Νέα

Παρτούζες / όργια σε σπίτια;;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.245
Like
4.890
Πόντοι
456
Οι επιλογές σου είναι οι εξής :
1. Βάζεις τη γυναίκα εσύ (γκόμενα, σύζυγό, βίζιτα ή ο,τι εχεις) , την ψήνεις και καλές ένα φίλο/γνωστό/μέλος . Η ευκολότερη λύση.
2. Αγγελιες σε σάιτ τύπου kanesex ή fb . Υπάρχουν διάφορες κατηγορίες. Από προ , σεμιπρο , νταβαδες με εκπορνευομενες μέχρι και εντελώς ερασιτεχνες. Θέλει ψάξιμο , επιμονή , καλό πακέτο, σοβαρότητα, εχεμύθεια και καλό μπλα μπλα (αν πρόκειται για ερασιτέχνες)
3. Κοινότητα swingers. Γνωρίζεσαι μέσω των γνωστών club , σάιτ ή εφαρμογών τύπου 3way,3fun κλπ. Δύσκολο αλλά όχι απίθανο για Ελλάδα , πιο εύκολο εξωτερικό. Μπόνους αν έχεις κάποιο σπέσιαλ κινκ ή μπορείς να παίξεις σε bdsm . Θέλει το ίδιο πάνω κάτω πακέτο όπως και το 2.
4. Real time καμάκι. Θα χρειαστείς έναν καλο wingman. Χτυπάτε στα ίσα μεθυσμενες τουρίστριες που θέλουν να ζήσουν το greek myth. Καλές πιθανότητες σε μέρη τύπου Λαγανάς, Ιός, Χερσόνησος, Μύκονος κλπ.
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
BOUSTIS ALERT
shock wow GIF by Pringles











:confused:
ευτυχως που με προειδοποιησες φιλε.
εγω σαν αγαμητος που ειμαι,
ημουν ετοιμος να δηλωσω συμμετοχη.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.411
Like
13.649
Πόντοι
3.506

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.270
Πόντοι
11.956
Παρτούζες σε σπίτια ....δικό μου αυτό το νήμα ...λοιπόν θέλει υπομονή ....εχεμύθεια και τύχη...και να είσαι και aiolos
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
679
Πόντοι
81
Εγω εύχομαι καλή τυχη,αν βρεις και το κάνεις κιόλας γράψε μετα και ενα τζοκερ.
Το 70% των ζευγαριών ψάχνει γυναίκα για παιχνιδι μεταξύ γυναικών και να φάει ετσι κι ο αντρας μια άλλη πάνω στο παιχνίδι ώστε να κανει πραγματικότητα την φαντασία του να παει με 2 γυναίκες
20% ψαχνει αντρα για να πάρει και τους 2
9% πείσανε τη δικια τους να την δουνε να ξεσκίζετε με ψωλαρα με Φ14 και ζητανε φωτο με το εργαλείο
και 1% ψάχνει τριο με αντρα για φαση dp κλπ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 69fil

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.270
Πόντοι
11.956
Εγω εύχομαι καλή τυχη,αν βρεις και το κάνεις κιόλας γράψε μετα και ενα τζοκερ.
Το 70% των ζευγαριών ψάχνει γυναίκα για παιχνιδι μεταξύ γυναικών και να φάει ετσι κι ο αντρας μια άλλη πάνω στο παιχνίδι ώστε να κανει πραγματικότητα την φαντασία του να παει με 2 γυναίκες
20% ψαχνει αντρα για να πάρει και τους 2
9% πείσανε τη δικια τους να την δουνε να ξεσκίζετε με ψωλαρα με Φ14 και ζητανε φωτο με το εργαλείο
και 1% ψάχνει τριο με αντρα για φαση dp κλπ.
Δεν είναι έτσι....το τρίο με γυναίκα ....άντρα ....άντρα ...έχει μεγάλο ποσοστό έτσι μου έχουν πει
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
679
Πόντοι
81
Δεν είναι έτσι....το τρίο με γυναίκα ....άντρα ....άντρα ...έχει μεγάλο ποσοστό έτσι μου έχουν πει
Μην ακους τις φήμες,η φήμη ειναι σαν την πουτσα ......μεγαλωνει απο στομα σε στομα.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.270
Πόντοι
11.956
Μην ακους τις φήμες,η φήμη ειναι σαν την πουτσα ......μεγαλωνει απο στομα σε στομα.
Μπορεί αλλά έτσι μου έχουν πει....ότι το τρίο με δύο άντρες μια γυναίκα...και ικανοποίηση μόνο της γυναίκας...έχει μεγάλη δυναμική....
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
679
Πόντοι
81
Μπορεί αλλά έτσι μου έχουν πει....ότι το τρίο με δύο άντρες μια γυναίκα...και ικανοποίηση μόνο της γυναίκας...έχει μεγάλη δυναμική....
Αλλο τι εχει δυναμικη κι αλλο τι ζηταει ο κοσμος στην πιατσα
 
  • Like
Αντιδράσεις: 69fil

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.444
Πόντοι
481
Εχει ξεκινησει και παιζει πολυ δυνατα η ανταλλαγη ερωτικων συντροφων .Ειτε swingers ειτε καθε μορφη παρτουζας απενοχοποιειται.Τα ζευγαρια εχουν βαλτωσει και πια ολα παιζουν .Οι παρτουζες σε airbnb πληθαινουν και πια γινονται παρτυ τυπου "ΜΑΤΙΑ ΕΡΜΗΤΙΚΑ ΚΛΕΙΣΤΑ" ολο και πιο συχνα.Με μασκες στο προσωπο και σε κλειστο κυκλο οργανωνονται πολλα παρτι με υψηλο αντιτιμο σε βιλες στην Παλληνη ,Βαρη και Καλαμο,Πορτο Ραφτη και Μαραθωνα ορισμενα απο τα πιο ερωτικα παρτυ . Νομιζω οτι οσο περναει ο καιρος θα πληθαινουν.Ειναι η νεα μοδα.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.919
Κριτικές
14
Like
3.696
Πόντοι
2.777
να πας στη φωκαιας τυπε παρτουζιτσα με 30 γιουρια :wanker::wanker::wanker:
αλλιως εμετουργειο παρτουζα 10 γιουρια με δυο γυφτακια που εχουν πανουκλα πανω τους,αλλα θα σου καθαρισουν το μπουτζον με πανακι που καθαριζαν και τον προηγουμενο χυστη :confused::confused::confused:
μπονους οταν βγεις απο το μπουρδελακι,η μυρωδια απο λιβανι,μπαφο,αργιλε η λουλα που καπνιζουν τα αυτοκαταστρεφομενα πρεζακια (οσα εχουν ακομα στομα,και δεν τους εχει πεσει απο τη λεπρα),για μια ολοκληρωμενη οριενταλ εμπειρια :confused::confused::confused:
δόξα στο Χρύσαργο
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.270
Πόντοι
11.956
Εχει ξεκινησει και παιζει πολυ δυνατα η ανταλλαγη ερωτικων συντροφων .Ειτε swingers ειτε καθε μορφη παρτουζας απενοχοποιειται.Τα ζευγαρια εχουν βαλτωσει και πια ολα παιζουν .Οι παρτουζες σε airbnb πληθαινουν και πια γινονται παρτυ τυπου "ΜΑΤΙΑ ΕΡΜΗΤΙΚΑ ΚΛΕΙΣΤΑ" ολο και πιο συχνα.Με μασκες στο προσωπο και σε κλειστο κυκλο οργανωνονται πολλα παρτι με υψηλο αντιτιμο σε βιλες στην Παλληνη ,Βαρη και Καλαμο,Πορτο Ραφτη και Μαραθωνα ορισμενα απο τα πιο ερωτικα παρτυ . Νομιζω οτι οσο περναει ο καιρος θα πληθαινουν.Ειναι η νεα μοδα.
Κάτι θα ξέρεις!!!!!! ξέχασες την Πορταριά
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.444
Πόντοι
481
Δεν κοροϊδεύω σε ότι είπες πρόσθεσα ένα ακόμα μέρος...
Ο κυκλος ειναι κλειστος και εχω διαβασει κατα καιρους τα mail απο προσκλησεις σε τετοια παρτυ απο φιλο συναδελφο που συμμετεχει και με εχει προτεινει στο κλειστο κλαμπ.Απλα τα χρηματα ειναι πολλα και η συντροφος εχει αναστολες.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.270
Πόντοι
11.956
Ο κυκλος ειναι κλειστος και εχω διαβασει κατα καιρους τα mail απο προσκλησεις σε τετοια παρτυ απο φιλο συναδελφο που συμμετεχει και με εχει προτεινει στο κλειστο κλαμπ.Απλα τα χρηματα ειναι πολλα και η συντροφος εχει αναστολες.
Ναι οκ εγώ δεν είπα ότι δεν τα λες σωστά ....απλά ένα ακόμα μέρος πρόσθεσα να συμπληρώσω τις τοποθεσίες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom