Νέα

Περίεργη παρακολούθηση...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα iwcg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
34
Like
4.332
Πόντοι
7.195
Πολύ κατατοπιστική η παρέμβαση σου φίλε μου.
ʼρα όποιος κλείνει σιτι-τουρ είναι σημαντικό να ρωτάει το "γραφείο" αν το ξενοδοχείο ξέρει τη φάση..
Αλλιώς είναι πιθανές πολλές δυσάρεστες εκπλήξεις..
 

sakoulas

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Ακούστε και αυτό λοιπόν. (Αφορά κυρίως στα City Tours)

Outcall στο Incall
Στο ίδιο ξενοδοχείο κλείνετε και εσείς δωμάτιο.
Τυπικά λίγο πριν το ραντεβού θα μάθετε τον αριθμό του δωματίου της κοπέλας.
Καλείτε λοιπόν την κοπέλα στο δωμάτιό της και της λέτε ότι είστε το ραντεβού των 19¨00 π.χ. και της λέτε να έρθει στο δικό σας δωμάτιο.

τα πλεονεκτήματα πολλά, μερικά από αυτά:
Καθαρά σεντόνια, καθαρές πετσέτες, αποφυγή cams, χαλαρώνετε πριν και μετά, μπορείτε να το μοιραστείτε με φίλο, δύσκολα θα πάρει κανείς χαμπάρι ότι έχετε οποιαδήποτε σχέση με το CT, διακριτικότητα, μπορείτε να στήσετε δική σας cam (για τους μερακλήδες) και άλλα...
Σε κάθε περίπτωση δεν ενοχλείται και η Δ/ΝΣΗ του ξενοδοχείου..

μειονέκτημα μόνο ένα: επιπλέον κόστος...(υπάρχουν όμως και λύσεις ημιδιαμονής π.χ.) αλλά εάν κάνετε τα calc on value for money....
Βέβαια, δεν κλείνω ποτέ για μία μόνο ώρα, γεγονός που επηρεάζει το value for money rate.
ωραιος!!!! πολυ καλη λυση
το θεμα ειναι ομως, συνηθως τα ct ερχονται σε ακριβα ξενοδοχεια? η σε πηδηχταδικα? μην πληρωσεις το δωματιο καμια 100αρου
 

magenta2006dfo

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
105
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Λοιπόν, το θέμα με έχει απασχολήσει και μένα, και τις 4 φορές που έχω επισκεφθεί σε ξενοδοχείο CT. Κάθε φορά που περνάω μπροστά από την reception, ανησυχώ μη με σταματήσουνε και μου πούνε κανά κουφό. Δεν μου έχει συμβεί καμιά φορά, αλλά αυτό δεν αποκλείει τίποτα για το μέλλον. Αλήθεια θα ήθελα να μάθω τί νομίζετε περί του θέματος. Όπως διάβασα στα posts, 99% το ξενοδοχείο παίνρει τα ποσοστά του οπότε δεν "ασχολείται". Αν ισχύει αυτό, τότε είμαι αρκετά καθησυχασμένος. Γιατί στην τελική, το να μπαίνεις π.χ. στις 12 τα μεσάνυχτα μέσα στο ξενοδοχείο χωρίς να λες που πας, αν δεν υπάρχει "συνενόηση", λογικά θα περίμενε κανείς να τον σταματήσουν. Είτε διότι μπορεί να είμαι κανάς "περίεργος", είτε γιατί είναι ... ρουφ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom