Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.229
Κριτικές
498
Like
63.207
Πόντοι
40.362
εγω πηρα προεκλογικο δωρακι από σαμαρα... ελπιζω να δωσει και άλλο, 25 γεναρη λενε για εκλογες
 

Επισκέπτης
παντως για οποιον εχει διαβασει νεοτερη ιστορια, το πολιτικο κλιμα της περιοδου 1965-1967, λιγο πριν τη χουντα ηταν ΑΚΡΙΒΩΣ ΙΔΙΟ με αυτο που επικρατει σημερα

Λολ αυτά τα κουλά του νεόελληνα με τις θεωρίες συννομωσίας πόσο μου φτιάχνουν τη μέρα.

Ετοιμαστήτε από το Φλεβάρη κάθε πρωί τα Ελληνόπουλα στο σχολείο να τραγουδάνε ''Ένα το χελιδόνι'' ,με σταυρούς,σημαίες κ λοιπά εθνικοθρησκευτικά παπατζιλίκια να αγνοούνται.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
14.046
Like
30.231
Πόντοι
6.056
Πάντως αν ήμουνα ο Σαμαράς και εξαρτιόμουν απο τον ψήφο του Χαικαλη για να βγάλω Πρόεδρο οχι 3 εκατομμύρια ευρώ δεν θα του έδινα αλλά ούτε 3 χιλιάρικα σε δραχμές!!
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
τι θα γινει δηλαδη?θα βγουνε οι ιπποτες της αποκαλυψης??

κ οχι μονο..φωτιες,πλυμμηρες,σεισμοι,καταποντισμοι,οι νεκροι θα σηκωθουν απ'τους ταφους τους..μαζι τους θα ρθει κ ο βελζεβουλ,θα ρθουν τα αλιεν κ ο αλφ ο εξωγηινος :grin:..κ η τρομολαγνεια παει λεγοντας :grin:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
Πάντως αν ήμουνα ο Σαμαράς και εξαρτιόμουν απο τον ψήφο του Χαικαλη για να βγάλω Πρόεδρο οχι 3 εκατομμύρια ευρώ δεν θα του έδινα αλλά ούτε 3 χιλιάρικα σε δραχμές!!
εγω παντως αν ημουν ο σαμαρας θα εβαζα τις εκλογες 8 φεβρουαριου και θα ελεγα του τσιπρα "αντε διαπραγματευσου 10 μερες μεχρι να ληξει το μνημονιο στις 28 φεβρουαριου
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.615
Πόντοι
8.006
εγω παντως αν ημουν ο σαμαρας θα εβαζα τις εκλογες 8 φεβρουαριου και θα ελεγα του τσιπρα "αντε διαπραγματευσου 10 μερες μεχρι να ληξει το μνημονιο στις 28 φεβρουαριου
Α μπραβο.
 

Επισκέπτης
κ οχι μονο..φωτιες,πλυμμηρες,σεισμοι,καταποντισμοι,οι νεκροι θα σηκωθουν απ'τους ταφους τους..μαζι τους θα ρθει κ ο βελζεβουλ,θα ρθουν τα αλιεν κ ο αλφ ο εξωγηινος :grin:..κ η τρομολαγνεια παει λεγοντας :grin:

Μη ξεχνάς επίσης πως θα έρθει κ ο βασιλιάς (ελπίζω να είναι σέξυ τουλάχιστον) κ στα καπάκια η χούντα.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
κ οχι μονο..φωτιες,πλυμμηρες,σεισμοι,καταποντισμοι,οι νεκροι θα σηκωθουν απ'τους ταφους τους..μαζι τους θα ρθει κ ο βελζεβουλ,θα ρθουν τα αλιεν κ ο αλφ ο εξωγηινος :grin:..κ η τρομολαγνεια παει λεγοντας :grin:
αν συνειδητοποιησεις οτι σε περιβαλλον παγκοσμιοποιησης και νεοφιλελευθερης οικονομιας με χωρα πτωχευμενη και χωρις διχτυ ασφαλειας απο 1-3-2015 θα σε κυβερνησει ενα κομμα με 30% κομμουνιστες, 20% τροτσκιστες, 10% αναρχικους και 40% παλαιοπασοκους θα καταλαβεις τι σε περιμενει
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.398
Like
5.369
Πόντοι
1.406
Λολ αυτά τα κουλά του νεόελληνα με τις θεωρίες συννομωσίας πόσο μου φτιάχνουν τη μέρα.

Ετοιμαστήτε από το Φλεβάρη κάθε πρωί τα Ελληνόπουλα στο σχολείο να τραγουδάνε ''Ένα το χελιδόνι'' ,με σταυρούς,σημαίες κ λοιπά εθνικοθρησκευτικά παπατζιλίκια να αγνοούνται.
Επι νεοελληνων παντως και με τους σταυρους και με τα εξαπτερυγα και τα παπατζιλικια,μια χαρα κυκλοφορειτε και παρτουζωνεστε και οσονουπω θα παντρευεστε.Σε συντροφικα καθεστωτα σας κλεινανε σαν τα πουλακια στο κλουβι
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.615
Πόντοι
8.006
Επι νεοελληνων παντως και με τους σταυρους και με τα εξαπτερυγα και τα παπατζιλικια,μια χαρα κυκλοφορειτε και παρτουζωνεστε και οσονουπω θα παντρευεστε.Σε συντροφικα καθεστωτα σας κλεινανε σαν τα πουλακια στο κλουβι
Ελα ντε. Δεν μας λεει ο φιλος ποια ηταν η τυχη των ομοφυλοφιλων στον υπαρκτο σοσιαλισμο, τον οποιο φαινεται να υπεραγαπα.
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.119
Like
136
Πόντοι
16
pegasus_LARGE_t_1041_105718264.JPG

ή
URL]]
 

Επισκέπτης
Επι νεοελληνων παντως και με τους σταυρους και με τα εξαπτερυγα και τα παπατζιλικια,μια χαρα κυκλοφορειτε και παρτουζωνεστε και οσονουπω θα παντρευεστε.Σε συντροφικα καθεστωτα σας κλεινανε σαν τα πουλακια στο κλουβι


Αυτό έλειπε να μην έχουμε κ δικαίωμα ύπαρξης.Το θέμα μας όμως είναι να έχουμε μια αληθινά secular κοινωνία.Με θρησκείες κ λοιπά δεξιο δόγματα να έχουν τόση βαρύτητα στην κοσμική κοινωνία όσο οι πουτσότριχες μου.


Εξάλλου ποιός γαμεί τα κομμουνιστικά απολιθώματα.Εμείς είμαστε της προοδευτικής  κ ριζοσπαστικής κατεύθυνσης.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom