Νέα

Παραλίες γυμνιστών και απομονωμένες παραλίες για sex

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 251
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

forbadwomen

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2007
Μηνύματα
155
Like
6
Πόντοι
1

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Η παραλία γυμνιστών ,και καλά,στο Αγκίστρι,είναι της Χαλικιάδας.Εκεί που φημολογείται ότι κρυβόνταν ο Κουφοντίνας.Παλιά ήταν φουλ στους γυμνιστές.Σήμερα θα δείτε ελάχιστους,γιατί είναι η καλύτερη παραλία του Αγκιστρίου με τα πιο ζεστά νερά,οπότε πάνε κ οι ντυμένοι κάργα.Οπότε ξεχάστε την
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
Η παραλία γυμνιστών ,και καλά,στο Αγκίστρι,είναι της Χαλικιάδας.Εκεί που φημολογείται ότι κρυβόνταν ο Κουφοντίνας.Παλιά ήταν φουλ στους γυμνιστές.Σήμερα θα δείτε ελάχιστους,γιατί είναι η καλύτερη παραλία του Αγκιστρίου με τα πιο ζεστά νερά,οπότε πάνε κ οι ντυμένοι κάργα.Οπότε ξεχάστε την
καμιά καλή προς Λακωνία?
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Η παραλία γυμνιστών ,και καλά,στο Αγκίστρι,είναι της Χαλικιάδας.Εκεί που φημολογείται ότι κρυβόνταν ο Κουφοντίνας.Παλιά ήταν φουλ στους γυμνιστές.Σήμερα θα δείτε ελάχιστους,γιατί είναι η καλύτερη παραλία του Αγκιστρίου με τα πιο ζεστά νερά,οπότε πάνε κ οι ντυμένοι κάργα.Οπότε ξεχάστε την
μπορει και να μην δεις καν πια...το αγκιστρι εχει γινει σαν τις σπετσες..ολοι αγοραζουν εκει...πια.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Εχεις δίκιο Κορώνι.Κάποτε πήγαινα 4 φορές καθε καλοκαίρι.Τωρα πια έχει γίνει πολύ cosmopolitan,και με χαλάει κ δεν πάω πια.Ασε που ξυπνήσαμε και ΄΄ξυρίζουν΄΄ εκεί.
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
Εχεις δίκιο Κορώνι.Κάποτε πήγαινα 4 φορές καθε καλοκαίρι.Τωρα πια έχει γίνει πολύ cosmopolitan,και με χαλάει κ δεν πάω πια.Ασε που ξυπνήσαμε και ΄΄ξυρίζουν΄΄ εκεί.
γάμησε τα παντού έχουν σκάσει μύτη οι ορδές του Αττίλα.........

κάποτε πήγαινα σε μια φανταστική για τότε παραλία στην ανατολική Εύβοια στον Λιμνιώνα αν ξέρουν μερικοί και μιλάμε μέχρι την πρώτη πενταετία του 80 για να πας εκεί έπρεπε να περάσει 18 χιλιόμετρα χωματόδρομο μέσα από τα λατομεία της ΛΑΡΚΟ και μιλάμε ζήτημα τα άτομα που πηγαίναμε εκεί η παρέα μου και κάνα δυο άλλες να είμαστε πάνω από 15 άτομα και κάποτε που πήγα και είδα να έχει γίνει επιδρομή μιλάμε για πάνω από 3000 άτομα κόντευα να πάω από καρδιά φυσικά δεν πήγα ποτέ ξανά εκεί...
 
OP
OP
Pradadevil

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
Χαμωλία πήγαινα παλιότερα σε μια καλή,λίγο πιο κάτω απο μια κατασκήνωση,δε θυμαμαι να σας πω  περισσοτερα γιατί με πηγαίναν εκει δεν την ήξερα εγώ.Κάτεβαινες κατι βραχάκια και έφτανες σε ενα κλείστο μερος σαν πισίνα που όταν κολύμπούσες καμια 30αρα μέτρα άνοιγε μετα.όποιος κατάλαβε τι λέω ας δώσει περαιτέρω πληροφορίες
 

Nearos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
Η παραλία γυμνιστών ,και καλά,στο Αγκίστρι,είναι της Χαλικιάδας.Εκεί που φημολογείται ότι κρυβόνταν ο Κουφοντίνας.

Εκει πέρα ο Κουφοντίνας έτρωγε και τα φυστίκια Αιγίνης του , για όσους έχουν καλή μνήμη  :2funny:
 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Συμφωνούμε απόλυτα φίλε μου. Εγώ για αυτό τον λόγο φοράω στρινγκ μαγιώ στην παραλία. Και να δείς πόσα περίεργα αλλα και με γούστο μερικές φορές κοιτάνε οι γυναίκες! Οσο για τούς άντρες τι να πείς
Είναι κατάσπαρτη η Ελλάδα από παραλίες γυμνιστών. Όμως τα σύγχρονα γυναικεία μαγιό, που εκθέτουν στην κοινή θέα όλο το μεγαλείο των βυζιών και του κώλου της γυναίκας  και μόνο  μια μικρή λωρίδα ρούχου μόλις και μετά βίας καλύπτει το μνί της, δεν είναι κι αυτά γυναικείος γυμνισμός στις παραλίες? Και μόνο οι άντρες έμειναν καθυστερημένοι στο θέμα αυτό, αφού αντί να μικράνουν ακόμα πιο πολύ το μαγιό τους βλέπουμε να το μεγαλώνουν και να καλύπτουν ακόμα πιο πολυ τις γάμπες τους.
 

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Ελαφονησο εχει παραλια γυμνιστων.Πηγα χτες.Ειναι διπλα σε κανονικη παραλια(χωρις τσιτσιδους)

Ειδα και λαιβ σεξ με ενα χοντρο ζευγαρι να το κανει στα ρηχα νομιζοντας οτι δε τους εχει παρει πρεφα κανεις.

Πιο πολυ ψωλαρια επαιζε παρα γκομενακια
 

μπάμπης(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά σε όλες τις παραλίες της Νότιας Κρήτης εγώ έκανα γυμνός μπάνιο...βεβαια εξαρτάται κι από την εποχή, αν πας άνοιξη ή αρχές καλοκαιριού έχει ελάχιστο κόσμο κι απολαμβάνεις την παραλία, τον ήλιο και τη θάλασσα και γίνεται και παιχνίδι. Όταν έμενα Κρήτη είχα μήνες να φορέσω μαγιώ και γύριζα σε όλες τις παραλίες νότια. Φορούσα μόνο ένα τζήν και δεν έπαιρνα ούτε πετσέτα. Έχω κάνει και καταπληκτικές φάσεις και σεξ εκεί και συγκεκριμένα στο Αμμούδι νότια του Ρεθύμνου και στον Άγιο Παύλο κοντά στην Αγία Γαλήνη, μιλάμε για απίθανο σεξ στην παραλία πίσω από κάτι βράχια, εμείς κι η φύση. Θυμάμαι πολύ καλά ότι μακρύτερα διέκρινα καθαρά κι άλλο ένα ζευγάρι να γαμιέται κανονικά. Βέβαια, ήταν άνοιξη κι η παραλία ε'ιχε ελάχιστο κόσμο. Όσο για τη Μύκονο σε όλες τις παραλίες πίσω από τα βράχια γαμιούνται gays, τους έχω δει με τα μάτια μου και μου την έχουν πέσει πολλές φορές, παίζουν καλές φάσεις εκεί για όποιον ενδιαφέρεται να γαμήσει κολαράκια.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
παιδιά σε όλες τις παραλίες της Νότιας Κρήτης εγώ έκανα γυμνός μπάνιο...βεβαια εξαρτάται κι από την εποχή, αν πας άνοιξη ή αρχές καλοκαιριού έχει ελάχιστο κόσμο κι απολαμβάνεις την παραλία, τον ήλιο και τη θάλασσα και γίνεται και παιχνίδι. Όταν έμενα Κρήτη είχα μήνες να φορέσω μαγιώ και γύριζα σε όλες τις παραλίες νότια. Φορούσα μόνο ένα τζήν και δεν έπαιρνα ούτε πετσέτα. Έχω κάνει και καταπληκτικές φάσεις και σεξ εκεί και συγκεκριμένα στο Αμμούδι νότια του Ρεθύμνου και στον Άγιο Παύλο κοντά στην Αγία Γαλήνη, μιλάμε για απίθανο σεξ στην παραλία πίσω από κάτι βράχια, εμείς κι η φύση. Θυμάμαι πολύ καλά ότι μακρύτερα διέκρινα καθαρά κι άλλο ένα ζευγάρι να γαμιέται κανονικά. Βέβαια, ήταν άνοιξη κι η παραλία ε'ιχε ελάχιστο κόσμο. Όσο για τη Μύκονο σε όλες τις παραλίες πίσω από τα βράχια γαμιούνται gays, τους έχω δει με τα μάτια μου και μου την έχουν πέσει πολλές φορές, παίζουν καλές φάσεις εκεί για όποιον ενδιαφέρεται να γαμήσει κολαράκια.

Να κι ο Μπάμπης ο Σουγιάς, είπε τα δικά του (σωστά τα είπε για την Κρήτη, δε λέω), αλλά από δω το 'φερε, από κει το 'φερε, στο τέλος μας το ξεφούρνισε για τα αντρικά κωλαράκια...

Ρε γμτ, γεμίσαμε κρυφαδερφές εδώ μέσα!
 

μπάμπης(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
να σου πω...αν είναι να διαλέξω ανάμεσα σε μια χοντροκόλα ελεεινίδα με κυτταρίτιδα κι ένα καλογυμνασμένο γραμμωμένο αντρικό κολαράκι που ξέρει να γαμιέται (καλύτερα από την άλλη σίγουρα) θα προτιμήσω το δεύτερο...αλλά βέβαια ο καθένας κάνει τις επιλογές του...περί ορέξεως...
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.715
Πόντοι
6.925
Αττική - αλλά έχω 4 χρόνια να πάω - Δικαστικά στα βράχια στον Σχινιά και Ραμνούντα - έχω 6 χρόνια να πάω - πίσω από τον αρχαιολογικό.
Εχει πέσει σεξ πολλάκις και στα δύο μέρη ειδικά στα Δικαστικά σε εσοχή στον βράχο πηδούσα και έβλεπα σε απόσταση αναπνοής δυο νάρες γυμνές ξαπλωμένες.
 

Επισκέπτης
α και αγκιστρι μετα τα βραχια τα οποια ειναι δυσκολα να περασεις.εχει μια σπηλιά(εκει μαλλον κρυβοταν ο κουφοντηνας)δεν θυμαμε πως λεγετε η παραλια αλλα αν πεις αυτη που εχει και μια σπηλια θα σου πουν σιγουρα....

Χαλκιαδα..
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Στον Ραμνούντα είχα πάει μια φορά το 1994.Ο "δρόμος" προς την παραλία ήταν μόνο για ερπυστριοφόρο και όχι για αμάξι.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
... Δικαστικά στα βράχια στον Σχινιά ....
Εχει πέσει σεξ πολλάκις και στα δύο μέρη ειδικά στα Δικαστικά ....

Ειδικά στα Δικαστικά, φίλε free, το πήδημα έγινε κατα τις 8 (το βραδάκι) και με ΓΑΜΗΣΑΝΕ τα κουνούπια στο γυμνό μου κωλαράκι... (και παντού αλλού βέβαια).
Την κυρία από κάτω δε την πολυπειράξανε.

Τέτοιο τσίμπημα δεν έχω ξαναφάει αλλού ΠΟΥΘΕΝΑ!  Λες και είχαν 1 χρόνο να φάνε!

Πάνε μερικά χρόνια, δεν ξέρω τώρα μήπως έχει αλλάξει η κατάσταη, αλλά γιατί να άλλαξε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom