Νέα

Πατέρας έκανε δώρο στον 12χρονο γιο του...στρίπερ στα γενέθλιά του

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ettore
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
με αυτον που μιλας
καμμια άλλη παπαρια εχεις να πεταξεις?
εχω ανοιξει θεμα για τον αθεισμο και με λες δωδεκαθειστη.
εχω ψηφισει μαυρη των οικολογων και με εβγαλε ο άλλος χρυσαυγιτη.

οποιος είναι πατριώτης ΔΕΝ είναι απαραίτητα και δεξιος.
ουτε οποιος μιλαει κατά του χριστιανισμου είναι δωδεκαθειστης.

ξεκοληστε. ταμπελωνετε κοσμο και υστερα αυτό στραφεται εναντιων σας ηλιθιοι. αν με πολεμήσεις επειδή με θεωρεις αντιαριστερο υστερα και εγω θα σε πολεμήσω.

κατσε να μιλας σαν πασοκος και σαν κκε το 2018.
τελος το κουτοχορτο.
προβατο.
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
όχι δεν ηταν η αιτια του πολιτισμου ότι καναμε παιδια στα 22 αντι στα 12.

αναποδα εγιναν.

πρωτα καναμε πολιτισμο-επιστημες και μετα όταν το ενδιαφερον μας εγινε πολύ γι αυτά κυριως τα τελευταια 100 χρονια τοτε σταματήσαμε να μας ενδιαφερουν τα παιδια και η τεκνοποιηση και ενδιαφερθήκαμε να σπουδάσουμε να βρουμε καλη δουλεια για να πηγαίνουμε ταξιδάκια και μετατεθηκαν η οικογενεια και τα παιδια δεκαετιες αργοτερα με ολεθρια για τις γυναικες κυριως αποτελέσματα.

πρόβλημα είναι ότι σημερα ξεκινανε για οικογενεια στα 30-40 δεν είναι καλο.
μακαρι να είχαμε επιστημες-πολιτσμο αλλα και παιδια με γυναικες κατω των 25 όπως μεχρι το 1960

Τι λες τωρα; Στην αρχαια Ελλαδα ή στην αρχαια Κινα/Αιγυπτο/Μεσοποταμια, στα 15 τους γινοταν πατεραδες; Που τα διαβαζεις αυτα;  26 χρονων ηταν ο Φιλιππος ο Β΄ οταν απεκτησε τον Μεγα Αλεξανδρο και αντιστοιχα οι περισσοτεροι εκαναν παιδια στα 25-30, οχι στα 15!  

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τι λες τωρα; Στην αρχαια Ελλαδα ή στην αρχαια Κινα/Αιγυπτο/Μεσοποταμια, στα 15 τους γινοταν πατεραδες; Που τα διαβαζεις αυτα;  26 χρονων ηταν ο Φιλιππος ο Β΄ οταν απεκτησε τον Μεγα Αλεξανδρο και αντιστοιχα οι περισσοτεροι εκαναν παιδια στα 25-30, οχι στα 15!  
η νυφη μου εχει 15 χρονια διαφορα από την μανα της.
δηλαδή η "κακια" μανα της εμεινε εγγυος στα 14.
ξερεις ποσο κακη ανατροφη της εδωσε?
σημερα είναι οδοντογιατρινα με 2 παιδια.

ο φιλιππος αργησε να κανει παιδια για την εποχη του γιατι ηταν ομηρος στην θηβα και του αρεσε να μεγαλουργησει στα πολεμικα, οι περισσοτεροι στην αρχαια ελλαδα κανανε το πρωτο παιδι πριν τα 20. ειδικα οι γυναικες.
καθυστερούσανε και 20ριζανε πχ οι ελευθεροι αθηναιοι που σπουδαζανε και κανανε θητεια στα 18 και οι σπαρτιάτες που εκπαιδευοταν στρατιωτικα.
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
η νυφη μου εχει 15 χρονια διαφορα από την μανα της.
δηλαδή η "κακια" μανα της εμεινε εγγυος στα 14.
ξερει ποσο κακη ανατροφη της εδωσε?
σημερα είναι οδοντογιατρινα με 2 παιδια.

Αλλο η μανα. Για πατερα μιλησα. Με τον πατερα ποση διαφορα ηλικιας εχει;  14; Δε νομιζω...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.932
Κριτικές
1
Like
29.656
Πόντοι
8.006
μιλας και εσυ με εναν καθυστερημενο δωδεκαθειστη

μωρε μαζευτηκατε ολοι οι μουρλοι εδω??

αντε να καθαρισουμε το σαιτ με μαζικες εκδιωξεις
Χειροτερος μουρλός απο σενα υπαρχει?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
διαφορα ΔΕΝ εχεις από τα 15 στα 20.
διαφορα εχεις αν εισαι λογικος ξερεις να υπολογιζεις με την απλη μεθοδο των τριων αν σε κλεβει ο εμπορος και αν λογαριαζεις τι θα σου πει η κομμωτρια περισσοτερο απο οτι θα σου πουν οι γιατροι και οι δικηγοροι.
συνηθως οι εξυπνοι ειναι τζιμανια απο τα 12 και οι βλακες παραμενουν βλακες μεχρι να πεθανουν.
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
διαφορα ΔΕΝ εχεις από τα 15 στα 20.
διαφορα εχεις αν εισαι λογικος ξερεις να υπολογιζεις με την απλη μεθοδο των τριων αν σε κλεβει ο εμπορος και αν λογαριαζεις τι θα σου πει η κομμωτρια περισσοτερο απο οτι θα σου πουν οι γιατροι και οι δικηγοροι.
συνηθως οι εξυπνοι ειναι τζιμανια απο τα 12 και οι βλακες παραμενουν βλακες μεχρι να πεθανουν.

Απο τα 15 ως τα 20 οχι μονο αλλαζεις σωματικα αφου ενηλικιωνεσαι, αλλαζει και το νομικο στατους αλλα και πνευματικα ο 15χρονος ειναι παιδι ενω ο 20χρονος πλεον οχι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Απο τα 15 ως τα 20 οχι μονο αλλαζεις σωματικα αφου ενηλικιωνεσαι, αλλαζει και το νομικο στατους αλλα και πνευματικα ο 15χρονος ειναι παιδι ενω ο 20χρονος πλεον οχι.
αυτό λεμε το νομικο που είναι διαφορετικο σε κάθε χωρα και σε κάθε εποχη δεν είναι το σωστο.
το σωστο θα ηταν να ψηφίζεις πχ για υπουργο οικονομικων αν ξες στοιχειωδη αριθμητικη-λογιστικη.
όχι που πηγαιναν και ψηφιζαν κατι ξανθιες ανδρεα παπανδρεου επειδή ετσι ψηφιζε ο επισης χαζος μπαμπας τους και ο γκομενος τους.
μια 12 χρονη μπορει να μεγαλωσει σωστα τα παιδια της και μια ηλιθια 42χρονη όχι.
το ηλικιακο δεν είναι το πιο σημαντικο.
 

Επισκέπτης
Εγώ πάντως έχω πει στον 17χρονο ανιψιό ότι του χρόνου θα τον πάω για ακάπ, γιατί ο θείος πρέπει να τα δείχνει αυτά :woldman:
Θα τον είχα πάει ήδη αλλά η μητέρα του είναι σκέτη Τασσώ Καββαδία :2funny:
Στα άλλα τα μικρότερα που έχουν χαλαρότερους γονείς, κόβω να τα πάω από τα 15 :rockon:


ΤΖΟΓΟΣ, ΤΙΜΗ & ΞΕΠΑΡΘΕΝΙΑΣΜΑ ΜΙΚΡΟΙ :rockon:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
Πατέρας έκανε δώρο στον 12χρονο γιο του...στρίπερ στα γενέθλιά του

και;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.932
Κριτικές
1
Like
29.656
Πόντοι
8.006
διαφορα ΔΕΝ εχεις από τα 15 στα 20.
διαφορα εχεις αν εισαι λογικος ξερεις να υπολογιζεις με την απλη μεθοδο των τριων αν σε κλεβει ο εμπορος και αν λογαριαζεις τι θα σου πει η κομμωτρια περισσοτερο απο οτι θα σου πουν οι γιατροι και οι δικηγοροι.
συνηθως οι εξυπνοι ειναι τζιμανια απο τα 12 και οι βλακες παραμενουν βλακες μεχρι να πεθανουν.
Δεν ειναι ετσι τύπε. Αν σκεφτω εγω τον εαυτο μου στα 15 και στα 20, μονο "ιδιο" δεν θα τον πω.
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
αυτό λεμε το νομικο που είναι διαφορετικο σε κάθε χωρα και σε κάθε εποχη δεν είναι το σωστο.
το σωστο θα ηταν να ψηφίζεις πχ για υπουργο οικονομικων αν ξες στοιχειωδη αριθμητικη-λογιστικη.
όχι που πηγαιναν και ψηφιζαν κατι ξανθιες ανδρεα παπανδρεου επειδή ετσι ψηφιζε ο επισης χαζος μπαμπας τους και ο γκομενος τους.
μια 12 χρονη μπορει να μεγαλωσει σωστα τα παιδια της και μια ηλιθια 42χρονη όχι.
το ηλικιακο δεν είναι το πιο σημαντικο.

Εσυ δηλαδη στα 15 και στα 20 ησουν ιδιος στα μυαλα εντελως;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εσυ δηλαδη στα 15 και στα 20 ησουν ιδιος στα μυαλα εντελως;
ναι.

εγω αλλαξα σημαντικα μονο στο τροπο προσεγγισης γυναικων απο τα 23 ως τα 27 σε εκεινη την τετραετια βελτιωθηκα και αρχισα να βγαζω γκομενες στην σειρα. σε πειρα για τα αλλα θεματα οπως κρατουσα πχ το μαγαζι του πατερα μου στα 12 ετσι το ιδιο ηξερα να το κουμανταρω και μονος μου στα 18 . δεν εμαθα τιποτα παραπανω για την ζωη εκεινα τα χρονια.
γνωσιολογικα λογω σπουδων εμαθα αρκετες γνωσεις στα 18-22.

σε τελικη αναλυση 12 με 20 καμμια ουσιαστικη διαφορα για το πως θα μεγαλωνα παιδια ή οικογενεια
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.932
Κριτικές
1
Like
29.656
Πόντοι
8.006
ναι.

εγω αλλαξα σημαντικα μονο στο τροπο προσεγγισης γυναικων απο τα 23 ως τα 27 σε εκεινη την τετραετια βελτιωθηκα και αρχισα να βγαζω γκομενες στην σειρα. σε πειρα για τα αλλα θεματα οπως κρατουσα πχ το μαγαζι του πατερα μου στα 12 ετσι το ιδιο ηξερα να το κουμανταρω και μονος μου στα 18 . δεν εμαθα τιποτα παραπανω για την ζωη εκεινα τα χρονια.
γνωσιολογικα λογω σπουδων εμαθα αρκετες γνωσεις στα 18-22.

σε τελικη αναλυση 12 με 20 καμμια ουσιαστικη διαφορα για το πως θα μεγαλωνα παιδια ή οικογενεια
Δεν ισχυει. Αυταπατασαι.
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
ναι.

εγω αλλαξα σημαντικα μονο στο τροπο προσεγγισης γυναικων απο τα 23 ως τα 27 σε εκεινη την τετραετια βελτιωθηκα και αρχισα να βγαζω γκομενες στην σειρα. σε πειρα για τα αλλα θεματα οπως κρατουσα πχ το μαγαζι του πατερα μου στα 12 ετσι το ιδιο ηξερα να το κουμανταρω και μονος μου στα 18 . δεν εμαθα τιποτα παραπανω για την ζωη εκεινα τα χρονια.
γνωσιολογικα λογω σπουδων εμαθα αρκετες γνωσεις στα 18-22.

σε τελικη αναλυση 12 με 20 καμμια ουσιαστικη διαφορα για το πως θα μεγαλωνα παιδια ή οικογενεια

Δυσκολευομαι να σε πιστεψω, αλλωστε οι υπολοιποι εδω δεν βλεπουμε μεγαλη ομοιοτητα απο τα 15 μας εως τα 20 μας... Εκτος αν εισαι εξαιρεση οποτε επιβεβαιωνεις τον κανονα που ανεφερα εγω. Οπως και να ΄χει, απο τα 15 ως τα 20, η διαφορα στα μυαλα ειναι σημαντικη.
 

hungry game

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Κ καπου εκει ο μικρος θα ξεχασε τα αυτοκινητακια κ τα playstation!
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.688
Κριτικές
6
Like
8.802
Πόντοι
1.686
αμα του εκανε δωρο κανα στραπον,θα βγαινανε οι δροσερες εφημεριδες και θα τον εκαναν ηρωα και προοδευτικο  :vomit:

θανατος στους δροσερους και τους πιρφορους  :ak: :ak: :ak: :ak: :ak:

γαματε αδερφια  :fuck2: :zfuck: :fuck1:

:rockon: :rockon: :rockon: :ak:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.688
Κριτικές
6
Like
8.802
Πόντοι
1.686
πριν 10.000 χρονια και για 200.000 συναπτα χρονια οποιος δεν εκανε τα παιδια του μεχρι τα 15 ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΤΑΝ, ο μεσος ορος ζωης ηταν κατω από 20 χρονων για το μεγαλυτερο μερος της ανθρώπινης υπαρξης.

αλλα βεβαια στα σχολεια μαθαίνουμε για τα τελευταια 3.000 χρονια για να εξυπηρετούμε τους κοινωνικούς αρχοντες, τις γυναικες και τους παπαδες, η αληθεια παει περιπατο.

+ 10000
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom