Νέα

Ad Paradise Spa - Μπακνανά 47, Νέος Κόσμος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Butts
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
όχι, αλλά δεν θα έγραφα και κάτι περισσότερο, και εδώ μια χαρά είναι, άλλωστε λίγες σελίδες έχει το νήμα...
 
OP
OP
Butts

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Σε ένα γρήγορο πέρασμα από εδώ είδα :

Αλίνα το γνωστό αψηλό μελαχρινό άτι με τα όμορφα μάτια και ατελείωτα πόδια. Υπηρεσίες εδώ τοπ!!! :rockon:
Την Αλεξάνδρα με το υπέροχο μασάζ
Την Μαρία πρώην Ελένη από Αρκαδίας.... και
Την Ειρήνη milf, ρωσικό άρμα μάχης νταρντάνα μελαχρινή με 2αρι στήθος κωλάρα μπουτάρες κλπ....

Πέρασμα για ένα κουικη με την τελευταία. Πίπα πολύ καλή ανευ ελαστικού, γλωσσο κάργα, και αγώνας μάχης στον οποίο πέφτει πολύ σφυρικόπημα. Δεν κάνει αναλ και cim.

Αυτά.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Σε ένα γρήγορο πέρασμα από εδώ είδα :

Αλίνα το γνωστό αψηλό μελαχρινό άτι με τα όμορφα μάτια και ατελείωτα πόδια. Υπηρεσίες εδώ τοπ!!! :rockon:
Την Αλεξάνδρα με το υπέροχο μασάζ
Την Μαρία πρώην Ελένη από Αρκαδίας.... και
Την Ειρήνη milf, ρωσικό άρμα μάχης νταρντάνα μελαχρινή με 2αρι στήθος κωλάρα μπουτάρες κλπ....

Πέρασμα για ένα κουικη με την τελευταία. Πίπα πολύ καλή ανευ ελαστικού, γλωσσο κάργα, και αγώνας μάχης στον οποίο πέφτει πολύ σφυρικόπημα. Δεν κάνει αναλ και cim.

Αυτά.

:heavymetalbig:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Ρώσικο μίλφ χωρίς anal και cim....
που καταντήσαμε....
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
περασμα χθεσινο μια και ο δρομος μου ηταν στα περιξ. ειδα οτι αναφερει και ο φιλος zero ποιο πανω μονο που εγω μετα απο παροτρυνση της ολγας περασα με την Μαρια, εγω δεν την ηξερα και ετσι ειπα να δοκιμασω . η κοπελα πολλη ευγενικη με αρκετα καλο μασαζ με φιλοτιμο αλλα εκει που ειναι δυναμη ειναι στο δευτερο μερος .
αφου τελειωσε το μασαζ και μενει ενα νεκρος χρονος μεταξυ μασαζ και σεξ καθως ειμουν μπρουμιτα σκεφτομουν πως θα ειναι/ τι βυζι θα εχει? αν ειναι καλοξυρισμενη? κτλπ πριν προλαβω να ολοκληρωσω τις σκεψεις μου νιωθω μια γλωσσα να μου γαργαλει τις πατουσες και να αρχιζει να ανεβενει επικινδυνα με ελιωσε η κοπελα στο γλυψιμο!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: η ανορθωση ειχε γινει απο ωρα και τοτε τον πηρε βαθια στο υγρο στοματακι της πιπα για σεμιναριο χωρις δοντι και περασμα απο ολοκληρη την περιοχη ειμουν ετοιμος να τις τα δωσω ομως ηθελα να νιωσω και λιγο το ζεστο της αιδιο!!!!
την στηνω στα 4 και παω να τον βαλω στην υγρη τρυπουλα της εκει με σταματα και μου λεει τετοια πουτσα θελω να την νιωσω οσο ποιο πολλη γινετε , περνει λιγο λαδι και βαζει στην κολωτρυπιδα της μου βουταει τον πουτσο και μου λεει ξεσκισε με χωρις αυριο !!!! στην αρχη η αισθηση ηταν αρκετα στενη μετα ομως ηταν απολαυση η σταση της οσο το δυνατον ποιο σωστη για να φτανω πατο !!!!!! αφου ενιωσα το τελος να ερχεται βγαζω την καποτα και παω να την χυσω εκει στην κωλαρα της , ειχε ομως αλλα σχεδια η κυρια γονατισει μπροστα μου και σαν λυσσαρα τον περνει στο στομα και να φωναζει ξεδιψασε με καβλιαρη , δεν αντεξα και αδειασα οτι ειχα .........σταγονα δεν πηγε χαμενη ....... ανοιγει το στομα της και μου δειχνει το υγρο πυρ μου ............ το κλεινει και μου λεει ετσι καβλα μου ........ και το καταπιε :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:
ετρεμα απο καβλα και ηδονη δεν μπορουσα να μπω στο μπανιο . αφου εκανα το ντουζακι μου και σκουπιζομουν ερχετε πεφτει παλι στα γονατα και μου λεει δεν ξεδιψασα τελειος εχει κατι να με κερασεις ακομα δυστηχως ομως ηταν τοσο δυνατη η πρωτη φορα που δεν ειχα τιποτα  :- :- :-!!!!!
αφου τον φιλησε και τον χαιδεψε του ειπε την επομενη φορα θελω να πιω ολα τα υγρα σου δεν ξεδιψαω μονο με λιγα χυσια !!!!!!!  τι εννοουσε δεν καταλαβα αλλα επομενη φορα θα υπαρξει σιγουρα !!!!!!

καλα να περνας μαρακι και ευχαριστω ολγα για την επιμονη σου να μην φυγω !!!!!!
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
Ρε συ λαρους τοχεις σκεφτει να γινεις σεναριογραφος..?  :grin:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Φοβερή περιγραφή απο αξιόπιστο και παλιό συναγωνιστη.....ευγε!!!  :walkingpenis: :walkingpenis:
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
14
Like
3.369
Πόντοι
4.895
Μας εψτιαξες....
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.440
Like
3.644
Πόντοι
456
περασμα χθεσινο μια και ο δρομος μου ηταν στα περιξ. ειδα οτι αναφερει και ο φιλος zero ποιο πανω μονο που εγω μετα απο παροτρυνση της ολγας περασα με την Μαρια, εγω δεν την ηξερα και ετσι ειπα να δοκιμασω . η κοπελα πολλη ευγενικη με αρκετα καλο μασαζ με φιλοτιμο αλλα εκει που ειναι δυναμη ειναι στο δευτερο μερος .
αφου τελειωσε το μασαζ και μενει ενα νεκρος χρονος μεταξυ μασαζ και σεξ καθως ειμουν μπρουμιτα σκεφτομουν πως θα ειναι/ τι βυζι θα εχει? αν ειναι καλοξυρισμενη? κτλπ πριν προλαβω να ολοκληρωσω τις σκεψεις μου νιωθω μια γλωσσα να μου γαργαλει τις πατουσες και να αρχιζει να ανεβενει επικινδυνα με ελιωσε η κοπελα στο γλυψιμο!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: η ανορθωση ειχε γινει απο ωρα και τοτε τον πηρε βαθια στο υγρο στοματακι της πιπα για σεμιναριο χωρις δοντι και περασμα απο ολοκληρη την περιοχη ειμουν ετοιμος να τις τα δωσω ομως ηθελα να νιωσω και λιγο το ζεστο της αιδιο!!!!
την στηνω στα 4 και παω να τον βαλω στην υγρη τρυπουλα της εκει με σταματα και μου λεει τετοια πουτσα θελω να την νιωσω οσο ποιο πολλη γινετε , περνει λιγο λαδι και βαζει στην κολωτρυπιδα της μου βουταει τον πουτσο και μου λεει ξεσκισε με χωρις αυριο !!!! στην αρχη η αισθηση ηταν αρκετα στενη μετα ομως ηταν απολαυση η σταση της οσο το δυνατον ποιο σωστη για να φτανω πατο !!!!!! αφου ενιωσα το τελος να ερχεται βγαζω την καποτα και παω να την χυσω εκει στην κωλαρα της , ειχε ομως αλλα σχεδια η κυρια γονατισει μπροστα μου και σαν λυσσαρα τον περνει στο στομα και να φωναζει ξεδιψασε με καβλιαρη , δεν αντεξα και αδειασα οτι ειχα .........σταγονα δεν πηγε χαμενη ....... ανοιγει το στομα της και μου δειχνει το υγρο πυρ μου ............ το κλεινει και μου λεει ετσι καβλα μου ........ και το καταπιε :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:
ετρεμα απο καβλα και ηδονη δεν μπορουσα να μπω στο μπανιο . αφου εκανα το ντουζακι μου και σκουπιζομουν ερχετε πεφτει παλι στα γονατα και μου λεει δεν ξεδιψασα τελειος εχει κατι να με κερασεις ακομα δυστηχως ομως ηταν τοσο δυνατη η πρωτη φορα που δεν ειχα τιποτα  :- :- :-!!!!!
αφου τον φιλησε και τον χαιδεψε του ειπε την επομενη φορα θελω να πιω ολα τα υγρα σου δεν ξεδιψαω μονο με λιγα χυσια !!!!!!!  τι εννοουσε δεν καταλαβα αλλα επομενη φορα θα υπαρξει σιγουρα !!!!!!

καλα να περνας μαρακι και ευχαριστω ολγα για την επιμονη σου να μην φυγω !!!!!!

Πες την αληθεια ,οταν επεσε στα γονατα την 2η φορα και δεν μπορεσες να ξαναχυσεις μηπως της ζητησες και συγνωμη?
;)
 

vagvagvag

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
228
Κριτικές
2
Like
92
Πόντοι
1
Συναδελφε μας καυλωσες με αυτη την Μαρια. Μπορεις να μας την περιγραψεις εμφανησιακα; Και ποσο παει το μαλλι εκει για ενα μανικι;
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Πέρασμα από εδώ για το απόλυτο μασάζ με την Σάντρα ή για την ατελείωτη κορμάρα και τις όμορφες ματάρες της Αλίνας... αλλά τζίφος...
Η πρώτη απούσα (;;; ) και η δεύτερη στο δωμάτιο...
Οπότε ας περιγράψω την Μαρία που είχα την ευκαιρία να γνωρίσω στο ζεστό σαλονάκι... κυριολεκτικά και μεταφορικά....
Ξανθό προχω-μιλφ στα τέλη των -άντα με τσαχπίνικο μουτράκι, πεταχτά λαγουδέ δοντάκια και παιχνιδιάρικη επικοινωνιακή διάθεση... μαγκάκι δηλαδής πιθανότατα να έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα σε κωλόμπαρα... έχει αυτό το στυλάκι.... με τα ρούχα δεν έχω ιδιαίτερη γνώμη για τα προσόντα, είναι λεπτή πάντως... μια κοπέλα ακόμα η Ειρήνη στο πληθωρικό σέξυ στυλ με όμορφο πρόσωπο με κοντό μαλί, και η Εύα (όχι η φίλη της Αλινας) που δεν την είδα γιατί ήταν και αυτή στο δωμάτιο...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Πέρασμα από εδώ για το απόλυτο μασάζ με την Σάντρα ή για την ατελείωτη κορμάρα και τις όμορφες ματάρες της Αλίνας... αλλά τζίφος...
Η πρώτη απούσα (;;; ) και η δεύτερη στο δωμάτιο...
Οπότε ας περιγράψω την Μαρία που είχα την ευκαιρία να γνωρίσω στο ζεστό σαλονάκι... κυριολεκτικά και μεταφορικά....
Ξανθό προχω-μιλφ στα τέλη των -άντα με τσαχπίνικο μουτράκι, πεταχτά λαγουδέ δοντάκια και παιχνιδιάρικη επικοινωνιακή διάθεση... μαγκάκι δηλαδής πιθανότατα να έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα σε κωλόμπαρα... έχει αυτό το στυλάκι.... με τα ρούχα δεν έχω ιδιαίτερη γνώμη για τα προσόντα, είναι λεπτή πάντως... μια κοπέλα ακόμα η Ειρήνη στο πληθωρικό σέξυ στυλ με όμορφο πρόσωπο με κοντό μαλί, και η Εύα (όχι η φίλη της Αλινας) που δεν την είδα γιατί ήταν και αυτή στο δωμάτιο...


οταν ΘΕΛΕΙΣ κανεις καλη ενημερωση!  :headbaning2:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Επειδή υπήρχαν απορίες για την Μαρία...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Το θέμα είναι ότι σπάνια θέλω...
δεν μου αρέσει ο τίτλος του ενημερωτή...
υπάρχουν άλλοι τόσο ταγμένοι σε αυτό τον βωμό...

για αυτο το εγραψα και εγω το σχολιο ..
εσυ εισαι ταγμενος στην κωλοβαλβιδα!
 
OP
OP
Butts

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Για την Μαρία που λες είχα κάνει μια αναφορά εδώ

Σε πρόσφατο πέρασμα από εδώ Όλγα & Δήμητρα ήταν σε δωμάτιο και εύκαιρη μόνο μια καινούργια κατά δήλωση της η Ελένη. Μιλφάρα στα 40κάτι, ξανθιά με κατσαρά μαλλιά κανονικό σώμα 1,5αρι στήθος. Επιλογή της για πρόγραμμα (μια και βρήκα να παρκάρω!)μισής ώρας στα 50€. Μασάζ έτσι & έτσι με αρκετή χρήση λιπαντικού τίποτα το ιδιαίτερο χρειάζεται βελτίωση. Στα του αγώνα το πρόγραμμα είχε ακάπελα πίπα, γλωσσό και οι κλασικές στάσεις αλλά διέκρινα μια τάση βιασύνης αφού προσπαθούσε (ενώ υπήρχε χρόνος)να με τελειώσει γρήγορα.
Στα δεν....
Άλλες κοπέλες που έχουν αναφερθεί εδώ δεν είδα.

όταν είχε κάνει ένα αποτυχημένο πέρασμα από το Αρκαδίας.
Είναι αλήθεια ότι στο Αρκαδίας δεν με εντυπωσίασε καθώς είχε μια τάση ξεπετολε.
Εδώ όντως έχει βελτιωθεί αρκετά σε σχέση με πριν. Αλλά τέτοια εμπειρία που περιγράφει ο φίλος παραπάνω δεν είχα...


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom