Νέα

Παρτούζα mmf σε οίκο ανοχής, το έχεις σκεφτεί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vpapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
ψαχνω καποιον αντρα για παρτουζα σε μπουρδελο,,με απολλυτη εχεμυθεια κ διακριτικοτητα. Οχι γκει παρακαλω.
οποιος θελει ας στιλει ενα μηνυμα πριβε. ειμαι σοβαρος κ θα θελα καποιον σοβαρο

Στειλε pm σε αυτον που ανοιξε αυτο το νήμα  εχει εμπειρία


ψαχνω αντρα εχεμυθο για πουρτουζα σε ξενοδοχειο με call girl καιρναω εγω πληρωνει ο αλλος


Η παρτουζα με πουρά ειναι η πουρτουζα ????

 

 

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
Ψαχνω για αυριο σαββατο εναν αντρα να παμε για παρτουζα σε μπουρδελο,ειμαι εχεμυθος ετσι θελω να ειναι και αυτος σοβαρος. Δουλευω σε γραφειο. ΔΕΝ θελω να ειναι γκει.
Οοποιος θελει ας στιλει πριβε
 

Ironhead

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2015
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Καλή φάση. Υπάρχει κάποια σοβαρή straight πρόταση :2on1:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Ψαχνω παρτενερ για παρτουζα σε μπουρδελο .
Οποιος δεν εχει καποιον για να το κανει ειτε νιωθει αμηχανα να παει με γνωστο του ας μου στειλει πμ να το κανονισουμε
απολυτη εχεμυθεια και διακριτικοτητα

αν καποιος δεν θελει να επικοινωνησει με πμ ας στειλει στο μειλ μου v_papakwn@yahoo.gr

psofa mwrh poystra  :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 
OP
OP
V

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
Θέλει κανείς σήμερα να τσιμπουκωσουμε κάποια στην Φυλής και να την χυσουμε στο στόμα μαζί;;

Όποιος είναι γκέι παρακαλώ να μην ασχοληθεί
 

Stefanos the grait

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
110
Κριτικές
59
Like
913
Πόντοι
1.061
Ψαχνω παρτενερ για παρτουζα σε μπουρδελο .
Οποιος δεν εχει καποιον για να το κανει ειτε νιωθει αμηχανα να παει με γνωστο του ας μου στειλει πμ να το κανονισουμε
απολυτη εχεμυθεια και διακριτικοτητα

αν καποιος δεν θελει να επικοινωνησει με πμ ας στειλει στο μειλ μου v_papakwn@yahoo.gr

Να σου πω δεν θα με χαλαγε αλλα δεν σε ξερω και δεν ξερω τι νοημα θα ειχε.
Το κάνω τακτικα με τα φιλαρακια μου σε οικους και ξενοδοχεια αλλα εχει χαβαλε γιατι τους ξερω απο 5χρονων..
 

Stefanos the grait

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
110
Κριτικές
59
Like
913
Πόντοι
1.061
θα ηθελα να το ξανακανω απο το σαιτ (το εχω κανει μια φορα) αλλα η φαση σου vpapa ειναι πολυ χυμα.. και με ψιλοαποθει απο το να στο προτινω τεσπα αυτο που θα ηθελα να ρωτησω ειναι ξερει κανεις καμια κοπελα απο μπουρδελο που να κανει στην παρτουζα double penetration ειτε διπλο χυσιμο στο στομα ή στο προσωπο.. επεισης καλο ειναι να αναφερθουν και οι κοπελες που κανουν καλη παρτουζα σε μπουρδελα και λεω καλη διοτι πολλες λενε παρτουζα αλλα στο δωματιο ο καθενας γαμαει μονος του και ο αλλος παιρνει ματι!!!!

μια που πλησιαζει αυτο που εχω στο μυαλο μου ειναι η μονικα (φωκ25) η οποια ενω κανει ακαποτο και αφηνει ο ενας να την γαμαει και ο αλλος να την τσιμπουκωνει... στην αρχη στην πιπα δεν κανει και στους δυο μαζι αλλα ο καθενας με την σειρα και πραγματικα ειναι μειων καθως ενα + της παρτουζας σε σχεση με το απλο γαμησι ειναι το "διπλο μικροφωνο"!!

περιμενω να ακουσω προτασεις και εμπειριες

υ.γ επισης ξερεται καμια κοπελα που να παιρνει πανω απο 2-3 δηλαδη 4-5!!!!??

Φιλε μου η τοπ για μενα απο αποψη να το γουσταρει ειναι πρωτα η Βερονικα στην Φυλης 86 και μετα η Καμελια στο Φωκαιας γωνια.
Σαντουιτσακι πετυχημενο και με τις 2.
Τσεκαρε τις κριτικες μου γι'αυτες..
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
301
καλημερα
ποιος θελει να παμε να παρουμε πουτανακι παρτουζα
ας ενημερωσει
 

Επισκέπτης
Εγω αμα θελεις εχω βγει και με αντρα αλλα ποιο πολυ εχω παθητικο ρολο και να γλυφω απο κατω τον αντρα και την γυναικα την ωρα που κανουν σεξ.
 

Επισκέπτης
αρκετες κοπελες που εχω ρωτησει δεχονται παρτουζα με 2 αντρες ειδικα στα στουντιο στο γκαζι και στο αμαρτωλο βουνο.
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
33
Like
3.603
Πόντοι
2.660
Εδω και καιρο εχω μια ανωμαλη επιθυμια που δεν λεει να φυγει με τιποτα απο μεσα μου. Θελω εγω μαζι με την κοπελα να βρισκοματε σε θεση 69 εγω απο κατω. Μετα να ερθει ο αλλος πελατης και να κατσει πανω απο το προσωπο μου δηλαδη να φερει τα αρχιδια του στο στομα μου και συγχρονως να γαμαει την κοπελα και εγω θα γλυφω αρχιδια , πεος και μουνι την ωρα που θα γαμιουνται και συγχρονως να κανω και απο πολυ κοντα ματι. Ειμαι ματακιας τη να κανω.

Εαν θελει καποιος απο εσας να το δοκιμασει , εγω δεν εχω κανενα προβλημα

Η κοπέλα σου το ξέρει τύπε ?
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
903
Like
3.628
Πόντοι
446
εγω θελω να παω τη γυναικα μου σε στουντιο κ να την παρω παρτουζα με ασφαλεια σε ενα τετοιο χωρο.
λετε η τσατσα να μην εχει θεμα?
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Και αν εχει και δυο κοριτσουδια ο οικος να γινει μαχει
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom