Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πατησίων 160

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIO_1959
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 218
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Επισκεψη : Πρωτη φορα - Πρωινη ωρα - Μέσα Ιουνη 2011
Χωρος : Αξιοπρεπης
Επιλογες : Αλεξανδρα,Νινα & Κικι (κινεζες),Βικυ, Αννα
Μέσος ορος : 6/10
Τιμη :  60
Υπηρεσιες : Αν δε μου κανει κλικ ..δε δοκιμαζω..

Σχολια : Συγνωμη ρε παιδια..αλλα απογοητευτηκα.. Ειχα διαβασει αρκετα θετικα σχολια και ειχα υψηλες προσδοκιες οπως φαινεται.. Να φανταστειτε τα κινεζακια (β΄διαλογης ) ηταν τα πιο εμφανισημα..Γουστα –βιτσια ειναι αυτα βεβαια, οποτε παω πασο..
Να ρωτησω αυτη η νταρντανα η Βικυ ειναι αυτη η Βικυ-Ρομινα που εχω διαβασει τοσα ή ασχετη ?
τσου....αλλη ειναι...η βικυ-ρομινα,ειναι πλεον κηφισιας....
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366

σημερινό μεσημεριανό πέρασμα, πρώτη μου φορά στο ίδρυμα

1ος όροφος, η πόρτα από έξω είχε την ένδειξη STUDIO ΜΑΣΑΖ με μεγάλα γράμματα, καθόλου διακριτικό για τους υπόλοιπους ενοίκους της πολυκατοικίας :think:

επί της υποδοχής μια γαλανομάτα ψηλή κυρία, πέρασμα απευθείας σε δωμάτιο διασχίζοντας έναν μακρύ σε μήκος διάδρομο για να έρθουν οι θεραπεύτριες (μπαίνοντας μάλιστα δεν διαπίστωσα να υπάρχει χώρος υποδοχής, εκτός κι αν υπήρχε και περίμενε ήδη εκεί κάποιος συναγωνιστής οπότε δεν ήθελαν να μας ανταμώσουν :grin: )

περπατώντας τον διάδρομο, μου δόθηκε η εντύπωση ότι είχα μπει σε δέλο και όχι σε τζίδικο (πόρτες-βεντάλια σε παρακείμενα δωμάτια, ψιλοάσχημη μυρωδιά σε κάποιο σημείο κτλ), καθόλου προσεγμένος ο χώρος για μασατζίδικο

το δωμάτιο τουλάχιστον έπιανε την βάση...

παρέλαση ελλιπέστατη ένεκα Κυριακής, Βίκυ (ψηλή ξανθιά νταρτντανοπαχουλή) και Κική (κινεζούλα μινιόν, μελαχρινή, πολύ γλυκιά φατσούλα και χαμογελαστή)

πήρα Κική, με ρώτησε αν θέλω και μασάζ της είπα ναι, έκανε ένα 15λεπτο περίπου και μάλιστα πολύ καλό (δεν της το 'χα :huh: )

στο μεταξύ είχαν σπάσει τα κουδούνια...μέσα σε ένα δεκάλεπτο χτύπησε 5 φορές  :idiot: γαμηθήκατε μαλάκες :birdman:

μετά το μασάζ σερβιρίστηκα το κυριως πιάτο, με ωραίο καλαμωτό προφυλαγμένο, περιποίηση γύρωθεν περιοχής και υπομονετικά ψημένο κοψίδι (ωραίο σφιχτό κορμάκι το κινεζάκι, κουμαντάρεται και πολύ εύκολα)

συνολικός χρόνος 30 λεπτά έναντι 60 Ευρώ, καλή η χαμηλή τιμή αλλά όπως προείπα δεν σου δίνει την αίσθηση ότι έχεις επισκεφθεί μασατζίδικο, αλλά ένα κακής ποιότητας (από άποψης χώρου και έμψυχου υλικού) στούντιο...δεν με βλέπω να ξαναπηγαίνω :P
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
σημερινό μεσημεριανό πέρασμα, πρώτη μου φορά στο ίδρυμα

1ος όροφος, η πόρτα από έξω είχε την ένδειξη STUDIO ΜΑΣΑΖ με μεγάλα γράμματα, καθόλου διακριτικό για τους υπόλοιπους ενοίκους της πολυκατοικίας :think:

επί της υποδοχής μια γαλανομάτα ψηλή κυρία, πέρασμα απευθείας σε δωμάτιο διασχίζοντας έναν μακρύ σε μήκος διάδρομο για να έρθουν οι θεραπεύτριες (μπαίνοντας μάλιστα δεν διαπίστωσα να υπάρχει χώρος υποδοχής, εκτός κι αν υπήρχε και περίμενε ήδη εκεί κάποιος συναγωνιστής οπότε δεν ήθελαν να μας ανταμώσουν :grin: )

περπατώντας τον διάδρομο, μου δόθηκε η εντύπωση ότι είχα μπει σε δέλο και όχι σε τζίδικο (πόρτες-βεντάλια σε παρακείμενα δωμάτια, ψιλοάσχημη μυρωδιά σε κάποιο σημείο κτλ), καθόλου προσεγμένος ο χώρος για μασατζίδικο

το δωμάτιο τουλάχιστον έπιανε την βάση...

παρέλαση ελλιπέστατη ένεκα Κυριακής, Βίκυ (ψηλή ξανθιά νταρτντανοπαχουλή) και Κική (κινεζούλα μινιόν, μελαχρινή, πολύ γλυκιά φατσούλα και χαμογελαστή)

πήρα Κική, με ρώτησε αν θέλω και μασάζ της είπα ναι, έκανε ένα 15λεπτο περίπου και μάλιστα πολύ καλό (δεν της το 'χα :huh: )

στο μεταξύ είχαν σπάσει τα κουδούνια...μέσα σε ένα δεκάλεπτο χτύπησε 5 φορές  :idiot: γαμηθήκατε μαλάκες :birdman:

μετά το μασάζ σερβιρίστηκα το κυριως πιάτο, με ωραίο καλαμωτό προφυλαγμένο, περιποίηση γύρωθεν περιοχής και υπομονετικά ψημένο κοψίδι (ωραίο σφιχτό κορμάκι το κινεζάκι, κουμαντάρεται και πολύ εύκολα)

συνολικός χρόνος 30 λεπτά έναντι 60 Ευρώ, καλή η χαμηλή τιμή αλλά όπως προείπα δεν σου δίνει την αίσθηση ότι έχεις επισκεφθεί μασατζίδικο, αλλά ένα κακής ποιότητας (από άποψης χώρου και έμψυχου υλικού) στούντιο...δεν με βλέπω να ξαναπηγαίνω :P
σε βλεπω να κανεις μια βολτα απο την ιμβρου (κορινα)....ανανεωθηκε κιολας και ειναι σουπερ.....η κορινα οχι το μαγαζι,μην ξεχνιομαστε κιολας....
 

Επισκέπτης
  ανοιξε η χριστινα και απο κοπελλεs  ηταν    αλεξανδρα( την εχω περιγραψει πιο παλια), αννα   ( επισηs και αυτην ) ,    βικυ( ψηλο ,  ξανθο νταρντανομιλφ )   και 2 κινεζακια.   η κικη   και    η             νινα     απο μαρνηs( για οσουs την ψαχνουν ).    η μαριαννα σταματησε και συνεχιζει στο μαρνηs.     η   αλλη   η  μαγια μια ερχεται και 2 δεν ερχεται.          η αννα ειχε καβλεs σημερα .

όταν εσύ λες ότι μια πουτάνα έχεις κάβλες, εγώ το μεταφράζω ότι γουστάρει να σου αδειάσει το πορτοφόλι :grin:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
όταν εσύ λες ότι μια πουτάνα έχεις κάβλες, εγώ το μεταφράζω ότι γουστάρει να σου αδειάσει το πορτοφόλι :grin:
..η αννα παντα εχει καβλες με τους πελατες-ξερει τι κανει :uglystupid: ;).ειναι γατονι γεωργιανο αυτο ;)-
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.419
Like
752
Πόντοι
96
Επίσκεψη στο ίδρυμα για πρώτη φορά.
Στην υποδοχή , ψηλή ανατολικοευρωπαία που φαινόταν ότι δεν κάνει συνεδρίες.
Με ενημέρωσε ότι μόνο δύο κοπέλλες είναι διαθέσιμες. Η Κική και  μια πανύψηλη που έμοιαζε ή για μπασκετμπολίστρια ή βόλλεϋ (όχι καλή).Προτίμησα την Κινεζούλα.Καλή στα περιφερειακά.:tits: Πήγα για την Μίνα , αλλά μου είπαν ότι θα λείπει για τουλάχιστον 10 ημέρες.
Ο χώρος καθαρός αλλά στο δωμάτιο που με πήγαν δεν είχε ντους. Έπρεπε να πάω σε μπάνιο δίπλα . Ο χώρος καθαρός.
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Επίσκεψη στο ίδρυμα για πρώτη φορά.
Στην υποδοχή , ψηλή ανατολικοευρωπαία που φαινόταν ότι δεν κάνει συνεδρίες.
και  μια πανύψηλη που έμοιαζε ή για μπασκετμπολίστρια ή βόλλεϋ (όχι καλή)
    η μονη που περναει οσο το δυνατον λιγοτερο  μεσα , ειναι η χριστινα.    οσο για την αλλη βικυ λεγεται( που να την κουμανταρειs αυτην. γερανοs χρειαζεται).   
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Μετα απο καιρο περασμα να δω αν εχει αλλαξει το ροστερ,δεν χρειαζοταν να παρουσιαστουν οι κοπελες( αν και τυπικα εγινε) αφου αυτο που με κερδισε απο την εισοδο ηταν το cool υφακι της Χριστινας,ξανθια Γεωργιανη που μοιαζει αρκετα με την πορνοσταρ Carmel Moore,εντονο ροκ βαψιμο στα ματια,κωλαρα τρελλη,νορμαλ στηθος και πολυ ζεστη απο την αρχη.
Παρελαση απο το κινεζακι-χονγκ κογκ-ασιατακι Κικι(συνωνυμια με παλιο ξεκωλιδιο του ιδρυματος που ηταν το χειμωνα εκει),μια κοκκινομαλλα Αννα,μια Κατερινα αλλα συνεδρια με Χριστινα.
Ειναι gfe το μωρακι,@@γλυψιμο σουπερ οσο απολαμβανα ενα παγωμενο αναψυκτικο και ολα αυτα χωρις να μου εχει βγαλει τα ρουχα,αργα ο ενας ξεντυνει τον αλλο και ξεκιναει η ΄΄μαχη΄΄
Στενο μουνακι παθιαρικο με βογγητα απο τον ψωλο που απολαμβανε,εναλλαξ απο καναπε σε μασαζοκρεβατο και στα 4 ειδικα ειναι να ξεχνιεσαι :zfuck: :s&m_2:...Τι κωλαρα σουπερ με tan lines....Τι να περιγραψω...Εμεινα 45 λεπτα μεχρι να κανω και ενα τσιγαρο και μπανακι στο τελος...Ειναι καυλα το Χριστινακι,πρωτη συνεδρια...Αξια...c u again..
 

paul30

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
53
Like
2
Πόντοι
0
  Να στε ολοι καλα, εξαιρετικη δουλεια και αψογη ενημερωση.
Το μαγαζι το εμαθα μεσα απο σας και αποφασισα να το επισκεπτω Πεμπτη 21/7 απογευματινη ωρα. Το ροστερ ειχε Κικη,Λαουρα,Αλεξανδρα και Αννα και επελεξα την τελευταια. Γλυκο προσωπο με αναλογιες που σκανδαλιζουν και αρκετη τεχνογνωσια στο πεδιο της χαλαρωσης. Φραπες σερβιρισμενος με καλαμακι για αργη και ασθησιακη τονωση,περασμα στο κυριως πιατο με γευστικοτατη μπριζολα με καραμελομενες πατατες φουρνου  και διακριτικη συνοδεια λεμονιου. Καταθεση στα πετροκερασια για ολοκληρωμενο απεριτιφ.
  Καλη σας Ορεξη!!!
 

Galatsi007

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φιλαρακι μου ανοιξες την ορεξη.. Για μασαζ πηγες ή για φαγητό? Αφου προεκυψαν και τα δυο, ΕΥΓΕ και καλα να περνας παντα..
 

JIMAROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2011
Μηνύματα
530
Κριτικές
23
Like
3
Πόντοι
16
καλησπέρα συναθλητές

πρώτη φορά γράφω σε αυτό το θέμα για αυτό θα προσπαθήσω να είμαι λεπτομερείς...
αυτή η αγγελία αφορά μασαζάδικο στο κέντρο πατησίων 160 1ος όροφος.η τιμή 60Ε για 35-40 λεπτά εύκολη και γρήγορη συνενόηση από το τηλέφωνο,αλλά με άρνηση να δώσει λεπτομέριες τηλεφωνικώς...μικρή αργοπορία στο άνοιγμα της πόρτας...στα ενδότερα πεντακάθαρος χώρος,δουλεύουν 4 κοπέλες,αυτή την περίοδο 2,οι οποίες είναι ηλικίας 28-32 βουλγαρορουμανάκια ,η μια νταρντάνα μακριά καστανόξανθα μαλιά 3άρι στήθος γύρω στο 1,65-1,70 65-70 κιλά και η άλλη λίγο πιο κοντή,αρκετά πιο αδύνατη ,2άρι στήθος κοντό μαλί εν ονόματι κατερίνα.Στην τιμή περιλαμβάνεται σεξ και στοματικό,αλλά όταν εξήγησα ότι δε θα επιθυμούσα να περάσω σήμερα και απλά ήρθα να μάθω λεπτομέριες να δω τις κοπέλες και το χώρο και άρχησα να κάνω τις ερωτήσεις για ελεύθερο στοματικό,προκτικό,αριθμό εκτονώσεων,με όμορφο τρόπο με έδιωξε λεγοντάς μου "να περάσω ξάνα άλλη μέρα,για να δω και τις άλλες 2 κοπέλες".αυτά τα ολίγα...ο υπεύθυνος δε φάνηκε αλλά άκουσα τη φωνή του όταν πήγε να συνενοηθεί αν θα ήθελαν να γράψω στο σάϊτ κάτι για αυτές...
 

rooney77

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
παιδια το συγκεκριμενο καταστημα τι λεει παιζει ακομα η εκλεισε? Περασα πριν λιγο και εχει μονο τη ταμπελα του beauty spa και στο κουδουνι μονο αυτο  με ενα αντρικο ονομα μαζι (που μαλλον ειναι το κανονικο σπα, ενω παλιοτερα ειχε και στο διπλανο κουδουνι και αλλο για το συγκεκριμενο μονο..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.724
Πόντοι
45.465
παιδια το συγκεκριμενο καταστημα τι λεει παιζει ακομα η εκλεισε? Περασα πριν λιγο και εχει μονο τη ταμπελα του beauty spa και στο κουδουνι μονο αυτο  με ενα αντρικο ονομα μαζι (που μαλλον ειναι το κανονικο σπα, ενω παλιοτερα ειχε και στο διπλανο κουδουνι και αλλο για το συγκεκριμενο μονο..
εχει κλεισει και το ροστερ μεταφερθηκε φερρων 19
 

spa@xristina

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2012
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Βρισκόμαστε πατισιον145ισογιο κουδούνι γράφει σπα
 

spa@xristina

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2012
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
ΕΙΜΑΣΤΑΙ Η ΧΡΙΣΤΊΝΑ Η  ΜΑΡΙΆΝΝΑ  ΚΑΙ Η ΒΥΚΥ
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom