Νέα

Παρτούζα σε μπουρδέλο/στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 643
  • Εμφανίσεις 199K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (7 μέλη και 36 επισκέπτες)

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
301
Σήμερα θα πάω σε μία πολύ καλή αν κάποιος νέος μέχρι 30 ετών αδύνατος γυμνασμενος γουστάρει πάμε και την περνούμε παρτουζα λογικά 6 με 8 το απόγευμα θα πάω.Οποιος θέλει ας στείλει προσωπικό μύνημα
 

kstp

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Ενδιαφερομαι και γω για παρτουζα μαγκες. Νεο μελος και δεν μπορω να στειλω pm
 

Pirkavlos2

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
52
Like
142
Πόντοι
0
Όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει...
Εγώ είμαι μέσα με 1000
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
903
Like
3.629
Πόντοι
446
και εγώ ενδιαφέρομαι για παρτούζα σε studio.
μάλιστα όποιος γουσταρει του δείχνω κ γυμνές φωτο της γυναίκας μου
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.501
Like
12.248
Πόντοι
2.256
Δεν καταλαβαίνω τι ευχαρίστηση μπορεί να πάρει ένας straight άντρας (πέρα από τον ξεφτιλισμό του ερωτικού αντικειμένου - γυναίκας εν προκειμένω), γαμιώντας την ίδια γυναίκα με έναν άλλον και αναγκαστικά έχοντας επαφή με τον άλλον χέρια, πόδια, αρχίδια κλπ.
Δεν ειρωνεύομαι ούτε κρίνω κανέναν απλά θεωρώ ότι είναι πιο καυλωτικό να υπάρχει ένας μόνο "κόκορας στο κοτέτσι".
 

speedius

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
129
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
1
Δεν καταλαβαίνω τι ευχαρίστηση μπορεί να πάρει ένας straight άντρας (πέρα από τον ξεφτιλισμό του ερωτικού αντικειμένου - γυναίκας εν προκειμένω), γαμιώντας την ίδια γυναίκα με έναν άλλον και αναγκαστικά έχοντας επαφή με τον άλλον χέρια, πόδια, αρχίδια κλπ.
Δεν ειρωνεύομαι ούτε κρίνω κανέναν απλά θεωρώ ότι είναι πιο καυλωτικό να υπάρχει ένας μόνο "κόκορας στο κοτέτσι".
Πολύ λάθος το έχεις στο μυαλό σου. Δηλαδή το να πηγαίνεις σε ένα μπουρδέλο και να πληρώνεις μια γυναίκα για την γαμήσεις είναι σεβασμός στη γυναίκα αν είσαι μόνος σου, ενώ είναι εξευτελισμός εάν είσαι με άλλον. Απλά να ξέρεις ότι δεν το κάνουν όλες, το κάνουν μόνο αυτές που θέλουν και το γουστάρουν. Επίσης αυτά με τις επαφές μεταξύ αντρών στο τρίο είναι αστεία πράγματα που δηλώνουν απλώς άγνοια για το πώς γίνεται η φάση.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.332
Κριτικές
8
Like
10.982
Πόντοι
3.786
Δεν καταλαβαίνω τι ευχαρίστηση μπορεί να πάρει ένας straight άντρας (πέρα από τον ξεφτιλισμό του ερωτικού αντικειμένου - γυναίκας εν προκειμένω), γαμιώντας την ίδια γυναίκα με έναν άλλον και αναγκαστικά έχοντας επαφή με τον άλλον χέρια, πόδια, αρχίδια κλπ.
Δεν ειρωνεύομαι ούτε κρίνω κανέναν απλά θεωρώ ότι είναι πιο καυλωτικό να υπάρχει ένας μόνο "κόκορας στο κοτέτσι".
το τι ευχαριστεί τον καθένα είναι προσωπικό θέμα. Δικαίωμά σου να κάνεις τη δική σου φάση ,δικαίωμά σου να λες την άποψή σου και δικαίωμα των υπόλοιπων να βγάζουν τα δικά τους γούστα.

Μια φορά που είχα δοκιμάσει ,φρόντιζα να μην έρχομαι σε επαφή με τον άλλο άντρα και να υπάρχει ένα συγχρονισμός στις κινήσεις. Ωραία περάσαμε και οι τρεις, θα το ξανάκανα. Όπως και το 1 on 1 σεξ, μπορεί να σου βγει καλό μπορεί και όχι.

Προσωπικά βρίσκω πολύ άβολή φάση το gang bang ,καθώς μπορεί την περισσότερη ώρα να μην κάνεις τίποτα και αναγκαστικά θα στριμωχτείς πάνω σε άλλα αντρικά σώματα. Για άλλους βέβαια αυτό λειτουργεί.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.501
Like
12.248
Πόντοι
2.256
Πολύ λάθος το έχεις στο μυαλό σου. Δηλαδή το να πηγαίνεις σε ένα μπουρδέλο και να πληρώνεις μια γυναίκα για την γαμήσεις είναι σεβασμός στη γυναίκα αν είσαι μόνος σου, ενώ είναι εξευτελισμός εάν είσαι με άλλον. Απλά να ξέρεις ότι δεν το κάνουν όλες, το κάνουν μόνο αυτές που θέλουν και το γουστάρουν. Επίσης αυτά με τις επαφές μεταξύ αντρών στο τρίο είναι αστεία πράγματα που δηλώνουν απλώς άγνοια για το πώς γίνεται η φάση.
Δεν έχεις καταλάβει καν τι έγραψα.
 
Εγγρ.
19 Νοε 2023
Μηνύματα
34
Like
107
Πόντοι
0
Και εγώ ενδιαφέρομαι να πάρουμε καμιά παρτουζα. Είμαι καινούργιο μέλος οπότε δεν μπορώ να στείλω δμ.
 

rays

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
Ειμαι μεσα κι εγω αν καποιος ενδιαφερεται για παρτουζα
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.096
Πόντοι
3.556
και εγώ ενδιαφέρομαι για παρτούζα σε studio.
μάλιστα όποιος γουσταρει του δείχνω κ γυμνές φωτο της γυναίκας μου
Όχι! Εσύ συγκεκριμένα, παρτούζα μόνο με τη ξεκολιαρα τη γυναίκα σου! Την ξεφτιλισμενη. Μαλακα κερατά.Τέλος.
 

Tzonis13

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
302
Πόντοι
20
Ego exo mia anomalia na paro se trio tin konstantina bergas 7 poly kontri ala kanei ena tsimbouki alo prama ala einai gia dynatous mystes
 

speedius

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
129
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
1
Όποιος μύστης ψήνεται για εξόρμηση και παρτούζα απόψε ή αύριο το βράδυ στέλνει pm
 

Σκλάβος1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας ενδιαφέρομαι ως σκλάβος να με χρησιμοποιήσουν ως πουτσοκαθαριστρια μετά που θα χύνουν η πουτσες σάς σε παρτουζα παρακαλώ πόσοι γουστάρουν έναν καλό σχολαστικό πουτσοκαθαρισμο με το στόμα μου να σας γιαλιζω την πουτσα?
 

bigman75

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2022
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
0
ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΩΡΑΙΟΣ ΜΑΓΚΑΣ ΓΙΑ ΠΑΡΤΟΥΖΑ ΣΕ ΑΘΗΝΑ Η ΚΑΙ ΛΑΡΙΣΣΑ ΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
923
Like
2.930
Πόντοι
446
πόσοι γουστάρουν έναν καλό σχολαστικό πουτσοκαθαρισμο με το στόμα μου να σας γιαλιζω την πουτσα?

Να σου πω τύπε, βάζεις και αλοιφή φινιρίσματος στην πουτσα όταν την γιαλιζεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom