Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 815K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
610
Πόντοι
81
Αποψε, απο αντιθετο ρευμα καθως περναγα.. 2 σαπιες στο τροκαντερο.... ποιο κατω αφου εκανα αναστροφη, στον μαρμαριδη μια ξανθα με ψηλες κκκινες μποτες. Στο τριγωνακι ειχε 2 καλα ... ενα ξανθο και ενα μελαχρινο ποιο μικρο... οκ αλβανιδες. 30 πιπα με προφυλαξη στο αμαξι, 40 γαμησι στο αμαξι. τιμιες τιμες μου φανηκαν. Ενα 10αρικο ακομα να πεσουν και θα ειναι ταμαμ... απο υπηρεσιες δεν γνωριζω... skouting εκανα.
 

Crazycdmary

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
53
Like
237
Πόντοι
20
Αποψε, απο αντιθετο ρευμα καθως περναγα.. 2 σαπιες στο τροκαντερο.... ποιο κατω αφου εκανα αναστροφη, στον μαρμαριδη μια ξανθα με ψηλες κκκινες μποτες. Στο τριγωνακι ειχε 2 καλα ... ενα ξανθο και ενα μελαχρινο ποιο μικρο... οκ αλβανιδες. 30 πιπα με προφυλαξη στο αμαξι, 40 γαμησι στο αμαξι. τιμιες τιμες μου φανηκαν. Ενα 10αρικο ακομα να πεσουν και θα ειναι ταμαμ... απο υπηρεσιες δεν γνωριζω... skouting εκανα.
Επιβεβαιώνω την έρευνα του συναγωνιστή. Στο τρίγωνο είναι ο,τι έχει μένει πλέον στην περιοχή και είναι νορμάλ. Μια μελαχρινή, μια ξανθιά και μια αφρατουλα συνήθως είναι εκεί. Η λεπτή μελαχρινή κάνει καλή πιπα - δεν έχω πάρει για αγώνα. Αλλά ξέρει ότι είναι η πιο καλή εκεί οπότε βαριέται και λίγο. Την αφρατουλα δοκίμασα μια φορά που υπήρχε ανάγκη, μέτρια πράγματα.

Μετά πιο κάτω απέναντι από τον Φλοίσβο μια ωραία καστανή με σγουρά μαλλιά και μια 40αρα κοντή. Η ωραία είναι πολύ καλή, οριακά ερωτευσιμη. Την μεγάλη δεν την έχω δοκιμάσει και ούτε πρόκειται.
 

hippurus

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
99
Like
237
Πόντοι
20
Επιβεβαιώνω την έρευνα του συναγωνιστή. Στο τρίγωνο είναι ο,τι έχει μένει πλέον στην περιοχή και είναι νορμάλ. Μια μελαχρινή, μια ξανθιά και μια αφρατουλα συνήθως είναι εκεί. Η λεπτή μελαχρινή κάνει καλή πιπα - δεν έχω πάρει για αγώνα. Αλλά ξέρει ότι είναι η πιο καλή εκεί οπότε βαριέται και λίγο. Την αφρατουλα δοκίμασα μια φορά που υπήρχε ανάγκη, μέτρια πράγματα.

Μετά πιο κάτω απέναντι από τον Φλοίσβο μια ωραία καστανή με σγουρά μαλλιά και μια 40αρα κοντή. Η ωραία είναι πολύ καλή, οριακά ερωτευσιμη. Την μεγάλη δεν την έχω δοκιμάσει και ούτε πρόκειται.

Την "ωραία καστανή" στο Φλοίσβο (για τα γούστα μου μέρια, αλλά ίσως έδινα μια ευκαιρία) είναι όντως τόσο καλή? Μπορείς να δώσεις κάποιο ινφο παραπάνω συναγωνιστή ή/και τιμολογιακή πολιτική ?
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Ξεκωλο κωλαρα στου μαρμάριδη και στο τρίγωνο ξανθιά ψιλό φρικιό και άλλη μια αδύνατη καλή φαινεται τώρα live μεταδοση
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Εντόπισε κάνεις κάτι άλλο στα πέριξ?
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Ξεκωλο κωλαρα στου μαρμάριδη και στο τρίγωνο ξανθιά ψιλό φρικιό και άλλη μια αδύνατη καλή φαινεται τώρα live μεταδοση
Αυτή στου Μαρμάριδη δεν έχει κωλαρα πλατφορμα για τριαξονικό έχει ελεος
 

Crazycdmary

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
53
Like
237
Πόντοι
20
Την "ωραία καστανή" στο Φλοίσβο (για τα γούστα μου μέρια, αλλά ίσως έδινα μια ευκαιρία) είναι όντως τόσο καλή? Μπορείς να δώσεις κάποιο ινφο παραπάνω συναγωνιστή ή/και τιμολογιακή πολιτική ?
Λοιπόν κοίτα: Η κοπέλα είναι πολύ προσγειωμένη και δεν έχει καθόλου τουπε (Για μένα είναι βασικό). Από τιμές αν θυμάμαι σωστά είναι στα 20 κλαρίνο αμάξι 40 ο αγώνας. Πολύ καλή και στα δύο, έδινε φουλ πάθος.
Έχει πολύ ωραίο σωματακι και μια κωλάρα απίστευτη. Και βασικό, όλο το εξωτερικό της σου θυμίζει κορίτσι της διπλανής πόρτας οπότε έχεις πάντα την αίσθηση ότι πας με την σεξυ γειτόνισσα. Αυτά, νομίζω ότι αξίζει έναν αγώνα από όλους μας για δοκιμή τουλάχιστον
 

Papous3657

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους τους φίλους του forum. Είμαι καινούργιος και γράφω για πρώτη φορά και αν κάτι δεν κάνω καλά οκ δείξτε λίγο ανοχή. Είδα το θέμα με την < ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ> πουτάνες και συμπτωματικά είμαι κάτοικος τις περιοχής σας λέω ότι όντως είναι αλβανίδες όχι 1 αλλά 2 είναι που κάνουν πιάτσα και το πρωί αλλά και το μεσημέρι. Επίσης αν στρίψετε στα έπιπλα ΑΒΑΧ δεξιά θα συναντήσετε υποχρεωτικά την οδό ΘΟΥΚΙΔΙΔΟΥ η οποία έχει αρκετές γυναίκες 4-5 minimum.Υπάρχουν 2 φοιτήτριες που τύφλα να έχουν τα city tours.Δεν θα τις βρείτε κάθε μέρα διότι όταν ξεμένουν από χρήματα βγαίνουν για δουλεία. Επίσης η κάθετη δρόμοι ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ- ΚΟΤΟΠΟΥΛΗ και ΤΣΟΧΑ έχουν αλλά Β διαλογής. Γενικά η περιοχή έχει αλλά αν πέσετε στις φοιτήτριες θα πάθετε ΣΟΚ. Ξέρω την περιοχή πολύ καλά διότι όπως σας προανέφερα είμαι κάτοικος και μένω στο τρίγωνο αυτό. Ελπίζω να βοήθησα τους ενδιαφερόμενους και πραγματικά θα χαρώ να μάθω ότι κάποιος από εσάς πέτυχε τις φοιτήτριες . Κάτι τελευταίο μόνο καθημερινές ΟΧΙ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ για τις φοιτήτριες
Η φαντασία σύννεφο !! Μήπως είχαν στο κούτελο το φοιτητικό πάσο ?
Έτσι, ρωτάω !!!
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636
Λοιπόν κοίτα: Η κοπέλα είναι πολύ προσγειωμένη και δεν έχει καθόλου τουπε (Για μένα είναι βασικό). Από τιμές αν θυμάμαι σωστά είναι στα 20 κλαρίνο αμάξι 40 ο αγώνας. Πολύ καλή και στα δύο, έδινε φουλ πάθος.
Έχει πολύ ωραίο σωματακι και μια κωλάρα απίστευτη. Και βασικό, όλο το εξωτερικό της σου θυμίζει κορίτσι της διπλανής πόρτας οπότε έχεις πάντα την αίσθηση ότι πας με την σεξυ γειτόνισσα. Αυτά, νομίζω ότι αξίζει έναν αγώνα από όλους μας για δοκιμή τουλάχιστον
Αν είναι έτσι τότε καλό σύνολο
Vfm
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
Επιβεβαιώνω την έρευνα του συναγωνιστή. Στο τρίγωνο είναι ο,τι έχει μένει πλέον στην περιοχή και είναι νορμάλ. Μια μελαχρινή, μια ξανθιά και μια αφρατουλα συνήθως είναι εκεί. Η λεπτή μελαχρινή κάνει καλή πιπα - δεν έχω πάρει για αγώνα. Αλλά ξέρει ότι είναι η πιο καλή εκεί οπότε βαριέται και λίγο. Την αφρατουλα δοκίμασα μια φορά που υπήρχε ανάγκη, μέτρια πράγματα.

Μετά πιο κάτω απέναντι από τον Φλοίσβο μια ωραία καστανή με σγουρά μαλλιά και μια 40αρα κοντή. Η ωραία είναι πολύ καλή, οριακά ερωτευσιμη. Την μεγάλη δεν την έχω δοκιμάσει και ούτε πρόκειται.
Που περίπου στέκεται αυτή η ωραία απέναντι από Φλοίσβο?
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Καλά ρε μ*κες χαζέψετε?χαχα
απέναντι από την είσοδο του Φλοίσβου λέμε ρευμα προς Αθήνα Πειραιά. καρφί απέναντι από το περιπτερο μόλις περνας το φαναρι αλλιως
Προβλέπω ουρές σήμερα το βράδυ.
 

Crazycdmary

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
53
Like
237
Πόντοι
20
Καλά ρε μ*κες χαζέψετε?χαχα
απέναντι από την είσοδο του Φλοίσβου λέμε ρευμα προς Αθήνα Πειραιά. καρφί απέναντι από το περιπτερο μόλις περνας το φαναρι αλλιως
Προβλέπω ουρές σήμερα το βράδυ.
Χαχαχα οι συναγωνιστές θέλουν ακριβές στίγμα gps για να ξέρουν ακριβώς Με μια βόλτα τα βρίσκετε όλα.

Νομίζω βγαίνουν μετά τις 10.30-11.00 εκεί τα κορίτσια. Αλλά μην πάτε όλοι και δεν έχουμε να πάρουμε και εμείς οι παλιοί πελάτες
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
Καλά ρε μ*κες χαζέψετε?χαχα
απέναντι από την είσοδο του Φλοίσβου λέμε ρευμα προς Αθήνα Πειραιά. καρφί απέναντι από το περιπτερο μόλις περνας το φαναρι αλλιως
Προβλέπω ουρές σήμερα το βράδυ.
Χαχαχα οι συναγωνιστές θέλουν ακριβές στίγμα gps για να ξέρουν ακριβώς Με μια βόλτα τα βρίσκετε όλα.

Νομίζω βγαίνουν μετά τις 10.30-11.00 εκεί τα κορίτσια. Αλλά μην πάτε όλοι και δεν έχουμε να πάρουμε και εμείς οι παλιοί πελάτες
Αδέρφια μη βαρατε!!! εντάξει κατάλαβα από την αρχή περίπου που βρίσκετε το κορίτσι απλά ήθελα μια καλύτερη επεξήγηση. Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση πάντως!
 

Crazycdmary

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
53
Like
237
Πόντοι
20
Αδέρφια μη βαρατε!!! εντάξει κατάλαβα από την αρχή περίπου που βρίσκετε το κορίτσι απλά ήθελα μια καλύτερη επεξήγηση. Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση πάντως!
Πλάκα κάνουμε να γελάσουμε και λίγο συναγωνιστή. Στείλε εντυπώσεις όταν το πάρεις το κορίτσι
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.802
Like
4.426
Πόντοι
506
Αδέρφια μη βαρατε!!! εντάξει κατάλαβα από την αρχή περίπου που βρίσκετε το κορίτσι απλά ήθελα μια καλύτερη επεξήγηση. Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση πάντως!
Χαλαρά τυχεροί πλακιτσα κάνουμε.
Η αλήθεια είναι πως είναι ξεκάθαρο να τις δεις.
Πριν μισή ώρα ήταν όλες εκει
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
Χαλαρά τυχεροί πλακιτσα κάνουμε.
Η αλήθεια είναι πως είναι ξεκάθαρο να τις δεις.
Πριν μισή ώρα ήταν όλες εκει
Μένω μακριά δεν κατεβαίνω συχνά. Μόλις μπορέσω θα βολταρω να την βρω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom