Νέα

Περιοδικό «Πατούσα»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΙΟΝ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 6K
  • Ετικέτες
    foot fetish
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΙΟΝ

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.202
Like
12
Πόντοι
16
Πατούσα: Ζητήστε ΣΗΜΕΡΑ στα περίπτερα το Πρώτο Περιοδικό Ποδολαγνείας με ΔΩΡΟ DVD


ο πρώτο περιοδικό που απευθύνεται αποκλειστικά στους λάτρεις της... πατούσας είναι πλέον γεγονός και μπορείτε να το ζητήσετε σε όλα τα περίπτερα! Το πρώτο ερωτικό DVD με θέμα την το πιο δημοφιλές ελληνικό φετίχ, την ποδολαγνεία θα εξιτάρει όσους απολαμβάνουν σχεδόν αποκλειστικά να γλείφουν, να ρουφάνε, να φιλούν ή να δαγκώνουν τα γυναικεία πόδια...

ΖΗΤΗΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΠΤΕΡΑ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΠΑΤΟΥΣΑ ΜΕ ΔΩΡΟ DVD ΠΟΔΟΛΑΓΝΕΙΑΣ

 

Συνημμένα

  • patounew98.jpg
    patounew98.jpg
    25,9 KB · Εμφανίσεις: 94

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Πατούσα: Ζητήστε ΣΗΜΕΡΑ στα περίπτερα το Πρώτο Περιοδικό Ποδολαγνείας με ΔΩΡΟ DVD


ο πρώτο περιοδικό που απευθύνεται αποκλειστικά στους λάτρεις της... πατούσας είναι πλέον γεγονός και μπορείτε να το ζητήσετε σε όλα τα περίπτερα! Το πρώτο ερωτικό DVD με θέμα την το πιο δημοφιλές ελληνικό φετίχ, την ποδολαγνεία θα εξιτάρει όσους απολαμβάνουν σχεδόν αποκλειστικά να γλείφουν, να ρουφάνε, να φιλούν ή να δαγκώνουν τα γυναικεία πόδια...

ΖΗΤΗΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΠΤΕΡΑ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΠΑΤΟΥΣΑ ΜΕ ΔΩΡΟ DVD ΠΟΔΟΛΑΓΝΕΙΑΣ

πατουσα λεει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ατυχης ο τιτλος αν μη τι αλλο...... :2funny:
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.404
Like
1.835
καλα ρε μαρια με πατουσες την βρισκεις? :S
εγω νομιζα οτι θα ηθελες να γλυψεις αυτο :grin:
83487612.jpg
τελευταίο χρονοβόρο διάστημα βρίσκω πολεμώ ανωμαλίες στο εαυτό μου ..χαχααα :2funny: :2funny: ότι μου κατσι η στιγμή ;)....  
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
τελευταίο χρονοβόρο διάστημα βρίσκω πολεμώ ανωμαλίες στο εαυτό μου ..χαχααα :2funny: :2funny: ότι μου κότσι η στιγμή ;)....   
Εφτασεεεεη

DSC09630.JPG


Που ειναι ο κοτομπιφτεκος να πει για το κοτσι στον Σκαραβαιο;
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Πατούσα: Ζητήστε ΣΗΜΕΡΑ στα περίπτερα το Πρώτο Περιοδικό Ποδολαγνείας με ΔΩΡΟ DVD


ο πρώτο περιοδικό που απευθύνεται αποκλειστικά στους λάτρεις της... πατούσας είναι πλέον γεγονός και μπορείτε να το ζητήσετε σε όλα τα περίπτερα! Το πρώτο ερωτικό DVD με θέμα την το πιο δημοφιλές ελληνικό φετίχ, την ποδολαγνεία θα εξιτάρει όσους απολαμβάνουν σχεδόν αποκλειστικά να γλείφουν, να ρουφάνε, να φιλούν ή να δαγκώνουν τα γυναικεία πόδια...

ΖΗΤΗΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΠΤΕΡΑ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΠΑΤΟΥΣΑ ΜΕ ΔΩΡΟ DVD ΠΟΔΟΛΑΓΝΕΙΑΣ

κανονικα μαζι με τον περιοδικο δεν επρεπε να δινουν καλτσα δωρο αντι για dvd? :think: :think: :think: :think: :think:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
χαχαααα.... :2funny:....    :thumbsup:

είσαι καλώ σερβιτόρος, αλλά δεν ξέρω αν είσαι καλώς μάγειρας :think: :-* :-* :-* :-* :-*  
Το αντιθετο. Ειμαι καλος μαγειρας, αλλα πασχω στο σερβις.
Με το εχει πει και ο Μποτρινι...

 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
κανονικα μαζι με τον περιοδικο δεν επρεπε να δινουν καλτσα δωρο αντι για dvd? :think: :think: :think: :think: :think:
Ναι, την καλτσα του στρατιωτη.
Και αμα ειναι κανενος "τζιτζικα" θα κανει παταγο το περιοδικο...

P4202549.jpg
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Ναι, την καλτσα του στρατιωτη.
Και αμα ειναι κανενος "τζιτζικα" θα κανει παταγο το περιοδικο...

P4202549.jpg
μαυρες ειναι τωρα οι καλτσες του στρατου? :think: :think: :think: :think: :think: :think:
εμας πρασινες μας εδιναν τοτε,ακομα και οι καλοκαιρινες μαλλινες ητανε. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
καηκανε πολλες πατουσες παντως με εκεινη την καλτσα μεσα στο αρβυλο στις πορειες καλοκαιριατικα. :2funny: :2funny: :2funny:
εκει επρεπε να πανε να γουσταρουν οι γλυφοπατουσιαριδες ολοι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Οχι, πρασινες παραμενουν ακομα.
Οι παραπανω ειναι για την στολη εξοδου... αναθεμα κι αμα την φορεσα ποτε.
 

sadragino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2010
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
207
Πόντοι
511
θα πηγαινεις στο περιπτερο και θα ζητας την πατουσα τυπε :2funny:
ασε που θυμιζει και το παγωτο
1000430.jpg

χααχχααχαχχααχχαχααχαχχααχαχχαχααχχαχαχααχχαχααχαχ δάκρυσα!!!Θυμίζει και το παγωτό αχχαχαχααχχαχαχααχχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχααχαχαχαχχαχαχαχαχααχχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom