Νέα

Πεφτει η παντοφλα συννεφο!3 στους 10 αντρες κακοποιουνται σωματικα απο γυναικες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα yes.i.am
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Σαν βετεράνος τέτοιων καταστάσεων,αναζητήσεων και σκέψεων,θα πώ ότι δεν έχει καμία σχέση με την πραγματικότητα αυτό το άρθρο,αλλά την πλησιάζει.Τα πράγματα είναι χειρότερα.Πολύ χειρότερα.Λόγω εργασίας έβλεπα πολλά ζευγάρια στα δικαστήρια,κυρίως για κηδεμονίες τέκνων.Οι γυναίκες ήταν παράλογες,με παράλογες απαιτήσεις και πολλές φορές είχαν κάνει πλύση εγκεφάλου στα παιδιά για να μην θέλουν τον πατέρα τους,ο οποίος δεν ήταν σχεδόν ποτέ το τέρας που παρουσίαζαν οι μανάδες και ο κύκλος τους.
Η εμπειρία μου απο το δικό μου διαζύγιο το 1988 (εξου και η παρούσα χρονολογία στο ψευδώνυμο),μου έδειξε ότι οι γυναίκες δεν έχουν όρια.Αποφάσισα να χωρίσω,αν και είχα ένα παιδί που δεν ήταν καν χρονιάρικο.Όμως είχα και τα χρήματα και το κουράγιο,αλλά κυρίως την αξιοπρέπεια για να διαλύσω έναν γάμο που δεν οδηγούσε πουθενά.Αυτά που λέει ο συγγραφέας περί προκλήσεων,αλλά και εν γένει επιθετικής και προκλητικής συμπεριφοράς τα έχουν ζήσει όλοι οι χωρισμένοι και οι εν διαστάσει.Ο συγγραφέας δεν ανέπτυξε,όμως,την εξέλιξη των προκλήσεων ή την απάντηση σε επιθετικές συμπεριφορές.Και πάντα ειναι η καταστροφή του ανδρα,είτε κοινωνικά,είτε οικονομικά,είτε ηθικά,είτε ψυχολογικά.Πάντα θα είσαι για τον κύκλο σου και τον νόμο το τέρας που σήκωσε χέρι σε γυναίκα ή η πούστρα και ο ξεφτίλας που τις τρώει απο την γυναίκα του.Δεν φταίνε αυτές.Φταίει ο νόμος που δεν τις τιμωρεί,όχι μόνο περί βίας,αλλά και ψευδών κατηγοριών,όπως δήθεν βιασμοί,ξυλοδαρμοί κτλ εις βάρος ανδρών.Κυρίως,όμως,φταίνε οι γονείς και το περιβάλλον τους για τον τρόπο που τις έχουν μεγαλώσει και για τις αρχές που δεν τους έδωσαν.Όταν μιλάμε για ισότητα,θα εννούμε ισότητα παντού και όχι μόνο εκεί που συμφέρει.Ο νόμος θα πρέπει να είναι κάθετος σε αυτό.Κυρία μου πίστεψες ότι μπορείς να με χτυπήσεις;Τέλεια.Μπορώ να σε χτυπήσω και εγώ και να έχουμε ίση αντιμετώπιση.Αν γινόταν αυτό και ο νόμος δεν ήταν με το μέρος τους,θα βλέπαμε ότι τα ποσοστά βιας θα ήταν πολύ χαμηλότερα.Σε μερικές χώρες,η Φινλανδία μια εξ αυτών,δεν δικάζει άνδρες και γυναίκες,αλλά δικάζει άτομα ανεξαρτήτως φύλλου,καθώς σου λέει ότι την στιγμή που έχουμε ισότητα,έχουμε και ευθύνη των πράξεών μας,οπότε αν επιτεθούμε σε κάποιον και τις αρπάξουμε εν τέλει,πρόβλημμά μας.Σε κάθε περίπτωση η ενδοοικογενειακή βιας είναι κατακριτέα απο όπου και αν προέρχεται και θα πρέπει πάντα να αντιμετωπίζεται άμεσα,νομικά και με παρρησία.Αν έβλεπαν ότι πολλοί αντί να τις σαπίσουν στις μάπες και να γίνουν και θύτες,κατέφευγαν στον νόμο και διεκδικούσαν τα δικαιώματά τους,πάλι θα άλλαζαν πολύ τα πράγματα.Στο χέρι μας είναι όλα αυτα,αλλά χρειάζεται αλληλεγγύη και όχι ειρωνία και περιπαιχτικά σχόλια προς τους παθόντες.Με αυτά ενδυναμώνουμε μόνο την θέση της γυναίκας και την κάνουμε κυρίαρχη εις βάρος μας.
σωστα τα ειπες τυπε,απλα υπαρχουν και καποιοι αγαπουληδες μαλακες αντρες που χαλανε τη πιατσα και πανε με το μερος των γυναικων.σε καφετερια σερβιτορα με γεματο δισκο να μας σερβιρει και περναει ένα φλουφλακι ερωτευμενο με τη γκαρσονα και λεει ρε παιδια βοηθηστε την την κοπελα και της κραταγε το δισκο και του απανταω δουλεια της είναι είμαι πελατης και μου σερβιρει του λεω εσυ πας και στον οικοδομο και κουβαλας τουβλα μαζι του,οχι βεβαια μου λεει,του λεω αν δουλευε η κοπελα στην οικοδομη σιγουρα θα το κανες,το μπινελικοσα και εφυγε γιατι ημουν ετοιμος για ξυλο.
 

Επισκέπτης
Καλά ... μιλάς τώρα για την Ιλιάδα του μαλάκα ληγούρη πυρφορού !!!!
Εκεί γράφουν τύποι που δεν τους σηκώνεται:

και είναι κάργα αγαπούληδες με το 1,5 μέτρο που χρεώνει 250 την ώρα.

Σέρνονται μήνες, για να πάρουν το τηλέφωνο εργαζόμενης που χρεώνει 250 την ώρα. ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ ΚΙ ΟΛΑΣ. ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΟΥΝ ΤΥΧΕΡΟΙ !!!
Απαιτεί να ζητήσουν συγνώμη , ο ΠΥΡΦΟΡΟΣ:

Ασχολείται μέχρι και με τα ... σαπούνια της αγαπημενης του :
Ασχολείται με ραντεβού που έκανε η αγάπη του πριν 2-3 χρόνια :
Όσοι γράφουν κακές κριτικές ... ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΧΘΡΟΙ ΤΟΥ ΑΓΑΠΟΥΛΗ
με τη στυτική δυσλειτουργία
Με 250 την ώρα το μωρό του του 1,5 μέτρου,  μας λέει ότι δεν πρέπει να το ζορίζουμε:


Τα 250 την ώρα, τα θεωρεί λίγα !
ΛΕΕΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ !!!!!!
1363561075_triumph_of_achilles_in_corfu_achilleion.jpg

Βαλτον στους Λακογαμημενους, του αξιζει.

 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Ρε μόρτες ... μια μέρα που έπινα καφέ στο athens mall
μπήκα σε ένα μαγαζί pull & bear ...
Και έκανα απόπειρα να δοκιμάσω ένα πατελόνι από αυτά που είχαν.
Στο μεγαλύτερο νούμερο που είχαν , από το μπατζάκι δεν πέρναγε το μπράτσο μου.

Και έβλεπα κάτι αξύριστα απολειφάδια που δεν ήταν ούτε 1,70 (και καμιά 55αρα κιλά max)
και έπαιρναν παντελόνια 2-3 νούμερα μικρότερα από το μεγαλύτερο που κοίταγα εγώ.


Είναι οι τύποι που τους αποκαλώ ΑΠΕΙΡΟΕΛΑΧΙΣΤΟΥΣ.


Αυτοί τρώνε ξύλο από 7χρονες, όχι από ενήλικες γυναίκες.
Γαμάνε αυτοί ;
Πόσο τον έχουν ;
7,5 πόντους σε πλήρη στύση μετά από 3,5 χρόνια αγαμίας ;
....
τα κιλα δεν εχουν σημασια....
ειμαι στεκας...στα 7,5+ βαλε αλλους 11 ποντους...
δεν ειμαι 1,70...πολυ ψηλοτερος....κ εχω δειρει ατομα το το στοιχημα θα εδινε αυτοι(1,010)--ισοπαλια (5.50)--εγω 7.50....
ολα σχετικα...φιλε...οπως εχω φαει κουτουλια απο ζουπα κ εχασα το φως μου
τωρα αν δοκιμαζαν πουστρε παντελονια αλλο θεμα
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Αυτο που δεν εγω καταλαβει 1000%..ειναι το εξης...
-ατομα που γαμαγαν τα καλυτερα μουνια απο τα 17 εως 27..κ βαλε...οταν παντρευτηκαν...ενω ΠΡΙΝ δεν σηκωναν μυγα στο σπαθι τους...
ειχαν αρχιδιστικη συμπεριφορα στις γυναικες(κ ας ηταν φιλοι μου...η αληθεια να λεγεται).....
οταν βαλαν την κουλουρα...ΕΓΙΝΑΝ ΟΙ ΑΠΟΛΥΤΕΣ ΚΟΤΕΣ.....
ΣΑΝ ΝΑ ΕΒΛΕΠΑ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ....1000%...
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
ΓΙΑ ΝΑ γραφουμε που κ που τιποτα σοβαρο....αν κ δεν θελω να γκρεμισω τα ονειρα του καθενα για γαμο αν κατι παει στραβα,..
αυτο που συμβαινει 8 στις 10....
Η γυναικα (δεν λεμε σε περιπτωσεις που ο αντρας ηταν ο απολυτος μαλακας....τζογο,μεθυστακας,βαναυσος κτλ)...
θελει στο διαζυγιο αν βγαζει πχ 1,000 να του παρει τα 950....με μια μορφη εκδικησης κ απληστιας,
δεν ξερω απο που πηγαζει αλλα οσα εχω δει το 80% ειναι ετσι..
Ο ΑΝΤΡΑΣ τις πιο πολλες φορες σπανια θα κακολογησει την μανα του παιδιου(στο παιδι),
η γυναικα αντιστροφα μαζι με παππου -γιαγια κ ολο το σοι ΘΑ ΤΟΝ ΘΑΨΕΙ....ειδικα αν ζητησε αυτος διαζυγιο!!!!!!!!!!!!!!
Ποτε η γυναικα δεν θα πει την ιστορια σε κυκλο η φιλες της 100% κ απο τις δυο πλευρες...θα λεει μονο οτι την συμφερει,...
κ οσο πιο αδικο ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΧΩΡΙΣΜΟ ΤΟΣΟ ΘΑ ΘΑΒΕΙ ΤΟΝ ΠΡΩΗΝ.
τωρα αν η γυναικα βριζει η ριξει κανα ψευτοσκαμπιλι το κανει γιατι ξερει οτι ο αλλος 99% δεν θα αντιδρασει....
--------------------------------
ΤΟ θεμα γενικα ειναι να μην φτασεις εκει.....
πχ αν ειμαι σε σχεση με μια κ αυτη εστω πουλησει εξυπναδα η ειρωνεια με λιγα λογια με μειωσει μπροστα σε αλλους ΕΣΚΕΜΕΝΑ οχι λογο βλακειας δεν θα με ξαναδει ποτε,...δεν παει να ειναι μουναρα(κ να την επαιζα για παρτη της 20 φορες πριν την γνωρισω),
εκεινη την στιγμη τελειωσε.....
-----------------------------------
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.010
Like
1.422
Πόντοι
216
Αν φτασεις σε σημειο να τις τρως απο τη γυναικα σου, νομιζω οτι εχεις υποστει πραγματικη μεταλλαξη,
πρεπει να ψαχτεις μεσα σου αν υπερισχυουν πια οι θυληκες ορμονες και η τεστοστερονη εχει εκλειψει.
Δηλαδη δεν υπαρχει περιπτωση να το υφιστασαι αυτο για χρονια και να μη νιωθεις ταπεινωμενος, εξευτελισμενος,
οτι εχεις πιασει πατο και πρεπει να δρασεις ριζικα για να το αλλαξεις.

zeljiko, iceman κεντάτε!
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.944
Πόντοι
3.496
ΓΙΑ ΝΑ γραφουμε που κ που τιποτα σοβαρο....αν κ δεν θελω να γκρεμισω τα ονειρα του καθενα για γαμο αν κατι παει στραβα,..
αυτο που συμβαινει 8 στις 10....
Η γυναικα (δεν λεμε σε περιπτωσεις που ο αντρας ηταν ο απολυτος μαλακας....τζογο,μεθυστακας,βαναυσος κτλ)...
θελει στο διαζυγιο αν βγαζει πχ 1,000 να του παρει τα 950....με μια μορφη εκδικησης κ απληστιας,
δεν ξερω απο που πηγαζει αλλα οσα εχω δει το 80% ειναι ετσι..
Ο ΑΝΤΡΑΣ τις πιο πολλες φορες σπανια θα κακολογησει την μανα του παιδιου(στο παιδι),
η γυναικα αντιστροφα μαζι με παππου -γιαγια κ ολο το σοι ΘΑ ΤΟΝ ΘΑΨΕΙ....ειδικα αν ζητησε αυτος διαζυγιο!!!!!!!!!!!!!!
Ποτε η γυναικα δεν θα πει την ιστορια σε κυκλο η φιλες της 100% κ απο τις δυο πλευρες...θα λεει μονο οτι την συμφερει,...
κ οσο πιο αδικο ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΧΩΡΙΣΜΟ ΤΟΣΟ ΘΑ ΘΑΒΕΙ ΤΟΝ ΠΡΩΗΝ.
τωρα αν η γυναικα βριζει η ριξει κανα ψευτοσκαμπιλι το κανει γιατι ξερει οτι ο αλλος 99% δεν θα αντιδρασει....
--------------------------------
ΤΟ θεμα γενικα ειναι να μην φτασεις εκει.....
πχ αν ειμαι σε σχεση με μια κ αυτη εστω πουλησει εξυπναδα η ειρωνεια με λιγα λογια με μειωσει μπροστα σε αλλους ΕΣΚΕΜΕΝΑ οχι λογο βλακειας δεν θα με ξαναδει ποτε,...δεν παει να ειναι μουναρα(κ να την επαιζα για παρτη της 20 φορες πριν την γνωρισω),
εκεινη την στιγμη τελειωσε.....
-----------------------------------
Γι αυτο,-συμφωνο συμβιωσης- κ τιποτε παραπανω... Γιατι δεν αξιζουν περισσοτερα..
Κι αυτο,πολυ τους πεφτει.. Να βρισκεται το μπαλακι στο δικο τους τερεν..
Κι οχι στο δικο μας..
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.113
Κριτικές
81
Like
7.076
Πόντοι
6.265
Αν φτασεις σε σημειο να τις τρως απο τη γυναικα σου, νομιζω οτι εχεις υποστει πραγματικη μεταλλαξη,
πρεπει να ψαχτεις μεσα σου αν υπερισχυουν πια οι θυληκες ορμονες και η τεστοστερονη εχει εκλειψει.
Δηλαδη δεν υπαρχει περιπτωση να το υφιστασαι αυτο για χρονια και να μη νιωθεις ταπεινωμενος, εξευτελισμενος,
οτι εχεις πιασει πατο και πρεπει να δρασεις ριζικα για να το αλλαξεις.

zeljiko, iceman κεντάτε!
Αδερφέ σε ευχαριστούμε...Αλλά το πρόβλημα δεν είναι θέμα μετάλλαξης.Πολλοί άνδρες φοβούνται τις όποιες συνέπειες.Βλέπεις η κάθε κυρία έχει το δικαίωμα να σου πετάει βάζα,πιάτα,ποτήρια,να σου ρίχνει φάπες κτλ...Αν πας στην μπατσαρία θα γελάνε.Αν κάνεις την μαλακία,άσχετα αν είναι αναφαίρετο δικαίωμά σου να αμυνθείς,τότε θα αντιμετωπίσεις έναν γολγοθά.Θυμάμαι μια περίπτωση στο δικαστήριο,όπου κατηγορούμενος ήταν ένας σαν τον Λαζόπουλο που έκανε τον υπαλληλάκο στους 10 μικρούς Μήτσους.Η κυρία του του πέταξε βάζο και του έσπαζε το ζυγωματικό.Μετά του πέταξε τασάκι ή κάτι άλλο επίσης βαρύ εν πάσει περιπτώσει και του άνοιξε και το φρύδι.Την έπιασε και την σάπισε στο ξύλο.Στη δίκη έκανε την επανάστασή του.Αφου έκανε καταγγελία στους μπάτσους ότι τον γελοιοποίησαν και του επιτέθηκαν φραστικά επειδή χτύπησε γυναίκα και παρα το γεγονός ότι ήταν τραυματισμένος δεν τον πήγαν στο νοσοκομείο,παρα μόνο όταν άρχισε τις απειλές ο δικηγόρος του (γνώστοτατος στην Θεσσαλονίκη).Επίσης κάτι πήγε να πεί ο δικαστής και του πετάει στα μούτρα ότι ήδη έχει κρατήσει μεροληπτιή συμπεριφορά και σε περιόδους που η ισότητα είναι γεγονός,πρέπει να λαμβάνεται υπόψιν,καθώς εκείνος πραγματικά κινδύνευσε,ενώ η πρώην σύζυγος την έβγαλε με μόλωπες και την έδειρε για να ηρεμήσει.Εν κατακλείδι ο άνθρωπος έγινε ρόμπα σε όλη τη Θεσσαλονίκη,πρέπει να πληρώνει ακόμα,μετά απο καμία 20αρια χρόνια και εν πάσει περιπτώσει δεν βρήκε ποτέ το δίκιο του.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.113
Κριτικές
81
Like
7.076
Πόντοι
6.265
ΓΙΑ ΝΑ γραφουμε που κ που τιποτα σοβαρο....αν κ δεν θελω να γκρεμισω τα ονειρα του καθενα για γαμο αν κατι παει στραβα,..
αυτο που συμβαινει 8 στις 10....
Η γυναικα (δεν λεμε σε περιπτωσεις που ο αντρας ηταν ο απολυτος μαλακας....τζογο,μεθυστακας,βαναυσος κτλ)...
θελει στο διαζυγιο αν βγαζει πχ 1,000 να του παρει τα 950....με μια μορφη εκδικησης κ απληστιας,
δεν ξερω απο που πηγαζει αλλα οσα εχω δει το 80% ειναι ετσι..
Ο ΑΝΤΡΑΣ τις πιο πολλες φορες σπανια θα κακολογησει την μανα του παιδιου(στο παιδι),
η γυναικα αντιστροφα μαζι με παππου -γιαγια κ ολο το σοι ΘΑ ΤΟΝ ΘΑΨΕΙ....ειδικα αν ζητησε αυτος διαζυγιο!!!!!!!!!!!!!!
Ποτε η γυναικα δεν θα πει την ιστορια σε κυκλο η φιλες της 100% κ απο τις δυο πλευρες...θα λεει μονο οτι την συμφερει,...
κ οσο πιο αδικο ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΧΩΡΙΣΜΟ ΤΟΣΟ ΘΑ ΘΑΒΕΙ ΤΟΝ ΠΡΩΗΝ.
τωρα αν η γυναικα βριζει η ριξει κανα ψευτοσκαμπιλι το κανει γιατι ξερει οτι ο αλλος 99% δεν θα αντιδρασει....
--------------------------------
ΤΟ θεμα γενικα ειναι να μην φτασεις εκει.....
πχ αν ειμαι σε σχεση με μια κ αυτη εστω πουλησει εξυπναδα η ειρωνεια με λιγα λογια με μειωσει μπροστα σε αλλους ΕΣΚΕΜΕΝΑ οχι λογο βλακειας δεν θα με ξαναδει ποτε,...δεν παει να ειναι μουναρα(κ να την επαιζα για παρτη της 20 φορες πριν την γνωρισω),
εκεινη την στιγμη τελειωσε.....
-----------------------------------
Περίπου όπως τα λές είναι.Πάντα θα λέγεται ότι συμφέρει,όπως συμφέρει και αν συμφέρει.Απο εκέι και πέρα το χάος.Όμως δεν φταίει εκείνη.Φταίει το όλο περιβάλλον που ακόμα θεωρεί την γυναίκα θύμα.Εγώ απο προσωπική πείρα (επαγγελματικά το έχω τερματίσει) έχω δεί αυτό που λές.Εκδίκηση ακόμα και αν η ίδια φταίει.Θυμάμαι έναν τυπάρα που εργαζόταν στα Ελ.Πε.Ο τύπος μεγαλοστέλεχος,με 16 μισθάρες,παροχές,μπόνους κτλ κτλ κτλ.Παντρεύεται μια τύπισσα που κάπου εργαζόταν πωλήτρια.Όχι σε κατάστημα.Πούλαγε πακέτα για σπα,αδυνατίσματα κτλ.Σε κάποια φάση που ξεκίνησε και η όλη κρίση,περί το 2008 η δουλειά της κυρίας άρχισε να παίρνει την κατιούσα με αποκορύφωμα το 2011 όπου και πάπαλα,καθώς οι τράπεζες δεν έδιναν πλέον δάνεια για αυτές τις πίπες και οι ήδη πελάτες της είχαν ταβανιάσει τις κάρτες.Της είπε ο σύζυγος ότι δεν χρειάζεται να σκάει,καθώς εκείνςο παίρνει καλά λεφτά και δεν χρειάζεται να εργάζεται εκείνη.Η κυρία πήγαινε στα γυμναστήρια έκανε τα κονέ της,βρήκε το γκόμενο,τον πλήρωνε με τα λεφτά του άντρα της και όταν εκείνος πήγε με τις φωτογραφίες και τα βίντεα στο σπίτι τον είπε ανίκανο,άχρηστο,βλαμμένο κτλ και του ζήταγε διατροφή 2000€ μηνιαίως...Πράγμα που ποτέ δεν έγινε.Αλλά τα ζήτησε.Βρωμιάρες.Ευτυχώς ο άνθρωπος βρήκε μια συνάδελφο απο τα πετρέλαια και είναι ευτυχισμένος,γιατί η τύπισσα είναι μεγαλωμένη με αρχές.Σκεφτείτε την συμπάθησα και εγώ.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Το να διανοηθεί γυναίκα να χτυπήσει άνδρα, σημαίνει οτι έχει χάσει ήδη τη μπάλα ο τύπος.
Ίσως να είναι θέμα διαστάσεων ... δεν ξέρω ...

αλλά προσωπικά δεν μπορώ να το φανταστώ και δεν νομίζω ότι από όσες γυναίκες είχα νταβαρεστεί ποτέ, θα πέρναγε από κάποιας το μυαλό να με ... χτυπήσει ...

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑΝ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΗ ...

αλλά άλλο η επιθυμία και άλλο να προσπαθήσει να το πραγματοποιήσει.

Και οι νόμοι στην τελική τι θα σου κάνουν ;
Τη σπας στο ξύλο ...

αν κάνει μαγκιές, θα την ξανασπάσεις ...

ποιός πρέπει να φοβηθεί ;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom