Νέα

Πελάτες που βάζουν αγγελίες σαν κρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MONADIKI
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 255
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Xios

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
25
Like
5
Πόντοι
0
tora pia exi xathi to noima tis transexal me ton kroos ke to leo giati blepo pelates pou palia pernousan apo sikrou na ntinonte na bazoun aggelia ke na psaxnonte dinis 20 30 euro i tsampa k gamas i gamiese  den pas omos me transexual ke den me niazi  to kani  opios theli ala den mporo ego k i kath mia san emena na mas sikrinoune m ana antra proin pelati m plastiki perouka k fotografia aliomeni sto fotosop  opote katalabenete oti exete katantisi o enas pelatis na pigeni me ton alon  :happy: :happy: :happy: :happy:

Έτσι είναι κυρία μου ο καπιταλισμός. Ελεύθερη αγορά έχομε. Για να κρατηθείτε στον ανταγωνισμό πρέπει να ποντάρετε εκτός της ποιότητος και στη μείωση των τιμών. Προσφορά και ζήτηση..Αύξηση της ανταγωνιστικότητας, κυκλοφορία του χρήματος.
Έρχεται η Αναπτυξη!!
 

Piraeus_56

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2017
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
akou krosouli mou esi k posi ali san esena mas xalate tin doulia mas bazontas aggelia pantou me pseutikes foto zografismenes sto fotosop autous pou pernete gia na ksexarmaniasete esis itan pelates mas DEN FTANI POU KAPOTE TO KANATE ME GKOMENES TORA BAZETE K AGGELIA GIA ANTRES perouka korse kilota k bgika )
Άκου τραβελάκι μου (Με ανάγκασες να χρησιμοποιήσω αυτή την έκφραση)Σου επαναλαμβάνω να παραπονεθείς στην υπηρεσία ανταγωνισμού του Υπουργείου Εμπορίου για αθέμιτο ανταγωνισμό.Δεν θα περιορίσεις εσύ τα γούστα του οποιουδήποτε, αν το έκανε με γυναίκες, άντρες ή και τα δύο ή σε χαλάει το τσάμπα;
 

Piraeus_56

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2017
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
paremou ena kinoto m elinikous xaraktires

14,90 € ξεκινούν οι τιμές των κινητών στο PLAISIO-GERMANOS κλπ. τόσο αναδουλειά έπεσε; Αλήθεια πόσο χρεώνεις τη βίζιτα; Το ρωτάω καθαρά από λόγους περιέργειας γιατί κάτω από 50 € (μαύρα)για μιά ξεπέτα του τέταρτου δεν το κόβω. Να ξέρεις ότι υπάρχουν εργαζόμενοι που δουλεύουν 8-10 ώρες για να πάρουν αυτά τα λεφτά και δεν διαμαρτύρονται.
 

johny7gr

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
125
Like
9
Πόντοι
1
Την πιάτσα ξεκίνησαν να την χαλάνε κάποιες από τις υπάρχουσες δήθεν επαγγελματίες, με επίσης πειραγμενες φωτο,  υψηλές τιμές, κακιες υπηρεσίες κλπ. Ειδικα για τις κακιες υπηρεσίες, όταν σας κράζουνε, βάζετε την δικαιολογία ότι δεν έχετε πάντα όρεξη, λόγω μέρας, ώρας, κούρασης, χημείας, την οποία και σέβομαι, αλλά στο βωμό του χρήματος, τα θυσιάζετε όλα κάποιες. Και φράσεις όπως "πάρε μου ένα κινητό με ελληνικούς χαρακτήρες" και τα "κροσουλια χαλάνε τη δουλειά", δείχνουν είτε ότι είσαι ανώριμο άτομο (δε σέβεσαι τους κανόνες του forum), είτε φιλοχρήματο(λες πάρε μου ένα κινητό), ή ότι στα πλαίσια του ανταγωνισμού πρέπει να αλλάξεις την παροχή υπηρεσιών σου(κροσούλια χαλάνε την πιάτσα). Και όχι το ίντερνετ που προανέφερες δεν κατέστρεψε τίποτα. Έκανε τον κόσμο να ψαχτεί λίγο παραπάνω κι όχι να πάει ξέφραγκος στο αμπέλι. Ειδικά σε περίοδο κρίσης καλό είναι οι μεν πελάτες να ψάχνονται για να δώσουν εκεί που αξίζει τον οβολό τους και οι δε επαγγελματίες να μπουν λίγο στη διαδικασία να γίνουν πιο ποιοτικοί κι όχι να σκέφτονται πως να δουλέψουν ελάχιστα με μεγάλες απολαβές.
 

Piraeus_56

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2017
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Την πιάτσα ξεκίνησαν να την χαλάνε κάποιες από τις υπάρχουσες δήθεν επαγγελματίες, με επίσης πειραγμενες φωτο,  υψηλές τιμές, κακιες υπηρεσίες κλπ. Ειδικα για τις κακιες υπηρεσίες, όταν σας κράζουνε, βάζετε την δικαιολογία ότι δεν έχετε πάντα όρεξη, λόγω μέρας, ώρας, κούρασης, χημείας, την οποία και σέβομαι, αλλά στο βωμό του χρήματος, τα θυσιάζετε όλα κάποιες. Και φράσεις όπως "πάρε μου ένα κινητό με ελληνικούς χαρακτήρες" και τα "κροσουλια χαλάνε τη δουλειά", δείχνουν είτε ότι είσαι ανώριμο άτομο (δε σέβεσαι τους κανόνες του forum), είτε φιλοχρήματο(λες πάρε μου ένα κινητό), ή ότι στα πλαίσια του ανταγωνισμού πρέπει να αλλάξεις την παροχή υπηρεσιών σου(κροσούλια χαλάνε την πιάτσα). Και όχι το ίντερνετ που προανέφερες δεν κατέστρεψε τίποτα. Έκανε τον κόσμο να ψαχτεί λίγο παραπάνω κι όχι να πάει ξέφραγκος στο αμπέλι. Ειδικά σε περίοδο κρίσης καλό είναι οι μεν πελάτες να ψάχνονται για να δώσουν εκεί που αξίζει τον οβολό τους και οι δε επαγγελματίες να μπουν λίγο στη διαδικασία να γίνουν πιο ποιοτικοί κι όχι να σκέφτονται πως να δουλέψουν ελάχιστα με μεγάλες απολαβές.
Την πιάτσα ξεκίνησαν να την χαλάνε κάποιες από τις υπάρχουσες δήθεν επαγγελματίες, με επίσης πειραγμενες φωτο,  υψηλές τιμές, κακιες υπηρεσίες κλπ. Ειδικα για τις κακιες υπηρεσίες, όταν σας κράζουνε, βάζετε την δικαιολογία ότι δεν έχετε πάντα όρεξη, λόγω μέρας, ώρας, κούρασης, χημείας, την οποία και σέβομαι, αλλά στο βωμό του χρήματος, τα θυσιάζετε όλα κάποιες. Και φράσεις όπως "πάρε μου ένα κινητό με ελληνικούς χαρακτήρες" και τα "κροσουλια χαλάνε τη δουλειά", δείχνουν είτε ότι είσαι ανώριμο άτομο (δε σέβεσαι τους κανόνες του forum), είτε φιλοχρήματο(λες πάρε μου ένα κινητό), ή ότι στα πλαίσια του ανταγωνισμού πρέπει να αλλάξεις την παροχή υπηρεσιών σου(κροσούλια χαλάνε την πιάτσα). Και όχι το ίντερνετ που προανέφερες δεν κατέστρεψε τίποτα. Έκανε τον κόσμο να ψαχτεί λίγο παραπάνω κι όχι να πάει ξέφραγκος στο αμπέλι. Ειδικά σε περίοδο κρίσης καλό είναι οι μεν πελάτες να ψάχνονται για να δώσουν εκεί που αξίζει τον οβολό τους και οι δε επαγγελματίες να μπουν λίγο στη διαδικασία να γίνουν πιο ποιοτικοί κι όχι να σκέφτονται πως να δουλέψουν ελάχιστα με μεγάλες απολαβές.

Σ Ω Σ Τ Ο Σ            :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup::thumbsup: :thumbsup:
 
OP
OP
MONADIKI

MONADIKI

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
263
Like
708
Πόντοι
81
Την πιάτσα ξεκίνησαν να την χαλάνε κάποιες από τις υπάρχουσες δήθεν επαγγελματίες, με επίσης πειραγμενες φωτο,  υψηλές τιμές, κακιες υπηρεσίες κλπ. Ειδικα για τις κακιες υπηρεσίες, όταν σας κράζουνε, βάζετε την δικαιολογία ότι δεν έχετε πάντα όρεξη, λόγω μέρας, ώρας, κούρασης, χημείας, την οποία και σέβομαι, αλλά στο βωμό του χρήματος, τα θυσιάζετε όλα κάποιες. Και φράσεις όπως "πάρε μου ένα κινητό με ελληνικούς χαρακτήρες" και τα "κροσουλια χαλάνε τη δουλειά", δείχνουν είτε ότι είσαι ανώριμο άτομο (δε σέβεσαι τους κανόνες του forum), είτε φιλοχρήματο(λες πάρε μου ένα κινητό), ή ότι στα πλαίσια του ανταγωνισμού πρέπει να αλλάξεις την παροχή υπηρεσιών σου(κροσούλια χαλάνε την πιάτσα). Και όχι το ίντερνετ που προανέφερες δεν κατέστρεψε τίποτα. Έκανε τον κόσμο να ψαχτεί λίγο παραπάνω κι όχι να πάει ξέφραγκος στο αμπέλι. Ειδικά σε περίοδο κρίσης καλό είναι οι μεν πελάτες να ψάχνονται για να δώσουν εκεί που αξίζει τον οβολό τους και οι δε επαγγελματίες να μπουν λίγο στη διαδικασία να γίνουν πιο ποιοτικοί κι όχι να σκέφτονται πως να δουλέψουν ελάχιστα με μεγάλες απολαβές.
ΝΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ Κ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΣ Μ ΑΝΤΡΑ ΤΟΤΕ ΝΑ ΔΕΙΝΙΣ ΤΟΝ ΟΒΟΛΟ ΣΟΥ ΚΕ ΚΡΙΒΕΣΕ ΠΙΣΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΡΣΕ ΚΕ ΤΗΝ ΠΕΡΟΥΚΑ
 
OP
OP
MONADIKI

MONADIKI

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
263
Like
708
Πόντοι
81
μωρη φαλαινα τον τιτλο πως τον εγραψες  στα Ελληνικα ;
χα χα καιμενη πρεπι να σε κιτακσει γιατρος κε να του πεις οτι εχεις προτιμισις στα κοκαλα αλα μ την προιποθεσι να εχουν 26 ποντους
 

Συνημμένα

  • 20190629_035359.jpg
    20190629_035359.jpg
    1,8 MB · Εμφανίσεις: 78
OP
OP
MONADIKI

MONADIKI

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
263
Like
708
Πόντοι
81
Άκου τραβελάκι μου (Με ανάγκασες να χρησιμοποιήσω αυτή την έκφραση)Σου επαναλαμβάνω να παραπονεθείς στην υπηρεσία ανταγωνισμού του Υπουργείου Εμπορίου για αθέμιτο ανταγωνισμό.Δεν θα περιορίσεις εσύ τα γούστα του οποιουδήποτε, αν το έκανε με γυναίκες, άντρες ή και τα δύο ή σε χαλάει το τσάμπα;
ακου τραβελε κροος απο εμας σε γαμαει κ κανενας κε βγαλε τα γυνεκια ρουχα θα σε γαμισουν που τιν μερα το πεζαιτε αντρες κ το βραδι φως στο τουνελ  ο κολος
 
OP
OP
MONADIKI

MONADIKI

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
263
Like
708
Πόντοι
81
Την πιάτσα ξεκίνησαν να την χαλάνε κάποιες από τις υπάρχουσες δήθεν επαγγελματίες, με επίσης πειραγμενες φωτο,  υψηλές τιμές, κακιες υπηρεσίες κλπ. Ειδικα για τις κακιες υπηρεσίες, όταν σας κράζουνε, βάζετε την δικαιολογία ότι δεν έχετε πάντα όρεξη, λόγω μέρας, ώρας, κούρασης, χημείας, την οποία και σέβομαι, αλλά στο βωμό του χρήματος, τα θυσιάζετε όλα κάποιες. Και φράσεις όπως "πάρε μου ένα κινητό με ελληνικούς χαρακτήρες" και τα "κροσουλια χαλάνε τη δουλειά", δείχνουν είτε ότι είσαι ανώριμο άτομο (δε σέβεσαι τους κανόνες του forum), είτε φιλοχρήματο(λες πάρε μου ένα κινητό), ή ότι στα πλαίσια του ανταγωνισμού πρέπει να αλλάξεις την παροχή υπηρεσιών σου(κροσούλια χαλάνε την πιάτσα). Και όχι το ίντερνετ που προανέφερες δεν κατέστρεψε τίποτα. Έκανε τον κόσμο να ψαχτεί λίγο παραπάνω κι όχι να πάει ξέφραγκος στο αμπέλι. Ειδικά σε περίοδο κρίσης καλό είναι οι μεν πελάτες να ψάχνονται για να δώσουν εκεί που αξίζει τον οβολό τους και οι δε επαγγελματίες να μπουν λίγο στη διαδικασία να γίνουν πιο ποιοτικοί κι όχι να σκέφτονται πως να δουλέψουν ελάχιστα με μεγάλες απολαβές.
καταρχας δεν μιλισα για ολλα τα κρος δεν μ ενοχλουν τα πεδια που κσεκινανε τορα κε αργοτερα θα ολοκληροθουνε λεω για τους πελατες τους οικοδομους αυτους που βλεπεις στο δρομο στα γραφια στις δουλιες τους κ το βραδυ στης αγγελιες
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.412
Κριτικές
16
Like
13.586
Πόντοι
5.577
Εχει ελληνικα το κινητο  :heavymetalbig:
 
OP
OP
MONADIKI

MONADIKI

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
263
Like
708
Πόντοι
81
Δεν εχω καταλαβει εσεις εδο βριζεται κ εμεις σας ακουμε αυτη ειναι η κανονες εδο πσευτικα προφιλ που βριζουν σικοφαντουν της τρανς κανονας ειναι αυτο οχι βεβεα θα σας παρει κ θα σας σικοσει κε να σβιστω παλυ θα μπω να τα ακουτε ΕΡΧΕΣΤΕ Κ ΕΙΣΤΑΙ ΑΠΛΙΤΙ Ι ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΙ ΤΡΑΒΑΤΕ ΤΙΝ ΠΟΥΤΣΑ ΛΕΣ Κ ΕΙΝΕ ΚΑΟΤΣΟΚ ΚΛΙΣΜΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ Κ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΓΑΜΙΘΙΤΕ Σ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΤΑΣΙΕΙΣ ΓΙΑ ΟΡΕΣ 50 ευρ λυπον ειναι κ λιγα οποτε τουμπεκα
 

Piraeus_56

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2017
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
ακου τραβελε κροος απο εμας σε γαμαει κ κανενας κε βγαλε τα γυνεκια ρουχα θα σε γαμισουν που τιν μερα το πεζαιτε αντρες κ το βραδι φως στο τουνελ  ο κολος
Άκου δυσλεκτικό, αμόρφωτο τραβελάκι, μάθε πρώτα Ελληνικά, συγκρότησε τη σκέψη σου να καταλαβαίνει ο συνομιλητής σου τι λες και μετά να γράφεις στα forums.
 

Piraeus_56

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2017
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Δεν εχω καταλαβει εσεις εδο βριζεται κ εμεις σας ακουμε αυτη ειναι η κανονες εδο πσευτικα προφιλ που βριζουν σικοφαντουν της τρανς κανονας ειναι αυτο οχι βεβεα θα σας παρει κ θα σας σικοσει κε να σβιστω παλυ θα μπω να τα ακουτε ΕΡΧΕΣΤΕ Κ ΕΙΣΤΑΙ ΑΠΛΙΤΙ Ι ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΙ ΤΡΑΒΑΤΕ ΤΙΝ ΠΟΥΤΣΑ ΛΕΣ Κ ΕΙΝΕ ΚΑΟΤΣΟΚ ΚΛΙΣΜΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ Κ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΓΑΜΙΘΙΤΕ Σ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΤΑΣΙΕΙΣ ΓΙΑ ΟΡΕΣ 50 ευρ λυπον ειναι κ λιγα οποτε τουμπεκα

Μπορεί κάποιος συμφορουμίτης να κάνει μετάφραση τι εννοεί ο ποιητής/τρια;
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.162
Κριτικές
2
Like
1.749
Πόντοι
216
Δεν εχω καταλαβει εσεις εδο βριζεται κ εμεις σας ακουμε αυτη ειναι η κανονες εδο πσευτικα προφιλ που βριζουν σικοφαντουν της τρανς κανονας ειναι αυτο οχι βεβεα θα σας παρει κ θα σας σικοσει κε να σβιστω παλυ θα μπω να τα ακουτε ΕΡΧΕΣΤΕ Κ ΕΙΣΤΑΙ ΑΠΛΙΤΙ Ι ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΙ ΤΡΑΒΑΤΕ ΤΙΝ ΠΟΥΤΣΑ ΛΕΣ Κ ΕΙΝΕ ΚΑΟΤΣΟΚ ΚΛΙΣΜΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ Κ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΓΑΜΙΘΙΤΕ Σ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΤΑΣΙΕΙΣ ΓΙΑ ΟΡΕΣ 50 ευρ λυπον ειναι κ λιγα οποτε τουμπεκα
Καλή μου, στη δουλειά που κάνεις, είναι το λιγότερο αφελές να ΜΗΝ περιμένεις βρισίδια, κράξιμο και καφρίλα. Θες δηλαδή νε πιστέψει ο οποισδήποτε οτι μέχρι τώρα, δεν σε κράξανε; Τόσα θρέντ, με γυναίκες και τράνς παίζουν εδω μέσα, για να κοπανιέσαι εσύ τόσο πολύ, μάλλον δε φταίνε οι κρός που σου τρώνε την πελατεία, άλλο πράγμα φταίει, και, αν δεν σταματήσεις να είσαι επιθετική, να σκεφτείς τι κάνεις εσύ πρώτα λάθος, και να το αλλάξεις, πάλι εδώ θα είμαστε να βρίζεις τον οποιονδήποτε, γιατί ξαναέπεσες σε αναδουλειές.
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
ΝΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ Κ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΣ Μ ΑΝΤΡΑ ΤΟΤΕ ΝΑ ΔΕΙΝΙΣ ΤΟΝ ΟΒΟΛΟ ΣΟΥ ΚΕ ΚΡΙΒΕΣΕ ΠΙΣΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΡΣΕ ΚΕ ΤΗΝ ΠΕΡΟΥΚΑ

ποιος πουστης της πηρε κινητο με ... ελληνικά(!?) ρε μαλακες???

τωρα θα μας τρελανει στα μνμτα... πριν υπηρχαν τουλαχιστο καποιες ελπιδες για μπαν! (λεμε τωρα!)
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
Μπορεί κάποιος συμφορουμίτης να κάνει μετάφραση τι εννοεί ο ποιητής/τρια;

Δεν εχω καταλαβει εσεις εδο βριζεται κ εμεις σας ακουμε αυτη ειναι η κανονες εδο πσευτικα προφιλ που βριζουν σικοφαντουν της τρανς κανονας ειναι αυτο οχι βεβεα θα σας παρει κ θα σας σικοσει κε να σβιστω παλυ θα μπω να τα ακουτε ΕΡΧΕΣΤΕ Κ ΕΙΣΤΑΙ ΑΠΛΙΤΙ Ι ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΙ ΤΡΑΒΑΤΕ ΤΙΝ ΠΟΥΤΣΑ ΛΕΣ Κ ΕΙΝΕ ΚΑΟΤΣΟΚ ΚΛΙΣΜΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ Κ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΓΑΜΙΘΙΤΕ Σ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΤΑΣΙΕΙΣ ΓΙΑ ΟΡΕΣ 50 ευρ λυπον ειναι κ λιγα οποτε τουμπεκα

---->

Δεν εχω καταλαβει εσεις εδώ βριζετε κ εμεις σας ακουμε. Αυτοι ειναι η κανονες εδω. Ψευτικα προφιλ που βριζουν, συκοφαντουν τις τρανς. Κανονας ειναι αυτο? Οχι βεβαια! Θα σας παρει κ θα σας σηκωσει.  Και να σβηστω (εννοει ban) παλι θα μπω να τα ακουτε. ΕΡΧΕΣΤΕ Κ ΕΙΣΤΕ ΑΠΛΥΤΟΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΙ. ΤΡΑΒΑΤΕ ΤΙΝ ΠΟΥΤΣΑ ΛΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ. ΚΛΥΣΜΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ Κ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ Σ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΩΡΕΣ, 50 ευρω. Λοιπον ειναι κ λιγα, οποτε τουμπεκα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom