Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 553K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

akalisal

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2008
Μηνύματα
226
Κριτικές
10
Like
5
Πόντοι
11
ρε μαγκες επειδη εχω φαει τα ματια μου να ψαχνω τι γινεται στην τσεχια σχετικα με ττην καναβη κ ακρη δεν εχω βρει,πειτε μου οποιος ξερει τι γινεται εχει κοφισοπ?

Σαφως και υπαρχουν, απλα δεν ειναι φατσα καρτα σε κανα πεζοδρομο οπως στο Αμστερνταμ. Υπαρχουν μπαρακια που ειναι λιγο καταγωγια παιρνεις την μπυριτσα σου και μετα το χορτο σου και καπνιζεις εκει μεσα με την ησυχια σου ανενοχλητος με μινιμουμ τα 2 g και κοστος 500 κορωνες. Περισοττερες πληροφοριες με πμ και εφοσον κερασεις  :grin:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Σαφως και υπαρχουν, απλα δεν ειναι φατσα καρτα σε κανα πεζοδρομο οπως στο Αμστερνταμ. Υπαρχουν μπαρακια που ειναι λιγο καταγωγια παιρνεις την μπυριτσα σου και μετα το χορτο σου και καπνιζεις εκει μεσα με την ησυχια σου ανενοχλητος με μινιμουμ τα 2 g και κοστος 500 κορωνες. Περισοττερες πληροφοριες με πμ και εφοσον κερασεις  :grin:

Θελεις να μας πεις οτι το χορτο ειναι στο μενου??????  :headbang: Τι λες ρε φιλε................τα ναρκωτικα στην Τσεχια ειναι παρανομα, αν και βρησκεις οτι θελεις αν ψαξεις οπως και στην Ελλαδα.
 

Fun_Fuction

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Για Πραγα δεν ξερω, αλλα στο Μπουρνο που μενω εγω τα ενοικια ειναι αρκετα καλα, για κατι αξιοπρεπες στο κεντρο πρεπει να διαθεσεις περιπου 8000-9000 χιλιαδεσ (320-400ευρω), αλλα το θεμα ειναι οτι σε αυτεσ τις τιμες ειναι ολα μεσα (νερο,δεη,αποχετευση, θερμανση κ ιντερνετ)
Οσο για το θεμα ναρκωτικα, ειναι αρκετα ανεκτικοι, χορτο βρισκεισ ανετα αρκει να ξερεις σε ποια μαγαζια να πας, γεγονος ειναι οτι κυκλοφορεις στον δρομο κ το μυριζεις που το σκανε σε κοινη θεα...
Οι τσεχες εδω ειναι αρκετα καβαλημενες, το καλο ειναι οτι το Μπρνο ειναι φοιτητουπολη οποτε επιλογες υπαρχουν απειρες..
 

giorgos doul

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε Profondo πολύ ενδιαφέροντα αυτά που λες. Σε ζήλεψα πραγματικά, και γιατί έχει πολλές κοπέλλες για όλα τα γούστα και γιατί οι τιμές είναι πολύ καλές. Στην Ελλάδα μάλλον για κορόιδα μας έχουν. Το μαγαζί αυτό έχει και ιστοσελίδα Έχει και λινκ με τις κοπέλλες. Εσύ ποια πήρες?

Με 100 ευρώ γαμάς για 1 ώρα
 

giorgos doul

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Συναγωνιστες θελω την βοηθεια σας, μιας και Σαββατο αποβιβαζομαι σε Πραγα. Διαβασα τις τελευταιες 40 σελιδες του "νηματος" και δεν βρηκα παρα ελαχιστες αναφορες σε μπαρς και clubs.
Σε bars-clubs δεν γινεται καμακι???
Επισης στον παρακατω καταλογο βρικα ενα "σκασμο" bars και clubs!!!

Εχουμε καποιες προτασεις?
Ευχαριστω εκ των προτερων...
 

Pman

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2012
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Ομοίως και εγω αδέλφια την επόμενη βδομάδα αναχωρώ για Πράγα....
Έχουμε κάποια καλή πρόταση και σχετικά οικονομική....?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Ομοίως και εγω αδέλφια την επόμενη βδομάδα αναχωρώ για Πράγα....
Έχουμε κάποια καλή πρόταση και σχετικά οικονομική....?
 

File sou grafo apo prague kai tha elega oti ta pramata einai poli metria ektos an exeis xondro bagioko kai pareis cg kalo
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595

Συνημμένα

  • php5XQ5yvPM.jpg
    php5XQ5yvPM.jpg
    37,1 KB · Εμφανίσεις: 37

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Πρεπει ναναι και πολυ κρυοκωλες και αντιπαθητικες
 

Pman

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2012
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Αν κρίνω απο προηγουμενη επισκεψη τα θυληκα που κυκλοφορουν στο δρόμο δεν τα λες ούτε κρυόκωλες, πόσο μάλλον αντιπαθητικές...
Δεν είχα δοκιμάσει κάποια αταξία λόγω οτι συνοδευόμουν.

Παντως τώρα λόγω και το οτι θα είμαστε αντροπαρέα μάλλον θα επιχειρήσω καταδρομική....

 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Στην Πραγα για να ξοδεψεις λεφτα αξιζει 1, το πολυ 2 καταστασεις. Το στριπ "hot peppers" και ισως το στουντιο "gc leonardo". Τιποτα παραπανω...
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
Στην Πραγα για να ξοδεψεις λεφτα αξιζει 1, το πολυ 2 καταστασεις. Το στριπ "hot peppers" και ισως το στουντιο "gc leonardo". Τιποτα παραπανω...

συμφωνω απολυτα ..+ 2-3 ακομη πριβατ βεβαια ....
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
συμφωνω απολυτα ..+ 2-3 ακομη πριβατ βεβαια ....
τα ποια ειναι???
καλα απο μπαροκλαμποκαταστασεις, που γινεται καμακι "απεχει" η Πραγα?
Σε συγκριση με Βαρσοβια και Βελιγραδι ειναι πολυ πισω...
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Πρεπει να ξερεις που ειναι τα διαμαντια στην Πραγα!  :grin: :grin:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Πρεπει να ξερεις που ειναι τα διαμαντια στην Πραγα!  :grin: :grin:

ετσι είναι. Η Πράγα για σεξοτουρισμό ενδείκνυται για 400-500 ευρώ έκαστη φορά με πορνοστάρια...τα πριβάτ και τα στριπομπουρδέλα τους είναι λίγο καλύτερα από αθήνα φάση...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
πρώτη μέρα...η βάφτιση μας στο νέο μέρος..

κορίτσια το μέρος αυτό είναι ακατάλληλο για ενηλίκους και πολύ κατάλληλο για ανηλίκους!Όποιος πάει με μετρό κατεβαίνει στη στάση mustek ή museum και περπατάει πολύ λίγο στον κεντρικό δρόμο της πράγας όπου βρίσκονται τα περισσότερα στριπομπουρδελοπουτανάδικα της πολης.....μαύροι(σουηδοί κατά τον κολλητό μου) κουκουλοφόροι κάνοντας πατινάζ στο χιόνι που έριχνε από τα ξημερώματα του σαββάτου σε πλησιάζουν από όλα τα μαγαζιά προσπαθώντας για τον άρτον τους να σε δελεάσουν να έρθεις μαζί τους...εμείς όμως είχαμε αποφασίσει....χότ πέππερσ για σάββατο βράδυ...μπαίνουμε μέσα λοιπόν και αφού κατεβαίνουμε τα σκαλιά τρώμε και μια αντιαισθητική σφραγίδα στο χέρι μας για να μας...ξέρουν...ο χώρος μέσα δε λέει κάτι το ιδιαίτερο,πολύ μικρός και στενάχωρος για πράγα...αλλά από τεμάχια αρρώστια...μιλάμε αν είχα τον νόκια μαζί μου θα χε πάθει εγκέλαδο!!!!!:D:Ουγγαρορουμάνικοι ποιμενικοί έτοιμοι να σε κατασπαράξουν σε χρόνο ντέτε....τσέχικα κουκλιά να μυρίζουν μουνίλα ακομη και από την κωλότρυπα...μπύρα σούπερ να ρέει και εγώ ώς γνήσιος στριποκολώνας να έχω πάθει μπακακάου!!!Αλλά τί να το κάνεις αφού το μόνο που μπορείς να κάνεις σε αυτό το ίδρυμα είναι να χουφτώσεις στο πριβέ(του κώλου πριβέ)πληρώνοντας συνολικά 1500 κορώνες δηλ. περίπου 60 ευρώ.Η Ξενέρα η ίδια,αλλά το επίπεδο μουνιών για στρίπ πολύ καλό....Κάτσαμε 2 ωρίτσες,ήπιαμε 3 ωραία μπυρόνια και πήραμε και από ένα πριβέ ο καθείς έτσι για το ονόρε προτού αναχωρήσωμεν...
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
δεν ξέρω αν έτυχε,μάλλον όχι,αλλά επί 4 μέρες τριγυρνούσα στο κέντρο της Πράγας και δεν είδα ούτε ένα καλό γκομενάκι!!!τίποτα,νορμάλ κοπελίτσες,οι περισσότερες μελαχροινές καστανές και τίποτα παραπάνω....

Το ρεκόρ "κεφαλογυρίσματος" το έχει η Θεσσαλονίκη το καλοκαίρι και είναι ακατάρριπτο τελικά!
 

Sacher

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
47
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
museum και περπατάει πολύ λίγο στον κεντρικό δρόμο της πράγας όπου βρίσκονται τα περισσότερα στριπομπουρδελοπουτανάδικα της πολης.....μαύροι(σουηδοί κατά τον κολλητό μου) κουκουλοφόροι κάνοντας πατινάζ στο χιόνι που έριχνε από τα ξημερώματα του σαββάτου σε πλησιάζουν από όλα τα μαγαζιά προσπαθώντας για τον άρτον τους να σε δελεάσουν να έρθεις μαζί τους..

5816248606_97920a3ba0_z.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom