Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 551K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
15
Like
11.267
Πόντοι
3.846
Βουδαπέστη η Πράγα για ποιο φτηνά και ποιο ωραία;
Θα πάω με κοπέλα
Οπότε δεν με αφορά κάτι άλλο απλά ποιο ωραία Πράγα η Βουδαπέστη;
Ευχαριστω
Τα ίδια είναι πλέον σε κόστη και η κάθε πόλη έχει τα δικά της όμορφα σημεία από αρχιτεκτονική, γέφυρες, αξιοθέατα.
Και οι 2 αξίζουν επίσκεψη.
Δες πού θα βρεις πιο φτηνές πτήσεις και πήγαινε.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.309
Like
10.826
Πόντοι
3.556
Η βασική ερώτηση είναι έστω οτι βλέπεις μια γκόμενα Πράγα.Πού έχεις καλύτερες πιθανότητες να γαμήσεις μοντελοειδή?Με Τσέχα?Με Σλοβάκα?Με Ρωσίδα?Με Ουκρανέζα? και γιατί.

Εδώ πώς βλέπουν οι Ανατολικές την Κωνσταντινούπολη και τους Τουρκαλάδες.


Οταν υπαρχει Ρωσιδα στο δειγμα, δεν τιθεται καν ερωτημα τυπε,

Σα να εχεις ενα τραπεζι με μια πιατελα κοκορετσι και διαφορα πιατα με σαλατικα και ρωτας τι να φας
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.355
Πόντοι
456
Οταν υπαρχει Ρωσιδα στο δειγμα, δεν τιθεται καν ερωτημα τυπε,

Σα να εχεις ενα τραπεζι με μια πιατελα κοκορετσι και διαφορα πιατα με σαλατικα και ρωτας τι να φας

Δεν είναι ακριβώς έτσι γιατί οι Ρωσίδες κάπως έχουν ετικέτα και σε καταπιέζουν.Πρέπει αν κάνεις αυτά που θέλουν δε συμβιβάζονται.Ενώ οι Ουκρανέζες,Πολωνέζες ακόμα και οι Τσέχες είναι σαφώς πιο sub.Τη βγάζεις πολύ πιο άνετα δηλαδή δεν έχεις τη συνεχή πίεση των Ρωσίδων.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.309
Like
10.826
Πόντοι
3.556
Δεν είναι ακριβώς έτσι γιατί οι Ρωσίδες κάπως έχουν ετικέτα και σε καταπιέζουν.Πρέπει αν κάνεις αυτά που θέλουν δε συμβιβάζονται.Ενώ οι Ουκρανέζες,Πολωνέζες ακόμα και οι Τσέχες είναι σαφώς πιο sub.Τη βγάζεις πολύ πιο άνετα δηλαδή δεν έχεις τη συνεχή πίεση των Ρωσίδων.

Ναι αλλα συγχρονως και πιο βαρετες. Στο βιντεο λες και ολες βγηκαν απο το ιδιο εργοστασιο

Οι ρωσιδες ειναι πιο ατιθασα αλογα αλλα και πιο ενδιαφεροντα...
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.314
Πόντοι
1.706
K.εγω σου έστειλα πμ.κ.σκεφτομσι τον Δεκέμβριο να πάω Πράγα για τρεις μέρες στα Χριστούγεννα ...για σεξοτουρισμο
Αξίζει με αμάξι (Citroen saxo ) έχω ή ειναι επικυνδυνα μη το κλέψουν;
Να κάνω συνάλλαγμα εδώ ή μπορώ κ εκεί ;;
Σκέφτομαι να πάρω διακόσια ευρώ για το τριήμερο κ κάρτα revolut ενώ έχω βρει ξενοδοχεία πολύ κοντά στο κέντρο μια ώρα με το τραμ
Να εστιάσω σε φωτομοντέλα ή καλύτερα να παίξω πιο αιματουρία φοιτήτριες εννιάρια δεκαριά;;
Σκέφτομαι να έχω μπλουζάκια με την ελληνική σημαία ή αυτά που έχουν τα ελληνικά νησιά πχ Θάσος Κάλυμνος Λήμνος Σαμοθράκη ώστε να είμαι δέλεαρ για αυτές ...

Κάποιος μου είπε ότι αν θέλω αγοραίο έρωτα με τριάντα ευρώ σίγουρα γαμαω του δημάρχου γυναίκα ή επιπέδου σκλερανικοβα ....φαντάζομαι είμαι υπερβολή αφού για αυτές χρειάζεσαι τουλάχιστον εκατό ευρώ..

Ήδη με περιμένουν τρεις 18 χρονες Τσέχες κ μόλις τούς είπε ότι είμαι Έλληνας οδηγός ταξί ξετρελαθηκαν...

Να παρά ένα Swatch ρολόι χειρός που έχω ή μπορεί να μου το κλέψουν;

Κ.υελος κάτι πικάντικο ...να ξυρίστω ή οι Τσέχες γουστάρουν τρίχα επειδή δεν την βρίσκουν εκεί στην Τσεχία κ καποτες θα πάρω durex για να ξετρελαθουν


Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις συμβουλές
Μην ξεχασεις colgate και bic καλτσον να παρεις
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.152
Like
15.795
Πόντοι
3.656

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.152
Like
15.795
Πόντοι
3.656
Τυπε σε αυτον τον τομεα πρεπει να παραδεχτεις οτι ηττηθηκες απο τον @alex71
Είπα εγώ ποτέ ότι ξέρω από Κολομβία ;

Ούτε στο χάρτη δεν ξέρω που είναι και ούτε πρόκειται να πάω.
Θα αποφύγω και το Κολομβιανό γραβάτωμα έτσι .

Αν πάω κάποια στιγμή λατινική αμερική, μόνο ουρουγουάη και αργεντινή.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.014
Like
15.590
Πόντοι
3.656
Εδώ Τσέχες,Σλοβάκες,Ουκρανέζες και Ρωσίδες που μένουν Πράγα.Ο μέσος Δυτικός καυλέας δεν καταλαβαίνει τη διαφορά πρέπει να έχεις εντρυφήσει για να καταλάβεις.Στον Ελληνα φαίνονται πρακτικά οι ίδιες.


Εσύ αρχηγέ είσαι σε άλλο επίπεδο,μπορείς να καταλάβεις κι απο ποιες πόλεις είναι :rockon:
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.355
Πόντοι
456
Ναι αλλα συγχρονως και πιο βαρετες. Στο βιντεο λες και ολες βγηκαν απο το ιδιο εργοστασιο

Οι ρωσιδες ειναι πιο ατιθασα αλογα αλλα και πιο ενδιαφεροντα...

Οι Τσέχες δεν είναι καθόλου βαρετές.Εχουν και το σκοτεινό τσεχικό χιούμορ που είναι καταπληκτικό συν υψηλή κουλτούρα.Γενικά δεν υπάρχει κάτι πιο συναρπαστικό από τις Σλάβες.Τεράστια ποικιλομορφία απεριόριστες επιλογές.Ο σλαβικο΄ς κόσμος μπορεί να ικανοποιήσει όλες τις δυνατές απαιτήσεις.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.355
Πόντοι
456
Εσύ αρχηγέ είσαι σε άλλο επίπεδο,μπορείς να καταλάβεις κι απο ποιες πόλεις είναι :rockon:

Μιλάμε οτι οι ξένοι δεν μπορούν καν να ξεχωρίσουν τη Βοημή από τη Μοραβή ακόμα και ακούγοντας την προφορά όχι να ξεχωρίσουν Τσέχα από Σλοβάκα,Πολωνέζα ή Ουκρανή.
Πάνε Πράγα και λένε χάλια οι Τσέχες μόνο οι Ρωσίδες αξζίουνε ενώ αυτές που θεωρούν Ρωσίδες στην Πράγα είναι στην πραγματικότητα Τσε΄χες και αυτές που θεωρούν Τσέχες είναι δυτικές τουρίστριες.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
Οι Τσέχες δεν είναι καθόλου βαρετές.Εχουν και το σκοτεινό τσεχικό χιούμορ που είναι καταπληκτικό συν υψηλή κουλτούρα.Γενικά δεν υπάρχει κάτι πιο συναρπαστικό από τις Σλάβες.Τεράστια ποικιλομορφία απεριόριστες επιλογές.Ο σλαβικο΄ς κόσμος μπορεί να ικανοποιήσει όλες τις δυνατές απαιτήσεις.
Βγάζοντας τό πορτοφόλι καί δίνοντας χρήματα...όλες καλές είναι!!
Εχεις προσπαθήσει ποτέ νά μήν πληρώσεις Σλάβα καί όχι μόνο... νά δείς πόσο χιούμορ έχουν καί άν είναι βαρετές ?
Μέ χρήμα είναι ο εύκολος δρόμος...καί όλοι τό παίζουν γαμείς!! :undecided:
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
559
Πόντοι
21
Οι Τσέχες δεν είναι καθόλου βαρετές.Εχουν και το σκοτεινό τσεχικό χιούμορ που είναι καταπληκτικό συν υψηλή κουλτούρα.Γενικά δεν υπάρχει κάτι πιο συναρπαστικό από τις Σλάβες.Τεράστια ποικιλομορφία απεριόριστες επιλογές.Ο σλαβικο΄ς κόσμος μπορεί να ικανοποιήσει όλες τις δυνατές απαιτήσεις.
Οι Τσέχες θεωρούνται σλάβες ? :think: , εγώ μέχρι τώρα πίστευα οτι είναι καποιο κεντροευρωπαικό φύλο με γερμανική επιρροή .
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.355
Πόντοι
456
Βουκολική Τσεχία.Παρόμοιες καταστάσεις με το πολωνικό χωριό.Δύσκολα διαφωνείς.

 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.355
Πόντοι
456
Οι Τσέχες θεωρούνται σλάβες ? :think: , εγώ μέχρι τώρα πίστευα οτι είναι καποιο κεντροευρωπαικό φύλο με γερμανική επιρροή .

Εντελώς Σλάβες είναι.Σλαβική γλώσσα,σλαβικά φαγιά,σλαβικές παραδόσεις,μουνάρες με σλαβικές ποδάρες,ψηλά ζυγωματικά,πρόσχαρες,γενικά είναι σαν πολιτισμένοι Σλάβοι.Δηλαδή όχι εντελώς χύμα καράσλαβοι αλλά κάπως πιο εξευγενισμένοι με γερμανική επιρροή και ευρωπαικό λούστρο.Δυτικοί Σλάβοι που λένε,ένα κλικ πιο γερμανοποιημένοι από τους Πολωνούς.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.355
Πόντοι
456
Τσέχες σε χορό αποφοίτησης.Δείτε στο 4:10 ή στο 5:22.Σιγά μη δείτε Γερμανίδες ή Ιταλίδες να χορεύουν έτσι μπροστά στους συμμαθητές τους.Γενικά οι Τσέχες το έχουν με την κίνηση και την ηθοποιία.


Δείτε εδώ στο 4:35 μαθητικα θεάματα στην Τσεχία.Αλλη φάση να είσαι Σλάβος.


Σιγά μην μπορούσε ο Ελληνας να συγκεντρωθεί να διαβάσει σε τέτοιο σχολείο.


Φανταστείτε τον Ελληνα απόφοιτο γυμνασίου να βλέπει τα θέαματα στο 12:20 από τις συμμαθήτριές του.Γενικά οι Σλάβες ειναι πολύ ελευθέριες.Δε διαφωνείς με τον τσεχικό φεμινισμό.

 
Τελευταία τροποποίηση:

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.314
Πόντοι
1.706
Ξενοδοχειο για ατομα που εκτιμουν την ποιοτητα Μινερβα.
Στην ιδια πολη με το χοτελ, σπονσορας εμπλουτιζει το instagram σπονσορετας
Ξερετε ολοι φανταζομαι γιατι και πότε ονομαστηκε το συγκεκριμενο χοτελ μινερβα ε?
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
559
Πόντοι
21
Εντελώς Σλάβες είναι.Σλαβική γλώσσα,σλαβικά φαγιά,σλαβικές παραδόσεις,μουνάρες με σλαβικές ποδάρες,ψηλά ζυγωματικά,πρόσχαρες,γενικά είναι σαν πολιτισμένοι Σλάβοι.Δηλαδή όχι εντελώς χύμα καράσλαβοι αλλά κάπως πιο εξευγενισμένοι με γερμανική επιρροή και ευρωπαικό λούστρο.Δυτικοί Σλάβοι που λένε,ένα κλικ πιο γερμανοποιημένοι από τους Πολωνούς.
Μου άνοιξες την όρεξη τώρα , ξερει κανείς καμια εργαζόμενη κορασίδα Τσέχα να δοκιμάσω ? , γιατι να πάω ο ίδιος στην Τσεχία είναι κομματάκι δύσκολο.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.355
Πόντοι
456
Trebic σλαβική καυλούπολη.Δείτε τι μουνιά κάθονται στα γόνατα των Τσέχων μαθητών στο 2:05.Αν δείτε τέτοια θεάματα γερμανικό κόσμο ή Μεσόγειο καλά κρασιά.


Κι τι να πούμε και για το Znojmo και τις σχολικές ερμηνείες μετά το 2:05.

 
Τελευταία τροποποίηση:

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
15
Like
11.267
Πόντοι
3.846
Μου άνοιξες την όρεξη τώρα , ξερει κανείς καμια εργαζόμενη κορασίδα Τσέχα να δοκιμάσω ? , γιατι να πάω ο ίδιος στην Τσεχία είναι κομματάκι δύσκολο.
Ξέρεις ότι υπάρχουν αυτά τα μεταλλικά μαραφετια που μπαίνεις μέσα και σηκώνονται από το έδαφος και σε πάνε σε μακρινά μέρη;
Ε, αυτά έχουν εισιτήρια και φθάνουν μέχρι Τσεχία κιόλας.
Πόσο δύσκολο είναι πια; Σαφώς πιο εύκολο από το να πετύχεις Τσεχα βίζιτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom