Νέα

Πεδίο Άρεως και Σκαραμαγκάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutanesgiapanta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 246
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Καλημέρα μαγκες...

παιρνοντας χθες κατά τις 23:30 από την πιατσα στο σχιστο ειδα ένα πολύ καλο κομματι αδυνατο με τεραστιο στηθος στην λεωφορο σχιστου στα ξενοδοχεια... μελαμψη μελαχροινη και πολύ ομορφη με απιστευτο σωμα γυρω στα 24 την εκανα.
την πλησιασα με το αμαξι και ρωτησα τιμη και μου πε από όλα 50 ευρω στο hotel αλλα τα θεωρησα πολλα και συνεχισε ότι παει μεχρι 40. Της λεω μονο πιπα ? και απανταει ότι δεν παει κατω από 40 γενικα σε πρόγραμμα..

Μηπως την εχει παρει κανεις να μας πει αν αξιζει τα 50,00 καθως και λεπτομερειες ?
την εχω πετυχει ξανα αρκετες φορες στη συγκεκριμενη πιατσα το βραδυ

με 40ε εκει ουτε με σφαιρες...καλυτερα παρε κανα μαυρακι που παιζουν στα 10ε με παζαρι...
 

kostas237

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2013
Μηνύματα
357
Like
2
Πόντοι
1
καλα ναι είναι πολλα δεν το συζητω αλλα αν την εβλεπες θα εμενες....
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
596
Like
1.176
Πόντοι
206
Μάλλον την Μίμα είδες.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Καλημέρα μαγκες...

παιρνοντας χθες κατά τις 23:30 από την πιατσα στο σχιστο ειδα ένα πολύ καλο κομματι αδυνατο με τεραστιο στηθος στην λεωφορο σχιστου στα ξενοδοχεια... μελαμψη μελαχροινη και πολύ ομορφη με απιστευτο σωμα γυρω στα 24 την εκανα.
την πλησιασα με το αμαξι και ρωτησα τιμη και μου πε από όλα 50 ευρω στο hotel αλλα τα θεωρησα πολλα και συνεχισε ότι παει μεχρι 40. Της λεω μονο πιπα ? και απανταει ότι δεν παει κατω από 40 γενικα σε πρόγραμμα..

Μηπως την εχει παρει κανεις να μας πει αν αξιζει τα 50,00 καθως και λεπτομερειες ?
την εχω πετυχει ξανα αρκετες φορες στη συγκεκριμενη πιατσα το βραδυ
τα μαυρακια μπορει να παρεις με 10 η15 ευρω αν κανεις παζαρι.καλυτερα φυλης βεβαια
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
τα μαυρακια μπορει να παρεις με 10 η15 ευρω αν κανεις παζαρι.καλυτερα φυλης βεβαια

Περνωντας τη γεφυρα του σχιστου (ρευμα προς Αθηνα) και μετα το Παρκα στο φαναρι που θα
συναντισετε το πρωτο τυροπιταδικο ειχε παντα μια Νταρντανα βουλγαρα...χτες εμφανιστικε
ενα πολυ καλο μελαχροινο ψηλο,αδυνατο 20 ετων...30ε αμαξατο..
ΥΓ.ειχε μαλιστα πολυ δουλεια...με αποτελεσμα να εχει σκασει η νταρντανα :2funny: :2funny: :2funny:
 

kolofardos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2005
Μηνύματα
78
Like
83
Πόντοι
0
Όντως πολύ καλό το ψηλό...  Το έχω ξαναδεί σε κάποιο στριπ αλλά δεν θυμάμαι σε ποιο...
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
Εγω δουλεύω στον σκαραμαγκα και σχολαω απο 3 εως 5..αναλογα. Απο τις 3.30 και μετα βγαινουν οι μαυρούκες.ειναι 3 συνηθως και μια φορα εχω δει και τεταρτη.οι 3 ειναι...ταγκανικες(χοντρούλες και μαο-μαο) και η τεταρτη εχει ωραιο σωμα,υψος 1,70 με φατσα που την αντεχεις.Γαμευσιμη μεν αλλα ντυνονται πολυ χαλια..με κατι παρδαλα κολλαν..Εγω προσωπικα δεν παω με τιποτα με αυτες.Απο συναδελφους που εχουν ρωτησει,δεν ξερω ποια,20 το γαμησι και 5 ευρω η πιπα στο αμαξι.Εχω περασει 2-3 βραδυα κατα τις 9 ,απο εθνικη εστριβα δεξια για λεοφωρο σχιστού και ειχε στο πεζοδρομιο 2-3 καλα κομματια,λευκες, με το μινι μεχρι το κωλο..ψιλοκαύλωσα για να ειμαι ειλικρινης αλλα επειδη βιαζομουν περασα οσο αργα μπορουσα να τις δω καλα και εφυγα..Δεν ξερω ποια ειναι η Μινα που λετε...ουτε απο τιμες τι παιζει..Ενας διευθυντής απο την δουλεια που το συζηταγα το θεμα μου λεει ...απο το περαμα ελληνιδες ειναι αυτες..κατι αλλο δεν ξερω.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
πουτανιαρης κ ο διευθυντης
 

kostas237

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2013
Μηνύματα
357
Like
2
Πόντοι
1
Εγω δουλεύω στον σκαραμαγκα και σχολαω απο 3 εως 5..αναλογα. Απο τις 3.30 και μετα βγαινουν οι μαυρούκες.ειναι 3 συνηθως και μια φορα εχω δει και τεταρτη.οι 3 ειναι...ταγκανικες(χοντρούλες και μαο-μαο) και η τεταρτη εχει ωραιο σωμα,υψος 1,70 με φατσα που την αντεχεις.Γαμευσιμη μεν αλλα ντυνονται πολυ χαλια..με κατι παρδαλα κολλαν..Εγω προσωπικα δεν παω με τιποτα με αυτες.Απο συναδελφους που εχουν ρωτησει,δεν ξερω ποια,20 το γαμησι και 5 ευρω η πιπα στο αμαξι.Εχω περασει 2-3 βραδυα κατα τις 9 ,απο εθνικη εστριβα δεξια για λεοφωρο σχιστού και ειχε στο πεζοδρομιο 2-3 καλα κομματια,λευκες, με το μινι μεχρι το κωλο..ψιλοκαύλωσα για να ειμαι ειλικρινης αλλα επειδη βιαζομουν περασα οσο αργα μπορουσα να τις δω καλα και εφυγα..Δεν ξερω ποια ειναι η Μινα που λετε...ουτε απο τιμες τι παιζει..Ενας διευθυντής απο την δουλεια που το συζηταγα το θεμα μου λεει ...απο το περαμα ελληνιδες ειναι αυτες..κατι αλλο δεν ξερω.

εγω παντως μιλωντας μαζι τους καταλαβα ότι είναι βουλγαρογυφτισσες από την προφορα τους
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
596
Like
1.176
Πόντοι
206
Μίμα, οχι Μίνα. Βουργάρα είναι και εκανε παλιά πιάτσα Στο κέντρο. Ωραίο μωρό γενικά. Ζητάει 50 ευρω για μισή ώρα, που μάλλον είναι πολλά.
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
πουτανιαρης κ ο διευθυντης
Αν δεν ειναι ο διευθυντής πουτανιάρης,ποιος θα είναι? παλια πουτανα στο κουρμπέτι..
Ασχετο....τι γραφεις απο κατω....Εχω γαμησει κώλο 18χρονης...
Που είναι αυτες οι πιτσιρίκες..?
 
OP
OP
P

poutanesgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
χθες απογευμα 3 μαυρουλες, προτεινα 5 ευρω για πιπα αλλα δεν δεχθηκε καμια. Μια προσπαθησε να με σταματησει την ωρα που εφευγα αλλα ηταν αργα για δακρυα. Λεω να ξαναπερασω σε λιγο, με 5ευρω παλι ανα χειρας, στο χερι μας ειναι να ριξουμε τις τιμες  :grin:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
χθες απογευμα 3 μαυρουλες, προτεινα 5 ευρω για πιπα αλλα δεν δεχθηκε καμια. Μια προσπαθησε να με σταματησει την ωρα που εφευγα αλλα ηταν αργα για δακρυα. Λεω να ξαναπερασω σε λιγο, με 5ευρω παλι ανα χειρας, στο χερι μας ειναι να ριξουμε τις τιμες  :grin:

:rockon: :rockon:
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
χθες απογευμα 3 μαυρουλες, προτεινα 5 ευρω για πιπα αλλα δεν δεχθηκε καμια. Μια προσπαθησε να με σταματησει την ωρα που εφευγα αλλα ηταν αργα για δακρυα. Λεω να ξαναπερασω σε λιγο, με 5ευρω παλι ανα χειρας, στο χερι μας ειναι να ριξουμε τις τιμες  :grin:

αποψη μου...αν εχεις και καποτα στο χερι...θα δεχτουν
 
OP
OP
P

poutanesgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Καθυστερημένη ενημέρωση: η συμφωνία έκλεισε στα 7 ευρω. Το μόνο ισοδύναμο που απαιτήθηκε από την βυζαρού μαυρούλα ήταν "χύσει γρήγορα', όπως & έγινε  :grin:
 

camelakias1

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2015
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
1
Εγω δουλεύω στον σκαραμαγκα και σχολαω απο 3 εως 5..αναλογα. Απο τις 3.30 και μετα βγαινουν οι μαυρούκες.ειναι 3 συνηθως και μια φορα εχω δει και τεταρτη.οι 3 ειναι...ταγκανικες(χοντρούλες και μαο-μαο) και η τεταρτη εχει ωραιο σωμα,υψος 1,70 με φατσα που την αντεχεις.Γαμευσιμη μεν αλλα ντυνονται πολυ χαλια..με κατι παρδαλα κολλαν..Εγω προσωπικα δεν παω με τιποτα με αυτες.Απο συναδελφους που εχουν ρωτησει,δεν ξερω ποια,20 το γαμησι και 5 ευρω η πιπα στο αμαξι.Εχω περασει 2-3 βραδυα κατα τις 9 ,απο εθνικη εστριβα δεξια για λεοφωρο σχιστού και ειχε στο πεζοδρομιο 2-3 καλα κομματια,λευκες, με το μινι μεχρι το κωλο..ψιλοκαύλωσα για να ειμαι ειλικρινης αλλα επειδη βιαζομουν περασα οσο αργα μπορουσα να τις δω καλα και εφυγα..Δεν ξερω ποια ειναι η Μινα που λετε...ουτε απο τιμες τι παιζει..Ενας διευθυντής απο την δουλεια που το συζηταγα το θεμα μου λεει ...απο το περαμα ελληνιδες ειναι αυτες..κατι αλλο δεν ξερω.

:thumbsup: 3-4 μαυρούλες δεύτερης διαλογής απο μεσημέρι μέχρι βραδάκι κάποιες φορές και μετά τις 12 στα 30 ευρώ το γαμήσι και 20 η πίπα αμάξι ή απέναντι στα δέντρα,μετά πέφτουν οι τιμές ρωτώντας πόσα έχεις...για μερακλήδες...
 

giannis86

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2015
Μηνύματα
18
Like
6
Πόντοι
0
οταν λες 3.30 το βραδυ ετσι? και στο σκαραμαγκα απεναντι απο τα ξενοδοχεια συχναζουν?
 

panos95

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
7
Like
47
Πόντοι
1
ξεκινημα βολτα απο σχιστο κατι αδιαφορα μαυρακια που επειμεναν στα 30 και 20 πιπα και μολις εφευγες πεφταν 15..ξυπνησανε και αυτα.. αλλα ηταν πολλα καμια δεκαρια ειχαν καλυψη οτι στενακι υπηρχε.. συνεχεια βολτα σε κτελ κιφησου εφτασα κατα της 8:30 ηταν αδεια παω κωσταντινουπολεως και αυτη αδεια και η πορτα κλειστη και ξανα στο σχιστο για καταθεση σε μαυρακι με δεκαευρο στο χερι.. ελα ομως που δεν ηθελε καμια.. και να που πετυχενω τη μημα το ξερα οτι κατω απο 50 δεν θα επεφτε αλλα ξαναρωτησα μου ειπε κλασσικα 50 της λεω δεν εχω μιση ωρα θελω κατι ποιο απλο μου λεει κατευθειαν 40 και μπαινω στο νοημα της λεω 30 πιπα και ελευθερα ποιασιματα αλλα επεμενε στα 40..κανω τον κυκλο με τα 30 στο χερι  σταματαω διπλα γελαει και της λεω αμα πεις ναι θα σου βαλω και δαχτιλο στο κωλαρακι επειδη ησουν κακο κοριτσι..αμεσωσ γελαει μου λεει τη να σε κανω και μπαινει παμε ποιο κατω και ξεκιναει μια πιπα αρκετα καλη βαθεια και απολαμβανε το δαχτιλακι στο κωλαρακι της (επειδη ηταν κακο κοριτσι το παμε)..η καταθεση δεν αργισε να ερθει και στο γυρνα της λεω σε λενε μημα? και πηρε μια τρομαρα λες και της ειπα και γω δεν ξερω τι αλλα της ειπα οτι ειχα ακουσει φιμες και τετεια εκατσε ταπαμε κανα 10λεπτο σταμαξι...μου ειπε κιολας οτι πριν ηταν νευριασμενη γιατι καποιος περναγε και ηθελε να την πληρωσει για να την παει βολτα για καφε οχι να την γαμησει..τεσπα αυτα.. νομιζω οτι δεν αξιζε τα 30 γιατι ειναι πολλα στης μερες μας μεχρι 20 καλα ειναι... της ειπα κιολας για 50 με 2 εκτωνοσεις η μια με πιπα να φυγουν τα πολλα πολλα και μετα γαμηση μονο κωλο να αδειαση η κανουλα τελειως και ψιλοσυμφωνησε..θα δουμε την αλλη φορα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Μύστη πάνο95 αυτή η μίμα θέλει 50 στο αμάξι ή σε πάει χοτέλι  :think:.Πάντως η πιάτσα κωνσταντινουπόλεως έχει μεταφερθεί λίγο πιο κάτω στο πάρκινγκ που είναι ανοιχτό  :rockon: :rockon:.Εγώ χθες μπούκαρα μέσα κατά τις 02:00 και πέτυχα την μελαχροινή αλβανίδα να πιπώνει ταρίφα.Επίσης στο σημείο κόβει βόλτα και αλβανός νταβάς που τσεκάρει την κατάσταση  :sunglasses:.Βγαίνοντας την περίμενε φορτηγατζής για την συνέχεια,πολύ κίνηση το σημείο πάντως  :grin: :grin:
 

papitsoulos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
Πρωινες ωρες ειναι η απογευματινες και μεταμεσονυκτιες? Και αν θες πες μας το σημειο πανω στη λ Σχιστου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom