Νέα

Πελάτες που βάζουν αγγελίες σαν κρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MONADIKI
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 255
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
2
Like
1.782
Πόντοι
216
Δεν εχω καταλαβει εσεις εδο βριζεται κ εμεις σας ακουμε αυτη ειναι η κανονες εδο πσευτικα προφιλ που βριζουν σικοφαντουν της τρανς κανονας ειναι αυτο οχι βεβεα θα σας παρει κ θα σας σικοσει κε να σβιστω παλυ θα μπω να τα ακουτε ΕΡΧΕΣΤΕ Κ ΕΙΣΤΑΙ ΑΠΛΙΤΙ Ι ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΙ ΤΡΑΒΑΤΕ ΤΙΝ ΠΟΥΤΣΑ ΛΕΣ Κ ΕΙΝΕ ΚΑΟΤΣΟΚ ΚΛΙΣΜΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ Κ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΓΑΜΙΘΙΤΕ Σ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΤΑΣΙΕΙΣ ΓΙΑ ΟΡΕΣ 50 ευρ λυπον ειναι κ λιγα οποτε τουμπεκα

---->

Δεν εχω καταλαβει εσεις εδώ βριζετε κ εμεις σας ακουμε. Αυτοι ειναι η κανονες εδω. Ψευτικα προφιλ που βριζουν, συκοφαντουν τις τρανς. Κανονας ειναι αυτο? Οχι βεβαια! Θα σας παρει κ θα σας σηκωσει.  Και να σβηστω (εννοει ban) παλι θα μπω να τα ακουτε. ΕΡΧΕΣΤΕ Κ ΕΙΣΤΕ ΑΠΛΥΤΟΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΙ. ΤΡΑΒΑΤΕ ΤΙΝ ΠΟΥΤΣΑ ΛΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ. ΚΛΥΣΜΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ Κ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ Σ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΩΡΕΣ, 50 ευρω. Λοιπον ειναι κ λιγα, οποτε τουμπεκα.

Wow... I didn't know you could speak Klingon!
 

Piraeus_56

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2017
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Δεν εχω καταλαβει εσεις εδο βριζεται κ εμεις σας ακουμε αυτη ειναι η κανονες εδο πσευτικα προφιλ που βριζουν σικοφαντουν της τρανς κανονας ειναι αυτο οχι βεβεα θα σας παρει κ θα σας σικοσει κε να σβιστω παλυ θα μπω να τα ακουτε ΕΡΧΕΣΤΕ Κ ΕΙΣΤΑΙ ΑΠΛΙΤΙ Ι ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΙ ΤΡΑΒΑΤΕ ΤΙΝ ΠΟΥΤΣΑ ΛΕΣ Κ ΕΙΝΕ ΚΑΟΤΣΟΚ ΚΛΙΣΜΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ Κ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΓΑΜΙΘΙΤΕ Σ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΤΑΣΙΕΙΣ ΓΙΑ ΟΡΕΣ 50 ευρ λυπον ειναι κ λιγα οποτε τουμπεκα

---->

Δεν εχω καταλαβει εσεις εδώ βριζετε κ εμεις σας ακουμε. Αυτοι ειναι η κανονες εδω. Ψευτικα προφιλ που βριζουν, συκοφαντουν τις τρανς. Κανονας ειναι αυτο? Οχι βεβαια! Θα σας παρει κ θα σας σηκωσει.  Και να σβηστω (εννοει ban) παλι θα μπω να τα ακουτε. ΕΡΧΕΣΤΕ Κ ΕΙΣΤΕ ΑΠΛΥΤΟΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΙ. ΤΡΑΒΑΤΕ ΤΙΝ ΠΟΥΤΣΑ ΛΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ. ΚΛΥΣΜΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ Κ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ Σ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΩΡΕΣ, 50 ευρω. Λοιπον ειναι κ λιγα, οποτε τουμπεκα.

Ευχαριστώ για το χρόνο που έχασες να μεταφράσεις τα σανσκριτικά. Δυστυχώς ακόμα και έτσι δεν βγαίνει νόημα.    :)
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
Καλα λοιπον λεει ρε μαλακες...

καντε κανα μπανιο πριν πατε
μην της τραβατε την πουτσα της σαν καουτσουκ, θελει τεχνη, την κατσιασατε πια!
καντε ενα κλυσμα πριν,
και να θυμαστε υπαρχει ενα οριο στις στασεις που μπορειτε να γαμηθειτε, νησαφι πια!
όριο τόσο χρονικό όσο και ποικιλίας στάσεων.
Τα 50Ε να τα θεωρειτε λιγα (προαναγγελία αυξήσεων! ...ωχ!)
Τελος, μην μιλατε! Σουτ!


οριστε, την σκασατε! σας τα ειπε ολα μαζεμένα!
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36

μη γελας.
θα ξυπνησει σε λιγο και θα σε περιλαβει παλι στο βρισιδι.


καλη χρυση η Τανια , και απο κοντα εντυπωσιακή, ζουμερή και ανεβαστική στο σοου που κανει στις κουκλες αλλα βρε παιδι μου αυτες οι β(ρ)ωμολοχιες ! χαλανε την (κατα τα αλλα) καλοφτιαγμενη εικονα.
 

Piraeus_56

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2017
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Θα με βοηθούσε να μεταφράσεις τα ακαταλαβίστικά της. Όσο το ότι θα με "περιλάβει" δεν με φοβίζει γιατί είναι κούφια και χωρίς επιχειρήματα.
 
OP
OP
MONADIKI

MONADIKI

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
263
Like
708
Πόντοι
81
Και να ειθελες δεν πιδαω τελιομενες οπος εσυ αντε διαφιμισι σου κανω καπιος τιφλος θα το βαλει στο βρομοκολο σου α κ να σου πω εχουν φερει ορεες περουκες τα τσαμπο
 
OP
OP
MONADIKI

MONADIKI

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
263
Like
708
Πόντοι
81
Αχουτα μορε το μακρι κ το κοντοτους λενε  πισο απο πσευτικα προφιλ ποιος σας ειπαι οτι μου τρων τι δουλια τα αποκριατικα ντιμενα γυνεκακια προην πελατακια δουλεβω κε πολυ καλα μαλιστα κ μ αρκετους σταθερους πελατες 
 
OP
OP
MONADIKI

MONADIKI

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
263
Like
708
Πόντοι
81
Καλα λοιπον λεει ρε μαλακες...

καντε κανα μπανιο πριν πατε
μην της τραβατε την πουτσα της σαν καουτσουκ, θελει τεχνη, την κατσιασατε πια!
καντε ενα κλυσμα πριν,
και να θυμαστε υπαρχει ενα οριο στις στασεις που μπορειτε να γαμηθειτε, νησαφι πια!
όριο τόσο χρονικό όσο και ποικιλίας στάσεων.
Τα 50Ε να τα θεωρειτε λιγα (προαναγγελία αυξήσεων! ...ωχ!)
Τελος, μην μιλατε! Σουτ!


οριστε, την σκασατε! σας τα ειπε ολα μαζεμένα!
αν εκανες αυτη τι δουλια να δω τι θα ελεγες εσυ θα αντεχες τιν βρομα  η σου αρεσει κε δεν εχεις προβλιμα εσει θα αντεχες να χοροπιδαναι ολοι πανο σου ελα ελα εχω απο το χορω ολοι τραγουδατε αντε
 
  • Like
Αντιδράσεις: nuktas

MIXALIS_NIGHTVISION

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2016
Μηνύματα
35
Like
1
Πόντοι
0
τι γινετε δε ξερω, γραφω μνμτ και δε φαινοντε !  τεσπα, η κα ας μας πει τι υπηρεσιες προσφερει, ενω ειναι μεγαλη μουναρα εγω εχω καταλαβειο οτι γαμαει ! σωστα ; και αν γαμαει τι πηγε και εφτιαξε τετοιο κορμί ; 
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Έχω ακούσει ότι της ζητάνε να γαμάει τύπε  :zfuck:
 

Piraeus_56

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2017
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Και να ειθελες δεν πιδαω τελιομενες οπος εσυ αντε διαφιμισι σου κανω καπιος τιφλος θα το βαλει στο βρομοκολο σου α κ να σου πω εχουν φερει ορεες περουκες τα τσαμπο
Κατ' αρχήν δεν γαμιέμαι από μεταλλαγμένα πλάσματα, αν καταλαβαίνεις τη λέξη και δεν χρειάζομαι διαφήμιση γιατί δεν το κάνω επάγγελμα. Εσύ μυξοκλαίς στο φόρουμ ότι χάνεις πελατεία. Σκέψου μόνο σε μερικά χρόνια τι θα κάνεις. Να σου πω εγώ σούργελο. Θα ψοφήσεις μόνη σου και άφραγκη.
 

Piraeus_56

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2017
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Αχουτα μορε το μακρι κ το κοντοτους λενε  πισο απο πσευτικα προφιλ ποιος σας ειπαι οτι μου τρων τι δουλια τα αποκριατικα ντιμενα γυνεκακια προην πελατακια δουλεβω κε πολυ καλα μαλιστα κ μ αρκετους σταθερους πελατες 
Τότε γιατί γκρινιάζεις στο φορουμ οτι σου κλέβουν τη πελατεία.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
τι σημασια εχει τι της ζητανε ; αυτη τι προγραμμα κανει  ; πιο ειναι το φορτε της ; να γαμαει ή να γαμιεται  ; 
Αν δεν κάνει αυτό που της ζητάνε δεν θα έχει δουλειά τύπε, απλά τα πράγματα.
Ή μήπως νομίζεις ότι όσοι δουλεύουν το κάνουν από χόμπι;
 

MIXALIS_NIGHTVISION

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2016
Μηνύματα
35
Like
1
Πόντοι
0
δεν εχω παρει απαντηση, πουθενα δεν εχει γραψει οτι τον παιρνει, μονο που τις φευγουν οι πελατες και γινοντε κρος, γαμιετε ναι ή ου ; γιατι δε μας λεει ;

τι  ειναι πουτανιτσα ή  μητσαρας
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.354
Κριτικές
6
Like
10.441
Πόντοι
3.936
ego blepo oti to internet katastrepse pola pramata pera oti exases kapious pelates o kathe enas tora pia me mia perouka bazi aggelia kani ta bitsiatou ke to proi pai sto grafio tou i stin ikodomi gia doulia ke i ipomeni pelates sou lene tha pame s  autin pou ine pio ftini xestikan an den exi bizia i ine ntaglarou i gderni sto aggigma ftani na exi megalitera arxidia apo mas ke bazoun k aggelia stis transexual ke oxi stis kros
Mοναδική έτυχε να σας έχω δει δυο φορές σε απόσταση μερικών μέτρων, η πρώτη φορά ήταν όταν κολυμπούσατε στην λίμνη
της βουλιαγμένης και στο ύπτιο ξεχώριζε στην επιφάνεια ένα μπυροκοίλι. Την δεύτερη φορά διασχίζατε τον δρόμο καραγιώργη
σερβίας και φορούσατε ένα εφαρμοστό γαλάζιο τζίν, παρατηρώντας καλύτερα τα οπίσθια σας είδα ότι είχαν πάρει την φθίνουσα. Άρα δεν είστε και τόσο τέλεια για μοναδική.  :cool2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom