Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 815K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.867
Πόντοι
6.585
πριν λίγο πέρναγα, ξεραΐλα ..
Έτυχε ή ήταν θέμα λάθος timing ?
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Μένω μακριά δεν κατεβαίνω συχνά. Μόλις μπορέσω θα βολταρω να την βρω
Τυπε μην τρελαινεσαι παντως δεν είναι η σουπερ γκομενα για να κάνεις ταξίδι. οχι πως είναι άσχημη η κάτι άλλο. Χάνει πολυ παντως από το ντυσιμο της ΕΣΣΔ του 90
Η κοκκινομάλλα που είχε αναφερθεί παλιοτερα μεταμορφωση και Αργυρούπολη ήταν όντως εντυπωσιακή
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
Τυπε μην τρελαινεσαι παντως δεν είναι η σουπερ γκομενα για να κάνεις ταξίδι. οχι πως είναι άσχημη η κάτι άλλο. Χάνει πολυ παντως από το ντυσιμο της ΕΣΣΔ του 90
Η κοκκινομάλλα που είχε αναφερθεί παλιοτερα μεταμορφωση και Αργυρούπολη ήταν όντως εντυπωσιακή
Δυστυχώς την χάσαμε την κοκκινομαλλα!
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
πριν λίγο πέρναγα, ξεραΐλα ..
Έτυχε ή ήταν θέμα λάθος timing ?
Τυπε σκάνε μυτη συνήθως 11:00 αυτές στο Φλοίσβο και 10:00 οι υπόλοιπες.
Αυτές στο Φλοίσβο βαράνε μυγες μετά τις 12:00 (λογικά γιατί μαζευονται οι παντρεμενοι)
Σήμερα λόγω τσου που ίσως βρήκαν ευκαιρία αρκετοί και φόρτωσαν.
Αυτές στο κοκοματ απέναντι από τη Σελλ έχουν πλεον συνεχόμενα δουλειά οπότε παιζει αριθμός πρπτεραιοτητας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δυστυχώς την χάσαμε την κοκκινομαλλα!
Παίζει στουντιο τυπε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
Τυπε σκάνε μυτη συνήθως 11:00 αυτές στο Φλοίσβο και 10:00 οι υπόλοιπες.
Αυτές στο Φλοίσβο βαράνε μυγες μετά τις 12:00 (λογικά γιατί μαζευονται οι παντρεμενοι)
Σήμερα λόγω τσου που ίσως βρήκαν ευκαιρία αρκετοί και φόρτωσαν.
Αυτές στο κοκοματ απέναντι από τη Σελλ έχουν πλεον συνεχόμενα δουλειά οπότε παιζει αριθμός πρπτεραιοτητας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Παίζει στουντιο τυπε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Με ενδιαφέρει αν μπορείς να βοηθήσεις για την κοκκινομαλλα!
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
πριν λίγο πέρναγα, ξεραΐλα ..
Έτυχε ή ήταν θέμα λάθος timing ?
Τυπε έχω και αποκλειστικό
Στο παλιο αεροδρόμιο ακριβώς στο φαναρι που ήταν το περιπετρο έσκασε μυτη περιεργη εκδιδομενη
Φόραγε ρουχα σαν κρεμμυδι και ήταν γυρισμένη διαρκώς προς το δρόμο.
Έμπειρος μυστής την εντόπισε σταμάτησε έπιασε το μπιρι μπιρι αλλά δεν φόρτωσε.
Επειδή στάνταρ ο τυπος ειναι μέλος να δώσει ινφο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Με ενδιαφέρει αν μπορείς να βοηθήσεις για την κοκκινομαλλα!
Εγώ δε μπορω γιατί δεν έχω προσωπικη γνώση όμως στο link της το αναφέρει μέλος μας
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.867
Πόντοι
6.585
Τυπε έχω και αποκλειστικό
Στο παλιο αεροδρόμιο ακριβώς στο φαναρι που ήταν το περιπετρο έσκασε μυτη περιεργη εκδιδομενη
Φόραγε ρουχα σαν κρεμμυδι και ήταν γυρισμένη διαρκώς προς το δρόμο.
Έμπειρος μυστής την εντόπισε σταμάτησε έπιασε το μπιρι μπιρι αλλά δεν φόρτωσε.
Επειδή στάνταρ ο τυπος ειναι μέλος να δώσει ινφο
δεν πήρα χαμπάρι κάτι ούτε κ πρόσεξα τίποτα το επιλήψιμο.. κ μάλιστα από την Shell στην Γλυφάδα εκεί στην καντίνα του Everest, μέχρι το συμμαχικό νεκροταφείο πήγαινα σαν ταρίφας που κλαίει την μοίρα του από αναδουλειά
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
δεν πήρα χαμπάρι κάτι ούτε κ πρόσεξα τίποτα το επιλήψιμο.. κ μάλιστα από την Shell στην Γλυφάδα εκεί στην καντίνα του Everest, μέχρι το συμμαχικό νεκροταφείο πήγαινα σαν ταρίφας που κλαίει την μοίρα του από αναδουλειά
Περίεργο εγώ πρεπει να ήμουν γυρω στις 23:00 και μάλιστα μου έκανε εντυπωση που δεν ήταν καμμια σε δουλειά
Μάλιστα ήταν κι αυτή στον Μαρμάριδη κι αυτή στην ΕΤΕΚΑ
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.867
Πόντοι
6.585
Περίεργο εγώ πρεπει να ήμουν γυρω στις 23:00 και μάλιστα μου έκανε εντυπωση που δεν ήταν καμμια σε δουλειά
Μάλιστα ήταν κι αυτή στον Μαρμάριδη κι αυτή στην ΕΤΕΚΑ
εγώ πέρναγα από εκεί κάνα μισάωρο αργότερα από σένα ... 11μιση
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.867
Πόντοι
6.585
σημερινό πέρασμα (ακριβώς ίδιο δρομολόγιο με προχτές ..)

Παραλιακή, 300μ πριν την Αλίμου κ πριν το δρομάκι που είναι το hotel Tropicana (αν συγκρατησα σωστά το ονομα) ήταν ενα ξανθό μιλφ με μαυρο κοντο φορεμα, κ 2μισαρι προς 3 αρι στηθος, μου εκανε εντυπωση που δεν κρυωνε με το τιραντε ρουχο κ την πλατη έξω .. Εδιχνε να ασχολειτε με το κινητό της, χωρις να είναι τόσο έξω στον δρομο. Ισα που πρόλαβα κ την είδα

Πιο κάτω, λίγο μετά τον Μαρμαρίδη, ήταν αυτή η ξανθιά αδύνατη που αναφέρθηκε με τις κόκκινες μπότες πιο πάνω από το γόνατο. Μαγκιά κ κλανιά κατάστα, τιγκανα με την μια.

Στο περίφημο τρίγωνο, 2 νεαρές 25άρες, μια καστανομελαχροινη αδύνατη (στεγνό σώμα) κ μακριά μαλλιά κ μαζί της ένα ξανθό (καρέ μαλλλι) ζουμπουρλουδικο με κοντό κόκκινο φόρεμα κ τα βυζγια συμπιεσμένα (όχι τίποτα 4αρια τορπίλες). Άμα τα απελευθέρωνες σίγουρα όχι πάνω από 2μισαρια.
Τιμές 30 πίπα στο αμάξι, 40 πήδημα στο αμάξι κ μισαωρο σε ξενοδοχείο στα 60 ευρώ.

Συνέχισα πιο κάτω, στο τροκαντερο στο φανάρι δεξιά μια γεμάτη σχετικά μιλφάρα κ μια φιλενάδατης με καστανόξανθο σγουρό μαλλί κ πολύχρωμο κολλάν. Ντεκαβλέ φάση κ συνέχισα χωρίς δεύτερη σκέψη.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
σημερινό πέρασμα (ακριβώς ίδιο δρομολόγιο με προχτές ..)

Παραλιακή, 300μ πριν την Αλίμου κ πριν το δρομάκι που είναι το hotel Tropicana (αν συγκρατησα σωστά το ονομα) ήταν ενα ξανθό μιλφ με μαυρο κοντο φορεμα, κ 2μισαρι προς 3 αρι στηθος, μου εκανε εντυπωση που δεν κρυωνε με το τιραντε ρουχο κ την πλατη έξω .. Εδιχνε να ασχολειτε με το κινητό της, χωρις να είναι τόσο έξω στον δρομο. Ισα που πρόλαβα κ την είδα

Πιο κάτω, λίγο μετά τον Μαρμαρίδη, ήταν αυτή η ξανθιά αδύνατη που αναφέρθηκε με τις κόκκινες μπότες πιο πάνω από το γόνατο. Μαγκιά κ κλανιά κατάστα, τιγκανα με την μια.

Στο περίφημο τρίγωνο, 2 νεαρές 25άρες, μια καστανομελαχροινη αδύνατη (στεγνό σώμα) κ μακριά μαλλιά κ μαζί της ένα ξανθό (καρέ μαλλλι) ζουμπουρλουδικο με κοντό κόκκινο φόρεμα κ τα βυζγια συμπιεσμένα (όχι τίποτα 4αρια τορπίλες). Άμα τα απελευθέρωνες σίγουρα όχι πάνω από 2μισαρια.
Τιμές 30 πίπα στο αμάξι, 40 πήδημα στο αμάξι κ μισαωρο σε ξενοδοχείο στα 60 ευρώ.

Συνέχισα πιο κάτω, στο τροκαντερο στο φανάρι δεξιά μια γεμάτη σχετικά μιλφάρα κ μια φιλενάδατης με καστανόξανθο σγουρό μαλλί κ πολύχρωμο κολλάν. Ντεκαβλέ φάση κ συνέχισα χωρίς δεύτερη σκέψη.
Η τελευταία προταση πραγματικα ειναι αυτο ακριβώς
Η ψηλή δεν είναι άσχημη έχει και μπόι και ωραίο κωλο ωραία ποδια αλλά τα πολυχρωμα κολάν της ΕΣΣΔ και η διπλανή σου κάνουν να σου πεφτει με τη μια.
 

Crazycdmary

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
53
Like
237
Πόντοι
20
Η τελευταία προταση πραγματικα ειναι αυτο ακριβώς
Η ψηλή δεν είναι άσχημη έχει και μπόι και ωραίο κωλο ωραία ποδια αλλά τα πολυχρωμα κολάν της ΕΣΣΔ και η διπλανή σου κάνουν να σου πεφτει με τη μια.
Χαχαχαχ όντως στυλιστικά δεν είναι model material. Ευτυχώς είναι ομορφούλα και το σώζει στον αγώνα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.439
Κριτικές
124
Like
6.722
Πόντοι
5.097
Χθες λιγο μετα τις 21:00 τσεκαρα μιλφαρα με ξωπλατο στην γωνια του μιραντα. Ηταν γυρισμενη πλατη και πηγαινα απο την μεσαια οποτε δεν προσεξα λεπτομερειες.
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Χθες λιγο μετα τις 21:00 τσεκαρα μιλφαρα με ξωπλατο στην γωνια του μιραντα. Ηταν γυρισμενη πλατη και πηγαινα απο την μεσαια οποτε δεν προσεξα λεπτομερειες.
Παω να περάσω να τσεκάρω τι παιζει
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Υπερμιλφαρα και υπερμεγεθους εννοείται προφανως
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
179
Like
347
Πόντοι
21
Πριν πολλα χρονια καπου στο 2013-2014 υπηρεχε μια ξανθια με βυζαρες το βραδακι πανω απο μαρμαριδη σε ενα ξενοδοχειο. Δεν θυμαμαι ονομα. Ξερει κανενας περισσοτερα; Επιπλον υπηρχε αλλη μια μεγαλη τοτε με ενα μαυρο διχτυ μεσα σε αμαξι που ειχε πολλα χιλιομετρα.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Πριν πολλα χρονια καπου στο 2013-2014 υπηρεχε μια ξανθια με βυζαρες το βραδακι πανω απο μαρμαριδη σε ενα ξενοδοχειο. Δεν θυμαμαι ονομα. Ξερει κανενας περισσοτερα; Επιπλον υπηρχε αλλη μια μεγαλη τοτε με ενα μαυρο διχτυ μεσα σε αμαξι που ειχε πολλα χιλιομετρα.
Τυπε μόνο δίχτυ φόραγε;
Τι αμάξι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom