Νέα

Παραλίες γυμνιστών και απομονωμένες παραλίες για sex

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 252
  • Εμφανίσεις 113K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.744
Πόντοι
6.925

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.825
Πόντοι
4.496
Εγώ έχω κάνει σεξ στην παραλία Λαγανάς....5-6 χιλιόμετρα παραλία άμα είσαι από εκεί ξέρεις που να πας ...οι μια παρέα με την άλλη πάνω από 100 μέτρα απόσταση και όχι στην ίδια ευθεία....50μετρα πλάτος έχει μπορεί και παραπάνω
Και ακόμα βγάζει άμμο η:cheesy::cheesy::cheesy: κοπέλα από όλες τις τρύπες!!!
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
175
Like
284
Πόντοι
21
Με αφετηρία τη στάση του λεωφορείου α πλαζ Βούλας
Πηγαίνεις από τη στάση του λεωφορείου προς Αθήνα μιλάω με τα πόδια

Το πρώτο δρομάκι προς τα αριστερά πάει προς τα γήπεδα δεν το παίρνεις

Το δεύτερο δρομάκι αριστερά αμέσως μετά τα γήπεδα το παίρνεις κάνει κάτι στροφούλες και σε περίπου 5 λεπτά περπάτημα βρίσκεσαι στην παραλία

Σε αυτό το δρομάκι χωράνε και μηχανάκια φτάνουν στην παραλία
Αλλά όχι αυτοκίνητα
εχεις παει εσυ ή στο ειπαν?μαζευει κοσμο φετος?εμφανιστηκε καμια κοπελα ή ζευγαρι ή μονο αντρες?
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.558
Like
1.472
Πόντοι
266
εχεις παει εσυ ή στο ειπαν?μαζευει κοσμο φετος?εμφανιστηκε καμια κοπελα ή ζευγαρι ή μονο αντρες?
Έχω πάει
Λόγω αυτού του δρόμου που σου εξήγησα λιγότερες φορές από ότι άλλες χρονιές
Τη λογική τη δικιά μου την έχουν και άλλοι και για αυτό έχει λιγότερο κόσμο

Έχει γυναίκες και ζευγάρια αλλά λιγότερα από τις άλλες χρονιές

Άλλα βλέπω και πολλές γυναίκες και ζευγάρια να πάνε στο βάθος στην άλλη παραλία που δεν ξέρω τι παίζεται
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.466
Κριτικές
125
Like
6.828
Πόντοι
5.097
Χθεσινο απογευμαντινο μπανακι στον αγ.νικολαο αναβυσσου. 4 ζευγαρια και 5-6 μπακουρια, γενικα πολυ ηρεμια χωρις καθολου φασεις. Ενα ζευγαρι εστησε και σκηνη για βραδινο καμπινγκ.
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Προ εβδομάδας μπανακι στην τέλεια παραλία λαγγερη της Πάρου (γυμνιστών) κυρίως γκει παρέες ανάμεσα τους και 4 5 ζευγάρια... Παίχτηκε φάση με ζευγάρι τουριστών περί τα 40 ο δικός της την χαιδευε και ένας σκουρόχρωμος ψωλαρας την καρφωνε στην ακροθαλασσια, έπειτα τους έκανε ένα διπλό τσιμπούκι χυσανε και αποχαιρετηθηκαν.. Μας καβλωσε το όλο σκηνικό με την δικιά μου και αργότερα που είχε λιγότερο κόσμο γαμηθηκαμε και εμείς και δώσαμε μάτι σε 2 3 μπακουρια χωρίς συμμετοχή... Καλά να περνάτε και καλά γούστα
 

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
893
Κριτικές
2
Like
2.427
Πόντοι
446
ο γυμνισμος πλεον διανυει την χειροτερη περιοδο..στα "πουριτανικα¨" 80ς-90ς ολα χυμα σε ολα τα νησια και γαμησια ολοημερα
 

Doctor17

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
91
Like
168
Πόντοι
0
Προχθεσινό μπανάκι ΚΑΠΕ. Όταν νύχτωσε, υπο το φως του φεγγαριού, τρία ζευγάρια πηδιόντουσαν χυμα σχετικά. Ωραία φάση. Ειδικά το ζευγάρι στα βραχια δώσανε πονο. Πάντα τέτοια!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.744
Πόντοι
6.925
Προ εβδομάδας μπανακι στην τέλεια παραλία λαγγερη της Πάρου (γυμνιστών) κυρίως γκει παρέες ανάμεσα τους και 4 5 ζευγάρια... Παίχτηκε φάση με ζευγάρι τουριστών περί τα 40 ο δικός της την χαιδευε και ένας σκουρόχρωμος ψωλαρας την καρφωνε στην ακροθαλασσια, έπειτα τους έκανε ένα διπλό τσιμπούκι χυσανε και αποχαιρετηθηκαν.. Μας καβλωσε το όλο σκηνικό με την δικιά μου και αργότερα που είχε λιγότερο κόσμο γαμηθηκαμε και εμείς και δώσαμε μάτι σε 2 3 μπακουρια χωρίς συμμετοχή... Καλά να περνάτε και καλά γούστα
Λάγγερη σταθερή αξία - ευτυχώς - εδώ και 30+ χρόνια που πρωτοπήγα. Πέρασα το 2020 και ήταν ήρεμα λόγω covid. Εκεί έχω κάνει και μπανάκι και στην παρέα είχα νυν υπόδικο κατά συρροήν βιαστή σκηνοθέτη, όπου είχε παρατήσει το κοριτσάκι - γκομενάκι για συμπαθές αγοράκι.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: batist

bjlover

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2022
Μηνύματα
12
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους!
Εχεις κανεις να προτείνει καμία ωραία παραλία γυμνιστών Πελοπόννησο; Με happy ending
 

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
893
Κριτικές
2
Like
2.427
Πόντοι
446
Προχθεσινό μπανάκι ΚΑΠΕ. Όταν νύχτωσε, υπο το φως του φεγγαριού, τρία ζευγάρια πηδιόντουσαν χυμα σχετικά. Ωραία φάση. Ειδικά το ζευγάρι στα βραχια δώσανε πονο. Πάντα τέτοια!
γιατι δεν τους εβγαλες βιντεο κρυφα?
 

Doctor17

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
91
Like
168
Πόντοι
0
γιατι δεν τους εβγαλες βιντεο κρυφα?
Γτ να το κάνω αυτό ρε φίλε;
Παράνομο, διεστραμμένο κ ανώμαλο. Όπως δν θα θελα να μ το κάνουν έτσι δεν θα το έκανα κ γω σε άλλους. Αυτά τα σκηνικά για λαιβ. Εκεί είναι η καυλα
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.154
Κριτικές
10
Like
5.498
Πόντοι
2.816
Λέω να πάω βαθύ Γυθείου να ανοίξω τη σεζόν αύριο..θα παίζει καμία καλή μουνιτσα ή μόνο ομοφυλόφιλοι κ μπακουρια;
 

billakos48

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
παραλια γυμνιστων στην θεσσαλονικη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom