Νέα

Περίεργες - αστείες ιστορίες σε μασατζίδικα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα athens23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
278
Like
64
Πόντοι
1
τι να πω.
μηπως να το ξανασκεφτω?

περα την πλακα καλα ειναι ο γαμος μεσα στο κεφαλι μας ειναι ολα εξαρτατε παντα και απο τον
ανθρωπο που εχεις διπλα σου
δεν με πιεσε κανεις για παντρεια επιλογη μου ηταν και δεν το εχω μετανιωσει (ακομα)
δεν θελω να σε επιρεασω ετσι ουτε θετικα ουτε αρνητικα
απλα μπαινεις σε μια αλλη λογικη που τελικα δεν ειναι ασχημη
παντα οπως το βλεπει κανεις
και αμα ερθει και  παιδι εκει τα βλεπεις ολα παθενεις πλακα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
λοιπον, εμενα δεν θυμαμαι να μου εχει τυχει καμια τετοια περιεργη ή αστεια ιστορια.

ομως, εχω ακουσει απ τα κοριτσια ΤΑ απιστευτα..


μια φαση που μου ερχεται τωρα στο μυαλο ειναι η εξης..

μπαινω στο δωματιο και μετα απο λιγο ερχεται το εκ ρωσιας τεμαχιο και δεν μπορει να αρθρωσει κουβεντα απ τα γελια.. μιλαμε γελουσε επι 5λεπτου..
οταν καταφερε να ηρεμησει λιγο και να την ρωτησω τι συνεβη μου ειπε οτι μολις πριν, καποιος την ειχε βαλει να κανει την μπριζα..

- τι λες καλη μου ? τη ρωτησα..
- να (μου λεει), και μου δειχνει το διακοπτη του φωτος που τον αποκαλουσε μπριζα..

οταν καταφεραμε να συννενοηθουμε, μου ειπε οτι ενας πελατης (απο αυτους που δινουν και πολυ καλο πουρμπουαρ), την εβαλε στα τεσσερα πανω στο τραπεζι του μασαζ το οποιο ειχε παει διπλα στον διακοπτη και της ειχε πει να τον ανοιγο-κλεινει διαρκως..
αυτος απλα καθοταν σε μια καρεκλα λιγο πιο περα και χωρις να την ακουμπαει καν και χωρις να εχει γδυθει, τα ειχε κατεβασει λιγο, τον επαιξε για κανενα 20λεπτο χωρις να χυσει (ενω αυτη παντα ανοιγο-κλεινε το φως)..

μετα σηκωθηκε, ντυθηκε, ευχαριστησε κι εφυγε..
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
λοιπον, εμενα δεν θυμαμαι να μου εχει τυχει καμια τετοια περιεργη ή αστεια ιστορια.

ομως, εχω ακουσει απ τα κοριτσια ΤΑ απιστευτα..


μια φαση που μου ερχεται τωρα στο μυαλο ειναι η εξης..

μπαινω στο δωματιο και μετα απο λιγο ερχεται το εκ ρωσιας τεμαχιο και δεν μπορει να αρθρωσει κουβεντα απ τα γελια.. μιλαμε γελουσε επι 5λεπτου..
οταν καταφερε να ηρεμησει λιγο και να την ρωτησω τι συνεβη μου ειπε οτι μολις πριν, καποιος την ειχε βαλει να κανει την μπριζα..

- τι λες καλη μου ? τη ρωτησα..
- να (μου λεει), και μου δειχνει το διακοπτη του φωτος που τον αποκαλουσε μπριζα..

οταν καταφεραμε να συννενοηθουμε, μου ειπε οτι ενας πελατης (απο αυτους που δινουν και πολυ καλο πουρμπουαρ), την εβαλε στα τεσσερα πανω στο τραπεζι του μασαζ το οποιο ειχε παει διπλα στον διακοπτη και της ειχε πει να τον ανοιγο-κλεινει διαρκως..
αυτος απλα καθοταν σε μια καρεκλα λιγο πιο περα και χωρις να την ακουμπαει καν και χωρις να εχει γδυθει, τα ειχε κατεβασει λιγο, τον επαιξε για κανενα 20λεπτο χωρις να χυσει (ενω αυτη παντα ανοιγο-κλεινε το φως)..

μετα σηκωθηκε, ντυθηκε, ευχαριστησε κι εφυγε..
που ειναι αυτοι οι πελατες. αν του κανω εγω ενα πολυμπριζο να τρελαθει. και να τσεπωσω και ενα 100ρικο
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
καλημέρα φίλοι συναγωνιστές.....

εγώ δεν θα ξεχάσω όταν είχα πάει Ιλιάδα πριν κανα χρόνο, όταν έκατσα στο κουζινάκι με τα πιπίνια,  :rockon: :rockon: μετά με βάλανε σε μια τουαλέτα 1 Χ 1,  :jerking: :jerking: μετά σε άλλο δωμάτιο, σε λίγο θα με βάζανε και στο πατάρι!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Α, επίσης μια φορά στην Στουρνάρη 63, ήμουν στο δωμάτιο με την πόρτα φυσαρμόνικα που συνορεύει με τουαλέτα αλλά και με άλλο δωμάτιο...Επεφτε μια μπριζόλα διπλοψημένη στο άλλο δωμάτιο, δεν άντεξα και πήγα και πήρα μάτι απο την φυσαρμόνικα.... Ξεφλόκιασα στο χαλαρό με τσιγαράκι...  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Ουτε περιεργο, ουτε αστειο. Αλλα ισως διδακτικο για τους πρωταρηδες συναδελφους.
Δεν κρυβω οτι μαζατζιδικο, πριν γινω μελος στο side, δεν ειχα ξαναεπισκευτει. Θεωρουσα οτι εκει πανε παππουδια που τα σκανε χοντρα μπας και γλυψουν λιγο κοκκαλο, αρα κακο value for money για μενα.
Οι πρωτες προσπαθειες εγιναν σε Σκρα και Φραντζη με απολυτη επιτυχια ως προς την μασα.
Ειπα λοιπον να δοκιμασω και στην Στουρναρη. Αλλα πηγα με τον αερα “του  σας γαμαω ολους” και την πατησα.
Πρωτη φορα με ρωτησε η Κα Καιτη?
Oχι βεβαια, απανταω εγω.
-Ποια κοπελα ειχες παρει?
- εεεμμ... την Αντζελα, απανταω εγω. Τοσες κοπελες λεω, ολο και καμια Αντζελα θα υπαρχει. (ψεμα νο1).
- Παραξενο, μου λεει. Δεν υπαρχει καμια Αντζελα εδω.
Σκατα λεω απο μεσα μου. Ισως μπορω να το σωσω. “Hταν αρκετα παλιοτερα”, ανταπαντω.
-Ποτε? Με ρωταει.
-Πριν 4 μηνες, με σφιγμενο υφος (ψεμα νο2).
-Μα δεν λειτουργουσαμε πριν 4 μηνες!!!!
Τι εκανα εκανα παλι την χοντρομαλακια μου, λεω απο μεσα μου. Η΄ σηκωνομαι και φευγω ντροπιασμενος ή παραδεχομαι οτι της ειπα ψεματα. Επελεξα το δευτερο και δεν βγηκα χαμενος. Η κα Καιτη δεχτηκε την συγνωμη μου και μαλιστα πιασαμε για αρκετη ωρα την κουβεντα με αποτελεσμα να νιωσω σα στο σπιτι μου. Πολυ ξηγημενο ατομο.  Κανα τετατρο αργοτερα μου εδειξε τις κοπελες της και περασα με μια απο αυτες πολυ ομορφα.

Ηθικο διδαγμα: Be yourself!!
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Σωστός!  :rockon: :rockon:  Η ματμαζέλ Καίτη είναι παλιά καραβάνα αλλά γαμώ τα άτομα.....  :dancing:
 

trooper

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2005
Μηνύματα
33
Like
26
Πόντοι
0
λοιπον, εμενα δεν θυμαμαι να μου εχει τυχει καμια τετοια περιεργη ή αστεια ιστορια.

ομως, εχω ακουσει απ τα κοριτσια ΤΑ απιστευτα..


μια φαση που μου ερχεται τωρα στο μυαλο ειναι η εξης..

μπαινω στο δωματιο και μετα απο λιγο ερχεται το εκ ρωσιας τεμαχιο και δεν μπορει να αρθρωσει κουβεντα απ τα γελια.. μιλαμε γελουσε επι 5λεπτου..
οταν καταφερε να ηρεμησει λιγο και να την ρωτησω τι συνεβη μου ειπε οτι μολις πριν, καποιος την ειχε βαλει να κανει την μπριζα..

- τι λες καλη μου ? τη ρωτησα..
- να (μου λεει), και μου δειχνει το διακοπτη του φωτος που τον αποκαλουσε μπριζα..

οταν καταφεραμε να συννενοηθουμε, μου ειπε οτι ενας πελατης (απο αυτους που δινουν και πολυ καλο πουρμπουαρ), την εβαλε στα τεσσερα πανω στο τραπεζι του μασαζ το οποιο ειχε παει διπλα στον διακοπτη και της ειχε πει να τον ανοιγο-κλεινει διαρκως..
αυτος απλα καθοταν σε μια καρεκλα λιγο πιο περα και χωρις να την ακουμπαει καν και χωρις να εχει γδυθει, τα ειχε κατεβασει λιγο, τον επαιξε για κανενα 20λεπτο χωρις να χυσει (ενω αυτη παντα ανοιγο-κλεινε το φως)..

μετα σηκωθηκε, ντυθηκε, ευχαριστησε κι εφυγε..

Η για υπαλληλο της ΔΕΗ τον κοβω αυτον ή για κανενα φουκαρα που απο τις αυξησεις δεν μπορουσε να αναψει το φως στο σπιτι του...  :2funny:
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
καλα εισαι ακομα
στα μελια που λενε ελα να τα πουμε μετα απο 6 χρονια γαμου 3 αρραβωνα και 3 σχεσης
αα και με ενα παιδι

-ρε γυναικα δε με τριβεις λιγο? (με πονηρο υφος)
-πλακα κανεις το παιδι πρεπει να φαει

και θες να παιζει και μασαζ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ίσα Ίσα για αυτό πρέπει να παίζει και μασάζ. Αφού δε το προσφέρει η ίδια...
Πάντως μετά τη γέννηση του παιδιού η γυναίκα αλλάζει τελείως και ο άντρας
περνάει πλέον σε τρίτη μοίρα (ούτε καν δεύτερη)  :grin: :grin:
 

dickos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Ακόμη περισσότεροι περνάνε και σε τέταρτη  Μοιρα  χωρίς να το πάρουν καν χαμπάρι!!!!
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
Συντροφοι, μετα απο 3 χρονια σχεσεισ 4 αραβωνα και 3 γαμου νομιζω οτι μπορω να μιλησω με  ασφαλεια περι παντρεμενων.....ο γαμος ειναι ο χαλκας αλλα η αλυσιδα ειναι το παιδι.. :rolleyes: :grin: αν η γυναικα σας πιστευεται οτι φροντιζει τον εαυτο της και το παιδι το σκυλι κτλ περισσοτερο απο εσς τοτε μια ειναι η λυση...ΜΑΣΑΖ και βιζιτα γιατι πρεπει να εχουμε κι εμεις οι αντρες λιγο χρονο δικο μας γιατι αν τα κραταμε ολα μεσα μας κινδυνευουμε!! (ειμαστε σε κρισιμη ηλικια για καρδιοπαθειες και εγγεφαλικα!)Η συναψη σχεσης με μικρουλα δεν ενδεικνυται καθως καπου καπως καποτε χανεται ο ελενχος και τοτε :uglystupid: :headbang: :headbang: :jerking: Τοτε μονη λυση το διαζυγιο :o...αν ενδιαφερεται καποιος για κατι τετοιο...πμ μου!! :dancing:
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Εγω αδερφια διαβαζοντας το θεματακι θα σας διηγηθω μια αστεια ιστορια που μου συνεβει'
Ειχα παει πριν καιρο, σε μαγαζι των Β.Π για πρωτη φορα και ειχα πιασει συζητηση με την υπευθυνη.....αφου τις εδειξα οτι ξερω τι παιζει στο χωρο, της ειπα οτι ενδιαφερομαι για καλη περιποιηση(με νοημα)
Μου λεει...........α' εδω εμεις δεν κανουμε τετοια, αυστηρα και μονο μασαζ.....μια κοπελα πιο παλια εκανε κατι και πηρε ποδι.......
καλα λεω ας μην την πιεζω, θα περασω στο δωματιο και οτι βγει.
Μου λεει ακολουθησε με κατευθυνεται προς ενα δωματιο και ανοιγει την κλειστη πορτα, για κακη της τυχη ομως το δωματιο ηταν ειδη πιασμενο απο συναγωνιστη.......και με το που την ανοιγει βλεπω μπροστα μου την κοπελα μισογυμνη να εχει βαλει το καλαμακι του φραπε στο στομα τοσο βαθια οσο δεν παιρνει αλλο και μαλιστα χωρις περιτυλιγμα......
Η υπευθυνη τα χασε....το ιδιο και η κοπελα........για να μην πω για το συναγωνιστη που πρεπει να του πεσε εντελως..........και εκλεισε βιαστηκα την πορτα ζητωντας συγνωμη.

Της χαμογελαω και της λεω," κανεται και αποτριχωση με το στομα!!!!!!"

σκασαμε στα γελια....και φυσικα πηρα φραπε με καλαμακι με την πρωτη, αλλα μεχρι εκει ρε γαμωτο...απο τοτε μεχρι και πριν λιγο καιρο που τους εκοψα εντελως, δεν ειχε παιξει τιποτα παραπανω!!!
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
551
Like
411
Πόντοι
26
Καλησπερα και απο μενα.Να σας πω και εγω μια ιστοριουλα.Πριν απο περ. 3 χρονια πηγα σε ενα μασατζιδικο στην Κ.Καραμανλη,[ειταν η 3 επισκεψη μου σε αυτο το μαγαζι]με ενιμερωσανε για τα προγραμματα που ηταν τα εξεις.
1]σπεσιαλ μασαζ και στο τελος ενα πηδημα 70 ευρω
2]σπεσιαλ μασαζ και στο τελος μια πιπα 60 ευρω
Εγω διαλεξα το δευτερο.Αφου μου κανανε ενα τελειο δυνατο μασαζ μου λεει η κοπελα οτι θα ερθει  η Νατασα για την πιπα,γιατι αυτη που εκανε το μασαζ δεν κανει τετοια.
ΟΚ λεω και μετα ερχεται η Νατασα με ενα δισκο με να ποτιρακι λικερ και μια ΠΙΠΑ με λιγο καπνο!!!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
δεν εχω ακουσει καλυτερο :2funny:
αυτο θα πει σπεσιαλ περιποιηση ;)
Καλησπερα και απο μενα.Να σας πω και εγω μια ιστοριουλα.Πριν απο περ. 3 χρονια πηγα σε ενα μασατζιδικο στην Κ.Καραμανλη,[ειταν η 3 επισκεψη μου σε αυτο το μαγαζι]με ενιμερωσανε για τα προγραμματα που ηταν τα εξεις.
1]σπεσιαλ μασαζ και στο τελος ενα πηδημα 70 ευρω
2]σπεσιαλ μασαζ και στο τελος μια πιπα 60 ευρω
Εγω διαλεξα το δευτερο.Αφου μου κανανε ενα τελειο δυνατο μασαζ μου λεει η κοπελα οτι θα ερθει  η Νατασα για την πιπα,γιατι αυτη που εκανε το μασαζ δεν κανει τετοια.
ΟΚ λεω και μετα ερχεται η Νατασα με ενα δισκο με να ποτιρακι λικερ και μια ΠΙΠΑ με λιγο καπνο!!!
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
551
Like
411
Πόντοι
26
Καλησπερα και απο μενα.Να σας πω και εγω μια ιστοριουλα.Πριν απο περ. 3 χρονια πηγα σε ενα μασατζιδικο στην Κ.Καραμανλη,[ειταν η 3 επισκεψη μου σε αυτο το μαγαζι]με ενιμερωσανε για τα προγραμματα που ηταν τα εξεις.
1]σπεσιαλ μασαζ και στο τελος ενα πηδημα 70 ευρω
2]σπεσιαλ μασαζ και στο τελος μια πιπα 60 ευρω
Εγω διαλεξα το δευτερο.Αφου μου κανανε ενα τελειο δυνατο μασαζ μου λεει η κοπελα οτι θα ερθει  η Νατασα για την πιπα,γιατι αυτη που εκανε το μασαζ δεν κανει τετοια.
ΟΚ λεω και μετα ερχεται η Νατασα με ενα δισκο με να ποτιρακι λικερ και μια ΠΙΠΑ με λιγο καπνο!!!


Ξεχασα να σας πω οτι αφου ρωτησα μετα το πρωτο προγραμμα με το πηδημα πως θα ηταν μου ειπε η κοπελα οτι θα εδεινα ενα σχοινακι για να πηδαω οσο θελω!!!
Την πατησα ασχημα γιατι ηταν Πρωταπριλια!!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
καλα εισαι ακομα
στα μελια που λενε ελα να τα πουμε μετα απο 6 χρονια γαμου 3 αρραβωνα και 3 σχεσης
αα και με ενα παιδι


:headbang: :headbang: :headbang: Τι να πούμε κι εμείς με 10 χρόνια γάμου και 3 κουτσούβελα..... χαχαχαχα παιδικός σταθμός το σπίτι είναι 18 ώρες το 24ωρο. Αφού τρώω πόρτα από τη σύζυγο κάποιες φορές όταν της ζητήσω κοκό γιατί είναι ψόφια από τα πιτσιρίκια όλη την ημέρα που είναι σπίτι με αυτά μόνη της. :rockon:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Ξεχασα να σας πω οτι αφου ρωτησα μετα το πρωτο προγραμμα με το πηδημα πως θα ηταν μου ειπε η κοπελα οτι θα εδεινα ενα σχοινακι για να πηδαω οσο θελω!!!
Την πατησα ασχημα γιατι ηταν Πρωταπριλια!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Πολύ καλόοοο!!! Σίγουρα αυτή την Πρωταπριλιά θα την θυμάσαι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom