Νέα

Πέρασα με κόκκινο και χωρίς δίπλωμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 321
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΚΡΑΤΟΚΑΥΛΟΙ ΚΑΙ ΝΟΜΟΤΑΓΕΙΣ ΑΔΕΡΦΕΣ ΣΑΣ ΚΑΤΟΥΡΑΩ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ
ΕΤΣΙ ΠΙΠΑ ΚΩΛΟ ΣΑΣ ΠΑΩ ΚΑΡΙΟΛΑΚΙΑ
ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΑΣ ΓΑΜΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΥΠΟΔΟΥΛΑ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΝΕΟΕΛΛΗΝΕΣ ΜΑΘΗΜΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΠΑΖΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΦΑΠΑ
ΔΕΝ ΣΚΥΒΟΥΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΟΜΟ
ΓΑΜΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΝΟΜΙΜΟ ΚΑΙ ΝΟΜΟΤΑΓΗ ΠΟΥΣΤΡΟΠΟΛΙΤΑΚΟ

:rockon: :headbaning1: :heavymetalbig:
κλανιάρη έχεις την ίδια αξία που έχει μια μύγα που χτυπάει στο παρμπριζ και όταν σκοτωθείς όλοι θα στεναχωρηθούν το ίδιο,δηλαδη καθόλου.
Μόνο μην πάρεις κανέναν αθώο στο λαιμό σου.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.689
Like
14.892
Πόντοι
3.656
τυπε ουτε ουτε mute δεν τον εκαναν...τον απαξιωσαν με μπαν  :orchestra: :orchestra: :orchestra:


τυπε αν κρινω απο τα ποιοτικα τελευταια ποστ του τυπου μαλλον ο αντισθενης ηθελε να τον κανει τιμημενο αλλα πατησε λαθος κουμπι    :S :S :S
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
τυπε αν κρινω απο τα ποιοτικα τελευταια ποστ του τυπου μαλλον ο αντισθενης ηθελε να τον κανει τιμημενο αλλα πατησε λαθος κουμπι    :S :S :S

Λαική απαίτηση για άμεση επαναφορά του πιάτσουλα και ανάδειξή του σε μοντ  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
τυπε αν κρινω απο τα ποιοτικα τελευταια ποστ του τυπου μαλλον ο αντισθενης ηθελε να τον κανει τιμημενο αλλα πατησε λαθος κουμπι    :S :S :S
τύπε για μοντ πήγε και τον έκαναν μακαρίτη  :S :S :S :orchestra:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.731
Πόντοι
1.306
τυπε αν κρινω απο τα ποιοτικα τελευταια ποστ του τυπου μαλλον ο αντισθενης ηθελε να τον κανει τιμημενο αλλα πατησε λαθος κουμπι    :S :S :S

τυπε περασε με κοκκινο και τον αποροφησε η σουφρα του λιλα
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
38
Like
4.962
Πόντοι
2.696
Αυτός ο λεχρίτης θα είναι ο πρώτος που θα πάρει το κοινωνικό μέρισμα του Τσίπρα
 

Comilfo

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
241
Like
27
Πόντοι
1
ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ
ΚΡΙΜΑ ΠΟΥΜΕΙΝΕΙΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΩΡΙΣ
ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΓΑΜΑΝΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ
ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΡΚΙΝΟ

:takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis:

Τώρα που σε ξεφτίλισαν άκου τι θα κάνεις.
Άνοιξε νέο λογαριασμό και στείλε μου ένα πμ - θέλω να κρατήσουμε επαφή και να πιούμε και ένα καφεδάκι ρε φίλε.
Δεν σου κρατώ κακία

Έως τότε να προσεχείς και να φοράς κράνος

Έχε γεια φίλε μου
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
38
Like
4.962
Πόντοι
2.696

Ρε μάγκες του φόρουμ τι θα γίνει με τον βρωμόπουστα;Θα συνεχίσετε να τον αφήνετε να μπαίνει σε όποιο θέμα γουστάρει να το κάνει μπάχαλο;Έλεος.Περιορίστε τον στα αδερφίστικα θέματα.Αν και καλύτερα θα ήταν ένα μόνιμο μπαν.
 

TheGreat

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
74
Like
13
Πόντοι
0
ΜΑΓΚΑΣ ΕΙΜΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΞΕΚΩΛΙΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑΚΙΣ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ

:vomit:

Υποδειγμα υπανθρωπου, δίποδου ζώου, αποτέλεσμα μίας άτσαλης συνουσίας, κάποιο κρύο βράδυ, μάλλον απο αγγαρεία  :2funny:, που πουλάει μαγκιές εκεί που τον παίρνει αλλά κάθεται σούζα  :fuck1:εκεί που τον δεν παίρνει.
Ρε μαλάκα γιατί δεν έδειξες τα αρχίδια σου στους αστυνόμους και να τους πείς για τις μάνες τους ?
Εχοντας δεί την υπόλοιπη σου κουβέντα, πως εξελίχθηκε, είσαι ένας μαλάκας και μισός με καταπιεσμένο εγώ και τσαλαπατειμένη προσωπικότητα που νομίζεις ότι επειδή μπορείς να χέσεις και να σου σηκώνεται η πούτσα ότι είσαι άνδρας. Και πάς μονιμα στις πουτάνες για να αποδείξεις στον εαυτό σου και στους φίλους σου, ότι είσαι μέγα αρσενικό, αλλά είσαι γατάκι και γουστάρεις αποκλειστικά μασάζ στον προστάτη λένε οι φήμες  :grin:...
<---
Κάτι τέτοιοι κρυμένοι, αναμεσά μας, καραδοκούν να βγούν να σε χτυπήσουν όταν δεν μπορείς να υπερασπιστείς τον εαυτό σου και να γλείψουν πούτσες εκεί που πρέπει για να κρατηθούν στην θέση του.
Με λίγα λόγια ο τύπος είναι σίχαμα και χρειάστηκαν μόλις 7 με 10 σελίδες απο posts για να ξεσκεπαστέι. Μιλάμε αυτός θα έχει σκάσει απο το κακό του που τον έχεσαν όλοι. Φανταστείτε την τρέλλα του, που για να απαντήσει, το ζώο, αρχισε να προσβάλει τις μάνες μας, προφανώς γιατί έχει τέτοιες εικόνες απο το σπίτι του και στην ουσία λόγω του χαμηλού του διανοητικού του επιπέδου δεν μπόρεσε να αρθρώσει λέξη. Ενα δίποδο ζώο.....
--->
 

metalfun

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
2
Like
21
Πόντοι
16
ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΚΡΑΤΟΚΑΥΛΟΙ ΚΑΙ ΝΟΜΟΤΑΓΕΙΣ ΑΔΕΡΦΕΣ ΣΑΣ ΚΑΤΟΥΡΑΩ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ
ΕΤΣΙ ΠΙΠΑ ΚΩΛΟ ΣΑΣ ΠΑΩ ΚΑΡΙΟΛΑΚΙΑ
ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΑΣ ΓΑΜΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΥΠΟΔΟΥΛΑ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΝΕΟΕΛΛΗΝΕΣ ΜΑΘΗΜΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΠΑΖΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΦΑΠΑ
ΔΕΝ ΣΚΥΒΟΥΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΟΜΟ
ΓΑΜΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΝΟΜΙΜΟ ΚΑΙ ΝΟΜΟΤΑΓΗ ΠΟΥΣΤΡΟΠΟΛΙΤΑΚΟ

:rockon: :headbaning1: :heavymetalbig:
Όταν θα σε καρφώσει κάποιος σα κεφτέ σε καμιά διασταύρωση και σου χώσεις το κεφάλι σου στο κώλο σου και μετά θα σε ταίζει η μάνα σου με το καλαμάκι, τότε να θυμηθείς τις μαλακίες που αραδιάζεις εδώ πέρα. Το επίπεδό σου φαίνεται από το ότι κανένας δεν σου έβρισε την μάνα, αλλά εσύ το μόνο που ξέρεις να απαντήσεις είναι να βρίζεις τις μανάδες αυτών που σου την λένε. Εντέλει το thread γιατί το άνοιξες? Περίμενες όλοι εδώ μέσα να σου πούνε "ρε τον καημένο τι έπαθε... ας πάμε όλοι μάρτυρες υπεράσπισης στο δικαστήριο"?
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.271
Κριτικές
4
Like
1.138
Πόντοι
216
Λοιπόν τύποι πριν καμιά ώρα με σταμάτησαν μπάτσοι (2 Ζητάδες) με ένα μικρό αυτόματο μηχανάκι γιατί και καλά πέρασα ένα κόκκινο(κλάιν κόκκινο,της πούτσας δηλαδή μην φανταστείτε κανά σημαντικό φανάρι) αφού με κάνανε ψαχτήρι,ζήτησαν τα χαρτιά,τα είχα όλα εκτός από δίπλωμα. Αποτέλεσμα? πρόστιμο 200 και μήνυση-δικαστήριο.
Και το πρώτο μου ερώτημά μου είναι : οκ για το πρόστιμο,πάω πάσο,δικαστήριο γιατί ρε καριόλια???
2ο ερώτημα : και τώρα τι στον πούτσο μου γίνεται???βγάζω δίπλωμα,κιόταν γίνει το δικαστήριο τους το μοστράρω και τέλος???αν πάω στο δικαστήριο χωρίς δίπλωμα με σκίζουν κιάλλο???τι επιλογές παίζουνε???
Ρώτα τον Κουλούρη, που είχε μιά παρόμοια περιπέτεια με εσένα και δεν κοιμότανε τα βράδια........
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Όταν θα σε καρφώσει κάποιος σα κεφτέ σε καμιά διασταύρωση και σου χώσεις το κεφάλι σου στο κώλο σου και μετά θα σε ταίζει η μάνα σου με το καλαμάκι, τότε να θυμηθείς τις μαλακίες που αραδιάζεις εδώ πέρα. Το επίπεδό σου φαίνεται από το ότι κανένας δεν σου έβρισε την μάνα, αλλά εσύ το μόνο που ξέρεις να απαντήσεις είναι να βρίζεις τις μανάδες αυτών που σου την λένε. Εντέλει το thread γιατί το άνοιξες? Περίμενες όλοι εδώ μέσα να σου πούνε "ρε τον καημένο τι έπαθε... ας πάμε όλοι μάρτυρες υπεράσπισης στο δικαστήριο"?

ok τρολάρει και πλάκα πλάκα και εγώ τα ίδια έλεγα στα 20 :P
αλλά μετά από από μερικές δουλειές που είχα στο νοσοκομείο και στα επείγοντα μερικά πράγματα μου άλλαξαν γνώμη, όλοι οι σκληροί είναι μέχρι να δουν λίγο αληθινό αίμα και λίγο ανοιγμένο κρέας live :grin:
 

stogian 13 thai

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
74
Πόντοι
0
Κλασικός μάγκας του πληκτρολογίου, που βρίζει μάνες για πλάκα.από κοντά ούτε για φάπες δεν θα αξίζει ....σίχαμα  :vomit:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
ΠΑΝΤΑ ΦΟΡΑΩ ΚΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΣΤΑ 2 ΚΕΦΑΛΙΑ...ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΗΔΗΞΑ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕς ΕΣΥ Ο ΜΟΥΛΟΣ
γαμω τα κοκκαλα της πεθαμενης μανας σου και χυνω στο κρανιο της μπινε.Μακαρι να περασεις μια μερα με κοκκινο και να σε παρασυρω και να σου λιωσω το κεφαλι και μετα να τραβηξω μια μαλακια και να χυσω στα χυμενα σου μυαλα...αντε στο διαολο τωρα...αρκετη καλοσυνη εβγαλα...μην με πιασουν και τα διαολια μου και βρισω...
 

constant

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
100
Like
21
Πόντοι
1
κρέμασμα θέλετε τα μηχανάκια γενικά ...

Τσπα, πάς στο δικαστήριο , παρουσιάζεσαι χωρίς δικηγορο αν θες, και ζητάς αναβολή για να προσκομίσεις δίπλωμα.

Στο μεταξύ, ξεκίνα τις διαδικασίες έκδοσης διπλωματος, πχ αίτηση κλπ, ώστε να έχεις κάποια σχετικά χαρτιά στο δικαστήριο ...

Φρόντισε τη νέα δικάσιμο να έχεις δίπλωμα και να είσαι κομπλέ ..
νομιζω το να δειχνεις διπλωμα εκ των υστερων ηταν τοτε για τα πενηνταρια που μας τα εβγαζε η αστυνομια.τωρα με τα νεα διπλωματα πρεπει να το αναγραφει πανω με τον κυβισμο και την κατηγορια!επισης διαβασα το καλοκαιρι οτι προωθουν τον νομο οπως ειναι στην ιταλια πχ,οτι με διπλωμα Β (αυτοκινητου) οδηγας μηχανακι εως 125 κυβικα.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
γαμω τα κοκκαλα της πεθαμενης μανας σου και χυνω στο κρανιο της μπινε.Μακαρι να περασεις μια μερα με κοκκινο και να σε παρασυρω και να σου λιωσω το κεφαλι και μετα να τραβηξω μια μαλακια και να χυσω στα χυμενα σου μυαλα...αντε στο διαολο τωρα...αρκετη καλοσυνη εβγαλα...μην με πιασουν και τα διαολια μου και βρισω...

Tυπε καλα που συγκρατηθηκες.  :S :S :S
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
γαμω τα κοκκαλα της πεθαμενης μανας σου και χυνω στο κρανιο της μπινε.Μακαρι να περασεις μια μερα με κοκκινο και να σε παρασυρω και να σου λιωσω το κεφαλι και μετα να τραβηξω μια μαλακια και να χυσω στα χυμενα σου μυαλα...αντε στο διαολο τωρα...αρκετη καλοσυνη εβγαλα...μην με πιασουν και τα διαολια μου και βρισω...

Tυπε καλα που συγκρατηθηκες.  :S :S :S

ok δεν υπάρχετε !!!! ζήτω το bou  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom