Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πατησιων 145

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIO_1959
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΙΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΑΝΝΑ ΚΡΙΣΤΙΝΑ ΡΟΚΣΑΝΑ ΚΙΚΙ

  και μια κικι ( κινεζουλα ) ηταν και στο πατησ.145 .  η ιδια ειναι ?    πρεπει να  μας  απαντατε  και σε καποιες ερωτησουλες.  οχι μονο ποιες κοπελες ειναι. 
 

spa@xristina

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2012
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΣΙΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ .ΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΝΑ ΟΛΓΑ ΩΙΚΙ.
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
καλημερα!!!ηλικιες?ωρες?
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
  και μια κικι ( κινεζουλα ) ηταν και στο πατησ.145 .  η ιδια ειναι ?     πρεπει να  μας  απαντατε  και σε καποιες ερωτησουλες.   οχι μονο ποιες κοπελες ειναι. 
μη τα μαλωνεις τα κοριτσια ....κανουν οοτι μπορουν ....τα υπολοιπα ειναι δικη μας δουλια....με ενα περασμα...
 

spa@xristina

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2012
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
καλιμερα σιμερα θα είμαστε δανιελα Χριστίνα ροκσανα
 

spa@xristina

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2012
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
καλιμερα σε ολουσ σιμερα θα ειμαστε. χριστινα, ωικι, ολγα, μαρινα, ροκσανα, αννα. :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

spa@xristina

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2012
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
καλιμερα σιμερα θα είμαστε Μαριάνα.νικι.χριστινα.ολγα.μαρινα...ροκσανα.
 

fetisher

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Πέρασα χτες Δευτέρα απο το εν λόγω κατάστημα στο οποίο είχα να πάω περίπου 2 μήνες. Εξεπλάγην πολύ ευχάριστα οταν είδα μια δίμετρη κουκλάρα να μου ανοίγει την πόρτα. Ηταν η Χριστίνα (ή Αννα τώρα τελευταία), η ιδιοκτήτρια του καταστήματος η οποία ήταν αδυνατισμένη πάρα πολύ και καταφανώς πολύ πιό όμορφη και σεξουαλική! Φόρεγε ένα φόρεμα που διαγραφόταν σχεδόν τα 3/4 του στήθους της (βυζάρες 3 με 3,5), και κοντό σχεδον μέχρι τον κώλο φαινόταν το μικροσκοπικό στρινγκάκι της. Καύλωσα τόσο πολύ μαζί της, που όταν μου ανήγγειλε τις άλλες κοπέλες και πήγε να τις φωνάξει για να τις δω, την σταμάτησα και της είπα οτι δε θέλω να δω καμμία και την προέτρεινα να κάτσει δίπλα μου στο καναπέ να τα πούμε για πολύ λίγο. Αντ' αυτού κάθισε με πλάτη τον μπράτσο του καναπέ και μου άνοιξε διάπλατα τις δίμετρες ποδάρες της. Δεν άντεξα και έπεσα με τα μούτρα μέσα στη μουνάρα της που μοσχομύριζε και παραμερίζοντας το στρινγκ έπιασα δουλειά. Ο μούναρος καύλωσε τόσο πολύ, που με σήκωσε όρθιο και άρχισε να μου παίρνει πίπα ακάπωτη. Για να μη χύσω, την σήκωσα και ξάπλωσε στο κρεββάτι του μασάζ όπου άρχισα να την γλύφω απο την κορυφή μέχρι τα νύχια. Ενιωσα το σάκχαρο μου και τη πούτσα μου στα ύψη!!!
Η κόρη ήταν γινομένο φρούτο πια και άρχισα να την γλύφω απο πίσω. Δεν μου αντέδρασε, ίσα ίσα, έδειχνε να το απολαμβάνει. Με σταμάτησε και μου πέρασε το προφυλακτικό και αφού με πίπωσε για λίγο, με οδήγησε στη πίσω τρυπούλα όπου βέβαια και κατέθεσα!
Η Χριστίνα χτες ήταν το κάτι άλλο με τεράστια συμμετοχή, νόμιζα ότι πήδαγα κάποια γκομενά μου.
Χαίρομαι, που κάποιες ιδρώνουν για τη φανέλλα και άξίζουν τα λεφτά τους.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Το Χριστινακι ειναι εγγυηση(στο Φερων τελευταια φορα και στο Πατησιων 160 τα ειχαμε πει),ειναι χαλαρο τυπακι γενικα..
 

spa@xristina

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2012
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
καλομερα σε ολουε σιμερα θα είμαστε.χριστινα.μαριαννα.νικι.κατερινα.μαρινα ροκσανα. : :-*
 

spa@xristina

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2012
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
καλιμερα σε ολουσ σιμερα θα ειμαστε κατερινα μαρινα χριστινα μαριαννα ροκσανα.... :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

spa@xristina

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2012
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
καλιμερα σιμερα τα ειμαστε.  μαριανα κατερινα μαρινα χριστινα ρικσανα νικι
 

spa@xristina

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2012
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Καλιμερα και καλή εβδομάδα σημερα θα είμαστε .κατερινα,μαρινα,Χριστίνα,Ιρίνα,Μαριάννα,δανιελα.φιλακια σε όλους.
 

spa@xristina

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2012
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
καλιερα σιμερα θα ειαστε .ιρινι κατερινα μαριανα ροκσανα μαριαννα αρινα.
 

spa@xristina

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2012
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
καλιμερα σε ολοθσ σιμερα θε ειμαστε. μαριννα ,κατεριννα ,ροκσανννα ,μαριαννα ,ιριννι.
 

spa@xristina

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2012
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
]κάλιμερα σε όλους σιμερα θα είμαστε Χριστίνα Μαριάννα αλεκσανδρα κατερινα
 

spa@xristina

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2012
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
καλιμερα σιμερα θα είμαστε.μαριννα,χριστιννα,νικι,ιριννι,...ροκσαννα.
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Την Μαριννα την γνωρισα στο Γ1 και 3-4 φορες που τα καναμε ολα την εχασα για ενα διαστιμα και μετα κατα τυχη την ξαναβρηκα εδω...!!!!

Για μενα ειναι το στανταρακι μου οταν θελω να περασω καλα!!!!

Δεν ειναι κατι το σπουδαιο απο πλευρας προσωπου και σωματος ....αλλα ειναι μεσα :fuck2 :pipa2: :tits2:...ολα τα γιουρο

 

spa@xristina

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2012
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0


ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΙΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ .ΜΑΡΙΝΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΝΑ ΒΙΚΙ  ΑΛΕΚΣΑΝΔΡΑ.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom