Νέα

Πεδίο Άρεως και Σκαραμαγκάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutanesgiapanta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 246
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
158
Πόντοι
16
Ακάποτο δεν κάνω εγώ, οπότε δεν ρώτησα.
Η πίπα της πάντως ήταν καλή, το δούλεψε το 10άρικο και το βυζί το είχα στο χέρι συνέχεια. Είναι και τουμπανοβυζί
ούτε εγώ θα έδινα σε μαύρη αλλά γουστάρω να χυσω στα μούτρα της
 

BILLY40

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2017
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους...εκει στην αρχη του σχιστου σχεδον καθε μερα μετα τισ 9 ειναι 2 λευκες!η πρωτη μετα τη στροφη {οπωσ μπαινουμε ερχομενοι απο ελευσινα} ειναι εμφανισημη...την εχει παρει καποιος τωρα τελευταια? αν υπαρχει καποιος ασ ενημερωσει σχετικα....
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Πολύ ρομαντικό μέρος ο σκαραμαγκάς  :happy:.Νομίζω το καλύτερο σημείο είναι να κόψεις δεξιά στο πρώτο στενό δρομάκι που σε βγάζει στα χοτέλ και να απολαύσεις καλτίλα  :heavymetalbig:
 

BILLY40

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2017
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
σωστος!αλλα εκτος απο αυτο εχεις μιλησει μ αυτην ?ξερεις τι ζηταει κ τι δινει?
 

kozima

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
12
Like
100
Πόντοι
11
Χθες πέρασα μια απο Σκαραμαγκά να δω τι παίζει.Ηταν δυο μαυρούλες η μια εκ των οποίων κοντή με πολύ καλό βυζί και γενικά συμπαθητικό σύνολο.Δεν άντεξα τον πειρασμό και απόλαυσα ενα πάρα πολύ καλό ..τσιμπούσι.Εξαιρετικό το κορίτσι.Το όνομα αυτής Βιβιαν..
 

BILLY40

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2017
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
οταν ξαναπερασεις δεσ τισ λευκεσ μαλλον βουλγαρες και εδικα την πρωτη μετα τη στροφη ερχομενοι απο ελευσινα προς σχιστο....
 

Ox

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
χθες περασμα εξω απο το CAPTAINS .. πανω στην γωνια ψιλη καστανη τσιγκανολατινα τουμπανακι και μεσα στο στενακι δεξια οπως πηγαινουμε για περαμα με ασπρο φορεμα μαλλον κοντη αγνωστων στοιχειων λογο μεγαλησ ταχυτητας με το οχημα..οποιος ξερει κατι..
 

padelis2000

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
132
Κριτικές
11
Like
66
Πόντοι
11
και εγω την ειδα σημερα στις 20.00 περιπου..στην γωνια στο ξενοδοχειο διπλα στο βενζιναδικο.αλλα μεχρι να γυρισω ειχε εξαφανιστει
 

xistikos

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
36
Like
28
Πόντοι
0
Συνάδελφοι έκανα εχτές πέρασμα σε αναζήτηση κατάθεσης σε ζεστό στόμα αλλά τίποτα. Ούτε από τη μια μεριά του δρόμου ούτε από την άλλη. Η ώρα ήταν 00:00 ακριβώς αλλά δυστυχώς άκαρπη η βόλτα και έμεινα με τη χαρά. Το λατινάκι που έχετε προαναφέρει το έχω πετύχει καλοκαιράκι αμέσως μετά τη στροφή απογεύματα όμως. Ωραίο κορμί και χαρωπό αλλά επειδή την έβλεπα μόνο απόγευμα δεν έχω μιλήσει μαζί της μιας και μένω σε σχετικά κοντινή απόσταση και αυτό το σημείο για εμένα προσφέρεται μόνο για βραδυνές ώρες. Αν κάποιος έχει περισσότερες πληροφορίες.. Επίσης έχω διαβάσει φήμη για πιάτσα σοκολατούχας ύπαρξης στο σκλαβενίτη στο κερατσίνι, περνάω κάθε μέρα από εκεί και ουδέποτε είδα κάτι.
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
701
Κριτικές
128
Like
6.567
Πόντοι
17.336
Συνάδελφοι έκανα εχτές πέρασμα σε αναζήτηση κατάθεσης σε ζεστό στόμα αλλά τίποτα. Ούτε από τη μια μεριά του δρόμου ούτε από την άλλη. Η ώρα ήταν 00:00 ακριβώς αλλά δυστυχώς άκαρπη η βόλτα και έμεινα με τη χαρά. Το λατινάκι που έχετε προαναφέρει το έχω πετύχει καλοκαιράκι αμέσως μετά τη στροφή απογεύματα όμως. Ωραίο κορμί και χαρωπό αλλά επειδή την έβλεπα μόνο απόγευμα δεν έχω μιλήσει μαζί της μιας και μένω σε σχετικά κοντινή απόσταση και αυτό το σημείο για εμένα προσφέρεται μόνο για βραδυνές ώρες. Αν κάποιος έχει περισσότερες πληροφορίες.. Επίσης έχω διαβάσει φήμη για πιάτσα σοκολατούχας ύπαρξης στο σκλαβενίτη στο κερατσίνι, περνάω κάθε μέρα από εκεί και ουδέποτε είδα κάτι.
το σοκολατι μωρο εδω και 2 εβδομαδες ειναι απων....δεν το εχω παρει αλλα γενικα φενωταν αρκετα καλο....ωρες που το εβλεπα ηταν 11 βραδυ με 5 πρωι
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Σκαραμαγκά παίζει τίποτα,καλό τώρα που άνοιξε ο καιρός?
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Υπάρχουν σοβαρά γκόμενες που κάνουν πιάτσα στον Σκαραμαγκά ανάμεσα στα ναυπηγεία και τα διυλιστήρια; Τίποτα στη χωματερή της Φυλής μήπως παίζει;
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Υπάρχουν σοβαρά γκόμενες που κάνουν πιάτσα στον Σκαραμαγκά ανάμεσα στα ναυπηγεία και τα διυλιστήρια; Τίποτα στη χωματερή της Φυλής μήπως παίζει;
Πλάκα κάνεις;;; Από τις 15:30 το μεσημέρι ξεκινάνε!
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
338
Κριτικές
4
Like
61
Πόντοι
1
Καλησπερα παίζει του μεσημερι 14 με 1500 στην γύρω περιοχή?σχιστό Σκαραμαγκά ελευσινα Καβάλας?
 
OP
OP
P

poutanesgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Σκαραμαγκά απο νωρίς το απόγευμα έχει μαυρούλες. 10 ευρω η πίπα, συνήθως καλή μάλιστα. Εχει τύχει και στο κέντρο του Ασπροπύργου να περνάω κ να μου την πέσει γυφτισσα, δεν ασχολήθηκα γιατί πήγαινα σε δουλειά. Ξαναπέρασα επίτηδες μετά απο λίγη ώρα και την ξαναπέτυχα, σε μια πλατεία κοντά σε ένα  coffee time. 5 ευρώ για πίπα. Όση ώρα την πίπωνα με ζάλιζε για περισσότερα λεφτά, της είπα ναι και όταν έχυσα την έβγαλα με κλωτσιές απο το αμάξι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom