Νέα

Παρτούζα σε fuckhotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitris_ola
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
πρεπει να μπει οπωσδηποτε στα Best of tou bourdela
 

yeah

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Συναγωνιστές έχετε να προτείνετε κανένα ξενοδοχείο για την δουλειά αυτή; Οσο πιο νότια τόσο το καλύτερο!!
 

Morisson

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
260
Like
4
Πόντοι
1
Εγω πάντως όσες φορες εχω πάει σαν 3ος στο ζευγαρι (Lacoba, Ζαφολια, Πριβε) δεν μου εχουν ζητησει κατι παραπανω.
"Γεια σας, με περιμενουν στο ταδε, ευχαριστω" και μπουκαρω.
Στον Πριαμο μια φορα μονο μου ζητησαν 10€ μα ο λογος που δεν ανεβηκα ήταν αλλος.
Η βλαμμενη στη ρεσεψιον επεμενε να παρει τηλ στο δωματιο να ρωτησει αν οντως περιμενουν ατομο και η σηζυγος του ζευγους ξενερωσε.  :headbang:
 

Psaroni

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Εγω πάντως όσες φορες εχω πάει σαν 3ος στο ζευγαρι (Lacoba, Ζαφολια, Πριβε) δεν μου εχουν ζητησει κατι παραπανω.
"Γεια σας, με περιμενουν στο ταδε, ευχαριστω" και μπουκαρω.
Στον Πριαμο μια φορα μονο μου ζητησαν 10€ μα ο λογος που δεν ανεβηκα ήταν αλλος.
Η βλαμμενη στη ρεσεψιον επεμενε να παρει τηλ στο δωματιο να ρωτησει αν οντως περιμενουν ατομο και η σηζυγος του ζευγους ξενερωσε.  :headbang:
Σε μια συζητηση με την receptionist επι του θεματος μου είχε επι οτι ειδοποιούν υποχρεωτκά στο δωμάτιο γιατί πολλές φορές το 3ο άτομο δεν είναι καλεσμένος/η να συμμετάσχει αλλά ο απατημένος/η σύζυγος. Κατά τα άλλα στο Πρίαμο παίρνουν +50% (τις πρωινές ώρες το δωμάτιο είναι πιό οικονομικό) όπως επίσης και στο Midas στην Εθνική παίρνουν +50%. Στο Chris στην Τατοίου στην κηφισιά ενας Ηλικιωμένος στην reception οταν του είπα οτι περιμένω δύο κοπέλες μου απάντησε "θα έπρεπε να σε χρεώσω διπλά" αλλά δεν πήρε τίποτα τελικά. Είμαι φανατικός του Leerdamer τι να κάνουμε.
 

Επισκέπτης
Για παρτουζίτσα,
αυτή τη στιγμή
καλή περίπτωση είναι μόνο η Party Suite 507 του Πρίαμος στο Παγκράτι
με 90€ για 3 ώρες για 6 άτομα.

Έχει κανείς κάτι άλλο υπόψη του ;;;;
 

MaximusChris

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
13
Like
333
Πόντοι
31
Παιδιά καίγομαι για σίγουρη λύση δωματιου παρτουζας αποψε κοντά στο Γκάζι ή Μεταξουργείο όσο πιο φτηνά γίνεται.
 

dimizerva

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
860
Like
2
Πόντοι
6
Σε ξενοδοχεια βεβαια που υπάρχει και εναλλακτική εισοδος (Pines, πχ) δεν χρειάζεται τιποτα απο τα παραπανω. μπαινουν 2 κανονικα, παιρνουν το δωματιο και ο τριτος ανεβαινει απο την εισοδο του παρκινγκ και ολα οκ.
επειδη φαινεσαι οτι τοχεις,μπορεις να δωσεις καποια λιστα με ξενοδοχεια που διαθετουν τεοιες εισοδους?
υποχρεος.. :dancing:
 

MaximusChris

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
13
Like
333
Πόντοι
31
Είδα ότι στο Lacoba στην Καλλιθέα παίζει με 32ευρώ , κανένα άλλο παρτουζο ξενοδοχειο πιο κοντά στο κέντρο???
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
13
Like
1.888
Πόντοι
2.487
απο προσωπικη εμπειρια
επι μισελ
ειχει παρει δυο φορες ενα διδυμο....τί μερες....!!!!!
και πληρωσα θημαμαι + 10 ευρω την καθε φορα για την επιπλεον πουτανα

και τωρα που το σκεφτομαι...καιρο εχω να το κανω

καποια καλη προταση? να μην ξεπουληθω κι ολας...
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
13
Like
1.888
Πόντοι
2.487
σορρυ το ΛΑΘΟΣ
θυμαμαι....
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
ειναι πολλα στη αθηνα μεταξουργειο κ περιξ κ πολυ φθηνα,κ για παρτουζιτσες πρωτα :fuck1: ;) και στη πλ.βαθυς εχει κ καπποδιστριου φυσικα για παρτουζες τα οποια ειναι πολυ φθηνα :tits: και στη Λιοσιων
κσπποδιστριου  :rockon: ''Λιτο χοτελ'' :rockon:    , χοτελ Λωζανη ,επισης καλο ειναι χοτελ newdream στη λιοσιων  
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
τιποτα καλο στο κεντρο και να βλεπεται (οχι σαν το Κοσμος π.χ) για πανω απο 2 ατομα? Πηρα στο μπιλ και μου ειπαν πως δεν δεχονται πανω απο 2 ατομα.
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
828
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Απλό κόλπο με μειονεκτήματα (Το έκανα στο Andromeda στην Θεσσαλονίκη σε 2 x 2 φάση). Πάει ένα ζευγάρι παίρνει δωμάτιο και στην συνέχεια ανεβαίνουν τα άλλα δύο άτομα μόνα. Το δωμάτιο προπληρώνεται και όλοι φεύγουν μόνοι ! Μειονέκτημα : Έλλειψη πετσετών. Την πρώτη φορά που δεν το έκανα το κόλπο μας χρεώσαν 50 € / 2ωρο ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΦΕΡΑΝ ΚΑΙ EXTRA ΠΕΤΣΕΤΕΣ !!!! ΟΥΣΤ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom