Νέα

Πελάτες που βάζουν αγγελίες σαν κρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MONADIKI
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 255
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Piraeus_56

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2017
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0

[/quote]
ego blepo oti to internet katastrepse pola pramata pera oti exases kapious pelates o kathe enas tora pia me mia perouka bazi aggelia kani ta bitsiatou ke to proi pai sto grafio tou i stin ikodomi gia doulia ke i ipomeni pelates sou lene tha pame s  autin pou ine pio ftini xestikan an den exi bizia i ine ntaglarou i gderni sto aggigma ftani na exi megalitera arxidia apo mas ke bazoun k aggelia stis transexual ke oxi stis kros
Να τους καταγγείλεις στην Επιτροπή Ανταγωνισμού και αν δεν πιάσει και αυτό να πας στο ΣΔΟΕ. Δεν μπορεί ο κάθε παράνομος να κλέβει το ψωμί του τίμιου επαγγελματία. 
 
OP
OP
MONADIKI

MONADIKI

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
263
Like
708
Πόντοι
81
natos natos apantise me ton korse esi agori mou exis k tin doulia sou to proi emis mono apo auto zoume emis trome to giouxo apo panto eno esi agori mou to bradi ksirismenos to proi axiristos  :babycry:
 

Piraeus_56

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2017
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Η διαφορά μας είναι ότι εγώ το κάνω για το κέφι μου ενώ εσύ έχεις ένα παρασιτικό επάγγελμα και διαμαρτύρεσαι και από πάνω για διαφυγόντα έσοδα.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.162
Κριτικές
2
Like
1.749
Πόντοι
216
natos natos apantise me ton korse esi agori mou exis k tin doulia sou to proi emis mono apo auto zoume emis trome to giouxo apo panto eno esi agori mou to bradi ksirismenos to proi axiristos  :babycry:
Για να είμαστε δίκαιοι, αν η επαγγελματική σου επιβίωση στηρίζεαι σε πελάτες σου που έχουν την τάση να γίνουν cross/sissy, ίσως πρέπει να επανεξετάσεις τι πρέπει να προσφέρεις ως υπηρεσίες...

Η διαφορά μας είναι ότι εγώ το κάνω για το κέφι μου ενώ εσύ έχεις ένα παρασιτικό επάγγελμα και διαμαρτύρεσαι και από πάνω για διαφυγόντα έσοδα.
Όσο για εσένα, δυστυχώς το να ζητάς χρήματα, εαν ζητάς, σε καθιστά ανταγωνιστή αυτομάτως, οπότε... κόρακας κοράκου...
 

Piraeus_56

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2017
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Όσο για εσένα, δυστυχώς το να ζητάς χρήματα, εαν ζητάς, σε καθιστά ανταγωνιστή αυτομάτως, οπότε... κόρακας κοράκου...

Δεν κατάλαβες καθόλου καλά. Μίλησα ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ ότι το κάνω για το κέφι μου και θα έπρεπε να συμπεράνεις ότι δεν χρηματίζομαι.

 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.162
Κριτικές
2
Like
1.749
Πόντοι
216
Δεν κατάλαβες καθόλου καλά. Μίλησα ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ ότι το κάνω για το κέφι μου και θα έπρεπε να συμπεράνεις ότι δεν χρηματίζομαι.
Κι εσύ δεν διάβασες πο έγραψα "εαν ζητας"... εαν. Υποθετικό. Οπότε, η αντίδραση με κάνει να υποθέτω οτι μάλλον ζητάς;
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Το δευκρίνησε τύπε, άν δεν το έκανε θα παρέμενε το αόριστο "εάν"
 
OP
OP
MONADIKI

MONADIKI

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
263
Like
708
Πόντοι
81
akou krosouli mou esi k posi ali san esena mas xalate tin doulia mas bazontas aggelia pantou me pseutikes foto zografismenes sto fotosop autous pou pernete gia na ksexarmaniasete esis itan pelates mas DEN FTANI POU KAPOTE TO KANATE ME GKOMENES TORA BAZETE K AGGELIA GIA ANTRES perouka korse kilota k bgika
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.025
Κριτικές
33
Like
7.082
Πόντοι
3.496
Γράφε ελληνικά γιατί το μπαν σε τριγυρίζει.. :cool2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom