Νέα

παρτουζα παλια gangbang στα Γιάννενα πληροφοριες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ntipap
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
τυπε στην πατρα εγινε αυτο οχι στα γιαννενα
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.167
Like
10.466
Πόντοι
2.256
Πριν απο 20 χρονια αποκλειεται να ειχατε γαμησει την γνωστη eva6969 γιατι εμενε Αθηνα,ομως εδω κ μερικα χρονια εχει μετακομισει στην Αρτα,

Πού τη θυμήθηκες την eva ρε μόρτη; Θα 'ναι σχεδόν 60άρα τώρα... Δυνατό ρουφοκαυλέτο στα ντουζένια της (1995-2005)!

Στην Άρτα λοιπόν. Γι αυτό είχε χαθεί από τις πιάτσες του αθηναϊκού dogging τα τελευταία 5 χρόνια.
 
OP
OP
N

ntipap

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
52
Like
4
Πόντοι
0
Ρε φιλε εγω πηρα μερος στην παρτουζα δεν ξερω που εγινε?
 

Tsarkitis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.122
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ωραία πράματα, μπράβο φίλε, πάντα τέτοια. Τρελή φαντασίωση η αγρια παρτουζιάρα που παλεύει με τις ψωλές παντού ολόγυρα και μέσα της, τόνοι χύσια παντού. Η τέλεια αναλογία είναι 3-4 πουτανάρες με 40 γαμιάδες
 
OP
OP
N

ntipap

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
52
Like
4
Πόντοι
0
Μαγκες μπορει να μην πιστευεται αυτο το σκηνικο. Ομως αν βρεθεί συναγωνιστης απο βορεια ελλαδα που πηρε μερος γιατι ολοι ειμασταν απο βορεια Ελλάδα και απο την ιδια πολη συγκεκριμενα τοτε θα πιστεψετε. Αλλα αν νομιζετε οτι δεν υπαρχουν τετοια κοριτσια νομιζω κοροιδευεται τον εαυτό σας
 

Επισκέπτης
Μονο στην Αθηνα δε γινονται :(
Ενα ταξιδακι ομως...
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Τοσους μαλακες μαζεμένους μονο εδω θα βρεις. Δεν εμαθες ακομα οτι οι μαλακες ειναι πανισχυροι?
Πρωτα σε κατεβαζουν στο επιπεδο τους και εκει σε νικανε.
Απορω τι σκεφτοσουνα οταν ανοιξες αυτο το θρηντ εδω μεσα.
Αν δεν μιλας για πουτανες πεντακαθαρες μουναρες κα ιπανεμορφες σαν αυτες που υα βρεις στην Σωλονος στη νΣυγγρου κτλ εισαι εξισου μαλακας οσο αυτοι.
ΜΗΝ Τ ΟΠΑΛΕΥΕΙΣ ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΤΟ ΣΑΙΤ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΕΜΦΕΡΗ ΣΑΙΤ. ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ. ΟΛΟΙ ΟΠΩ ΒΛΕΠΕΙΣΕΙΝΑ ΙΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ  :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
Εγω να δεις τι γελιο ριχνω τοσα χρονια που διαβαζω τις βλακειες που γραφουν ξερεις τι ειναι να ομολογει ο καθενας απο αυτους οτι εινα ιαγαμητος κα ιασχετος ακομα και με τα βασικα του σεξ;
ΘΕΟΙ, ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ. Ο τζερυ Λιουις ηταν μηδεν μπροστα τους. Αλλα αμεση συγγριση Με Πητερ Σελλερς και λογικη ινσπεκτο Κλουζω :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΠΕΡΙΜΕΝΩ με αγωνια τη νσυνεχεια το θρεντ!
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Πω πω τι φιλοσοφια ρε πουστη μου!!! Ακουστε ρε σοφια ο ανθρωπος βλακες. Δωστε βαση να δειτε το φως το αληθινον. Το πνευμα το επουρανιον!!!
Α και πουσται!!! Μην κρατατε την ανασα σας μεχρι να ακουσετε τα νεα για μενα. Αν υπαρχω 20 χρονια παραπανω απο εσας. Εγω ειμαι 35 χρονια στο τρελλο σεξ με τις παρτουζες κα ιεχω μερικες 100αδες εξετασεις ενω οι τυποι εδω δεν εχουν κανει ουτε εξεταση για .........ΖΑΧΑΡΟ ολα αυτα τα χρονια.
ΟΠΩΣ ΛΕΩ ΣΥΧΝΑ ΤΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΥΓΙΕΙΣ 40 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΣΕΞ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΥΧΗ Η ΜΑΛΑΚΙΑ. ΘΕΛΕΙ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΥΠΕΥΘΥΝΤΟΤΗΑ ΚΑ ΙΣΕΒΑΣΜΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΚΟΜΕΝΟ ΓΚΟΜΕΝΑ ΣΟΥ. ΔΕΝ ΠΑΣ ΣΥΓΓΡΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΣ ΚΑ ΙΓΑΜΑΣ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΣΟΥ Η ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ. ΛΕΣ ΚΑ ΙΤΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΝΑΚΕΙΑ. ΒΛΗΤΑ Ε ΒΛΗΤΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΣΤΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΑ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ. ΙΣΩΣ ΜΑΘΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ 100% ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΘΙΟ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΚΟΣΜΟ ΣΟΥ.
Με μειλιχια φιλακια
Η ευη σου (εστω και θειτσα, αν και δεν εχω ανηψια. Μπορει να παρω εσενα ε;) :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
επισησ παρτουζα στα γιαννενα δεν εχω κανει ποτε με κανεναν απο αθηνα. εχω κανει πολλες με γιαννιωτες αλλα οχι με παλιουσ και αθηναιους.
οποτε καθε ομοιοτης με την πραγματικοτητα ειναι ............δικο σας προβλημα!!!
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Ωραία πράματα, μπράβο φίλε, πάντα τέτοια. Τρελή φαντασίωση η αγρια παρτουζιάρα που παλεύει με τις ψωλές παντού ολόγυρα και μέσα της, τόνοι χύσια παντού. Η τέλεια αναλογία είναι 3-4 πουτανάρες με 40 γαμιάδες
ακριβωσ μεγαλκε τρελη φαντασιωση οπωσ το λες. Και τετοια θσ ου μεινει με τα μυαλα που κουβαλας. οσο για το αν υπαρχουν αλλες μπορω να σας διαβεβαιωσω οτι μονο οι δικες μου γνωστες ειναι μολις 250 στην αθηνα. κατα τα αλλα αφου δεν εχεις παει εσυ ποτε στην Αυστραλια η αυστραλια δεν υπαρχει!!!!!!!! Σωστος ο συλογισμος σου μπραβο!
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Πω πω τι φιλοσοφια ρε πουστη μου!!! Ακουστε ρε σοφια ο ανθρωπος βλακες. Δωστε βαση να δειτε το φως το αληθινον. Το πνευμα το επουρανιον!!!
Α και πουσται!!! Μην κρατατε την ανασα σας μεχρι να ακουσετε τα νεα για μενα. Αν υπαρχω 20 χρονια παραπανω απο εσας. Εγω ειμαι 35 χρονια στο τρελλο σεξ με τις παρτουζες κα ιεχω μερικες 100αδες εξετασεις ενω οι τυποι εδω δεν εχουν κανει ουτε εξεταση για .........ΖΑΧΑΡΟ ολα αυτα τα χρονια.
ΟΠΩΣ ΛΕΩ ΣΥΧΝΑ ΤΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΥΓΙΕΙΣ 40 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΣΕΞ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΥΧΗ Η ΜΑΛΑΚΙΑ. ΘΕΛΕΙ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΥΠΕΥΘΥΝΤΟΤΗΑ ΚΑ ΙΣΕΒΑΣΜΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΚΟΜΕΝΟ ΓΚΟΜΕΝΑ ΣΟΥ. ΔΕΝ ΠΑΣ ΣΥΓΓΡΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΣ ΚΑ ΙΓΑΜΑΣ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΣΟΥ Η ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ. ΛΕΣ ΚΑ ΙΤΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΝΑΚΕΙΑ. ΒΛΗΤΑ Ε ΒΛΗΤΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΣΤΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΑ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ. ΙΣΩΣ ΜΑΘΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ 100% ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΘΙΟ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΚΟΣΜΟ ΣΟΥ.
Με μειλιχια φιλακια
Η ευη σου (εστω και θειτσα, αν και δεν εχω ανηψια. Μπορει να παρω εσενα ε;) :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Δεν υπάρχει λόγος να ασχολείσαι ... Εσύ να περνάς όμορφα ...

υγ: ωραίο το μειλίχια!
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
698
Κριτικές
128
Like
6.551
Πόντοι
17.336
Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω εδώ μέσα με μερικούς είναι γιατί αν δεν έχουν βιώσει κάτι αμέσως...φίδια... φαντασία...κτλ... πριν από λίγους μήνες στο adult μια μιλφαρα ξανθιά στην κάτω αίθουσα πήρε καμιά 10αρια για πλάκα.... σχεδόν κάθε βράδυ στα swinger's γίνετε της παρτουζας το κάγκελο...για προσωπικές στιγμές μου δεν θα σας πω γιατί θα μου τα κάνουν μερικοί τσουρέκια.... έλεος ρε παιδιά υπάρχουν και αυτοί που ζουν έξω απ' τα όρια τα δικά σας...αν δεν τα έχετε βιώσει ακόμα και το θέλετε τόσο πολύ τουλάχιστον μην κάνετε σαν αγαμιτες κατινες....
 
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Στα γιαννενα μεσω x-hamster πηγα με Τον φιλο μου και πηδηξαμε αλλοδαπη? δεν μίλαγε τελεια τα ελληνικά και ηπιαμε ενα ποτό και πηγαμε ξενοδοχείο πιπα μουνι κωλο ολα μας τα εδωσε και μπήκε και αυτός μετα και εδινε μαζι μας βοήθεια στο σπρωξιμο..
 

Θεόκλητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2013
Μηνύματα
91
Κριτικές
5
Like
177
Πόντοι
280
Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω εδώ μέσα με μερικούς είναι γιατί αν δεν έχουν βιώσει κάτι αμέσως...φίδια... φαντασία...κτλ... πριν από λίγους μήνες στο adult μια μιλφαρα ξανθιά στην κάτω αίθουσα πήρε καμιά 10αρια για πλάκα.... σχεδόν κάθε βράδυ στα swinger's γίνετε της παρτουζας το κάγκελο...για προσωπικές στιγμές μου δεν θα σας πω γιατί θα μου τα κάνουν μερικοί τσουρέκια.... έλεος ρε παιδιά υπάρχουν και αυτοί που ζουν έξω απ' τα όρια τα δικά σας...αν δεν τα έχετε βιώσει ακόμα και το θέλετε τόσο πολύ τουλάχιστον μην κάνετε σαν αγαμιτες κατινες....

Είναι γεγονός ότι οι κεραίες των εδώ φιδολάγνων δεν είναι και οι καλύτερες ...

Αρχές καλοκαιριού, πριν 5-6 χρόνια, μπήκε στο μπου τύπισσα δηλώνοντας πως ψάχνεται για παρτούζα, υπό καθεστώς πλήρους ανωνυμίας ... όλοι την άρχισαν στα γνωστά, με συνισταμένη ότι ήταν πουστράκι, κλπ.  Και όμως, ήταν πολύ εύκολο να διακρίνεις, από τον τρόπο που εκφραζόταν, από κάποια αγγλικά που πέταξε, κλπ. ότι ήταν ιδιαίτερα μορφωμένη, γυναίκα και με σαφώς διαφορετική προσέγγιση από τα εκάστοτε πουστράκια ...

Δεν ξέρω αν υλοποίησε την φαντασίωση της για παρτούζα με συναγωνιστές εδώ μέσα... εγώ, επειδή ανέβαινα στην περιοχή της για επαγγελματικούς λόγους, την συνάντησα για ένα ωραίο πολύωρο πήδημα... η τύπισσα ήταν όντως πολυ-πτυχιούχος, πανέξυπνη και σίγουρα γαμεύσιμη ( πρόσωπο : 4/10, σώμα 7/10, διάθεση-συμμετοχή : 10/10, κώλος: ναι, χύσιμο : όπου γούσταρα ) ...  ήταν μάλιστα και κατά κάποιο τρόπο επώνυμη, αν κάποιος εκινείτο και γνώριζε πρόσωπα σε συγκεκριμένους χώρους ...    
 

Lufc

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2019
Μηνύματα
74
Like
31
Πόντοι
0
Είναι γεγονός ότι οι κεραίες των εδώ φιδολάγνων δεν είναι και οι καλύτερες ...

Αρχές καλοκαιριού, πριν 5-6 χρόνια, μπήκε στο μπου τύπισσα δηλώνοντας πως ψάχνεται για παρτούζα, υπό καθεστώς πλήρους ανωνυμίας ... όλοι την άρχισαν στα γνωστά, με συνισταμένη ότι ήταν πουστράκι, κλπ.  Και όμως, ήταν πολύ εύκολο να διακρίνεις, από τον τρόπο που εκφραζόταν, από κάποια αγγλικά που πέταξε, κλπ. ότι ήταν ιδιαίτερα μορφωμένη, γυναίκα και με σαφώς διαφορετική προσέγγιση από τα εκάστοτε πουστράκια ...

Δεν ξέρω αν υλοποίησε την φαντασίωση της για παρτούζα με συναγωνιστές εδώ μέσα... εγώ, επειδή ανέβαινα στην περιοχή της για επαγγελματικούς λόγους, την συνάντησα για ένα ωραίο πολύωρο πήδημα... η τύπισσα ήταν όντως πολυ-πτυχιούχος, πανέξυπνη και σίγουρα γαμεύσιμη ( πρόσωπο : 4/10, σώμα 7/10, διάθεση-συμμετοχή : 10/10, κώλος: ναι, χύσιμο : όπου γούσταρα ) ...  ήταν μάλιστα και κατά κάποιο τρόπο επώνυμη, αν κάποιος εκινείτο και γνώριζε πρόσωπα σε συγκεκριμένους χώρους ...   
αν μου έλεγες πριν τρία χρόνια,θα σου απαντούσα ότι την ξέρω... Αθηναία,που ένα φεγγάρι δούλευε επαρχία,πανεπιστημιακής μόρφωσης...έχω και φωτό...την πήραν παρτούζα στα Γιάννενα ..
Σήμερα 40 plus η ηλικία της...
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
697
Κριτικές
26
Like
3.400
Πόντοι
1.436
Πάντως επειδή πηγαίνω Γιάννενα για δουλειά εδώ και δυο χρόνια, το επίπεδο των γουστων που μπορείς να βγάλεις είναι δραματικά χαμηλό
 

Lufc

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2019
Μηνύματα
74
Like
31
Πόντοι
0
Πάντως επειδή πηγαίνω Γιάννενα για δουλειά εδώ και δυο χρόνια, το επίπεδο των γουστων που μπορείς να βγάλεις είναι δραματικά χαμηλό
αυτη που εγω λεω,η αθηναια παντως αξιζε,και οσοι τη γαμησαν δεν το μετανοιωσαν!τσιμπουκια πολυ καλα,και παντα δινει κωλο!αν κανεις την εχει παρει,μπορει εδω μεσα να σου πει περισσοτερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom