ! :headbang:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Eγώ λέω να πάμε ακόμη πιο πίσω στην τουρκοκρατία και τα χαρέμια!

Ναι, αλλά τα χαρέμια δε θα τα είχαμε εμείς...άλλωστε και σήμερα κάποιοι έχουν χαρέμι (και οι γκόμενες περιμένουν υπομονετικά τη σερά τους, πότε θα δεήσει ο πολυχρονεμένος να τις ... τιμήσει με το SUV του) και δεν είναι καν ...Τούρκοι :boobies: :boobies: :boobies:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
χαχαχααχαχχααααχαχαα !!!!!
Παιδιά όταν έχω νέα θα γράψω στο σάιτ για τις στοιχομυθίες που θα παίξουν απο δώ κα μπρός.
Αλλά φαντάσου να λές στη Ρωσο-τσατσα τα παραπάνω και να σου απαντάει : Ντύο? ποια Ντύο ? Ντεν ντουλιε'υειιε εδώ η Ντύο ,....γάματα ! :headbang:

Μην την περάσει και για καπότα!!!
 

Επισκέπτης
Αν ξερεί κανενας καποιο studio που να εχει πρόγραμμα με δυο κορίτσια, ας ενημερώσει. Στη δροσοπούλου που είχα παει κάποιες φορές, είχα ρωτήσει την τσατσα για πρόγραμμα με 2 κορίτσια και μου είπε οτι αυτόν τον καιρό δεν έχει τέτοιο πρόγραμμα και οτι στο μέλλον θα φέρουν. Είμαστε λίγοι εμείς που ζητάμε τέτοιο πρόγραμμα.
 

Επισκέπτης
Αν ξερεί κανενας καποιο studio που να εχει πρόγραμμα με δυο κορίτσια, ας ενημερώσει. Στη δροσοπούλου που είχα παει κάποιες φορές, είχα ρωτήσει την τσατσα για πρόγραμμα με 2 κορίτσια και μου είπε οτι αυτόν τον καιρό δεν έχει τέτοιο πρόγραμμα και οτι στο μέλλον θα φέρουν. Είμαστε λίγοι εμείς που ζητάμε τέτοιο πρόγραμμα.
ι μπουρδελιαρα αθινα κριβει πολλα......
 
OP
OP
D

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αυτο σημαίνει ΛΑΜΠΡΟ μέλλον !
 

Επισκέπτης
Βλέπω εδώ στο site κάτι διαφημήσείς μέ πόρνες που έρχονται απο το εξωτερικό Denisa in Athens κλ.π. Πώς κλέινω ραντεβού με αυτές; Αγγλικά δεν ξέρω καθόλου. Να δοκιμάσων να στείλω e-mail στα ελλινικά ή δέχονται μονο αγγλικά;
 
OP
OP
D

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε σείς δε θα το πιστέψετε ίσως αλλά έχει γίνει τα ώραία χρόνια του άφθονου μουνιού στα στούντια.!
Κάθομαι στο σαλόνι και έρχεται μια μούνα που εκτελούσε χρέη τσατσας (όχι γριά ανατολική ψηλή με ατέλειωτα πόδια ) και μου αρχίζει τη πασαρέλα και τα γνωστά.
Αφού είδα ένα καυλιάρικο ξανθό μικρό, ανάμεσα στα άλλα, της λέω :
-Λοιπόν το μικρό το ξανθό θα πάρω αλλά θέλω να το γαμήσουμε μαζί-τρίο κατάλαβες μουοορό μου?
-Τι? μου λέει
-Τι τι? μωρό μου γαμίσι ιο-you και το μικρό .!
Μέσα και οι τρείς "τσατσα" + μικρό + ΤΣαπου !!!!!
Δηλαδή μιλάμε για εποχές που μέχρι και οι τσατσάδες δε φτάνανε και κάνανε χρέη τσατσάς οι ίδιες οι γκόμενες.
Τιμές δε θυμάμαι καθότι τότε έπαιζε σε χιλιάρικα αλλά πρέπει να ήταν γύρω στα δεκαπέντε όλο το πακέτο (40ευρά σημερινά)
 
OP
OP
D

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Κι άλλη μιά φορά κάπου στη Πατησίων σε μιά κάθετο ήταν το στούντιο.
Αρχίζει η πασαρέλα και τα μονιά το ένα δίπλα στο άλλο και έχει γεμίσει το σαλόνι και δε χωράνε και είναι 6-7 στο σαλόνι και άλλα 2-3 στο διάδρομο. Μιλάμε για διμοιρία !
Οποιος δε τα έχει ζήσει αυτά δεν τα νοσταλγεί!
 
OP
OP
D

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Η χρυσή πενταετία 92-97
 
OP
OP
D

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
το εργαλείο κρουστικό τρυπάνι και τα μουνιά αμα γούσταρες τα πέρναγες σουβλάκι!
Πείτε μου ότι με καταλαβένετε, πείτε μου ότι "...πάλι με χρόνια με καιρούς..." μέρα που είναι αύριο ,....
 
OP
OP
D

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Νταςκεμπαπ κεμπαπ γαρδούμπα !
 
OP
OP
D

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Σισκεμπαπ κεμπαπ ντονέρ !
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom