Νέα

Paris Hilton

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gamaomanoules
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Αν την πηδαγα?ναι σίγουρα 1 φορα...λεμε τώρα.
50αρι σε στούντιο αν δούλευε δεν το έδινα.
Φαίνεται αυτο που λεμε στο ποκερ ABC προβλέψιμη κ αν δεν ειχε το επώνυμο υπάρχουν αμερικανιδες σερβιτορες 100 φορες πιο μουναρες.
Αβαφτη κ με νορμαλ ντύσιμο ολοι μας θα την περναγαμε για πειναλεα τουρίστρια.
Η διαφορά είναι οτι εχει πολύ. Μυαλό σχετικά  με αλλες τα πηρε χοντρα dvd κολώνες dj κτλ. Μαγκια της
 

talladmirer

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.777
Like
19
Πόντοι
16
Αν την πηδαγα?ναι σίγουρα 1 φορα...λεμε τώρα.
50αρι σε στούντιο αν δούλευε δεν το έδινα.
Φαίνεται αυτο που λεμε στο ποκερ ABC προβλέψιμη κ αν δεν ειχε το επώνυμο υπάρχουν αμερικανιδες σερβιτορες 100 φορες πιο μουναρες.
Αβαφτη κ με νορμαλ ντύσιμο ολοι μας θα την περναγαμε για πειναλεα τουρίστρια.
Η διαφορά είναι οτι εχει πολύ. Μυαλό σχετικά  με αλλες τα πηρε χοντρα dvd κολώνες dj κτλ. Μαγκια της
Συνομήλικές της είναι και οι Νικόλ Κίντμαν αλλά και η Πόπη Τσαπανίδου που είναι πολύ ανώτερες σε επίπεδο εμφάνισης τουλάχιστον
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
345
Πόντοι
186
Οι έξυπνες business της «άτακτης» Πάρις Χίλτον

http://[URL unfurl="true"]www.protothema.gr/Images/ImageHandler.ashx?m=AnchoredFit&f=Ly8xMC4xNTAuMC40L3B0d2VibC9maWxlcy8xLzIwMTcvMTEvMTEvcGFyaXNfbWVzYS5qcGc%3d&t=0&w=820&h=457&a=Center[/img[/URL]]

Τι κι αν έχουν χάσει τα ξενοδοχεία τους; Η... άτακτη Χίλτον, εκτός από πολλούς εραστές, διαθέτει και το επιχειρηματικό δαιμόνιο του παππού της

Στα ίσα δείχνει τα δόντια της η Πάρις Χίλτον της γνωστής φαμίλιας των άλλοτε ξενοδόχων στην δαιμόνια Κιμ Καρντάσιαν, μιας και αποδεικνύεται εξπέρ στις business, πουλώντας από ρούχα μέχρι καλλυντικά. Χάρη στην Πάρις, το όνομα Xίλτον όχι μόνο διατηρείται συνεχώς στην επικαιρότητα, αλλά και κρατά ψηλά την μετοχή του.

Η άτακτη γόνος που αλλάζει τους εραστές σαν τα πουκάμισα δανείζει το όνομά της σε διάφορα προϊόντα, γεμίζοντας την τσέπη της με χρήματα. Στο εμπόριο κυκλοφορούν από γούνες Πάρις Χίλτον μέχρι είδη σπιτιού. Πρόσφατα μάλιστα λάνσαρε και άρωμα με την υπογραφή της, το μπουκάλι του οποίου απεικονίζει την σέξι σιλουέτα της. To συγκεκριμένο άρωμα είναι ροζ και ονομάζεται Rose Rush

[url=http://[URL unfurl="true"]www.protothema.gr/life-style/article/730029/paris-hilton/]Πηγή[/url[/URL]]
 

Συνημμένα

  • Πάρις1.jpg
    Πάρις1.jpg
    239,4 KB · Εμφανίσεις: 85
  • Πάρις2.jpg
    Πάρις2.jpg
    111,1 KB · Εμφανίσεις: 80
  • Πάρις3.jpg
    Πάρις3.jpg
    122 KB · Εμφανίσεις: 66
  • Πάρις4.jpg
    Πάρις4.jpg
    200,6 KB · Εμφανίσεις: 73

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
345
Πόντοι
186
Η Πάρις Χίλτον αρραβωνιάστηκε. Ο εκλεκτός της καρδιάς της, ο 32χρονος ηθοποιός Κρις Ζίλκα, έκανε πρόταση γάμου στην 36χρονη Αμερικανίδα calebrity, γόνο της γνωστής οικογένειας με την ξενοδοχειακή αλυσίδα, την παραμονή της Πρωτοχρονιάς με ένα διαμαντένιο δαχτυλίδι 20 καρατιών.

Η πρόταση έγινε με φόντο ένα ειδυλλιακό σκηνικό στο Άσπεν του Κολοράντο όπου είχαν πάει εκδρομή για το Σαββατοκύριακο.

Σύμφωνα με το ΤΜΖ, ο Ζίλκα είχε παραγγείλει το δαχτυλίδι των αρραβώνων το καλοκαίρι, αλλά χρειάστηκαν τέσσερις μήνες για να κοπεί.

Το κεντρικό διαμάντι το περιβάλουν πολλά μικρότερα και ο νεαρός ηθοποιός πλήρωσε 2 εκατ. δολάρια.

«Είμαι τόσο ενθουσιασμένη που αρραβωνιάστηκα τον έρωτα της ζωής μου και καλύτερό μου φίλο. Δεν έχω νιώσει ποτέ πιο χαρούμενη, ασφαλής και ερωτευμένη. Είναι τέλειος για μένα με κάθε τρόπο και μου έδειξε ότι τα παραμύθια υπάρχουν», είπε η Χίλτον.

Αλλά και ο 32χρονος Κρις δήλωσε ότι «νιώθω ο πιο τυχερός άνθρωπος του κόσμου που θα παντρευτώ το κορίτσι των ονείρων μου. Ανυπομονώ να περάσω την υπόλοιπη ζωή μου μαζί της».

www.parapolitika.gr/article/paris-chilton-protasi-gamou-me-dachtilidi-2-ek-dolarion]Πηγή [/url]
 

Συνημμένα

  • .1.jpg
    .1.jpg
    124,3 KB · Εμφανίσεις: 63
  • .2.jpg
    .2.jpg
    104,6 KB · Εμφανίσεις: 72

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Η Πάρις Χίλτον αρραβωνιάστηκε. Ο εκλεκτός της καρδιάς της, ο 32χρονος ηθοποιός Κρις Ζίλκα, έκανε πρόταση γάμου στην 36χρονη Αμερικανίδα calebrity, γόνο της γνωστής οικογένειας με την ξενοδοχειακή αλυσίδα, την παραμονή της Πρωτοχρονιάς με ένα διαμαντένιο δαχτυλίδι 20 καρατιών.

Η πρόταση έγινε με φόντο ένα ειδυλλιακό σκηνικό στο Άσπεν του Κολοράντο όπου είχαν πάει εκδρομή για το Σαββατοκύριακο.

Σύμφωνα με το ΤΜΖ, ο Ζίλκα είχε παραγγείλει το δαχτυλίδι των αρραβώνων το καλοκαίρι, αλλά χρειάστηκαν τέσσερις μήνες για να κοπεί.

Το κεντρικό διαμάντι το περιβάλουν πολλά μικρότερα και ο νεαρός ηθοποιός πλήρωσε 2 εκατ. δολάρια.

«Είμαι τόσο ενθουσιασμένη που αρραβωνιάστηκα τον έρωτα της ζωής μου και καλύτερό μου φίλο. Δεν έχω νιώσει ποτέ πιο χαρούμενη, ασφαλής και ερωτευμένη. Είναι τέλειος για μένα με κάθε τρόπο και μου έδειξε ότι τα παραμύθια υπάρχουν», είπε η Χίλτον.

Αλλά και ο 32χρονος Κρις δήλωσε ότι «νιώθω ο πιο τυχερός άνθρωπος του κόσμου που θα παντρευτώ το κορίτσι των ονείρων μου. Ανυπομονώ να περάσω την υπόλοιπη ζωή μου μαζί της».

www.parapolitika.gr/article/paris-chilton-protasi-gamou-me-dachtilidi-2-ek-dolarion]Πηγή [/url]

Θα ενθουσιαστηκε με το στενο της  μουνακι ο τυπος :S :S :S

 

Συνημμένα

  • 331681_14big.jpg
    331681_14big.jpg
    117,2 KB · Εμφανίσεις: 189

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom