Νέα

Πελάτες που βάζουν αγγελίες σαν κρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MONADIKI
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 255
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Ο κάθε άνθρωπος είναι μοναδικός τύπε  :S
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
αν εκανες αυτη τι δουλια να δω τι θα ελεγες εσυ θα αντεχες τιν βρομα  η σου αρεσει κε δεν εχεις προβλιμα εσει θα αντεχες να χοροπιδαναι ολοι πανο σου ελα ελα εχω απο το χορω ολοι τραγουδατε αντε

Μπορει να κανω πλακα (για να εκτονωνεται και η ενταση εδω μεσα) αλλα σε καμμια περιπτωση δεν θεωρω οτι δεν εχεις κι εσυ τα δικια σου ! η βρωμα , η κακη συμπεριφορα, οι υπερβολικες απαιτησεις...

Τα ΧΑΝΕΙΣ ομως ολα αυτα τα δίκια με τον τροπο που εκφραζεσαι και συμπεριφερεσαι σε ατομα που μαλλον τελικα ΔΕΝ σου φταινε καν αυτοι.
 
OP
OP
MONADIKI

MONADIKI

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
263
Like
708
Πόντοι
81
Mοναδική έτυχε να σας έχω δει δυο φορές σε απόσταση μερικών μέτρων, η πρώτη φορά ήταν όταν κολυμπούσατε στην λίμνη
της βουλιαγμένης και στο ύπτιο ξεχώριζε στην επιφάνεια ένα μπυροκοίλι. Την δεύτερη φορά διασχίζατε τον δρόμο καραγιώργη
σερβίας και φορούσατε ένα εφαρμοστό γαλάζιο τζίν, παρατηρώντας καλύτερα τα οπίσθια σας είδα ότι είχαν πάρει την φθίνουσα. Άρα δεν είστε και τόσο τέλεια για μοναδική.  :cool2:
χα χα μπιρες κ αλκολ δεν πινω ποτε πως γεινετε να εχω μπιροκιλι στη λιμνη εχω να παω χρονια μι βλεπεις της φωτογραφιες μου της παλιες για να βρεις τοποθεσιες κε τζιν δεν φοραω ποτε η εχεις φαντασιες κε οπτασιες οτι με βλεπεις προστα σου η φανταζεσαι οτι θα μ σικοφαντισεις εισε για γελια παλυ χαχα λες κ δεν με βλεπουν οταν ερχοντε σε ρανταβου αν ειμουν ετσι οπως λες θα κριβομουν να βγαλω μια φωτο  τορα λυπον να δικσω το μπιροκιλι που λες
 
OP
OP
MONADIKI

MONADIKI

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
263
Like
708
Πόντοι
81
Οποτε τραβα γαμη σου κ εσει οπιος κ να εισαι
 

Συνημμένα

  • 20190630_053533.jpg
    20190630_053533.jpg
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 80
  • Like
Αντιδράσεις: nuktas

tavroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
6
:wanker:Δειχτου κ τη κολαρα σου να τελειώνει
 
OP
OP
MONADIKI

MONADIKI

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
263
Like
708
Πόντοι
81
Οποτε τραβα γαμη σου κ εσει οπιος κ να εισαι
Το χόντρυνες. Really.


[size=7pt]Αυτά ρε παιδιά ΔΕΝ τα ξεστομίζουμε. [/size]
αποβρασμα της κινονιας κριμενο με πσευδονιμο  κ οικογενια εχω κε χριματα κε κλιρονομια απβλιτο σκουλικι οτι ευχεσε επανο σου να πεσει κ στιν οικογενια σου κατακαθι
 

takhs andr

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
469
Like
274
Πόντοι
21
Τανια μου εισαι κατι μοναδικο μην χαλιεσε με καμενους :happy:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.354
Κριτικές
6
Like
10.441
Πόντοι
3.936
χα χα μπιρες κ αλκολ δεν πινω ποτε πως γεινετε να εχω μπιροκιλι στη λιμνη εχω να παω χρονια μι βλεπεις της φωτογραφιες μου της παλιες για να βρεις τοποθεσιες κε τζιν δεν φοραω ποτε η εχεις φαντασιες κε οπτασιες οτι με βλεπεις προστα σου η φανταζεσαι οτι θα μ σικοφαντισεις εισε για γελια παλυ χαχα λες κ δεν με βλεπουν οταν ερχοντε σε ρανταβου αν ειμουν ετσι οπως λες θα κριβομουν να βγαλω μια φωτο  τορα λυπον να δικσω το μπιροκιλι που λες
xα χα = γελάκια αμηχανίας..   Σκοπός μου δεν είναι η συκοφαντία, αλλά αυτό που είδα. Όταν σαν είχα δει
στην λίμνη ήσασταν με μία μελαχρινή κυρία και ήταν απόγευμα.Επισης στην καραγεώργη σερβίας έτυχε να σας δω 11-12
πρωινές ώρες. Αυτά συνέβησαν πριν μερικά χρόνια που ήσασταν νεότερη.  Να φανταστoύμε το τώρα;
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.354
Κριτικές
6
Like
10.441
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • e06b95c66f0e9bd46b4272337b0564fd--mirror-mirror-mirrors.jpg
    e06b95c66f0e9bd46b4272337b0564fd--mirror-mirror-mirrors.jpg
    93,8 KB · Εμφανίσεις: 41

Piraeus_56

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2017
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
αποβρασμα της κινονιας κριμενο με πσευδονιμο  κ οικογενια εχω κε χριματα κε κλιρονομια απβλιτο σκουλικι οτι ευχεσε επανο σου να πεσει κ στιν οικογενια σου κατακαθι
Το ποιος είναι απόβρασμα και κατακάθι ας το κρίνουν άλλοι. Λες ότι κρύβομαι πίσω από ψευδώνυμο και θέλω να σε ρωτήσω αν το μετριόφρον όνομα MONADIKI είναι το βαφτιστικό σου γιατί στο εορτολόγιο δεν περιλαμβάνεται. Αν είχες λεφτά και κληρονομιές δεν θα παρακαλούσες να σου πάρουν ένα κινητό ούτε θα έκανες το συγκεκριμένο επάγγελμα, που τελικά είναι το μόνο που μπορείς να κάνεις λόγω μόρφωσης και χαρακτήρα. Δεν σου ευχήθηκα τίποτε γιατί μου είσαι αδιάφορη, απλά σου κατέστησα γνωστό πως θα καταλήξεις.
 
OP
OP
MONADIKI

MONADIKI

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
263
Like
708
Πόντοι
81
Μιλήστε κόσμια όποιος/α  και αν είστε. Εσείς εκμεταλλεύεστε τον πρωκτό σας για μερικά ευρώ, όχι εγώ
καλα τραγουδα τωρα αχια σου δεινω μονο που σου απανταω.εγω αποκι που χεζω βγαζω λευτα δεν πλιρονω νσ μου τον φραξουν οπος εσει,δεν ασχολισε λες πο πο που να ασχολλιοσουν κιολας τι θα εγραφες 
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.396
Κριτικές
2
Like
5.573
Πόντοι
2.356
Διάβασα όλο το θρεντ. Αυτό που γνωρίζω εγώ, και αφορά όλους και όλες, είναι το εξής:  Αν είσαι ΚΑΛΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ, δεν έχεις να φοβηθείς απολύτως τίποτα. Είτε είσαι ιερόδουλη, είτε υπάλληλος σε γραφείο είτε λογιστής είτε ότι θες. Όλα τ άλλα είναι να χαμε να λέγαμε να χαμε να πούμε.
 
OP
OP
MONADIKI

MONADIKI

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
263
Like
708
Πόντοι
81
Κατ' αρχήν δεν γαμιέμαι από μεταλλαγμένα πλάσματα, αν καταλαβαίνεις τη λέξη και δεν χρειάζομαι διαφήμιση γιατί δεν το κάνω επάγγελμα. Εσύ μυξοκλαίς στο φόρουμ ότι χάνεις πελατεία. Σκέψου μόνο σε μερικά χρόνια τι θα κάνεις. Να σου πω εγώ σούργελο. Θα ψοφήσεις μόνη σου και άφραγκη.
μορη πουσταρα δεν μπωρις να σικρηθεις μαζι μου ενας πουστις γερος εισε που πσαχνεις πουτσες κοροιδεβοντας το κοσμο μ γυνεκια εσορουχα το κσερει η γυνεκα σου  οτι  ο κολο σου εινε σιραγγα
 

Piraeus_56

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2017
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
μορη πουσταρα δεν μπωρις να σικρηθεις μαζι μου ενας πουστις γερος εισε που πσαχνεις πουτσες κοροιδεβοντας το κοσμο μ γυνεκια εσορουχα το κσερει η γυνεκα σου  οτι  ο κολο σου εινε σιραγγα
Δεν επιθυμώ καμία σύγκριση μαζί σου γιατί έχεις φτάσει στη κατώτερη βαθμίδα του ζωικού βασιλείου ,δηλαδή ένα σκαλί κάτω από το πίθηκο.Σιγά μη συγκριθώ με ένα έκτρωμα της φύσης.Πιο πάτο μπορείς να πας, το γνωρίζεις και προσπαθείς να βγάλεις τα απωθημένα σου βρίζοντας αφού δεν έχεις κανένα επιχείρημα να αντιτάξεις. Θα σε συμβούλευα πριν ξανά αποφασίσεις να μπεις σε forum θα πρέπει πρώτα να μάθεις ανάγνωση, γραφή, ορθογραφία να προσπαθήσεις να συντάξεις σωστά μία πρόταση με πάνω από τρείς λέξεις και μετά να απευθυνθείς στο κόσμο.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.354
Κριτικές
6
Like
10.441
Πόντοι
3.936
καλα τραγουδα τωρα αχια σου δεινω μονο που σου απανταω.εγω αποκι που χεζω βγαζω λευτα δεν πλιρονω νσ μου τον φραξουν οπος εσει,δεν ασχολισε λες πο πο που να ασχολλιοσουν κιολας τι θα εγραφες  
Γ@μάω δεν με γ@μάνε. Κοίτα τα χάλια σου τώρα και βάλε κάνα πάμπερς πριν να χεστείς
απο την ακράτεια, και άσε εμένα.
Έτυχε να σε έχω δει,σε αναγνώρισα απο την tv και τέλος. Tα άλλα είναι νά χαμε να λέγαμε..
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
2
Like
1.782
Πόντοι
216
Aς το κλείσουμε το ρημάδι το θρέντ να τελειώνουμε. Τόσο βιτριόλι, ούτε στις νυχτερινές trash εκπομπές των 90ς δεν είχαμε
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.354
Κριτικές
6
Like
10.441
Πόντοι
3.936
Μην το βλέπεις και μην ασχολείσαι για να μην χαλιέσαι..  :cool2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom