Νέα

Ad Paradise Spa - Μπακνανά 47, Νέος Κόσμος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Butts
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
15
Like
591
Πόντοι
290
Καταδρομική μετά από καιρό..2 κοπέλες η Ελένα και η Άννα ή Αλίνα(μελαψή).Διάλεξα τη γαζέλα..και δεν έχασα καθόλουύ!πολυ καλή στο πρώτο αλά και στο δεύτερο κομμάτι..σφιχτό σώμα 3,5 βυζί φυσικό και 24 Μαίϊων.Γλωσοφιλλα,δάκτυλα παντού Και γενικά παρά κιολύ χαρουμενη.Σπευσατε για δοκιμή και δε θα χάσετε..

Συναγωνιστά στοματικό κάνει με ή χωρίς??
 

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
15
Like
591
Πόντοι
290
Καλώς. Ο φίλος στην νέα κριτική που ανέβασε, αναφέρει στις προσφερόμενες υπηρεσίες ΜΕ προφυλακτικό. Μπορεί να ήταν αίτημα του φίλου. Αν έχει κάποιος άλλος συναγωνιστής εμπειρία, ας μας πει. Μην πάω τσάμπα μέχρι εκεί.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.012
Κριτικές
2
Like
3.394
Πόντοι
456
περι στοματικου με προφυλακτικο .η ελενη την τελευταια φορα που την ειδα , ρωτησε πρωτα τι ηθελα και επραξε δεοντως .δεν νομιζω να υπαρχει θεμα εκτος αν λογω ιου αλλαξανε τα πραγματα .
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
489
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Οποίος έχει το τηλ της Δημητρας ας μου στειλει ένα μήνυμα γιατί δεν την βλέπω στο προγραμμα και μ είχε πει ότι ίσως σταματήσει
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.628
Πόντοι
2.596
περι στοματικου με προφυλακτικο .η ελενη την τελευταια φορα που την ειδα , ρωτησε πρωτα τι ηθελα και επραξε δεοντως .δεν νομιζω να υπαρχει θεμα εκτος αν λογω ιου αλλαξανε τα πραγματα .
Έτσι και σε εμένα.Πολυ καλό πάντως
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.628
Πόντοι
2.596
Δεν έχω παρά να συμφωνήσω με αρκετούς συναδέλφους για την Έλενα.
Να πω ότι μετά την επιστροφή στην κανονικότητα είναι λίγες οι εμπειρίες μου σε μασάζ.Μιλησα λίγο με την τσα2 στην είσοδο μου είπε έχω δύο αστέρια.Η μια ήταν σε πρόγραμμα και η Έλενα έβγαινε από συνάδελφο.Μπηκα έκανα το ντουζακι μου ήρθε η Έλενα μου ετοίμασε πετσέτα παντόφλες.Μασαζ πάρα πολύ καλό πίεση σε σωστά σημεία.Λογω κούρασης ήθελα ένα καλό μασάζ και ήταν ότι έπρεπε.Μετα πίπα που την άφησα να κάνει παιχνίδι γιατί η γυναίκα το έχει πολύ.Στο κομμάτι του σεξ πολύ καλή με στασεις πρωτοβουλίες.Το τελείωμα ήρθε στο σώμα της.Καλη συνάντηση η Έλενα και σε όσους αρέσουν οι γυναίκες αυτές είναι καλή επιλογή.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.839
Κριτικές
67
Like
3.720
Πόντοι
4.130
Δεν έχω παρά να συμφωνήσω με αρκετούς συναδέλφους για την Έλενα.
Να πω ότι μετά την επιστροφή στην κανονικότητα είναι λίγες οι εμπειρίες μου σε μασάζ.Μιλησα λίγο με την τσα2 στην είσοδο μου είπε έχω δύο αστέρια.Η μια ήταν σε πρόγραμμα και η Έλενα έβγαινε από συνάδελφο.Μπηκα έκανα το ντουζακι μου ήρθε η Έλενα μου ετοίμασε πετσέτα παντόφλες.Μασαζ πάρα πολύ καλό πίεση σε σωστά σημεία.Λογω κούρασης ήθελα ένα καλό μασάζ και ήταν ότι έπρεπε.Μετα πίπα που την άφησα να κάνει παιχνίδι γιατί η γυναίκα το έχει πολύ.Στο κομμάτι του σεξ πολύ καλή με στασεις πρωτοβουλίες.Το τελείωμα ήρθε στο σώμα της.Καλη συνάντηση η Έλενα και σε όσους αρέσουν οι γυναίκες αυτές είναι καλή επιλογή.
Παρ ολα αυτά στην ερώτηση αν θα την συναντούσες πάλι είσαι διστακτικός....έγραψες «ίσως». Άρα κατι δεν πήγε....
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
η ελενα ειναι εξαιρετικη σε αυτα που κανει
μεσα στις 5 κορυφαιες σιγουρα

απλως δεν ειναι πιπινι, δεν ειναι η γυναικα που θα περπατει και τριζουν τα πεζοδρομια και ολο το οδικο δικτυο και θα τρεχουν τα σαλια ολων οσων την βλεπουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

η Αννα δυστυχως ειναι απογοητευση σε σερβις
σε προσωπο μετριο
σε σωμα οκ
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.628
Πόντοι
2.596

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.839
Κριτικές
67
Like
3.720
Πόντοι
4.130
η ελενα ειναι εξαιρετικη σε αυτα που κανει
μεσα στις 5 κορυφαιες σιγουρα

απλως δεν ειναι πιπινι, δεν ειναι η γυναικα που θα περπατει και τριζουν τα πεζοδρομια και ολο το οδικο δικτυο και θα τρεχουν τα σαλια ολων οσων την βλεπουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

η Αννα δυστυχως ειναι απογοητευση σε σερβις
σε προσωπο μετριο
σε σωμα οκ
Η Έλενα σε service σιγουρα μέσα στις 3 κορυφαίες. Οποίος σκέφτεται body2body, αυτο με την Έλενα είναι εμπειρία ζωής!
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
305
Like
92
Πόντοι
1
η στελλα σταματησε?δεν την εχω δει εκει καιρο.την εχω παρει μια φορα και ηταν πολυ καλη.μασαζ καυλα ,κορμι ωραιο ,κολαρακι δεν ξερω αν δινει......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom