Νέα

Παραπονο !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pinboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pinboy

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
464
Like
17
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια Χρονια πολλα Σημερα το πρωι πηγα στην Λ βουλιαγμενης σε στουντιο ολα καλα με το κοριτσι το οποιο το περνω συνεχεια !!!!!!!
Η χαρα δεν κρατησε για πολυ ομως εφυγα και ξεχασα το πορτοφολι μου εκανα την μαλακια μου ! Οταν το πηρα χαμπαρι ηταν απογευμα γυρισα στο μαγαζι το πορτοφολι ηταν εκει αλλα τα λεφτα οχι 90 ευρος φτερα κερασα μαλλον ενα συναγωιστη απλα τα ειχα υπολογισει μεχρι το τελος τις εβδομαδος να την περασω απλο παραπονο μαγκες μου , και σκεφτομαι πως θα αντιδρουσα εγω θα το παρεδιδα στο μαγαζι και ουτε θα το ανοιγα αλλα δεν λειτουργουμε ολοι το ιδιο δυστυχως καλα να περναμε οι μαλακιες τυχαινουν !
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Αφου βρηκεs το πορτοφολι , παλι καλα...Φανταζομαι θαχεs χαρτια , ταυτοτητεs , φωτο κτλ
Τα λεφτα πεs οτι ταφαγεs μια νυχτα στα στριπια, στα χαρτια στον Ρεμο κτλ.....
 
OP
OP
P

pinboy

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
464
Like
17
Πόντοι
1
Nai ευτυχως απο χαρτια ειμαι κομπλε !!!!!!!!!!!!!! απλα μου βγηκε ξυνο δεν καθομουν σπιτι  >:(
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Ο κόσμος είναι κακός

Φούφουτος 2012
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.080
Κριτικές
2
Like
8.783
Πόντοι
2.456
Nai ευτυχως απο χαρτια ειμαι κομπλε !!!!!!!!!!!!!! απλα μου βγηκε ξυνο δεν καθομουν σπιτι  >:(

Για ταυτοτητα κ αδεια οδηγησης θα θελες 150-200
Μαλακια μεν παλι καλα δε
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Το συμπερασμα ειναι οτι δεν πρεπει να παιρνειs μεγαλα ποσα σε τετοια μερη...Περιπου οσα θα ξοδεψειs
 
OP
OP
P

pinboy

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
464
Like
17
Πόντοι
1
Τοσα πολλα με τα χαρτια ε ??? ευτιχως παλι καλα !!!
Σωστη η συμβουλη Life97 !!!
 

arturo1990

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2015
Μηνύματα
26
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
σε ποιο studio ησουν κ με ποια κοπελα μεσα??ειναι σημαντικο αυτο!!!
 
OP
OP
P

pinboy

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
464
Like
17
Πόντοι
1
Λεωφ.Βουλιαγμένης 238  l amour με την Ζανετ !!
 
OP
OP
P

pinboy

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
464
Like
17
Πόντοι
1
το πιο πιθανο ειναι παντως κερασμα σε συναδελφο !
δεν θελω να σχηματισω κακη εικονα για την ζανετ  γιατι περναω πολυ καλα μαζι της
απλα θα σκεφτω οπως σκεφτονται οι συναδελφοι μια βραδια στο ρεμο  :grin: !
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
56
Like
6.162
Πόντοι
3.556
Αστα φιλε σε καταλαβαινω. Εγω ειχα παει στα μπουζουκια. Ειχα παει λεφτα μαζι μου αλλα οχι πορτοφολι. Αφου πινω, με την παρεα που ημουνα, πληρωνω το ποσοστο μου σαν κυριος και φευγω. Εξω απο το μαγαζι λεω θα παω,μια κασσανδρας να ριξω ενα ωραιο γαμησακι και μετα ηθελα να φαω ενα καλο hot dog. Μπαινω σ ενα στουντιακι και με το που βλεπω την κοπελα, παω να πιασω τα λεφτα μου να τα δωσω και μαντεψε.....παπαλα τα λεφτα. Ειχα αλλα 120 γιουρια....τα οποια ειχαν κανει φτερα. Και δεν ειχα μια πανω μου. Σκεψου σε τι κωλοκατσταση ημουνα. Ουτε γαμησακι, ουτε hot dog και μ120 γιουρια να εχουν κανει φτερα. Πιιιιικρααααααα. Ακομα τα κλαιω.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.714
Like
67.889
Πόντοι
12.756
μην τα κλαιτε ρε τα λεφτα , τα λεφτα πανε και ερχονται
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
56
Like
6.162
Πόντοι
3.556
μην τα κλαιτε ρε τα λεφτα , τα λεφτα πανε και ερχονται
Ναι ρε φιλε χαλαλι. Αλλα σκεψου πως ημουνα, ειχα φτιαξει κεφαλι απο το ποτο, ηθελα να παω να ριξω ενα πουτσο να φαω κι ενα σκυλο και να παω σπιτι να κοιμηθω γλυκα.....και τελικα δεν εκανα τιποτα κι εχασα και τα λεφτα.
Για γελια και για κλαματα!!!
 
OP
OP
P

pinboy

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
464
Like
17
Πόντοι
1
Πακετο !!!!!!!!!!!!!!!!!
Τα εχω ξεχασει ηδη δν πανε να γαμηθουν να ειμαστε καλα να βγαζουμε να τα τρωμε με ωραιες γκομενες !!!!!!!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Πακετο !!!!!!!!!!!!!!!!!
Τα εχω ξεχασει ηδη δν πανε να γαμηθουν να ειμαστε καλα να βγαζουμε να τα τρωμε με ωραιες γκομενες !!!!!!!!!
Ετσι....Οταν σκεφτεται κανειs τα 2 αδικοχαμενα παιδια, εξαιτιαs των κροτιδων.....Δεν προλαβανε να χαρουν τιποτα στη ζωη......... :huh:
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Σε αυτά τα μέρη δεν πας φορτωμένος με ταυτότητες και λεφτά. Ίσα τα χρήματα που θα χρειαστείς. Το χειρότερο είναι να σου πάρουν την ταυτότητα και να την χρησιμοποιήσουν σε καμιά περίεργη συναλαγή.
Ούτε πας και παρκάρεις το αυτοκινητάκι σου είτε Φιατάκι είναι είτε ότι άλλο στα στενά του Μεταξιού αν θες να μην ψάχνεσαι μετά.

Τα ίδια έκανα και εγώ. Έπρεπε να περάσουν πολλά χρόνια για να βάλω μυαλό.
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Τα παιδιά στην Καλαμάτα εννοεί ο φίλος. Και το άλλο το παιδί 25 χρονών που θα μείνει χωρίς χέρια και τυφλό για την υπόλοιπη ζωή του.
Άσχετο βέβαια. Αλλά σου λέει να πανε να γαμηθούν τα λεφτά μπροστά σε άλλα χειρότερα που μπορούν να συμβούν από απερισκεψία.
Κρίμα.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.714
Like
67.889
Πόντοι
12.756


εχω βαρεθει καθε χρονια να κλαινε τα καναλια για μαλακισμενα που παιζουν με κροτιδες και χανουν χερια - ματια - ποδια κτλ.
και μετα να λενε οτι τα χωρια αυτα δεν καναν Πασχα και μαλακιες τουμπανο προς σεβασμο των παιδιων και αρχιδια..

να μην κανανε μαλακιες να ηταν ενταξει , οταν παιζεις με αυτα εχεις και τα αναλογα ρισκα , ευτυχως που δεν τυφλωσαν καναν ασχετο που δεν ειχε να κανει με τις μαλακιες τους.

σαν να παιζει καποιος ρωσσικη ρουλετα με περιστροφο και να λεμε κριμα το παιδι , τιναξε τα μυαλα του στον αερα .. :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom