Νέα

Πελάτες που βάζουν αγγελίες σαν κρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MONADIKI
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 255
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Piraeus_56

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2017
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
το κσερει η γυνεκα σου  οτι  ο κολο σου εινε σιραγγα

Εσένα χάρηκε ο πατέρας σου που έκανε γιό; Κέρασε όλο το σόι; Μήπως σου έδωσε και το όνομα του πατέρα του γιά να μή χαθεί;
warnwarn.gif
 [/color[/URL]]
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.049
Κριτικές
33
Like
7.140
Πόντοι
3.496
Θα σε συμβούλευα πριν ξανά αποφασίσεις να μπεις σε forum θα πρέπει πρώτα να μάθεις ανάγνωση,γραφή,ορθογραφία
να προσπαθήσεις να συντάξεις σωστά μία πρόταση με πάνω από τρείς λέξεις και μετά να απευθυνθείς στο κόσμο.
:thumbsup:
 
OP
OP
MONADIKI

MONADIKI

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
263
Like
708
Πόντοι
81
Μην το βλέπεις και μην ασχολείσαι για να μην χαλιέσαι..  :cool2:
[/quote
Γ@μάω δεν με γ@μάνε. Κοίτα τα χάλια σου τώρα και βάλε κάνα πάμπερς πριν να χεστείς
απο την ακράτεια, και άσε εμένα.
Έτυχε να σε έχω δει,σε αναγνώρισα απο την tv και τέλος. Tα άλλα είναι νά χαμε να λέγαμε..
Μην το βλέπεις και μην ασχολείσαι για να μην χαλιέσαι..  :cool2:
ti na pis mori kaliopi gia mena oti exo mpirokili oti exo kolo sto patoma oti tha xezome  i fotografia mou ke mono aneri tis malakies pou grafis opote ante pidiksou k des an erxome poli axia sou edosa
 
OP
OP
MONADIKI

MONADIKI

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
263
Like
708
Πόντοι
81
Δεν επιθυμώ καμία σύγκριση μαζί σου γιατί έχεις φτάσει στη κατώτερη βαθμίδα του ζωικού βασιλείου ,δηλαδή ένα σκαλί κάτω από το πίθηκο.Σιγά μη συγκριθώ με ένα έκτρωμα της φύσης.Πιο πάτο μπορείς να πας, το γνωρίζεις και προσπαθείς να βγάλεις τα απωθημένα σου βρίζοντας αφού δεν έχεις κανένα επιχείρημα να αντιτάξεις. Θα σε συμβούλευα πριν ξανά αποφασίσεις να μπεις σε forum θα πρέπει πρώτα να μάθεις ανάγνωση, γραφή, ορθογραφία να προσπαθήσεις να συντάξεις σωστά μία πρόταση με πάνω από τρείς λέξεις και μετά να απευθυνθείς στο κόσμο.
opote oles i trans ine ektromata k esi o geros me ta ginekia esouraxa pou psaxnis agorakia  na ton fas eise o fisiologikos ai mori  poutsogria bgale ta esorouxa tis ginekas sou rapse ton kolo sou giati ta pedia sou an paroun paradigma apo ton ksekoliari pateta tous sigouro tha exoun problima
 
OP
OP
MONADIKI

MONADIKI

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
263
Like
708
Πόντοι
81
Το μπιροκιλι που που το ειδε η κρος κριμενη πισο απο το πσευτικο προφιλ Νιο 

 

Συνημμένα

  • 20190630_143853.jpg
    20190630_143853.jpg
    595,5 KB · Εμφανίσεις: 91

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
ασε ελευθερη τη κοιλια σου μωρη  φαλαινα ...
 
OP
OP
MONADIKI

MONADIKI

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
263
Like
708
Πόντοι
81
:think:
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1512201481705.jpg
    FB_IMG_1512201481705.jpg
    112,7 KB · Εμφανίσεις: 54
OP
OP
MONADIKI

MONADIKI

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
263
Like
708
Πόντοι
81
Εχεται πολυ πλακα τελικα περναω την ωρα  μου απιστευτα
 
OP
OP
MONADIKI

MONADIKI

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
263
Like
708
Πόντοι
81
10 πουστιδες εδω που βριζουν ζιλεβουν της τρανς   αλα πολυ σιντομα θα βαλω να πσακσουν αυτα τα προφηλ να δω τη κριβευτε πισο απο τα πσευδονιμα τοτε θα  γελασω πολυ που θα βαζω στιχια εδω για να δειτε τι ακριες εχω αναμενεται
 

johny7gr

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
125
Like
9
Πόντοι
1
Αχουτα μορε το μακρι κ το κοντοτους λενε  πισο απο πσευτικα προφιλ ποιος σας ειπαι οτι μου τρων τι δουλια τα αποκριατικα ντιμενα γυνεκακια προην πελατακια δουλεβω κε πολυ καλα μαλιστα κ μ αρκετους σταθερους πελατες 
Συνεχίζει η κλάψα βλέπω.

αν εκανες αυτη τι δουλια να δω τι θα ελεγες εσυ θα αντεχες τιν βρομα  η σου αρεσει κε δεν εχεις προβλιμα εσει θα αντεχες να χοροπιδαναι ολοι πανο σου ελα ελα εχω απο το χορω ολοι τραγουδατε αντε

Πιστεύω ότι μπορείς να πεις στον πελάτη να πάει να κάνει ένα μπανάκι  πρώτα και καλά να "χαλαρώσει". Απλή ευγένεια. Όσο για τις στάσεις μπορείς πάλι να αλλάξεις στάση. Απλή ευγένεια πάλι να χρησιμοποιήσεις ή ακόμα να το παίξεις και αυταρχική, κάποιοι τα γουστάρουν αυτά. Τόσο δύσκολο είναι;

10 πουστιδες εδω που βριζουν ζιλεβουν της τρανς  αλα πολυ σιντομα θα βαλω να πσακσουν αυτα τα προφηλ να δω τη κριβευτε πισο απο τα πσευδονιμα τοτε θα  γελασω πολυ που θα βαζω στιχια εδω για να δειτε τι ακριες εχω αναμενεται
Κ Ο Λ Ω Ν Ε Ι Σ
 

γύλος_79

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2019
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
την τανια την ειχα δει πρωτη φορα σε μια εκπομπη στην τιβι πριν κατι χρονια
μου ειχε κανει τρομερη εντυπωση η εμφανιση της και απορησα πως δεν ειναι στο εξωτερικο για διεθνη καριερα
απο την συμπεριφορα της εδω καταλαβα τον λογο
 

MIXALIS_NIGHTVISION

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2016
Μηνύματα
35
Like
1
Πόντοι
0
απλα θελει να τα χωσει στους πουστηδες προιν πελατες της που τωρα γινανε κροςς,
ειναι δλδ γαμιας
που εγω δεν καταλαβα γιατι εφτιαξε τετοιο σωμα, ενω επρεπε να παιρνει τεστο να φαινεται αντρας,
λαθος στρατηγικής,
αν της πεις στεισου να σε γαμησω, τι λες να σου απαντησει ;  εχω μεγαλυτερο ;;
δε βγαινει ακρη 
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Επαναλαμβάνεσαι.
Ή αρνείσαι να καταλάβεις ή δεν δύνασαι
 

MIXALIS_NIGHTVISION

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2016
Μηνύματα
35
Like
1
Πόντοι
0
τα μπινελικια που επαναλαμβανονται δε σε ενοχλει, μονο εγω και κανεις δε λεει ούτε ο ιδιος τι μερος του λογου ειναι  ;
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Με ενοχλούν τύπε, αλλα αν με ενοχλούσαν παρα πολύ δεν θα έμπαινα εδώ.
Ας πούμε ότι τα μπινελίκια της είναι εντός των πλαισίων ενος ιδιότυπου αξιακού κώδικα.
Άλλος ήταν που ευχήθηκε κακό ψόφο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom