Νέα

Ad Paradise Spa - Μπακνανά 47, Νέος Κόσμος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Butts
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.265
Like
6.238
Ανοίξαμε με όλες τις προφυλάξεις για τον κορονοιο και σας περιμένουμε.
Σήμερα μαζί μας η Έλενα η Δήμητρα η Αγγελική και η Νάταλι 11.00-21.00.
 

sot.anas

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2018
Μηνύματα
138
Κριτικές
4
Like
150
Πόντοι
1
Θελουμε φωτο απο Ελεναρα!Καλη αρχη!
 

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.265
Like
6.238
Ανοίξαμε με όλες τις προφυλάξεις για τον κορονοιο και σας περιμένουμε.
Σήμερα μαζί μας η Έλενα η Δήμητρα η Αγγελική και η Νάταλι 11.00-21.00.
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
φιλε στο συγκεκριμενο καταστημα δεν παταω γιατι
1 - η ελενα ειναι σχεδον παντα πιασμενη και..
2 - τα δωματια δε βολευουν να γαμησεις με τιποτα

Αν βαλουν ενα καναπε η κατι πιο ανετο το ξανασυζηταμε. Ειπα να πω και εγω τον πονο μου!
Συμφωνώ για όλα και ειδικά για το 2.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.828
Κριτικές
18
Like
2.932
Πόντοι
7.195
Συμφωνώ για όλα και ειδικά για το 2.
ενταξει μπορεις απο την ανεση του σπιτιου σου η του γραφειου σου η του αυτοκινητου σου η της καφετεριας απλα να κανεις ενα απλο απλουστατο τηλεφωνημα και να κλεισεις ραντεβου με την Ελενα η οποιαδηποτε αλλη κοπελα θελεις.
Μην φτιαχνεις θεμα απο κει που δεν υπαρχει !
οσο για τον χωρο ναι εχεις δικαιο ειναι στεναχωρος !
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
ενταξει μπορεις απο την ανεση του σπιτιου σου η του γραφειου σου η του αυτοκινητου σου η της καφετεριας απλα να κανεις ενα απλο απλουστατο τηλεφωνημα και να κλεισεις ραντεβου με την Ελενα η οποιαδηποτε αλλη κοπελα θελεις.
Μην φτιαχνεις θεμα απο κει που δεν υπαρχει !
οσο για τον χωρο ναι εχεις δικαιο ειναι στεναχωρος !
Να θυμίσω ότι πριν απο αρκετό καιρό, υποθέτω περίπου ένα χρόνο, κάποιοι σε γενική ψηφοφορία, ψήφισαν αυτο το μαγαζι σαν τον καλυτερο απο πλευράς χωρου κατι που όπως λέτε απέχει πολυ απο την αλήθεια....
Τότε δεν υπηρχε το Λαγουμιτζή αλλα υπήρχαν το Σ29 και το Φραντζη7, ακόμη και το Συγγρου 40. Και ίσως και αλλα που δεν έχω παει.
Αν βγάλεις και την Έλενα που είναι μια κατηγορία απο μόνη της ιδιαίτερα στο body2body .......οι εντυπώσεις αμβλύνονται πολυ περισσότερο....
 

ΜΥΣΤΗΣ66

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
44
Like
49
Πόντοι
0
Να θυμίσω ότι πριν απο αρκετό καιρό, υποθέτω περίπου ένα χρόνο, κάποιοι σε γενική ψηφοφορία, ψήφισαν αυτο το μαγαζι σαν τον καλυτερο απο πλευράς χωρου κατι που όπως λέτε απέχει πολυ απο την αλήθεια....
Τότε δεν υπηρχε το Λαγουμιτζή αλλα υπήρχαν το Σ29 και το Φραντζη7, ακόμη και το Συγγρου 40. Και ίσως και αλλα που δεν έχω παει.
Αν βγάλεις και την Έλενα που είναι μια κατηγορία απο μόνη της ιδιαίτερα στο body2body .......οι εντυπώσεις αμβλύνονται πολυ περισσότερο....
Μαρίνα από Συγγρού 40, άκουσα ότι είναι πάρα πολύ καλή μέσα....
έχεις προσωπική άποψη;;
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Να θυμίσω ότι πριν απο αρκετό καιρό, υποθέτω περίπου ένα χρόνο, κάποιοι σε γενική ψηφοφορία, ψήφισαν αυτο το μαγαζι σαν τον καλυτερο απο πλευράς χωρου κατι που όπως λέτε απέχει πολυ απο την αλήθεια....
Τότε δεν υπηρχε το Λαγουμιτζή αλλα υπήρχαν το Σ29 και το Φραντζη7, ακόμη και το Συγγρου 40. Και ίσως και αλλα που δεν έχω παει.
Αν βγάλεις και την Έλενα που είναι μια κατηγορία απο μόνη της ιδιαίτερα στο body2body .......οι εντυπώσεις αμβλύνονται πολυ περισσότερο....

το θυμάμαι αυτο που λες. Εγώ προσωπικά το βρήκα αστείο ως αποτέλεσμα γιατί άμα στην εξίσωση βάλεις χώρο, ποικιλία σε κοπέλες, ποιότητα υπηρεσιών, "τρανταχτά ονόματα", πρόσβαση κλπ κλπ και στο τελικό αποτέλεσμα δεν είναι ενα απο τα Σ40-42 ή Στ29 τότε φαντάζει λίγο περίεργο...Και η δημοσκόπηση δεν ήταν για τοτε, αλλά διαχρονικά. Για παράδειγμα εγω κ τους 2 χώρους τους βρίσκω κορεσμενους κ με ανάγκη ανανέωσης. Δεν είναι στους χώρους που επισκέπτομαι πλέον συχνά. Διαχρονικά όμως όταν σκέφτομαι τι έχω συνάντησει κ πως εχω περάσει κ στους 2, νομίζω ότι είναι οι 2 τοπ χώροι ever. Ξαναλέω προσωπική εκτίμηση
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
το θυμάμαι αυτο που λες. Εγώ προσωπικά το βρήκα αστείο ως αποτέλεσμα γιατί άμα στην εξίσωση βάλεις χώρο, ποικιλία σε κοπέλες, ποιότητα υπηρεσιών, "τρανταχτά ονόματα", πρόσβαση κλπ κλπ και στο τελικό αποτέλεσμα δεν είναι ενα απο τα Σ40-42 ή Στ29 τότε φαντάζει λίγο περίεργο...Και η δημοσκόπηση δεν ήταν για τοτε, αλλά διαχρονικά. Για παράδειγμα εγω κ τους 2 χώρους τους βρίσκω κορεσμενους κ με ανάγκη ανανέωσης. Δεν είναι στους χώρους που επισκέπτομαι πλέον συχνά. Διαχρονικά όμως όταν σκέφτομαι τι έχω συνάντησει κ πως εχω περάσει κ στους 2, νομίζω ότι είναι οι 2 τοπ χώροι ever. Ξαναλέω προσωπική εκτίμηση
Η ψηφοφορία αφορούσε το περιβάλλον χωρίς κοπέλες και προσφερόμενες υπηρεσιες, όποτε καταλαβαίνεις ότι αν απο το Μπακνανα βγάλεις την εντυπωση της Ελένης........
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Η ψηφοφορία αφορούσε το περιβάλλον χωρίς κοπέλες και προσφερόμενες υπηρεσιες, όποτε καταλαβαίνεις ότι αν απο το Μπακνανα βγάλεις την εντυπωση της Ελένης........

Όχι φίλε tenten, μίλαγε  ΚΑΙ για υπηρεσίες....Αλλά ακόμα κ χωροταξικά να γινόταν η αξιολόγηση θεωρώ ότι οι 2 χώροι που ανέφερα  (που πήραν την 2η και 3η θέση) υπερτερούν
 

eLmatad9r

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
:takethis: :humpleg: :wanker:Παιδια καλησπερα.Θα ηθελα την βοηθεια σας  θα ανεβω αθηνα παρασκευη και θελω να παω σε φαση μασαζ-@μησι αυτη τη φορα.Απλα κοιταω τις κοπελες ειμαι αναμεσα σε 3. Ελενα Δημητρα και Σαρα. Λοιπον ειμαι μιλφακιας θα ελεγα και μερακλης δλδ θελω νταρντανα να πιανω πολυ πραμα και επιτελους μια φορα να δω γυναικα με βυζαρες πανω απο το κανονικο. Η Ελενα φαινεται η μιλφαρα της γειτονιας η Σαρα η νοικοκυρα που μενει διπλα απτο σπιτι μου η ζουμερη και θελω χρονια να την @μησω.Η Δημητρα ζουμερη αλλα πιο νεα..Βοηθηστε με συναγωνιστες!!!
 

netprowler

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
58
Like
844
Πόντοι
1.061
:takethis: :humpleg: :wanker:Παιδια καλησπερα.Θα ηθελα την βοηθεια σας  θα ανεβω αθηνα παρασκευη και θελω να παω σε φαση μασαζ-@μησι αυτη τη φορα.Απλα κοιταω τις κοπελες ειμαι αναμεσα σε 3. Ελενα Δημητρα και Σαρα. Λοιπον ειμαι μιλφακιας θα ελεγα και μερακλης δλδ θελω νταρντανα να πιανω πολυ πραμα και επιτελους μια φορα να δω γυναικα με βυζαρες πανω απο το κανονικο. Η Ελενα φαινεται η μιλφαρα της γειτονιας η Σαρα η νοικοκυρα που μενει διπλα απτο σπιτι μου η ζουμερη και θελω χρονια να την @μησω.Η Δημητρα ζουμερη αλλα πιο νεα..Βοηθηστε με συναγωνιστες!!!

Αφιερωσε λιγο χρονο πηαινε στο θρεντ του μαγαζιου και δες τις κριτικες για τις τρεις κοπέλες. Αν επμενεις στις ζουμερες ομως αυτοπεριοριζεσαι...  Καλό βόλι
 

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.265
Like
6.238
Ανοίξαμε με όλες τις προφυλάξεις για τον κορονοιο και σας περιμένουμε.
Σήμερα μαζί μας η Έλενα η Δήμητρα η Αγγελική και η Νάταλι 11.00-21.00.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.828
Κριτικές
18
Like
2.932
Πόντοι
7.195
Ανοίξαμε με όλες τις προφυλάξεις για τον κορονοιο και σας περιμένουμε.
Σήμερα μαζί μας η Έλενα η Δήμητρα η Αγγελική και η Νάταλι 11.00-21.00.
Αγγελικη και Ναταλι φωτογραφιες λεπτομεριες ??
 

eLmatad9r

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
Αφιερωσε λιγο χρονο πηαινε στο θρεντ του μαγαζιου και δες τις κριτικες για τις τρεις κοπέλες. Αν επμενεις στις ζουμερες ομως αυτοπεριοριζεσαι...  Καλό βόλι
Ευχαριστω για την απαντηση φιλε μ! Αρα δηλαδη αν θελω ζουμερες περιοριζομαι σε Σαρα και Δημητρα δηλαδη ετσι?
 

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.265
Like
6.238
Καλημερα,
Σήμερα μαζί μας η Δήμητρα η Αγγελική και η Νάταλι 11.00-19.00.
 

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.265
Like
6.238
Καλημερα.
Σήμερα  Δευτερα 22/6/2020.
Να σας περιμένουν ομορφα κορίτσια!!

                 
                      :rose: :rose:

11:00-21:00
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
11:00-20:00
Δήμητρα
11:00-21:00
ΕΛΕΝΑ
11:00-20:00
Ναταλι

Paradise Spa Μπακνανά 47 Νέος Κόσμος | 6942 084629 - 210 9011410
Υπαρχει καινουργιο προγραμμα αρωματοθεραπειας καθώς και προγγραμα για μισαωρο με δυο θεραπευτριες στα 100 ευρω!!
Yπαρχει προγραμμα Nuru μασαζ με τα γνησια προιοντα.
Επισης υπαρχει προγραμμα σοκολατοθεραπειας Hot stones καθως ταντρα μασαζ και αυταρχκο.
Ειμαστε ανοικτα και Κυριακες
Αναψυκτικα ποτα καφεδες ειναι ολα κερασμένα
 

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.265
Like
6.238
Καλημερα.
Σήμερα  Τριτη 23/6/2020.
Να σας περιμένουν ομορφα κορίτσια!!

                 
                        :rose: :rose:
11:00-21:00
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
11:00-20:00
Δήμητρα
11:00-21:00
ΕΛΕΝΑ
11:00-20:00
Ναταλι

Paradise Spa Μπακνανά 47 Νέος Κόσμος | 6942 084629 - 210 9011410
Υπαρχει καινουργιο προγραμμα αρωματοθεραπειας καθώς και προγγραμα για μισαωρο με δυο θεραπευτριες στα 100 ευρω!!
Yπαρχει προγραμμα Nuru μασαζ με τα γνησια προιοντα.
Επισης υπαρχει προγραμμα σοκολατοθεραπειας Hot stones καθως ταντρα μασαζ και αυταρχκο.
Ειμαστε ανοικτα και Κυριακες
Αναψυκτικα ποτα καφεδες ειναι ολα κερασμένα
 

Paradise Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
4.265
Like
6.238
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
Επιστροφή της Στέλλας από σήμερα μαζί μας!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom