Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 555K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
εγω νομιζω δεν αξιζει το sauna ...καλυτερα πηγαινε gc leonardo

Μακρυα απο αυτο το μαγαζι! Κλεινεις ραντεβου με συγκεκριμενη κοπελα απο τηλεφωνο, χωρις να την εχεις δει απο κοντα. Οταν φθασεις δεν σε αφηνουν να δεις τις υπολοιπες ουτε να κατσεις για ποτο στον χωρο.

Ειδα την Πετρα απο κοντα, γυρω στα 32+ και οχι 26 οπως διαφημιζουν, ωραια σχετικα γκομενα αλλα πολυ κρυα. 2.400 την ωρα + εχτρα αν προσφερει. Ζητησα και μου εδωσαν τουρ του χωρου τους αλλα εκρυψαν τα μωρα στην κουζινα. Ειχε αλλα 3 στην νυχτερινη βαρδια και ειδα αλλο ενα ξανθο στα πεταχτα.

ΔΕΝ αξιζει το μαγαζι, για μενα χαμενος χρονος.
 

Συνημμένα

  • Leo 1 (2).jpg
    Leo 1 (2).jpg
    89,4 KB · Εμφανίσεις: 19
  • Leo.jpg
    Leo.jpg
    67,8 KB · Εμφανίσεις: 30

PARASOL

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
56
Πόντοι
0
Ευχαριστω που με αποτρεπετε απο μαι πιθανον λαθος επιλογη!.....
Αλλα απο οτι βλεπω αν το sauna δεν αξιζει οπως τα ιδια και το leonardo καταλαβαινω οτι
οι επιλογες ελαχιστοποιονται αν εξαιρεσεις τα studio(τα δικα τους)
Μαλλον θα επιδωθω στο καμακι το βραδυ στα bar και ας ελπισω οτι θα εχω καποιο αποτελεσμα!........ ;)
Δε θα ρισκαρω να πεταξω τα λεφτα μου καπου τζαμπα......
 

pepe(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
Ναι αλλα μην περιμενεις την ιδια ποιοτητα. Κοιταξε εδω


Η Πραγα εχει αλλαξει παρα πολυ τα τελευται 3 χρονια και επειδη πολλοι με ρωτανε με πμ που να πανε θα σας βαλω συντομα τα καινουργια κλαμπακια και πορνομαγνητες.

Luc αν μπορείς γράψε... υπάρχει μια περίπτωση να πάμε 3-4 φίλοι...!!!
 

flash13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
οι γυναίκες στο czechcompanion είναι πραγματικές ;

να ξεκινήσω να μαζεύω λεφτά απο τώρα για τον χειμώνα !  :2funny: :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Ναι αλλα οχι ολες αποδιδουν στο κρεβατι.  ;)
 

flash13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
δεν με νοιαζει ... ουτε κι εγω αποδίδω καλά  :2funny: :2funny:

3-4 ειναι πραγματικά απίστευτες(thalie , ashley) ..
 

PARASOL

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
56
Πόντοι
0
ενα φιλος που εχει παει πραγα μου ανεφερε και το showpark....ειναι λεει λιγο εξω απο το κεντρο και
χρειαζεται ταξι,αλλα ειναι καλα!....το εχει τιμησει κανενας συναγωνιστης να μας πει αποψεις?.....
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Λοιπον να σας το ξαναπω για αλλη μια φορα. Η πραγα δεν ειναι πλεον φθηνη για σεξοτουρισμο. Εκει πας για τα δυνατα και γνωστα μωρα που και θα τα πληρωσεις.

Οσο για κλαμπακια να σας προτεινω τα παρακατω.

Mecca. Εχουν κανει ανακαινηση τον τελευταιο χρονο και παραμενει απο τα πρωτα.

Sasazu

Coco Cafe and Disco Bar. Απεναντι απο το La Bodeguita Del Medio

M1 Lounge

Chapeau Rouge. Παραμενει στην λιστα και παιζει παιχνιδι

Jewel Cafe Bar

La Bodeguita Del Medio

και

James Dean στο μπαρ αν και ειναι λιγο δυσκολο να βρεις θεση.

 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
δεν με νοιαζει ... ουτε κι εγω αποδίδω καλά  :2funny: :2funny:

3-4 ειναι πραγματικά απίστευτες(thalie , ashley) ..

Κοιταξε και εδω Το εχει μια που δουλευει στο σιτε και εχει πολλα μωρα. Προσεξε και αυτη
Ρωτησε τον Χορχε να σου πει ποια ειναι  :grin:
 

PARASOL

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
56
Πόντοι
0
Το showpark δεν το εχει επισκεφτει κανενας?.....
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
ποιο απο ολα ?? εχει 2 ..το καλυτερο ειναι αυτο μετα το ποταμι ..γαμησα μια πανεμορφη κοπελα εκει αλλα ειναι σαν να πηδας σε μπουρδελο ....εχει 15-25 μωρα που περιμενουν εξω απο τις πορτες σε  διαδρομους ...παιρνεισ το ματι σου , πινεις τν μπυρα σου και αν θες γαμας ...εχει ειδοσο 200 κορονες η κατι τετοιο ...το κεντρικο showpark ειναι πιο μικρο και πολυ πιο χαλαρο ...
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
Μακρυα απο αυτο το μαγαζι! Κλεινεις ραντεβου με συγκεκριμενη κοπελα απο τηλεφωνο, χωρις να την εχεις δει απο κοντα. Οταν φθασεις δεν σε αφηνουν να δεις τις υπολοιπες ουτε να κατσεις για ποτο στον χωρο.

Ειδα την Πετρα απο κοντα, γυρω στα 32+ και οχι 26 οπως διαφημιζουν, ωραια σχετικα γκομενα αλλα πολυ κρυα. 2.400 την ωρα + εχτρα αν προσφερει. Ζητησα και μου εδωσαν τουρ του χωρου τους αλλα εκρυψαν τα μωρα στην κουζινα. Ειχε αλλα 3 στην νυχτερινη βαρδια και ειδα αλλο ενα ξανθο στα πεταχτα.

ΔΕΝ αξιζει το μαγαζι, για μενα χαμενος χρονος.

εγω πηρα 2 φορες και μου αφησε τις καλυτερες εντυπωσεις ...ειδικα για φαση παρτουζας στην ταρατσα με τζακουζι κλπ πρεπει να λεει ...σαν χωρος ωραιος ..ειναι αληθεια δεν μπορεις να δεις τις αλλες κοπελες αλλα τουλαχιστον παιρνεις μια καλη ιδεα απο το ιντερνετ και τις φωτο που εχουν (χρειαζετε βεβαια κια μια εμπειρια για να καταλαβεις τι παιζει πισω απο τις Photo οπως και στα Private )  ..επισης το site Λεει ποια κοπελα δουλευει ποτε οποτε δεν μπερδευεσε ....απλα ειναι λιγο ποιο ακριβο απο τα αλλα (αν θελεις εχτρα κλπ)

το James Dean που ανεφερε ο Lucent Πρεπει οντως να ειναι γαματο απο τι περασα μια φορα ...εκει στην παλια πολη εε
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
εγω πηρα 2 φορες και μου αφησε τις καλυτερες εντυπωσεις ...ειδικα για φαση παρτουζας στην ταρατσα με τζακουζι κλπ πρεπει να λεει ...σαν χωρος ωραιος ..ειναι αληθεια δεν μπορεις να δεις τις αλλες κοπελες αλλα τουλαχιστον παιρνεις μια καλη ιδεα απο το ιντερνετ και τις φωτο που εχουν (χρειαζετε βεβαια κια μια εμπειρια για να καταλαβεις τι παιζει πισω απο τις Photo οπως και στα Private )  ..επισης το site Λεει ποια κοπελα δουλευει ποτε οποτε δεν μπερδευεσε ....απλα ειναι λιγο ποιο ακριβο απο τα αλλα (αν θελεις εχτρα κλπ)

το James Dean που ανεφερε ο Lucent Πρεπει οντως να ειναι γαματο απο τι περασα μια φορα ...εκει στην παλια πολη εε

Εγω το ξαναλεω ................μαλακια μαγαζι. Η ταρατσα με το τζακουζι και την ψησταρια μονο για ομαδικα παρτυ μπουκινγ, και μονο μερικους μηνες το χρονο διαθεσιμη. Δεν ειναι διαθεσιμη για προσωπικα ραντεβου ουτε και ο χωρος του σαλονιου. Κατευθειαν στο δωματιο πας χωρις να δεις τα αλλα μωρα που δουλευουν. Το μονο καλο..............διακριτικοτητα και ανσανσερ πριβε απο την ταρατσα για να φευγεις απο το μαγαζι χωρις να σaς δει κανεις αλλος.

Στο ιντερνετ κρυβουν προσωπα και για να σου πουν διευθυνση πρεπει να κλεισεις ραντεβου με συγκεκριμενη ωρα. Σας εβαλα φωτο και οσοι γνωριζουν Πραγα ξερουν ακριβως που ειναι.

Γνωμες πολλες και διαφορες αλλα εγω δεν ξαναπαταω αν και η τσατσα ευγενικη μου εδειξε ολους τους χωρους.


James Dean....................Dlouha!!
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Το showpark δεν το εχει επισκεφτει κανενας?.....

Εγω το ειχα επισκεφτει 2 φορες πριν απο κανενα 5αρι χρονια που ειχα ανεβει Πραγα ! !
Θετικες οι εντυπωσεις μου-οργανωμενος χωρος,με πολλες επιλογες σε γκομενες και υπηρεσιες αθηναικου studio...
Τιμες δεν θυμαμαι ακριβως,αλλα ηταν σχετικα φθηνα.
Για καποιον με μικρο μπατζετ νομιζω οτι ειναι πολυ καλη επιλογη.
 

javelinos 12

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
234
Like
43
Πόντοι
1
Για Brno τι πληροφορίες έχουμε;
Πρόκειται να πάω για δουλεια σε λίγο καιρό και κάθε βοήθεια καλοδεχούμενη
Δυστυχώς Πράγα πήγα δυο φορές την πρώτη σαν τουρίστας αδαης στα του αθλήματος και την δεύτερη το 2008  ερωτοχυπημενος  :smitten: :smitten:με κοπέλα !
 

javelinos 12

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
234
Like
43
Πόντοι
1
Ευχαριστω πολυ!ΧΜ, για τα γούστα μου (λεσβιολάτρης)το Bella Vista μου κινησε το ενδιαφέρον
καποια συμβουλή?
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Δεν εχω παει Μπρνο.
 

javelinos 12

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
234
Like
43
Πόντοι
1
Οκ αν γίνει τελικά το ταξίδι θα μεταφέρω εντυπώσεις μπορεί και να μείνω Πράγα κανα δυο μερουλες έξτρα χε χε χε  ;)
Ευχαριστω και πάλι να είστε καλα και μακριά από Ελεεινικα προϊόντα! :s&m_3:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom