Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 808K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

stronzostubito

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2010
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
Δικιά μου εντύπωση:Δεν ξέρω αν εξαρτάται από την περιοχή αλλά ανά στιγμές όπως και χθες στην Ποσειδώνος έχω δει κάτι ωραίες τύπισες (μια μελαχρινή είδα χθες και μια ψιλή που άκουγε μουσική και φόραγε άσπρο "φόρεμα" με μίνι!
Υ.Γ Δεν έχω ασχοληθεί με το άθλημα, απλά αναφορά!
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
τι κριτική να υπάρχει βρε αδερφέ...για ενα στα γρήγορα στο αμάξι...αν πήγε κάποιος σε χοτελ μαζί της να σου πει...διάθεση έχει..κορμί τσόντα έχει...40ευρω είναι δεν είναι 100ε των γραφείων...αξίζει για μενα τουλάχιστον μια φορά...
 

Nokos77

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Φρέσκο ρεπορταζ

Ρεύμα προς Αθηνα:

1.Φαναρι Κρεολη
Η "γνωστή" μελαχρινή Αμάντα με τα καυλοτακουνα πάντα και τα κωλοσορτσάκια. Και πάντα με καλσόν για να μην φαίνεται η κυταρυτιδα.

2.Αεροδρομιο-περιπτερο ΝΕΟ
Η νέα άφιξη μελαχρινή σκυλί του πολέμου
Φοβερό σεξυ ντυσιμο κάθε βράδυ είναι στο όριο να αρχίσει να μεγαλώνει ο Κωλος και φοβερή βυζαρα

3.Φαναρι BP
Η παλιά καραβάνα πρώην ξανθιά νυν δεν ξέρω γω τι βαριέται μονίμως να βγει από τ αμάξι και παίζει μονίμως call of duty λογικά

4. 25μ από το περιπτερο
Ξανθιά ψιλόμέτρια. ελληνικά δεν τρελαίνεται αλλά μια χαρά τα μιλάει της βάζω ένα 5 εμφανισιακα

5.ΖΕΝ στενο
Μετριας εμφάνισης λογικά 40+ λίγο ατσουμπαλο σωμα αντε 5 κι εδώ (χειρότερο σώμα παντως

6.Μαρμαριδης 2+1
Σημερα ήταν οι δύο μεσημεριανές (!) και έλειπε η γνωστή ξανθιά με το πανκ μαλλί. Μερικοί λένε πως μυρίζουν τα πόδια της

7.Αγνωστη μιλφ μπορεί και γκρανι ΝΕΟ
Περίεργη νέα εμφάνιση στο επόμενο στενό από το σχόλιο. Νομίζω πως είναι αρκετά μεγάλη σχετικά αλλά δεν μπορώ να δώσω αλλά στοιχεία γιατί ψωνιστηκε

8.Η πρώην ξανθιά μελαχρινή κοκκινομαλλα
Μετά από πολύ καιρό εμφανίστηκε η ψιλό γνωστή νομίζω Βουλγάρα με την τρελή κωλαρα. Ο καλύτερος κωλος της παραλιακης

9.Νεκροκταφειο (τέλος)
Η γνωστή χοντρή

10. Τριγωνο
Η γνωστή ξανθιά μουναρα αλλά ένα κι ένα μιλκο

11.κοκοματ ρεμα
Η γνωστή πως τη λένε με τα μάτια σαν αυτή που βγήκε στο τέτοιο καλύτερο μοντέλο. Σήμερα με ραστα μαλλί. Μαζί της η πρώην ξανθιά μπιμπελο πλέον μαυρομαλλα

Ρεύμα προς Γλυφαδα

Όλα κλειστά ΑΛΛΑ

Στη στάση που έχει την ΠΡΩΤΗ είσοδο παράδρομο για μαρίνες Γλυφάδα κτλ Νέο άλογο εμφανισιακος άνω του μετρίου με μια μπύρα αλλά Κωλος έχει αρχισει και πλαταινει

Φιλε οταν λες τρίγωνακι που ακριβως μαρεσουν τα κονταααααααα ξερουμε λεπτομεριες περισσότερες;
 

Nokos77

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδες εχουμε Πληροφορίες για το ξανθο στο τρίγωνακι;χωρα προελεύσεις;που ακριβως ειναι; ωρες ;Ευχαριστώ
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
Μελαχρινός καυλομουνος με τατουάζ στο δεξί μπούτι πιστόλι και πράσινο φόρεμα κωλομπαρου σημείο μην ρωτάτε δεν τα πολύ ξέρω το μόνο σίγουρο γαμευσιμο
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Μελαχρινός καυλομουνος με τατουάζ στο δεξί μπούτι πιστόλι και πράσινο φόρεμα κωλομπαρου σημείο μην ρωτάτε δεν τα πολύ ξέρω το μόνο σίγουρο γαμευσιμο


κατσε ρε μεγαλε τι ρευμα πρωτα απο ολα ??


μετα  κοντα σε γλυφαδα ελληνικο η μετα τον αλιμο


στο περιπου δηλαδη τι πεταμε ενα και δε λες ουτε δρομο
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
Προς πειραια ένα δυο τετράγωνα μετά το bolivar στο περίπου πρώτα είδα μια ξανθιά και στο επόμενο τετράγωνο την μελαχρινη
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
κατσε ρε μεγαλε τι ρευμα πρωτα απο ολα ??


μετα  κοντα σε γλυφαδα ελληνικο η μετα τον αλιμο


στο περιπου δηλαδη τι πεταμε ενα και δε λες ουτε δρομο
Εννοεί αυτήν μετά το Φρατζελικο απ έξω ακριβώς τη Γιούρομπανκ ρεύμα προς Αθηνα 200 μέτρα πριν την αρχή της Αμφιθεας
Είναι κάνα 2 χρόνια εκεί
 

Anakin1985

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2012
Μηνύματα
22
Κριτικές
6
Like
46
Πόντοι
0
Καλησπέρα κύριοι,

Ερώτηση: Εχθές το βράδυ κατά τις 23:00 στο ρεύμα προς Αθήνα ακριβώς έξω από Cocomat, εθεάθει μελαχρινό, μαυριδερό με κοντή φούστα.

Γνωρίζουμε όνομα, πληροφορίες ή οτιδήποτε για τη φίλη;
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Εννοεί αυτήν μετά το Φρατζελικο απ έξω ακριβώς τη Γιούρομπανκ ρεύμα προς Αθηνα 200 μέτρα πριν την αρχή της Αμφιθεας
Είναι κάνα 2 χρόνια εκεί


καταλαβα το σημειο

εκει δεν αραζε και μια χοντρη ξανθια αλβανιδα πιτσιρικα χοντρουλα με μια φιλη της??

τεσπα το θεμα ειναι αλλο ομως

ο κολλητος μου μου σφυριξε για μια ρευμα προς αθηνα πριν το ποσειδονιο μετα την καντινα εβερεστ που ο δρομος μπαινει μεσα και εχει αλλη μια καντινα εκει

λιγο πριν το ποσειδονιο

μου ειπε για μια μουναρα λεει μελαχροινη


εγω περασα ενα σαββατο μαζι του γυρω στις 4 αλλα δεν την ειδαμε τοτε

αυτος λεει την εχει πετυχει πολλες φορες αλλα εχει τη γκομενα του και δε απλα βλεπει
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
καταλαβα το σημειο

εκει δεν αραζε και μια χοντρη ξανθια αλβανιδα πιτσιρικα χοντρουλα με μια φιλη της??

τεσπα το θεμα ειναι αλλο ομως

ο κολλητος μου μου σφυριξε για μια ρευμα προς αθηνα πριν το ποσειδονιο μετα την καντινα εβερεστ που ο δρομος μπαινει μεσα και εχει αλλη μια καντινα εκει

λιγο πριν το ποσειδονιο

μου ειπε για μια μουναρα λεει μελαχροινη


εγω περασα ενα σαββατο μαζι του γυρω στις 4 αλλα δεν την ειδαμε τοτε

αυτος λεει την εχει πετυχει πολλες φορες αλλα εχει τη γκομενα του και δε απλα βλεπει

Αυτή που λες κάθεται πιο πριν...στη γωνία στο Κρεολή...αλλά είναι χρόνια στα σημεία αυτά..δεν είναι κάτι νέο...
 

Nokos77

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια αυτη ξανθια 1μετρο και ενα μιλκο στο τριγωνο που ακριβως ειναι αυτο το τριγωνοοοοοοοοοο;
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Αυτή που λες κάθεται πιο πριν...στη γωνία στο Κρεολή...αλλά είναι χρόνια στα σημεία αυτά..δεν είναι κάτι νέο...


ποια ειναι μια μελαχροινη ελληνιδα??


λογικα θα ξερω ποια ειναι απλα εκανε εντυπωση στο κολλητο μου που ειναι ψιλοασχετος απο αυτα και για αυτο μου το ειπε

θεωρητικα την εχω δει και εγω


παντως μαγκες παλια στο ελληνικο ειχε καλη πιατσα με εκεινη την μελαχροινη σερβα πραγματικο αλογο


γιατι μπαχαλεψε τοσο πολυ η παραλιακη ???

λειπει και η κοκκινομαλα αλβανιδα απο το σημα της ολυμπιακης στην βουλιαγμενης ρε γαμωτο
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
ποια ειναι μια μελαχροινη ελληνιδα??


λογικα θα ξερω ποια ειναι απλα εκανε εντυπωση στο κολλητο μου που ειναι ψιλοασχετος απο αυτα και για αυτο μου το ειπε

θεωρητικα την εχω δει και εγω


παντως μαγκες παλια στο ελληνικο ειχε καλη πιατσα με εκεινη την μελαχροινη σερβα πραγματικο αλογο


γιατι μπαχαλεψε τοσο πολυ η παραλιακη ???

λειπει και η κοκκινομαλα αλβανιδα απο το σημα της ολυμπιακης στην βουλιαγμενης ρε γαμωτο
Τυπε η μελαχρινή είναι η γνωστή Αμάντα που επειδή στο Κρεολη εμπαίζε μια ξανθιά που δεν εμφανίζεται πλέον μάλλον πήρε τη θέση της.
Ποιά ειναι η Μελαχρινη Σερβα που λες; που καθόταν;
 

Anakin1985

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2012
Μηνύματα
22
Κριτικές
6
Like
46
Πόντοι
0
Καλησπέρα κύριοι,

Ερώτηση: Εχθές το βράδυ κατά τις 23:00 στο ρεύμα προς Αθήνα ακριβώς έξω από Cocomat, εθεάθει μελαχρινό, μαυριδερό με κοντή φούστα.

Γνωρίζουμε όνομα, πληροφορίες ή οτιδήποτε για τη φίλη;

Κανείς;
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Τυπε η μελαχρινή είναι η γνωστή Αμάντα που επειδή στο Κρεολη εμπαίζε μια ξανθιά που δεν εμφανίζεται πλέον μάλλον πήρε τη θέση της.
Ποιά ειναι η Μελαχρινη Σερβα που λες; που καθόταν;



αυτη που λεω καθοτανε στο ελληνικο μετα το περιπτερο μετα τη σταση στο φαναρι που αμα εκανες μεσα πηγαινες και γαμαγες

τωρα δεν υπαρχει καμια εκει τα τελευταια χρονια


εμφανιστηκε μονο μια αλλη αυτη τη περιοδο 20 μετρα πιο πισω  στο αλλο φαναρι πριν τη καντινα

δε θυμαμαι αν το εγραψες εσυ

παντως ρε αυτη που λεω ηταν γνωστη κιολας παιζει να δουλευε και σε στουντιο ξεχναω και το ονομα της τωρα αλλα ηταν γνωστη μωρε τη ξερετε

 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
αυτη που λεω καθοτανε στο ελληνικο μετα το περιπτερο μετα τη σταση στο φαναρι που αμα εκανες μεσα πηγαινες και γαμαγες

τωρα δεν υπαρχει καμια εκει τα τελευταια χρονια


εμφανιστηκε μονο μια αλλη αυτη τη περιοδο 20 μετρα πιο πισω  στο αλλο φαναρι πριν τη καντινα

δε θυμαμαι αν το εγραψες εσυ

παντως ρε αυτη που λεω ηταν γνωστη κιολας παιζει να δουλευε και σε στουντιο ξεχναω και το ονομα της τωρα αλλα ηταν γνωστη μωρε τη ξερετε
Δε θυμάμαι τυπε
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Έχουμε μουλωχτη νέα αφιξη
Ρεύμα προς Γλυφάδα ύψος του Κρεολη στη γνωστή στάση πριν την ΕΚΟ που πιάτσαρε η γνωστή Χριστίνα έσκασε νέο τεμάχιο ημιμιλφ αγνώστων λοιπών στοιχειων
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Έχουμε μουλωχτη νέα αφιξη
Ρεύμα προς Γλυφάδα ύψος του Κρεολη στη γνωστή στάση πριν την ΕΚΟ που πιάτσαρε η γνωστή Χριστίνα έσκασε νέο τεμάχιο ημιμιλφ αγνώστων λοιπών στοιχειων

το ημιμιλφ με κανει σκεπτικο αν μου ελεγες πιπινι θα πηγαινα μια να τσεκαρω

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom