Νέα

Παρτούζα με eva6969

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livermak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 657
  • Εμφανίσεις 160K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Το οτι ειναι οροθετικια το αναφερει καπου η οχι? (εαν μπηκες στον κοπο να διαβασεις την αγγελια)


ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩΜΕΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΩΣΟΜΕΝ
ΟΠΟΙΟΣ ΔΗΟΣΙΕΥΕΙ ΑΓΓΕΛΙΑ ΟΠΟΙΑΣΔΗΠΟΤΕ ΜΟΡΦΗΣ ΕΙΔΟΥΣ Η ΠΕΡΙΟΧΟΜΕΝΟΥ ΘΑ ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΣΤΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΘΝΙΚΩΝ ΑΡΧΕΙΩΝ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΑΠΟΝΕΜΕΤΑΙ ΟΤΙΤΛΟΣ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΩΤΗ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗΣ ΕΥΦΥΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΔΟΣΗΣ!
ΕΑΝ ΔΕΝ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΠΡΟΘΥΠΟΥΡΓΟ ΧΩΡΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ.
ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΟ ΕΔΑΦΟΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ.

warnmute.gif
 Μόνιμα[/URL] κεφαλαία.
 

Banksy

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
3
Like
413
Πόντοι
21
ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΔΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΕΓΩ? ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΦΤΗΝΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΑΙΤ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΧΕΡΙ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ?
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΕΡΙΚΟΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΟΤΟΙΧΙΑ ΜΕ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΤΣΙΠΡΑ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΣ. ΑΠΛΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΣΤΡΙΨΕΙς ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΡΙΨΕ ....ΕΥΘΕΙΑ!!! ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΞΑΝΑΡΩΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. ΔΕΞΙΑ ΚΑ ΙΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕ ΝΕΧΕΙ ......ΠΛΑΚΑ. ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ CD KAI DVD!!!!
:kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
Αν δεν σου κάνει κόπο,γραψτα με μεγαλύτερο μέγεθος μήπως και χωρέσουν στην τρύπα σου
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Το οτι ειναι οροθετικια το αναφερει καπου η οχι? (εαν μπηκες στον κοπο να διαβασεις την αγγελια)
γΙΑΤΙ ΕΣΥ ΑΔΥΝΑΤΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ????????????????????????????????????????????????????????????????
ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΛΥΠΗΣΟΥ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΚΟΠΥ ΠΑΣΤΕ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΖΟΡΙΣΤΕΙΣ???????????????
Ε ΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!!!!!!!
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Για λέγε λοιπόν μωρή τσιμπούκομαζώχτρα... Ποιος σε υποχρέωσε να ανοίξεις θρεντ εδώ;

ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΑΣ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΔΕ ΝΒΛΕΠΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΦΛΩΘΕΙ ΣΟΥ ΚΟΠΙΑΡΩ ΕΔΩ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΤΟΥ ΘΡΗΝΤ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΔΥΝΑΤΑ ΗΛΙΘΙΕ Ε ΗΛΙΘΙΕ!!!!!!!!!!!!!!!
[size=20pt]
Bourdela.com Forum > Sex > Sex γενικά > Παρτούζα με eva6969
Παρτούζα με eva6969
Σελίδες: 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43]   Κάτω
[/size]


ΚΑΤΑΛΑΒΕς ΠΑΝΗΙΛΙΘΙΕ ΠΟΙΟ ΜΕ ΚΑΛΕΣΕ ΣΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ.
ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΟΙΟΣ ΑΡΧΙΣΕ ΠΡΩΤΟΣ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙ?
ΦΥΣΙΚΑ ΟΧΙ


ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ Η ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΠΤΥΕΛΟΔΟΧΕΙΟ ΠΟΥ ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΙΜΑ ΙΠΕΡΙΕΡΓΗ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.140
Κριτικές
1
Like
1.619
Πόντοι
216
ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΗΔΗ ΠΑΙΡΝΩ ΕΣΙΤΑΛΟΠΡΑΜΗ!!! ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕς ΚΑΙ ΕΣΥ ΛΟΓΩ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΔΙΝΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΝΑ!!!!ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ Η ΑΠΟΔΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΑ!!!

:happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
Ελπίζω ειλικρινά να τρολάρεις εδώ... γιατί αλλιώς... μάλλον ο γιατρος σου πρέπει είτε να σου αλλάξει την αγωγή, ή να σου αυηξήσει τη δοσολογία.
Παρεπτιμπτόντως... η εσιταλοπράμη ενδείκνειται για Μείζοντα καταθλιπτικά επισόδεια, κρίσεις πανικού με ή χωρίς αγοραφοβικά επισόδεια, κοινωνικές φοβίες και αγχώδεις διαταραχές. Μιλάμε για βαριά αντικαταθλιπτικά! Έτσι εξηγούνται και οι κρίσης οργής.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.019
Κριτικές
90
Like
32.086
Πόντοι
24.700
ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΑΣ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΔΕ ΝΒΛΕΠΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΦΛΩΘΕΙ ΣΟΥ ΚΟΠΙΑΡΩ ΕΔΩ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΤΟΥ ΘΡΗΝΤ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΔΥΝΑΤΑ ΗΛΙΘΙΕ Ε ΗΛΙΘΙΕ!!!!!!!!!!!!!!!
[size=20pt]
Bourdela.com Forum > Sex > Sex γενικά > Παρτούζα με eva6969
Παρτούζα με eva6969
Σελίδες: 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43]  Κάτω
[/size]


ΚΑΤΑΛΑΒΕς ΠΑΝΗΙΛΙΘΙΕ ΠΟΙΟ ΜΕ ΚΑΛΕΣΕ ΣΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ.
ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΟΙΟΣ ΑΡΧΙΣΕ ΠΡΩΤΟΣ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙ?
ΦΥΣΙΚΑ ΟΧΙ


ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ Η ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΠΤΥΕΛΟΔΟΧΕΙΟ ΠΟΥ ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΙΜΑ ΙΠΕΡΙΕΡΓΗ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ

Δεν βλέπω να σου έχει κάνει κανείς πρόσκληση.

Δύο τρείς ματσόλες βλέπω να συζητάνε για τις χυσομαζώξεις που κάνεις κατά καιρούς και εσύ πετάχτηκες σαν την πορδή και ξεχύθηκες σαν διάρροια.
 

enasallakalos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2019
Μηνύματα
1
Like
1
Πόντοι
0
Δεν βλέπω να σου έχει κάνει κανείς πρόσκληση.

Δύο τρείς ματσόλες βλέπω να συζητάνε για τις χυσομαζώξεις που κάνεις κατά καιρούς και εσύ πετάχτηκες σαν την πορδή και ξεχύθηκες σαν διάρροια.

θα εκανα ενα σχολιο για ολους σας οσους λετε ολες αυτες τις απιστευτες βλακειες για ολα αυτα, αλλα ετσι κι αλλιως δεν σας αγγιξε καν οτι αποδειχθεικατε ψευτες λαμογια και απατεωνες τοσες φορες εδω μεσα, απο την ιδια που βριζετε και απο αλλους. Δεν νομιζω οτι μπορει να σας αγγιξει οτιδηποτε. Για την ακριβεια δεν θεωρω οτι διαθετετε εστω και ιχνος αξιοπρεπειας με οσα εχετε γραψει εδω μεσα. Για οποιονδηποτε ανθρωπο, οχι μονο για τετοια κατασταση. Το μονο που μπορω να σας πω ειναι οτι ντρεπομαι που ανηκουμε στην ιδια φυλη. ευχαριστω για τα βρισιματα που θα ακολουθησουν αλλα πρωτη φορα ειδα τετοια καταντια σε φορουμ τετοιυ ειδους. Και για να εξηγουμε δεν ξερω κανεναν σας και καμμια σας!! Και σιγουρα δεν θελω να σας γνωρισω.
Καληνυχτα σας και καλα  χολή. Ειμα ισιγουρος οτι γραφτηκα σε λαθος ιστοσελιδα και θα το διορθωσω πολυ συντομα και με ευχαριστηση.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Έβα6969 πραγματικά ξερόχυσα με σκληροπυρηνική περιγραφή.Που έχει το ούζο σε ποτό 40 ευρώ??Είμαι πρωτάρης στα σουίνγκερ και θέλω πολύ να μου τα μάθεις.Το νιρβάνα πάντως όσες φορές έχω πάει πάντα έχει κόσμο,μάλλον το απαξιώνεις εσύ γιατί πας στα κρυφά σουινγκεράδικα.Πες όμως και σε μας που δεν τα ξέρουμε να μάθουμε καμιά λεπτομέρεια
ΣΚΑΣΕ ΒΡΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑΚΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ Κ ΓΝΩΣΤΗΣ..Η ΕΒΑ ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΗΛΙΘΙΕ..ΟΤΑΝ ΕΚΕΙΝΗ ΕΚΑΝΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ,ΑΛΛΕΣ ΜΗΤΡΟΜΑΝΕΙΣ Κ ΣΩΣΤΟΥΣ ΣΕ ΟΛΑ ΨΩΛΑΡΑΔΕΣ,ΕΣΥ ΞΕΚΙΝΑΓΕΣ ΝΑ ΡΟΥΦΑΣ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΩΝ ΣΥΜΜΑΘΗΤΩΝ ΣΟΥ ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ..ΑΡΑΞΕ ΜΩΡΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΗ ΚΑΚΙΑΣΜΕΝΗ ΠΟΥΣΤΡΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΚΛΕΨΕΙ ΤΟΥΣ ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΧΕΙΛΩΝΟΥΝ..ΑΛΛΟ ΤΑΡΓΚΕΤ ΓΚΡΟΥΠ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ,ΜΗΝ ΣΚΟΥΖΕΙΣ..
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.784
Like
3.598
Πόντοι
456
Ναι δώστε υλικό να δούμε αν αξίζει το πουρό
 

aa(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2021
Μηνύματα
73
Like
103
Πόντοι
0
Σαν γυναικα μετρια ειναι οκ αλλα για άδειασμα ειναι καλη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom