Νέα

Πάρα πολύ φθηνά ξενοδοχεία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonixxx11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

spyros89

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Οκτ 2021
Μηνύματα
22
Κριτικές
30
Like
1.344
Πόντοι
2.390
Προσοχη στους κοριους
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.247
Πόντοι
216
Στον Ορφέα με 5 ευρώ το μισάωρο έχω πάει σε δωμάτιο που σιχαίνεσαι να μπεις αλλά έχω πάει και σε δωμάτιο που νόμιζες ότι είσαι σε άλλο χοτέλ!!! Anyway για να πηδήξεις και να κάνεις μπάνιο μια χαρά είναι!!! Ποτέ δεν είδα έλλειψη σε χαρτί ή σε σαπούνι ή σε ζεστό νερό.
Στο liberty με 10 ευρώ, καλύτερα από Ορφέα.
10 ευρω τη μερα;
 

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
626
Like
1.310
Πόντοι
206
Υπάρχουν ξενοδοχεία ημιδιαμονης ή κάτι άλλο παρόμοιο με εξευτελιστικά χαμηλές τιμές;Είχα ακούσει κάτι για πέριξ της Ομόνοιας με 5-10 ευρώ πχ.Γενιξα αυτές οι τιμές υπαρχουν σε κάποιο/α ξενοδοχεία ημιδιαμονης;

Αν και νομίζω ότι αυτές οι τιμές είναι κατόπιν συμφωνίας κάποιων γυναικών που κάνουν αυτό το επάγγελμα και σε συνεργασια με τα ξενοδοχεία και όχι για κάποιον που πάει με μη επαγγελματία.

Όποιος έχει κάποια πληροφορία ας ενημερώσει το νήμα.
Γιατί δεν πας πίσω από κάνα θάμνο να την βγάλεις εντελώς τσάμπα . Και άμαθες και ποιο τσάμπα αναιβα Λυκαβηττό όλο και κάποιο ζευγαράκι θα γαμιεται σε κάνα αμάξι τραβά μια παχιά και πάνε σπίτι
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.176
Πόντοι
8.530
Και σε αντίσκηνο θα την πήγαινα.Ξενοδοχειο τα αστέρια!!
Απλας!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γιατί δεν πας πίσω από κάνα θάμνο να την βγάλεις εντελώς τσάμπα . Και άμαθες και ποιο τσάμπα αναιβα Λυκαβηττό όλο και κάποιο ζευγαράκι θα γαμιεται σε κάνα αμάξι τραβά μια παχιά και πάνε σπίτι
Τελικά ζει ο Στάθης Ψάλτης!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.176
Πόντοι
8.530
Γιατί δεν πας πίσω από κάνα θάμνο να την βγάλεις εντελώς τσάμπα . Και άμαθες και ποιο τσάμπα αναιβα Λυκαβηττό όλο και κάποιο ζευγαράκι θα γαμιεται σε κάνα αμάξι τραβά μια παχιά και πάνε σπίτι
Τελικά ζει ο Στάθης Ψάλτης!!!
Είσαι απίθανος τύπε ψάχνεις με πέντε ευρώ ξενοδοχείο και ρωτάς αν έχει και πάρκινγκ :grin:
Δεν ρώτησε για πρωινό ...μάλλον θα έχει μαζί του πατατάκια και κουρασαν στο σακίδιο μπανάνα !
 
OP
OP
S

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
433
Like
656
Πόντοι
81
Πέρα από την πλάκα που κάνουμε και καλώς γίνεται αυτή,για να είμαι ειλικρινής αυτό που μου αρέσει είναι η καλτιλα αλλά σε συνδυασμό με καθαρό χώρο.Οκ όλοι έχουμε Πρίαμο και σε σουίτα όπως και σε άλλα του 20αρικου για τρίωρο αλλά για να πω την αλήθεια τα πολύ κυριλέ με χαλάνε.
Γούστα είναι αυτά!
Θυμάμαι μια παλιότερη σχέση που είχα πολύ ωραία γκόμενα και κάπως κυριλε που μου έλεγε ααα εσένα σου αρέσουν οι λαϊκές! Γυναίκες εννοούσε όχι η αγορά.Ακομα με αναζητεί..
Επειδή έχω δει και το άλλο το έργο με την πολυτέλεια οκ δεκτό αλλά δεν θα το επέλεγα.
Δύσκολος ο συνδυασμός πάντως φτηνού καλτ και καθαρού χώρου μάλλον...
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.559
Πόντοι
2.256
Δεν το γνωρίζω αυτό,δυστυχώς. Πάρε ένα τηλέφωνο όμως, δεν είναι δύσκολο, στο Google θα τους βρεις
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.935
Πόντοι
14.936

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Dirk Dane

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2023
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Υπάρχουν ξενοδοχεία ημιδιαμονης ή κάτι άλλο παρόμοιο με εξευτελιστικά χαμηλές τιμές;Είχα ακούσει κάτι για πέριξ της Ομόνοιας με 5-10 ευρώ πχ.Γενιξα αυτές οι τιμές υπαρχουν σε κάποιο/α ξενοδοχεία ημιδιαμονης;

Αν και νομίζω ότι αυτές οι τιμές είναι κατόπιν συμφωνίας κάποιων γυναικών που κάνουν αυτό το επάγγελμα και σε συνεργασια με τα ξενοδοχεία και όχι για κάποιον που πάει με μη επαγγελματία.

Όποιος έχει κάποια πληροφορία ας ενημερώσει το νήμα.
Μην τσιγκουνευεσαι για 10 ευρώ διαφορά, Θα τα πληρώσεις μετά σε αντιψυρικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom