Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 553K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
Καλησπερα στην παρεα!

Ποια sites μπορω να χρησιμοποιησω για να βρω callgirls στην πραγα;

Ευχαριστω πολυ
 

Επισκέπτης
Σήμερα είχε αρκετή γύρα.
Πάρε δώσε με μια Γερμανίδα τουριστρια  που στραβωσε όταν της είπα ότι είμαι από το γκρεχελαντ.
Τα privat πρέπει να έχουν μπόλικη δουλειά καμία από τις επιλεγμένες μου δεν ήταν διαθέσιμη.
Θα δοκιμάσω κάνα άλλο privat για βράδυ αφού γυρίσω λίγο ακόμα.
Αλλά η ευχάριστη έκπληξη της ημέρας το Braziliero!
Τι είναι τούτο ρε να χέσω το jama!
Απίστευτη ποιότητα φαγητού τα πάντα σούπερ ακόμα και το ψωμί τους.
Και κέρασματα και εξυπηρέτηση και όλα. 
Τι υψος εχεις;
 

mapaman

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
247
Like
16
Πόντοι
1

επειδη βλεπω εχεις φαγωθει με το υψος - υποθετω εισαι μαλλον σχετικα κοντος θα σου ελεγα ΜΗ ΚΟΛΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟ. μετραει για μερικες οπως μετρανε και για τις δικες μας τα μουσια.. ενταξει αν η αλλη σου ριχνει ουτε και εσυ θα βολευεσαι αλλα αν ειστε μεχρι το ιδιο υψος η ιδανικα της ριχνεις και μερικους ποντους δεν ειναι τοσο (εως καθολου) σημαντικο το ποσους ποντους της ριχνεις. συνηθως αυτες που ειναι κολημενες με το υψος δεν ειναι τοσο το υψος το θεμα τους αλλα η γενικοτερη σωματικη διαπλαση. και οι περισσοτερες λοιπον απο αυτες εχουν θεμα με τη σωματικη διαπλαση διοτι ειναι χοντρουλες, και αν εισαι ντερεκι δε φαινεται. ενω αν εισαι στο υψος τους αυτες φαινονται μπογοι. μη κολας λοιπον στο υψος εκτως αν εισαι πραγμαιτκα πολυ κοντος. αν θελεις στειλε μου σε πμ
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Χτες πήγα lucerna,  κατά πολύ καλύτερο από το topprivat.
Χρόνος όταν ξεκινά και όταν τελειώνει το έργο χωρίς κλεψιματα.
Κάρτα μετά τα 8 πηδηματα 1 δωρεάν.
Και γενικά ότι γράφει η σελίδα τους ισχύει ακριβώς.
Επικοινωνία μέσω watchapp γρήγορη και σωστή.
Χτες τσιμπησα την  eliska πολύ μικρή με ασπροβουτηρενιο σώμα, μικρό προσωπακι και καλά αγγλικά όταν την ρώτησα αν είναι φοιτήτρια μου είπε όχι ακόμα και ότι πάει σχολείο  :huh: λες να ήταν ανήλικη? ή έχουν αλλά συστήματα εκεί?
Παντός άπειρο δυσκολευοταν με το προφυλακτικό, πιπα απλή και όταν ανέβηκε από πάνω δεν...
Αλλά η αίσθηση του μουνιού της πολύ καλή και τον δεχόταν αδιαμαρτηρητα σε όλες τις στασεις χωρίς λεκτικες η σωματικες μαλακιες.
Το μόνο κακό ότι είναι υπόγειο και έχει πολύ υγρασία από τα ντους.
Σήμερα θα ξανά πάω στο Happy hour με την Clara 180 ύψος σαν και εμένα .
Αύριο θα παίξει simona.



 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Χτες πήγα lucerna,  κατά πολύ καλύτερο από το topprivat.
Χρόνος όταν ξεκινά και όταν τελειώνει το έργο χωρίς κλεψιματα.
Κάρτα μετά τα 8 πηδηματα 1 δωρεάν.
Και γενικά ότι γράφει η σελίδα τους ισχύει ακριβώς.
Επικοινωνία μέσω watchapp γρήγορη και σωστή.
Χτες τσιμπησα την  eliska πολύ μικρή με ασπροβουτηρενιο σώμα, μικρό προσωπακι και καλά αγγλικά όταν την ρώτησα αν είναι φοιτήτρια μου είπε όχι ακόμα και ότι πάει σχολείο  :huh: λες να ήταν ανήλικη? ή έχουν αλλά συστήματα εκεί?
Παντός άπειρο δυσκολευοταν με το προφυλακτικό, πιπα απλή και όταν ανέβηκε από πάνω δεν...
Αλλά η αίσθηση του μουνιού της πολύ καλή και τον δεχόταν αδιαμαρτηρητα σε όλες τις στασεις χωρίς λεκτικες η σωματικες μαλακιες.
Το μόνο κακό ότι είναι υπόγειο και έχει πολύ υγρασία από τα ντους.
Σήμερα θα ξανά πάω στο Happy hour με την Clara 180 ύψος σαν και εμένα .
Αύριο θα παίξει simona.

Ωραίος!

Η Eliska δεν είναι ανήλικη,απλά είναι 18 και λίγους μήνες,τώρα θα τελειώσει το σχολείο.

Αυτή η Κlara νεο φρούτο,δεν ήταν ακόμη στο ρόστερ όταν ήμουν εγώ.

Το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα όταν μπήκα στο Lucerna είναι πως το καλοκαίρι θα λιώνουμε εκεί μέσα..
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Μου έγραψαν ότι η κλάρα "έπρεπε να πάει σπιτι" = ολοημερο πακέτο τσέπομένου?
Επειδή μου έκανε πολύ καλή εντύπωση το εν λόγο πριβατ διάλεξα την εβα γιατί δεν ήθελα να πειραματιστω με αλλα πριβατ,αυτό  με την επόμενη.
Αυτό το πριβατ λειτουργεί με την δική μου λογική η κοπέλα πολύ καλύτερη εμφανισιακά από ότι φαινόταν στις φώτο(την δεύτερη φορά που πήγα τοππριβατ έφαγα φολιτσα οι φωτογραφίες ήσαν παλιές της κατυ δεν είχε σφιχτο σωμα).
Κουκλί σκέτο στα αλήθεια 20 χρόνων, τέλειο δέρμα, αθλητικό σωματάκι, Σφιχτο μικρό και όμορφο βιζακι, πολύ ωραία περιοχή λεκανης, μικρό προσωπακι.
Πιο έμπειρο από την προηγούμενη αλλά σηκώνει βελτίωση στο τσιμπουκι.
Καλά αγγλικά, ωραία συμπεριφορά.
Με 48 ευρώ φουλ ώρα χωρίς έξτρα σε happy hour γαμας πανέμορφα barely legal, σχετικά άπειρα αλλά αδιαμαρτηριτα πιπινια  :rockon:.
Φαντάσου να έχεις επενδύσει εγκεφαλική ουσία, χρόνο και χρήμα όπως ο ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ τη θα γαμας εδώ.

Οι τσέχες έχουν πολύ ιδιαίτερα ματιά και όλες όσες αναγνωρίζα για τσέχες έχουν μικρά θυληκά  προσωπακια καμία με μεγαλοπροσωπια σαν λευκή αραπινα όπως είναι αρκετές δικές μας.
Οι τσεχοι μισές μερίδες σε σχέση με τους πολονους σαν υπάλληλοι γραφείου είναι σύμφωνα με την μικρή μου  πειρα, μόνο οι ενστολοι έχουν μποι.

 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Φαντάσου να έχεις επενδύσει εγκεφαλική ουσία, χρόνο και χρήμα όπως ο ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ τη θα γαμας εδώ...Οι τσεχοι μισές μερίδες σε σχέση με τους πολονους σαν υπάλληλοι γραφείου
Δεν σε προλαβαινω! Ο Βαλκανισμος δεχεται επιθεση! Το μετωπο του Κιεβου ειναι υπο καταρρευση! Βαζε δαχτυλα μηπως και σωθουμε!
υγ
Το κακο ειναι οτι οι γραφιαδες γαμανε και οι βαλκανιοι πορνομεταναστευουν!
 

Επισκέπτης
Υπαρχει καμια που να ειναι πολυ στενη οπως την κοιτας ανφας;
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Peter μπορείς να το γράψεις αλλιώς δεν σε καταλαβαίνω.
Koble για ανταποκριτής κάνεις,  δραματικος και αγχωδης  :s&m_2:.

Το μόνο μεγάλο κακό της Πράγας για μένα είναι ότι δεν έχουν στοιχειώδη τουριστική σημανση στο δρόμο, ακόμα και η πινακίδες που λένε "πληροφορίες τουριστων" στα Τσεχικα είναι.
Οι συγκοινωνίες τους πολύ καλές είναι παντού και συχνότατες.
Όσο περισσότερο μαθαίνω την Πράγα τόσο καλύτερη μου φαίνεται.
Οι εικοσαχρονες τσεχουλες ενώ είναι με τον τσεχο αγκαλιά με ματιαζουν όσο τις ματιάζω και εγω, φταίω εγώ να σακατεψω τον τσεχακο να την πάρω στον ώμο για σεξουαλικη εκμεταλευση  :fuck1: όπως οι προιστορικοι(όχι αρχαιοι)  ημών πρόγονοι? 
Αλλά μετά θα έχει φυλάκα  :s&m_3:


 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Πριν από λίγο είχα κουβεντούλα με  μια ακόμα τουριστρια σε κρεπερη  Γαλλίδα περίπου 35 καλής αλλά κασουαλ εμφάνισης. Πάλι πλήρωσα τα δύο μεγάλα λάθη που έκανα κατά την οργάνωση του ταξιδιού. Το ένα το ποσταρα πριν φύγω και απορώ που δεν ελαβα παρατηρήσεις το άλλο  γάματω δε το λέω  :-. Απαράδεκτος για πράκτορας.
Παλι καλά που υπάρχει το lucerna.
Αύριο θα χτυπήσω την Simouna.
Έχω "βαρεθεί"  να ακούω την στάση  namesti miru  :erection:

Koble όπως πάμε εκεί που είναι τα λεφτά έτσι και με τις γυναίκες στην Ελλάδα έχουμε κρίση και στα δύο οπότε οι ικανοί και αυτοί με προσαρμοστικοτητα τον πουλο για έξω.

Άλλες τυχαιες παρατηρήσεις περι πραγας από επισκέπτη πρώτης φοράς :

Πολύ πιο ευγενικοι,  προσεκτικοί, σταματούν οι οδηγοί σε διαβάσεις κτλ εμείς οποίος πάρει ο χαρος και οι πολονοι  μου φάνηκαν αρκετα πιο ζόρικοι από τους τσεχους.
Ο ύπνος γαμάτος.
Κατά πολύ πιο ανθρώπινη κοινωνία χωρίς την πανουκλα των λάθος, πακιδων κτλ και οι μαύροι που σουλατσαρουν στις πλατείες το βράδυ αλλαζαν ματιά δεν με πλησίασε κανένας για αλλαγή συνάλλαγμα τος κτλ (πάλι από την μικρή μου εμπειρία αν ζήσω την κοινωνία αυτή παραπάνω μπορεί να αλλάξω γνωμη).
Οι μανάδες τρομερά καλύτερες στην συμπεριφορά προς τα παιδιά τους από τις δικές μας που τα έχουν για γλάστρες και μαριονετες  :headbang:.
Μα καλά τι δυνατές μπύρες είναι αυτές ήπια τέσσερις χτες βράδυ και με κοπανισανε για τα καλά  τρόμαξα να πάω στο airbnb.
Σήμερα είπα να πάω στον Πύργο της τηλεόρασης αλλά είχαν κάποια δεξίωση και δεν δεχοντουσαν,αυτο μου το είπαν τρία απίστευτα πιπινια μα απίστευτα ειδικά το ένα σε ζαλιζε και ήταν και τα τρία μες την τρελή χαρά  :helpplea:.

Τυχεροί είσαστε που δεν έχω φορητο κοντά μου και γράφω από το κινητό αλλιώς  θα κλείνανε το θέμα.

Η πιπίνα που μου έφερνε μπύρα ενώ εγραφα:
Αυτή που πηρα σήμερα στο lucerna ήταν καλυτερη πιο καμπυλατη κτλ , στο πρόσωπο τουλαχιστον ίδια :wanker:
 

Συνημμένα

  • IMG_20180515_194823.jpg
    IMG_20180515_194823.jpg
    4,1 MB · Εμφανίσεις: 50
  • IMG_20180515_194822_1.jpg
    IMG_20180515_194822_1.jpg
    4,1 MB · Εμφανίσεις: 41
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Κουκλί σκέτο στα αλήθεια 20 χρόνων, τέλειο δέρμα, αθλητικό σωματάκι, Σφιχτο μικρό και όμορφο βιζακι, πολύ ωραία περιοχή λεκανης, μικρό προσωπακι.
Πιο έμπειρο από την προηγούμενη αλλά σηκώνει βελτίωση στο τσιμπουκι.
Καλά αγγλικά, ωραία συμπεριφορά.
Με 48 ευρώ φουλ ώρα χωρίς έξτρα σε happy hour γαμας πανέμορφα barely legal, σχετικά άπειρα αλλά αδιαμαρτηριτα πιπινια  :rockon:.
Φαντάσου να έχεις επενδύσει εγκεφαλική ουσία, χρόνο και χρήμα όπως ο ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ τη θα γαμας εδώ.

Τα γράφω εδώ και δύο χρόνια,αλλά μου έχουν πει ακόμη και ότι είμαι προμότορας/νταβατζής,οπότε ας πηγαίνουν να πληρώνουν 120-200 ευρώ για city tour,τις ιδιες που γαμάμε με 50-80 ευρώ στην Πράγα

Επειδή μου έκανε πολύ καλή εντύπωση το εν λόγο πριβατ διάλεξα την εβα

Η Eva είναι καλή περίπτωση,απλά πρέπει να την πετύχει κάποιος σε καλό φεγγάρι.

Οι τσέχες έχουν πολύ ιδιαίτερα ματιά

Ισχύει 100%

Γράψε αν θες τα λάθη που έκανες,να μην τα κάνουν οι επόμενοι.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Το μεγαλύτερο λάθος ήταν που δεν νοίκιασα διαμερισματακι airbnb αλλά δωμάτιο.
Γενικά κρατησα μικρό καλάθι και ας ήταν πρώτη φορά πραγα έπρεπε να εμπαινα πιο δυναμικά.
Έδωσε πήρε βρέχει σήμερα αλλά γλυκιά βροχή όχι προβληματική .
Οι Τσέχοι στα αρχιδια τους κυκλοφορούν χύμα χωρίς ομπλερες κτλ σαν τα τσοπανόσκυλα.
Σήμερα δοκίμασα το trdelnik επειδή ξέρω από αυτά είναι ποιοτικά μια μαλακιά και μισή , ανθυγιεινό με αστείο κοστολογιο,το μόνο καλό που έχει είναι το κέρδος του καταστηματάρχη δεν θα με χαλαγε να το πούλαγα αν ήμουν πραγα.
Βαλκανιε προσπαθησα να φάω χαβιάρι σε κόστος χάμπουργκερ αλλά πίπες όταν προσπάθησα να ανέβω τις κεντρικές σκάλες του δημαρχείου ένας τυπος με σταμάτησε και όταν του είπα ότι θέλω να πάω  στο μπουφέ δεν καταλάβαινε και μου έλεγε για το ρεστοραντ.
Πιο πριν δεν είδα πινακίδα για μπουφέ ή στραβωμαρα μου?
Είμαι στο  beer museum με τρεις μαύρες μπύρες μέθυσα παλεύω για να ποσταρω,μπροστά μου έχω ένα ζευγαράκι και ο Τσέχος κοιτάζει  χόκεϊ και η Τσέχα έχει πηξει :jerking:.
Η μόνη δικαιολογία που ίσως έχει είναι ότι αν πηδάει μικρακια από τα δέκα τρία του θα έχει χορτάσει ως τα 30+ που τον κόβω.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Το μεγαλύτερο λάθος ήταν που δεν νοίκιασα διαμερισματακι airbnb αλλά δωμάτιο.
Γενικά κρατησα μικρό καλάθι και ας ήταν πρώτη φορά πραγα έπρεπε να εμπαινα πιο δυναμικά.

Δε θυμάμαι να είχα διαβάσει ότι νοίκιασες δωματιο και όχι διαμέρισμα.Αν το είχα δει θα σου είχα επισυμάνει πως είναι λάθος.
Ούτε γκομενα,ουτε call girl έρχεται σε δωμάτιο.
Οποτε π.χ.Nove Divky το απέκλεισες με τη μία.
Επίσης δεν αξίζει γιατί άντε να εξοικονόμησες 10-15 ευρώ/μέρα..
Δεν πειράζει,την επόμενη φορά διαμέρισμα.

Σήμερα δοκίμασα το trdelnik επειδή ξέρω από αυτά είναι ποιοτικά μια μαλακιά και μισή , ανθυγιεινό με αστείο κοστολογιο,το μόνο καλό που έχει είναι το κέρδος του καταστηματάρχη δεν θα με χαλαγε να το πούλαγα αν ήμουν πραγα.

Το Trdelnik είναι όντως μια μαλακία,δεν είναι Τσέχικο,δεν έχει στην αγορά της Πράγας ούτε 10ετία και οι Τσέχοι δεν το τρώνε.

Βαλκανιε προσπαθησα να φάω χαβιάρι σε κόστος χάμπουργκερ αλλά πίπες όταν προσπάθησα να ανέβω τις κεντρικές σκάλες του δημαρχείου ένας τυπος με σταμάτησε και όταν του είπα ότι θέλω να πάω  στο μπουφέ δεν καταλάβαινε και μου έλεγε για το ρεστοραντ.

Χα!Χα!Χα!
Είσαι θαρραλέος για πρωτάρης,δύσκολο αυτό που πήγες να κάνεις με την πρώτη.
Δε θυμάμαι αν το ειχα γράψει,αλλά σε αυτόν έπρεπε να πεις πρες ή τζουρναλιστ και θα σε άφηνε.

Είμαι στο  beer museum με τρεις μαύρες μπύρες μέθυσα παλεύω για να ποσταρω,μπροστά μου έχω ένα ζευγαράκι και ο Τσέχος κοιτάζει  χόκεϊ και η Τσέχα έχει πηξει :jerking:.
Η μόνη δικαιολογία που ίσως έχει είναι ότι αν πηδάει μικρακια από τα δέκα τρία του θα έχει χορτάσει ως τα 30+ που τον κόβω.

Το χόκει είναι το πρώτο άθλημα στην Τσεχία,όχι η μπάλα.
Θα σου πω τώρα και γιατί η Τσέχα υπομένει στωικά το τέλος του αγώνα.
Γιατί ετσι ΠΡΕΠΕΙ και έτσι έχει μαθει να κάνει.
Και γιατί άμα είχε αρχίσει τίποτα ελλεηνιδίστικα:"Tζουτζουλίνι μου,πόσο κρατάει ακόμη το ματς;" και τα βαρέθηκα,κ.λ.π. ο Τσέχος ξέρει ακριβώς τι ΠΡΕΠΕΙ να κάνει.
Οπότε ο καθένας μένει στο ρόλο του και όλα κομπλέ.

Υ.Γ.Simona πήγες;Μην φας πρόλογο που θα ειναι μαζί με τα τακούνια 1.90.
Αγγλικα μηδέν,πρωτοβουλία μηδέν,αλλά όλα τα άλλα θετικά.


 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Τρόμαξα να βρω το skout institute δίπλα στο αστρονομικό ρολόι ,μα μια πινακίδα στην είσοδο δεν έχουν? Φτηνή μπυρα με σερβίς του βραδυποδα πήγα και την πήρα εγω.

Δεν είναι να πάρεις τίποτα Από το κέντρο πανάκριβα σε σχέση με πιο πέρα , ανταλακτηριο στο κέντρο για 100 ευρώ δίνει 1800 ενώ το  altaprague.cz δείνει 25100.

Στο lucerna γαμηθηκαν ούτε σήμερα θα περιλαβω την Κλάρα θα περιμένω την Simona αργότερα.

Ά η κοπέλα από το προηγούμενο μου ποστ σε μια στιγμή που κοίταζα το ποστ μου όταν το δημοσίευσα ήταν πίσω μου και πάλευε με μια γλάστρα ,αφού δεν είδε την φάτσα της δίπλα στις πορνοαγγελειες του μπου πάλι καλα  :s&m_1:.

Είναι 30+ ο τύπος ? Ή - ? έχω θολώσει και πεινω την τεταρτη μαύρη μπύρα την πιο δυνατή δείξτε έλεος  :humpleg:.

Αργότερα θα πάω στο ελληνικό onos restaurant να δω κοροϊδεύουν τον κόσμο ή όχι.

Το ζευγαράκι που έλεγα.
 

Συνημμένα

  • IMG_20180516_171150.jpg
    IMG_20180516_171150.jpg
    4 MB · Εμφανίσεις: 59

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Βαλκανιε είδα ότι έχεις ποσταρω αλλά έχω γίνει καβλη από τις μπύρες αργότερα που α ξεμεθυσω θα διαβάσω και θα ποσταρω ,προς το παρόν απέχω.  ..,
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Βαλκανιε είδα ότι έχεις ποσταρω αλλά έχω γίνει καβλη από τις μπύρες αργότερα που α ξεμεθυσω θα διαβάσω και θα ποσταρω ,προς το παρόν απέχω.  ..,

Σε καταλαβαίνω,έχει τυχει να με πάει Τσέχα πρώτη φορά στο Kloster Strahov,
να πίνουμε random μπύρες με αγνωστη κάθε φορά περιεκτικότητα σε αλκοόλ,
αυτή μετά από μία ώρα απλά να γελάει και εγώ να μην βασίζομαι καν να σηκωθώ όρθιος για να μην αρχίσω τις ζεμπεκιές.

Δεν είμαστε μαθημένοι στο πως και τι πίνουν αυτοί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom