Νέα

Παραλία γυμνιστών Ραμνούντα! Σεξ, λεσβίες, str8, gay, μάτι, ενοχλητικοί τύποι κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Πριν διαβάσα το μήνυμα σου αυτό πήγα να γράψω μετά όμως το διάβασα με πρόλαβες χαχαχα.Εν πάσει περιπτώσει απόσο ξέρω στη Ραμνούντα είναι η πιο νορμάλ παραλία γυμνιστών και δε νομίζω να υπάρχει χώρος για ματάκηδες.Τύπε εσύ που έκανες το ΘΡΕΝΤ(thread) μάλλον τη ψάχνεις και πολύ στο ιντερνετ τη δουλειά.Όσο για τη σύντροφο δε πείθεις κανέναν.Έχεις ανοίξει πεντακόσια νήματα και ρωτάς για παραλίες και τις σχετίζεις με σεξουαλικά θέματα.Δυστυχώς.

Ποιο το νοημα να λεω ψεματα για πες μου; Αν ηθελα να παρω απλα ματι πηγαινα αραζα σε μια παραλια τα πεταγα εξω και καμαρωνα τις κορασιδες και αν δε μου κανε η μια παραλια πηγαινα στην επομενη..μην στραβωνετε σε ολα συναγωνιστες. Καλη μας σεζον
 

Ntiknik

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
τελεια η φαση του γυμνισμου.
κανω με τη γυναικα μου αλλα και μονος
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Ίσως από τις πιο όμορφες και καθαρές παραλίες για γυμνισμό στην Αττική. Υπέροχο τοπίο και φύση. Έχω πάει φέτος με την δικιά μου ήδη τρεις φορές. Μόλις κατέβεις τον δύσκολο χωματόδρομο είναι μια εκκλησία και μια παράγκα που αράζουν κάτι γέροι μπκεκρηδες... Η πρώτη παραλία που συναντάμε είναι για ντυμένους αν και έχω κάτσει και εκεί γυμνός. Μονους άντρες γυναίκες δεν πέτυχα. Παρέες είχε και ζευγάρια. Στις επόμενες παραλίες είχε μόνο ζευγάρια γυμνιστών επί των πλείστων νέα σε ηλικία. Καλό είναι να πας νωρίς γιατι στις παραλίες που είναι για γυμνούς χάνεται ο ήλιος μετά τις 4-5 ανάλογα την εποχή.
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Ίσως από τις πιο όμορφες και καθαρές παραλίες για γυμνισμό στην Αττική. Υπέροχο τοπίο και φύση. Έχω πάει φέτος με την δικιά μου ήδη τρεις φορές. Μόλις κατέβεις τον δύσκολο χωματόδρομο είναι μια εκκλησία και μια παράγκα που αράζουν κάτι γέροι μπκεκρηδες... Η πρώτη παραλία που συναντάμε είναι για ντυμένους αν και έχω κάτσει και εκεί γυμνός. Μονους άντρες γυναίκες δεν πέτυχα. Παρέες είχε και ζευγάρια. Στις επόμενες παραλίες είχε μόνο ζευγάρια γυμνιστών επί των πλείστων νέα σε ηλικία. Καλό είναι να πας νωρίς γιατι στις παραλίες που είναι για γυμνούς χάνεται ο ήλιος μετά τις 4-5 ανάλογα την εποχή.
Παιζει τιποτα να παμε και εμεις; Ψαχνουμε παρεα για αυτο σε ρωταω.
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
ο ραμνουντας παντα τραβαγε gay και ζευγαρια λογο του ασχημου δρομου δεν εχει γκομενες ...μπορει να δεις τιποτα αθλιες λεσβιες .....καλυτερη επιλογη στην περιοχη ειναι τα δικαστικα
 
  • Like
Αντιδράσεις: leon23

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Δικαστικά όμορφα και καθαρά. Είναι κολπος με βράχια βέβαια έχει πεντακαθαρα νερά και ωραίες καβατζες για αραγμα. Θέλει ψάξιμο. Παει και πιτσιρικάρια όμως δεν είναι καθαρά γυμνιστών.

Προσωπικά δεν έχω πετύχει ακόμα gay στην Ραμνούντα όλο ζευγάρια ήταν γυμνιστές αλλά μην σας πάρω στο λαιμό μου 4 φορές έχουμε πάει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Γενικα εχει λιγο κοσμο και η παραλια ειναι αρκετα μεγαλη με μικρους κολπους. Εγω μια φορα που πηγα και την περπατησα σχεδον ολη, τσεκαρα μονο ζευγαρια και μαλιστα προς το τελος ηταν ενα ζευγαρι που εκανε μπανιο με μαγιω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom