Νέα

Παρτούζες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cfmav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Wetstory

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
9
Like
10
Πόντοι
0
εμένα ανταποκρινεται πανω στι γαμησι για παρτούζα.
αλλά δεν το τολμάει real, φοβάται μην κολλήσει κάτι

εμένα ανταποκρινεται πανω στι γαμησι για παρτούζα.
αλλά δεν το τολμάει real, φοβάται μην κολλήσει κάτι
Μάλλον θέλει η δικιά σου..... καλή;
 

DEXERW

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
15
Like
19
Πόντοι
0
Εχω εμπειρία με τη γυναικα μου. Ειναι πράγματι δύσκολα να πειστεί να περάσει απο τη φαντασίωση στη πραξη και μάλλον αδύνατο αμ δεν ανταποκρίνεται ουτε στη φαντασιωση σου. Μη το πιεζεις γενικα το θέμα γιατι θα γύρισε μπούμερανγκ.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.207
Like
4.123
Πόντοι
456
Να έχεις μια ξεκωλιάρα μόνο για γαμήσι και να θες να κάνεις κάτι τέτοιο πες άντε στα κομμάτια.
Το να θες κάτι τέτοιο με τη γυναίκα σου ή σοβαρή σχέση μάλλον μιλάμε για κάποιου είδους διαστροφή. :confused:
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.792
Κριτικές
8
Like
2.588
Πόντοι
506
Να έχεις μια ξεκωλιάρα μόνο για γαμήσι και να θες να κάνεις κάτι τέτοιο πες άντε στα κομμάτια.
Το να θες κάτι τέτοιο με τη γυναίκα σου ή σοβαρή σχέση μάλλον μιλάμε για κάποιου είδους διαστροφή. :confused:
Σε βρίσκω λίγο υπερβολικό
 

DEXERW

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
15
Like
19
Πόντοι
0
Να έχεις μια ξεκωλιάρα μόνο για γαμήσι και να θες να κάνεις κάτι τέτοιο πες άντε στα κομμάτια.
Το να θες κάτι τέτοιο με τη γυναίκα σου ή σοβαρή σχέση μάλλον μιλάμε για κάποιου είδους διαστ

Να έχεις μια ξεκωλιάρα μόνο για γαμήσι και να θες να κάνεις κάτι τέτοιο πες άντε στα κομμάτια.
Το να θες κάτι τέτοιο με τη γυναίκα σου ή σοβαρή σχέση μάλλον μιλάμε για κάποιου είδους διαστροφή. :confused:

Να έχεις μια ξεκωλιάρα μόνο για γαμήσι και να θες να κάνεις κάτι τέτοιο πες άντε στα κομμάτια.
Το να θες κάτι τέτοιο με τη γυναίκα σου ή σοβαρή σχέση μάλλον μιλάμε για κάποιου είδους διαστροφή. :confused:
Τα παντα μπορεί να ειναι διαστροφή οσο αφορα το σεξ. Ποιος θα το κρίνει αυτο; Οταν υπαρχει συναίνεση μεταξυ ενηλίκων δεν υφίσταται καμια διαστροφή. Αλλο αν σου αρεσει ή δεν σου αρεσει κατι.
 

mourganarxis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
151
Like
132
Πόντοι
1

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
383
Like
950
Πόντοι
81
Εγώ θέλω, αλλά η γυναίκα μου δυστυχώς όχι
Μαλλον πρεπει να την παρει ο αλλος μονη της πρωτα
Αν της αρεσει γιατι να πει οχι και στους δυο μετα?

Το ιδιο λεμε κι οταν ενας αντρας ψαχνει cg για duo... να τις τεσταρει πρωτα ξεχωριστα, να σιγουρευτει οτι εχει χημεια μαζι τους.
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
6.323
Πόντοι
1.056
Μαλλον πρεπει να την παρει ο αλλος μονη της πρωτα
Αν της αρεσει γιατι να πει οχι και στους δυο μετα?

Το ιδιο λεμε κι οταν ενας αντρας ψαχνει cg για duo... να τις τεσταρει πρωτα ξεχωριστα, να σιγουρευτει οτι εχει χημεια μαζι τους.
Δεν θέλει ούτε μόνη της, φοβάται, ντρέπεται...
 

Tsourekis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2024
Μηνύματα
89
Like
183
Πόντοι
0
Εγώ έχω κάνει μια φορά παρτουζα με κοπέλα εκτός του χώρου.

Περίπου πριν 8 χρόνια.
Ένας από την παρέα είχε γνωρίσει μια κοπέλα η οποία γουστάρε να Γαμιεται, και τα έκανε όλα.
Δεν είχε περιορισμούς. Αυτό που δεν μπορώ να ξεχάσω με τίποτα είναι το τσιμπούκι της. Δεν είχε φρένο η κοπέλα. Το παίρνε όλο μέσα.
Αλλά δεν ήταν μόνο το βάθος, έβλεπες ότι έβλεπε ψωλή και λυσσαγε. Ήθελε να την φάει.

Σιγά σιγά την γνωρίσαμε και εμείς, και την περνάμε και οι 4 της παρέας σόλο οπότε είχαμε καβλες.
Μιλάμε για μια περίοδο που είμασταν γύρω στα 25 όλοι, οπότε οι καβλές ήταν συνεχείς.

Ένα βράδυ, κάθεται η φάση την πιάνουν πολλές καβλές την κοπέλα και γίνεται το έλα να δεις.

Μαζευόμαστε και οι 4 και την παρτουζωνουμε.
Τι deepthroat, τι να βάζει όλη την αρχιδοσακουλα στο στόμα, γαμησια από κωλο, γαμησια ταυτόχρονα από μουνι, κώλο και στόμα.
Όλα τα κάνε το κορίτσι με απόλυτη καβλα.


Και εννοείται χυσιματα όπου γουστάραμε.
Μούτρα, στόμα, λαρύγγι. Και εννοείται δεν έφτυνε τίποτα.

Αυτά έχω και θυμάμαι, και σε ένα μήνα παντρεύομαι
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.349
Like
2.931
Πόντοι
456
Σε σοβαρή σχέση δεν έχει κανένα νόημα η παρτούζα.

Αν είναι η άλλη ξεκωλιάρα οκ για την εμπειρία που λέμε αλλά αν μιλάμε για ζευγάρι που είναι καλά στο μεταξύ τους δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος.
 

DEXERW

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
15
Like
19
Πόντοι
0
Σε σοβαρή σχέση δεν έχει κανένα νόημα η παρτούζα.

Αν είναι η άλλη ξεκωλιάρα οκ για την εμπειρία που λέμε αλλά αν μιλάμε για ζευγάρι που είναι καλά στο μεταξύ τους δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος
Δεν υπάρχει κανείς απολύτος λόγος να πιείς του ουίσκι σου με κόκα κόλα, αν το ουίσκι ειναι καλό.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.349
Like
2.931
Πόντοι
456
Στο ουίσκι θα διαφωνήσω.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: DEXERW

whiteman

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2017
Μηνύματα
459
Like
224
Πόντοι
1
Η παρτουζα αξίζει αν είσαι ο μόνος άντρας. Είναι υπέροχη η αίσθηση της διπλής πιπας.
 

auto9591

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
109
Like
105
Πόντοι
1
Ρε μάγκες στην παρτουζα χωράει κι ένας ματακιας;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom