Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πειραιας ,Γρηγορίου Λαμπράκη 84-86 Good Day

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FOTINI
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 269
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
OP
OP
F

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
παντως τα προγραμματα ειναι extreme και η προσθηκη των δυο νεων κοριτσιων  θα διορθωσει πολλα
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.358
Κριτικές
1
Like
839
Πόντοι
96

Χιουμορ

36aqfz.jpg



ΥΓ με το extereme ολοι τσιμπήσατε - για τα 2 νέα κορίτσια δεν ρωτάει κανένας . Αντρες σου λέει μετά !!!!!!!!!!
 

deflight

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2012
Μηνύματα
311
Like
477
Πόντοι
21
Είχα πάει το καλοκαίρι. Χώρος μέτριος, μπορείς να τον πεις διακριτικό, σχετικά καθαρός, μπάνιο της κακιάς ώρας με την κουρτίνα στη ντουζιέρα να πέφτει συνέχεια πάνω σου, στο δωμάτιο μέσα είχε καναπέ και κρεβάτι μασάζ μόνο, δηλαδή όχι κρεβάτι κανονικό για γαμήσι, είχα διαλέξει τη Βίκυ, ανάμεσα σ' αυτή και μια άλλη, μετά ήρθε μια τρίτη κοπέλα όσο ήμουν στο δωμάτιο, μέτρια πράγματα, μέτριο γαμήσι, μέτριο μασάζ, μέτρια γκόμενα. Θα ξαναπήγαινα μόνο αν έφερνε καινούργιες, καλύτερες κοπέλες.
 
OP
OP
F

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Είχα πάει το καλοκαίρι. Χώρος μέτριος, μπορείς να τον πεις διακριτικό, σχετικά καθαρός, μπάνιο της κακιάς ώρας με την κουρτίνα στη ντουζιέρα να πέφτει συνέχεια πάνω σου, στο δωμάτιο μέσα είχε καναπέ και κρεβάτι μασάζ μόνο, δηλαδή όχι κρεβάτι κανονικό για γαμήσι, είχα διαλέξει τη Βίκυ, ανάμεσα σ' αυτή και μια άλλη, μετά ήρθε μια τρίτη κοπέλα όσο ήμουν στο δωμάτιο, μέτρια πράγματα, μέτριο γαμήσι, μέτριο μασάζ, μέτρια γκόμενα. Θα ξαναπήγαινα μόνο αν έφερνε καινούργιες, καλύτερες κοπέλες.
ερχονται απο Δευτερα τα νεώτερα
 

vagvagvag

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
228
Κριτικές
2
Like
92
Πόντοι
1
Αλλη μια πορτα μας εριξε το μαγαζι της Φωτεινης. Πηγα , μου ανοιξαν και μου αρχισε μια ξανθια ελλεϊνιδα με γυαλια :  μονο μασαζ κανουμε και τιποτα αλλο. Ρε τι να της λεω οτι μιλαμε στο σαιτ για το μαγαζι σας , τι να της λεω ονοματα και αλλες πληροφοριες αυτη τιποτα. Μονο μασαζ. Και φυσικα εφυγα. Εν το μεταξυ μεσα ειχε μπει και ενας αλλος ο οποιος ουτε αυτος για μασαζ ειχε παει. Αλλα δεν τον ειδα να φευγει. Μπορει να με περασε για μπατσο γιατι το εχω το στυλακι. Αλλα το θεμα ειναι οτι τα αλλα μαγαζια στον Πειραιαια και οχι μονο μου ανοιγουν κανονικα και μιλαμε και με καθε κοπελα τι προγραμμα κανει στο κρεββατι ακριβως. Αρα Χ για μενα οπως και αλλοι συναδελφοι εδω μεσα. Καλα το πας Φωτεινη. Διωχνεις κοσμο
 

blflyer00

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2012
Μηνύματα
58
Like
8
Πόντοι
0
νεώτερα έχουμε? η μεταγραφή που είχε προναγγελθεί έγινε?
 
OP
OP
F

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Αλλη μια πορτα μας εριξε το μαγαζι της Φωτεινης. Πηγα , μου ανοιξαν και μου αρχισε μια ξανθια ελλεϊνιδα με γυαλια :  μονο μασαζ κανουμε και τιποτα αλλο. Ρε τι να της λεω οτι μιλαμε στο σαιτ για το μαγαζι σας , τι να της λεω ονοματα και αλλες πληροφοριες αυτη τιποτα. Μονο μασαζ. Και φυσικα εφυγα. Εν το μεταξυ μεσα ειχε μπει και ενας αλλος ο οποιος ουτε αυτος για μασαζ ειχε παει. Αλλα δεν τον ειδα να φευγει. Μπορει να με περασε για μπατσο γιατι το εχω το στυλακι. Αλλα το θεμα ειναι οτι τα αλλα μαγαζια στον Πειραιαια και οχι μονο μου ανοιγουν κανονικα και μιλαμε και με καθε κοπελα τι προγραμμα κανει στο κρεββατι ακριβως. Αρα Χ για μενα οπως και αλλοι συναδελφοι εδω μεσα. Καλα το πας Φωτεινη. Διωχνεις κοσμο
ενα προσωπικο προβλημα με κρατησε μακρια απο το μαγαζυ .Αυτοδεν σημαινει οτι δεν εχεις δικιο αλλα οτι τωρα ειναι διαφορετικα                                                              
 

vagvagvag

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
228
Κριτικές
2
Like
92
Πόντοι
1
ενα προσωπικο προβλημα με κρατησε μακρια απο το μαγαζυ .Αυτοδεν σημαινει οτι δεν εχεις δικιο αλλα οτι τωρα ειναι διαφορετικα                 
Ολο δικαιολογιες εισαι ρε Φωτεινουλα. Πες και μια φορα εχεις δικιο , ελα και θα σου κανω ενα δωρακι εξτρα να αναθεωρησω και εγω                                           
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
ενα προσωπικο προβλημα με κρατησε μακρια απο το μαγαζυ .Αυτοδεν σημαινει οτι δεν εχεις δικιο αλλα οτι τωρα ειναι διαφορετικα                                                              
Δηλαδή μόνο όταν είσαι παρούσα στο μαγαζί  κάνουν οι κοπέλες σωστά τη δουλειά τους; Όταν λείπεις, κάνουν ό,τι τους κατέβει στο κεφάλι;
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Δηλαδή μόνο όταν είσαι παρούσα στο μαγαζί  κάνουν οι κοπέλες σωστά τη δουλειά τους; Όταν λείπεις, κάνουν ό,τι τους κατέβει στο κεφάλι;
απο οτι φαινεται κατι τετοιο θα συμβαινει
 
OP
OP
F

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
τζουλια καιΜαρια δυο νεα προσωπα απο αυριο.Περιπου 20 χρονων ,μελαχρινακια τα υπολοιπα θα τα πειτε εσεις
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.717
Πόντοι
45.465
επίσκεψη σήμερα το απόγευμα γύρω στις 18.00 , στην πόρτα η γλυκιά Φωτεινή , ρόστερ 2 παλιές και 2 κοπέλες που δούλευαν σήμερα για πρώτη μέρα .
απο τις παλιές Σοφία ξανθιά λεπτή με μικρό βυζί και Μόνικα μελαχρινή χοντρούλα με 2άρια βυζιά ,
οι καινούργιες Τζούλια μελαχρινή με σκούρα πράσινα μάτια παχουλή με 1.5άρι βυζί(δοκιμάστηκε θα ακολουθήσει κριτική) και Μαριά μελαχρινή κοντή αρκετά λεπτή με
μικρό στήθος και γυαλάκια.
Αλλαγή
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
επίσκεψη σήμερα το απόγευμα γύρω στις 18.00 , στην πόρτα η γλυκιά Φωτεινή , ρόστερ 2 παλιές και 2 κοπέλες που δούλευαν σήμερα για πρώτη μέρα .
απο τις παλιές Σοφία ξανθιά λεπτή με μικρό βυζί και Μόνικα μελαχρινή χοντρούλα με 2άρια βυζιά ,
οι καινούργιες Τζούλια μελαχρινή με σκούρα πράσινα μάτια παχουλή με 1.5άρι βυζί(δοκιμάστηκε θα ακολουθήσει κριτική) και Μαριά μελαχρινή κοντή αρκετά λεπτή με
μικρό στήθος και γυαλάκια.
Αλλαγή

σου έβγαλε κάτι η παχουλούλα;

η Μαρία πετίτ;

 

blflyer00

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2012
Μηνύματα
58
Like
8
Πόντοι
0
Η Ηλιάνα θα εργαστεί στο κατάστημα ή άλλαξαν τα πλάνα?
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.672
Πόντοι
4.365
Η Ηλιάνα θα εργαστεί στο κατάστημα ή άλλαξαν τα πλάνα?
..πριν μερικες μερες που περασα... σε ερωτηση μου για την Ηλιαννα..
μου ειπαν πως 'ουτε την ξερουν'..  κ 'ουτε προκειται να ερθει καμια με τετοιο ονομα'!!! :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom