Νέα

Πεδίο «πλαστικές» στις κριτικές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jedis1980
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jedis1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2012
Μηνύματα
8
Κριτικές
5
Like
271
Πόντοι
280
Καλησπερα παιδια πιστευω οτι πρεπει να φτιαξετε ενα κομματι στις κριτικες για τις πλαστικες. Δλδ σκαει τωρα κοπελα που ειναι σαν την ντονατελα βερσατσε φουσκομενη τσιτα μαγουλα κλπ για καποιους αυτο ειναι αντικαβλωτικο καποιοι δεν εχουν θεμα καλο ειναι να υπαρχει σαν πεδιο στις κριτικες ...
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.629
Κριτικές
34
Like
4.316
Πόντοι
7.195
οι πλαστικές χτυπάνε τις γυναίκες στην κρίσιμη ηλικία της ανασφάλειας 40-50 σου λέει η άλλη θα προσπαθήσω να φαίνομαι η αιώνια 35άρα. Το παραμύθι κρατάει καμιά δεκαριά χρόνια μετά φαίνονται γελοίες αλλά πιά είναι υποχρεωμένες να το συνεχίζουν.
Για ότι έχει σχέση με το σεξ, στήθος, χείλια, κώλος, είμαι κάθετα αντίθετος, ποτέ δεν πηγαίνω με φτιαγμένες γυναίκες.
 

Brets

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2018
Μηνύματα
29
Like
129
Πόντοι
0
Και αν η άλλη το χρειάζεται; Αν για παράδειγμα είναι εντελώς άβυζη;
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.629
Κριτικές
34
Like
4.316
Πόντοι
7.195
Και αν η άλλη το χρειάζεται; Αν για παράδειγμα είναι εντελώς άβυζη;
χαχα είχα κάποτε ιστορία πάθους με μιά γκόμενα σωματάρα αλλά με τα χειρότερα βυζιά έβερ
Όταν το πρωτοκάναμε έβγαλε το βρακί της αλλά το σουτιέν δεν το έβγαζε με τίποτα !!
Όμως όταν ροντάραμε ήταν το σημείο της που ένιωθα ιδιοκτησία μου..
Θέλω να πω η γυναίκα έχει πολλούς τρόπους για να γίνει τραβηχτική, οι πλαστικές τη βοηθάνε στη χαμένη αυτοπεποίθηση της και όχι στους άντρες.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.680
Κριτικές
18
Like
15.274
Πόντοι
4.546
Και αν η άλλη το χρειάζεται; Αν για παράδειγμα είναι εντελώς άβυζη;
Χωρίς να έχω κάτι μαζί σου φυσικά, απλά, με την ευκαιρία, να πω την άποψή μου:
Προσωπικά προτιμώ ένα εντελώς φυσικό σώμα, δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτό, και αποδέχομαι την κάθε γυναίκα όπως ακριβώς είναι. Τι θα πει ¨άβυζη¨ και "το χρειάζεται", και γιατί θα πρέπει εκείνη να αισθάνεται άβολα για το σώμα της και να καταλήγει να κάνει πλαστικές; Μήπως να αισθανόμαστε εμέις οι άνδρες άβολα γιατί ζητάμε από μια γυναίκα να είναι κάτι άλλο από τον εαυτό της;;;
Μεγάλα βυζιά, μικρά βυζιά, μεγάλα πουλιά και μικρά, κρίμα που η πλειοψηφία των ανθρώπων δεν ωριμάζει ποτέ και σκέφτεαι ρηχά σαν νήπια, παρασύρεται από μόδες, τάσεις, κόμματα και ομάδες.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.830
Κριτικές
93
Like
46.033
Πόντοι
17.311
οι πλαστικές χτυπάνε τις γυναίκες στην κρίσιμη ηλικία της ανασφάλειας 40-50 σου λέει η άλλη θα προσπαθήσω να φαίνομαι η αιώνια 35άρα. Το παραμύθι κρατάει καμιά δεκαριά χρόνια μετά φαίνονται γελοίες αλλά πιά είναι υποχρεωμένες να το συνεχίζουν.
Για ότι έχει σχέση με το σεξ, στήθος, χείλια, κώλος, είμαι κάθετα αντίθετος, ποτέ δεν πηγαίνω με φτιαγμένες γυναίκες.
εδω τα πιτσιρικια πανε και γινονται σα ξοανα απο 19-20 χρονων, βλεποντας και ακολουθωντας τα προτυπα του κωλου, που ειναι σαν παραμορφωμενες πατσαβουροσαυρες και νομιζουν οτι ειναι και ομορφες, ποιες γυναικες κρισιμης ηλικιας λες ? :confused:
αυτες, αντε πες, δικαιολογουνται καπως... θελουν να ξανανιωσουν λιγο.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.830
Κριτικές
93
Like
46.033
Πόντοι
17.311
Καλησπερα παιδια πιστευω οτι πρεπει να φτιαξετε ενα κομματι στις κριτικες για τις πλαστικες. Δλδ σκαει τωρα κοπελα που ειναι σαν την ντονατελα βερσατσε φουσκομενη τσιτα μαγουλα κλπ για καποιους αυτο ειναι αντικαβλωτικο καποιοι δεν εχουν θεμα καλο ειναι να υπαρχει σαν πεδιο στις κριτικες ...
μα κανει μπαμ απο τις φωτος.
ματια
μαγουλα
μυτη
χειλια
σαγωνι
βυζια
κωλος
νυχια γυπα
ολα ακυρα απο πανω εως κατω.
η φαση ειναι οτι τις πληρωνουν κιολας :confused:
 

roughfucker

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.083
Κριτικές
149
Like
24.143
Πόντοι
25.186
οι πλαστικές χτυπάνε τις γυναίκες στην κρίσιμη ηλικία της ανασφάλειας 40-50 σου λέει η άλλη θα προσπαθήσω να φαίνομαι η αιώνια 35άρα. Το παραμύθι κρατάει καμιά δεκαριά χρόνια μετά φαίνονται γελοίες αλλά πιά είναι υποχρεωμένες να το συνεχίζουν.
Για ότι έχει σχέση με το σεξ, στήθος, χείλια, κώλος, είμαι κάθετα αντίθετος, ποτέ δεν πηγαίνω με φτιαγμένες γυναίκες.
μαλλον δε ξερεις που βρισκεσαι....
Πλαστικες κανουν μαζικα οι ελεεινιδες 20-35 χρονων, αλλαζουν μυτες, ζυγωματικα, βυζια, κωλους κ κανουν προφιλ στο insta για να βγαλουν λεφτα ή γινονται βιζιτες ή και τα 2....
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.650
Κριτικές
42
Like
25.281
Πόντοι
25.846
Καλησπερα παιδια πιστευω οτι πρεπει να φτιαξετε ενα κομματι στις κριτικες για τις πλαστικες. Δλδ σκαει τωρα κοπελα που ειναι σαν την ντονατελα βερσατσε φουσκομενη τσιτα μαγουλα κλπ για καποιους αυτο ειναι αντικαβλωτικο καποιοι δεν εχουν θεμα καλο ειναι να υπαρχει σαν πεδιο στις κριτικες ...
Βαριεσαι να διαβασεις την περιγραφη και θελεις πεδιο; Και για ποιον λογο καθομαστε σαν μαλακες και γραφουμε;
 
OP
OP
jedis1980

jedis1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2012
Μηνύματα
8
Κριτικές
5
Like
271
Πόντοι
280
Βαριεσαι να διαβασεις την περιγραφη και θελεις πεδιο; Και για ποιον λογο καθομαστε σαν μαλακες και γραφουμε;
μαλλον δεν εχεις καταλαβει τι λεω... διαβαζω ολες τις κριτικες παιρνω αντριανα (δες κριτικες μου) και σκαει ντονατελα βερσατσε...τι δεν καταλαβενεις ? αν μερικοι θεωρουν φυσικο η κοπελα να ειναι τιγκα στις πλαστικες οκ
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.830
Κριτικές
93
Like
46.033
Πόντοι
17.311
μαλλον δεν εχεις καταλαβει τι λεω... διαβαζω ολες τις κριτικες παιρνω αντριανα (δες κριτικες μου) και σκαει ντονατελα βερσατσε...τι δεν καταλαβενεις ? αν μερικοι θεωρουν φυσικο η κοπελα να ειναι τιγκα στις πλαστικες οκ
δε χρειαζεται ρε μαγκιτη, αφου μπορεις να καταλαβεις απο τις φωτος και τα βιδεος τι παιζει... και τι θα σου ερθει στο περιπου.
 

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
887
Κριτικές
2
Like
2.401
Πόντοι
446
το πιο ανησυχητικο δεν ειναι οι πλαστικες ανω των 40
αλλα οι πλαστικες μουμιες στα 25
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom