Νέα

Παπαργυρη 16-Studio No.1 για prive & απολαυσεις {Δραμα}

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouklakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 127
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Ο ιδιοκτητης ανοιξε ιστοσελιδα οπως ειδατε στις φωτος μπορειτε κι απο κει να ενημερωνεστε συναδελφοι του φορουμ !

Πατηστε το παρακατω λινκ για να ενημερωθειτε


Γιαννη και Σονια Καλα Χριστουγεννα και Καλη Χρονια 2012[/b] απο μενα , θα τα πουμε απο κοντα το νεο ετος φιλακια  :smitten: :-* :-* :-* :-*


 

gtp_x

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Επισκεψη σαββατο βραδι στο παπαργυρη 16.Ομορφη και συμπαθητικη κοπελα η Σονια,καλυτερη απ τις φωτογραφιες θα ελεγα γιατι την δειχνουν λιγο πλαδαρη.Στην αρχη ηταν αμηχανη και μου ειπε παρλαρε ιταλιανο,παρλαρε ιταλιανο στο σεξ η κατι τετοιο, μαλλον για να σπασει ο παγος.Πηγε να μου ξεφυγει ενα σι αλλα δεν το ειπα γιατι οι 5-10 ιταλικες λεξεις που εχω ακουστα δεν ειναι σχετικες με το αθλημα.Στο γαμησι εβγαλε καυλα που δεν περιμενα ειχε δυνατη συμμετοχη και αληθοφανη βογγητα.Αφου χτυπηθηκε προθυμα απο πανω το τελειωμα ηρθε στα 4 οπου σε μια καυλωτικη σταση του σωματος της με εσφιγγε ελαφρα με τα ποδια της.Φευγοντας ξεχασα να της πω τσαο μπελα,την επομενη :cheesy:
Στην υποδοχη χωρις να ειμαι σιγουρος ηταν ο Γιαννης,γιατι θυμαμαι και εναν αλλο παλιοτερα.Επισης το διπλα μαγαζι ηταν κλειστο.
Καλες γιορτες σε ολους  :grin:
 

Siggi

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
γιατί εχθές που πήγα μου είπε 60 ευρώ για τα πάντα και δω η τιμή λέει 50 για όλα και μου έκανε καλύτερη τιμή και κάλα όταν πήγα να του πληρώσω 40 ευρώ και του δίνω 50 ευρώ και μου λέει μισό να σου φέρω τα ρέστα και γυρνάει και μου λέει ... μήπως θες με 50 ευρώ τα πάντα? ... και επίσης επείδη δεν ήξερα που είναι τα σπιτάκια στη Δράμα όταν τον ρώτησα μου λέει ότι βρίσκομαι στο Κηφισίας 14 και όχι παπαργύρη. Τέλος πάντων. Η κοπέλα είναι κορυφή και πολύ ευγενική. Θα ξανα πήγαινα αλλά δεν μου άρεσε στη τελική η συμπεριφορα με τα ψέματα...1) για τα λεφτά που και καλά μου έκανε καλύτερη τιμή και 2) ότι μου είπε ψέματα για την περιοχή γιατί αν ήξερα ότι είμαι παπαργυρη θα πήγαινα και στο διπλανο να δω τι παίζει!
 

SantaClausGr

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2011
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Αμα δεν σου αρεσε , γουστα ειναι αυτα , εμενα προσωπικα δεν με κανε  " τυπικα πραγματα  " .
Παντως σε ενημερωνω πως η Στελλα δεν ηταν αδυνατη και ουτε ξενερωτη , στο σεξ στα δινε ολα  .
Οσο για την Σισσυ και την Αλεξανδρα δεν ηταν τοσο αδυνατες και ουτε ξενερωτες , ισα ισα ηταν δυναμικες και βγαζαν ολα γουστα και με παθος !

Εδω παρακαλανε αλλοι τον ιδιοκτητη  , να ξαναφερει την Σισσυ και την Αλεξανδρα η την Στελλα !

Θεμα ομορφιας , οπως την βλεπει ο καθενας , μην περιμενεις να σου φερουν καμια πορνο-σταρ !

Ενταξει δεν εχει κλιματιστικο , εχει ομως την σομπα και ηλεκτρικη θερμαστρα και ειναι ολα τα δωματια ζεστα.Εγω οσες φορες εχω παει δεν κρυωσα ισα ισα ιδρωνα απο την ζεστη στο  :knockinb: !
Εξαλλου δεν θα βγαινε η κοπελα με τα εσωρουχα στην υποδοχη , θα βγαινε με κανα μπουρνουζι αμα κρυωνε !
Εδώ ο καθένας γράφει την εμπειρία του και την άποψή του.
Γράφωντας εσύ τα δικά σου με σκοπό να αντικρούσεις τον φίλο από πάνω δημιουργείς "κλίμα" και λάθος εικόνα σ'αυτούς που διαβάζουν το thread.
Όπως έχει γραφεί στο forum χιλιάδες φορές η άποψη του καθενός είναι υποκειμενική και ΚΑΘΟΛΟΥ αντικειμενική.
Άσε το promotion λοιπόν....

Χρόνια Πολλά!

 

Siggi

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Τιμές / Υπηρεσιες κοπελας Σονιας

Με 30 ευρώ το απλό !
Με 40 ευρώ ακαποτο τσιμπουκακι , 69 , κωλο ή μουνι διαλέγεις !
Με 50 ευρώ όλα ακαποτο τσιμπουκι , 69 , μουνι και κωλο !

Το γαμησι {μουνι ή κωλο } ή και τις 2 τρυπες (μουνί και κωλο) παντα με καποτα !!!

μονο πιπα διχως καποτα !!!


Υ.Γ. Ετσι την βαφτισαν Ιταλιδα ,  αυτα ειδα , αυτα σας μετεφερα τα νεα ...!
δεν εκανα κι εξακριβωσει στοιχειων  :grin: να δω ακριβως την καταγωγη της. !

φίλε gtp_x εδώ λέει 50. οκ την σελίδα δεν την είδα.
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
γιατί εχθές που πήγα μου είπε 60 ευρώ για τα πάντα και δω η τιμή λέει 50 για όλα και μου έκανε καλύτερη τιμή και κάλα όταν πήγα να του πληρώσω 40 ευρώ και του δίνω 50 ευρώ και μου λέει μισό να σου φέρω τα ρέστα και γυρνάει και μου λέει ... μήπως θες με 50 ευρώ τα πάντα? ... και επίσης επείδη δεν ήξερα που είναι τα σπιτάκια στη Δράμα όταν τον ρώτησα μου λέει ότι βρίσκομαι στο Κηφισίας 14 και όχι παπαργύρη. Τέλος πάντων. Η κοπέλα είναι κορυφή και πολύ ευγενική. Θα ξανα πήγαινα αλλά δεν μου άρεσε στη τελική η συμπεριφορα με τα ψέματα...1) για τα λεφτά που και καλά μου έκανε καλύτερη τιμή και 2) ότι μου είπε ψέματα για την περιοχή γιατί αν ήξερα ότι είμαι παπαργυρη θα πήγαινα και στο διπλανο να δω τι παίζει!
Καλημερα Σιγγι και Χρονια Πολλα ! Περι τιμες κοιτα το παρακατω λινκ !


δεν ξερω τι ακριβως προγραμμα ζητησες .
Για  10 ευρω  ο Γιαννης δεν σε χαλαει χατηρι αρκει να περασεις καλα με την κοπελα και να ξαναπας !
Ψεμματα δεν λει απλα και μενα με το ειπε περι Κηφησιας 16 , επειδη τοσα χρονια εδω στο σαιτ Παπαργυρη 16 το γνωριζουμε ολοι.Να μην γινει συνχηση το αφησε και στην ιστοσελιδα του με την παλαια διευθυνση.
Εχει σκοπο να βαλει μια ταμπελα την διευθυνση με την παλια οπως την ξερουμε και την καινουργια δηλ. Παπαργυρη 16 {Κηφησιας 16} !
Το Κηφησιας 14 ειναι ακριβως διπλα απο το Παπαργυρη 16 !
Βλεπε φωτο και χαρτη σε μορφη βορτ. Για να μην μπερδευεστε συναδελφοι γι αυτο τα εκανα.
Υπαρχουν και στο θρεντ οικοι ανοχης>οικοι ανοχης επαρχια>Δραμα




 

Συνημμένα

  • Villa giota 1.png
    Villa giota 1.png
    185,3 KB · Εμφανίσεις: 53
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Εδώ ο καθένας γράφει την εμπειρία του και την άποψή του.
Γράφωντας εσύ τα δικά σου με σκοπό να αντικρούσεις τον φίλο από πάνω δημιουργείς "κλίμα" και λάθος εικόνα σ'αυτούς που διαβάζουν το thread.
Όπως έχει γραφεί στο forum χιλιάδες φορές η άποψη του καθενός είναι υποκειμενική και ΚΑΘΟΛΟΥ αντικειμενική.
Άσε το promotion λοιπόν....

Χρόνια Πολλά!
εχεις απολυτο δικιο ο καθενας να γραφει τις εμπειριες του .

προμοτιον ?
εδω ο gtp_x και πολλοι αλλοι συναδελφοι ολοι τα ιδια λεμε αμα ηταν θα λεγαμε το αντιθετο.
Εξαλλου κι γω εγραψα ενα αρνητικο για την Σονια στην τελευταια κριτικη μου αμα προσεξες καλα.
Του ειπα και στον Γιαννη οτι θελει δουλεια ο κωλος της Σονιας .
και για την Νατασσα με την συμπεριφορα της τσατσας εκει εδωσα μαυρο , οχι φυσιακα στην Νατασσα  .

Να μας πει και που  ακριβως ειναι το ξενοδοχειο  Ανεσις ο συναδελφος να παω ευχαριστως να τις δοκιμασω εκει , αλλα δεν με δινει ακριβως πληροφοριες ποτε και που , τι προγραμματα κανουν οι κοπελες μακαρι να ειναι καλυτερες κι γω θα τις εκτιμησω με το παραπανω.Εδω μεχρι και την Σισσυ εβγαλε ξενερωτη. :think:

Χρονια Πολλα !


 

Siggi

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
kouklakis Χρόνια πολλά! οκ μπορεί να έκανα λάθος και όπως είδες δεν έγραψα νευριαμσένος απλά λίγο ξενέρωσα. Η κοπέλα είναι φοβέρη, χαμογελαστή, ευγενέστατη και με όρεξη και αυτή έχει σημασία δεν γαμάς τη τσατσά αχαχαχαχα... και ενώ έλεγα όχι ξανά, σήμερα σκεφτόμουν να ξαναπάω και να περάσω καλύτερα από την προηγούμενη...θα δούμε!
 

gtp_x

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
kouklakis καλημερα φιλε, το ξενοδοχειο ανεσις ειναι οπως πης απο δραμα στην καβαλα, βγαινεις απο το δοξατο και καπου ο κεντρικος εχει μια αριστερη στροφη,νομιζω ειναι και διασταυρωση...εκει στριβεις δεξια και βγαινεις απο το κεντρικο και πας καμια 500 μετρα μεσα στα χωραφια.Δεν εχω παει,μονο ακουστα ξερω οτι γινεται ψωνηστηρι, αλλα αν πας στην ρεσεψιον να κλεισεις δωματιο και κοπελα λογικα θα σε κοιταξουν παραξενα.
Ο daniss εν το μεταξυ ολο για call girls και στην καβαλα λεει και ουτε μια πληροφορια δινει.Εβγαλε ολες τις καυλες ξενερωτες και γουσταρε την κοπελα στο νεο studio rose στην καβαλα,την οποια αλλοι λενε οτι ειναι φολα. Τι να πεις  :2funny:
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
kouklakis Χρόνια πολλά! οκ μπορεί να έκανα λάθος και όπως είδες δεν έγραψα νευριαμσένος απλά λίγο ξενέρωσα. Η κοπέλα είναι φοβέρη, χαμογελαστή, ευγενέστατη και με όρεξη και αυτή έχει σημασία δεν γαμάς τη τσατσά αχαχαχαχα... και ενώ έλεγα όχι ξανά, σήμερα σκεφτόμουν να ξαναπάω και να περάσω καλύτερα από την προηγούμενη...θα δούμε!
Φιλε Siggi συνχωρεμενος  :priest:

σου ευχομαι να περνας καλα και οχι μονο εσυ αλλα και οι υπολοιποι συναδελφοι  ;)

 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
kouklakis καλημερα φιλε, το ξενοδοχειο ανεσις ειναι οπως πης απο δραμα στην καβαλα, βγαινεις απο το δοξατο και καπου ο κεντρικος εχει μια αριστερη στροφη,νομιζω ειναι και διασταυρωση...εκει στριβεις δεξια και βγαινεις απο το κεντρικο και πας καμια 500 μετρα μεσα στα χωραφια.Δεν εχω παει,μονο ακουστα ξερω οτι γινεται ψωνηστηρι, αλλα αν πας στην ρεσεψιον να κλεισεις δωματιο και κοπελα λογικα θα σε κοιταξουν παραξενα.
Ο daniss εν το μεταξυ ολο για call girls και στην καβαλα λεει και ουτε μια πληροφορια δινει.Εβγαλε ολες τις καυλες ξενερωτες και γουσταρε την κοπελα στο νεο studio rose στην καβαλα,την οποια αλλοι λενε οτι ειναι φολα. Τι να πεις  :2funny:
Γεια σου φιλε gtp_x , ναι ολες τις καυλες ξενερωτες μας τις εβγαλε ο daniss , τον ρωτησα να παω στο ξενοδοχειο απο περιεργεια και μονο να κανω τεστ ντραιφ τις κοπελες εκει , " ουτε τα γουστα με λεγε, ... τι κανουν κρυφο το εχουν " :think: και οτι εγραφε εδω τα ιδια με απαντουσε στα Π.Μ. :think: απορω τις γαμησε καθολου ολες απο την Σισσυ , Αλεξανδρα , Στελλα και την τωρινη Σονια πως εβγαλε συμπερασματα  :think:

Τι να πω απορω και εξισταμαι  με τις πληροφοριες που μας δινει :2funny:
Διαβασα και στην Καβαλα ολο τα αντιθετα γραφει :(

Ας μαθω εγω τον γνωστο αγνωστο πρωτα απο το ξενοδοχειο  Ανεσις , αραγες υπαρχει κι αυτος  ο μεσολαβητης ?  "γνωστος-αγνωστος" που μας λει .. :grin:
κι αμα ειναι να φαω εγω πρωτος την φολα  και μην την φατε εσεις εκει ... :grin:


 

gtp_x

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σου φιλε gtp_x , ναι ολες τις καυλες ξενερωτες μας τις εβγαλε ο daniss , τον ρωτησα να παω στο ξενοδοχειο απο περιεργεια και μονο να κανω τεστ ντραιφ τις κοπελες εκει , " ουτε τα γουστα με λεγε, ... τι κανουν κρυφο το εχουν " :think: και οτι εγραφε εδω τα ιδια με απαντουσε στα Π.Μ. :think: απορω τις γαμησε καθολου ολες απο την Σισσυ , Αλεξανδρα , Στελλα και την τωρινη Σονια πως εβγαλε συμπερασματα  :think:

Τι να πω απορω και εξισταμαι  με τις πληροφοριες που μας δινει :2funny:
Διαβασα και στην Καβαλα ολο τα αντιθετα γραφει :(

Ας μαθω εγω τον γνωστο αγνωστο πρωτα απο το ξενοδοχειο  Ανεσις , αραγες υπαρχει κι αυτος  ο μεσολαβητης ?  "γνωστος-αγνωστος" που μας λει .. :grin:
κι αμα ειναι να φαω εγω πρωτος την φολα  και μην την φατε εσεις εκει ... :grin:
Στο thread της δραμας καποιος λεει οτι το ανεσις ειναι κοντα στο σταθμο και αν μιλαμε για αυτο ο δρομος ειναι κοντα στο σταθμο  :think:
Απο αυτα που λεει ο daniss δεν ειμαι σιγουρος αν και αυτος ξερει τι παιζει  :P
Παντως νομιζω οτι η φαση θα γινεται σαν τα κωλομπαρα που πρεπει να ξερεις τον ιδιοκτητη η καποιον που να δουλευει εκει.
 

Siggi

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Φιλε Siggi συνχωρεμενος  :priest:

σου ευχομαι να περνας καλα και οχι μονο εσυ αλλα και οι υπολοιποι συναδελφοι  ;)

γιατί με συγχωρείς? δεν το πιάσα...? δικό σου είναι και το έθιξα? ή έθιξα εσένα? (απλά ερώτηση)

καλά να περνάς και συ και όλοι μας!
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
γιατί με συγχωρείς? δεν το πιάσα...? δικό σου είναι και το έθιξα? ή έθιξα εσένα? (απλά ερώτηση)

καλά να περνάς και συ και όλοι μας!
απλα στο ειπα απο ευγενια σε αυτο που ειπες "οκ μπορεί να έκανα λάθος και όπως είδες δεν έγραψα νευριαμσένος απλά λίγο ξενέρωσα."

ανθρωποι ειμαστε μπορει να κανομε κανα λαθος ετσι το ενοουσα οποτε σε δωσα συνγχωρηση  :grin:

προσωπικα δεν με εθιξες καθολου  :)
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Στο thread της δραμας καποιος λεει οτι το ανεσις ειναι κοντα στο σταθμο και αν μιλαμε για αυτο ο δρομος ειναι κοντα στο σταθμο   :think:
Απο αυτα που λεει ο daniss δεν ειμαι σιγουρος αν και αυτος ξερει τι παιζει  :P
Παντως νομιζω οτι η φαση θα γινεται σαν τα κωλομπαρα που πρεπει να ξερεις τον ιδιοκτητη η καποιον που να δουλευει εκει.
ευχαριστω
Φτανει αρκετα ασχοληθηκαμε  με το ξενοδοχειο του daniss αν εχει την καλη διαθεση ο ιδιος  να μας τα γραψει αναλυτικα στο θρεντ Δραμας απο τοποθεσια ωραρια υπηρεσιες κλπ .
Ας επανελθουμε στο θρεντ μας Παπαργυρη 16 !
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
προχτεσινή επίσκεψη αστραπή στη Δράμα και δοκίμασα την Σονια. Πήρα 50 φουλ πρόγραμμα και η δεσποινίς τα κάνει όλα.... λίγο στο κουλούρι ζορίζετε αλλά ήταν μια χαρά. 
Απο εμφάνιση η κοπελα είναι αρκετα καλή, αν και το μαλλί της μπορεί να γίνει καλυτερο και εντυπωσιακότερο. Είναι αρκετά ψηλή 1.75 χωρις τακούνια φαντάζεστε με τακούνια (κάτι που δεν φαινόταν στις φωτογραφίες) και έχει πολύ σφιχτό σώμα και δέρμα (19 χρονών μανάρι).  Με καλύτερο μαλί και βάψιμο έξω στο δρόμο θα γυρνούσαν όλοι να δουν αυτόν το μούναρο.
Από πίπα δε λέει πολλά ούτε αναλαμβάνει πρωτοβουλίες, και στο κουλούρι ζορίζεται με αποτέλεσμα να στρίβει τη λεκάνη και να σου κάνει περίεργες λαβές με τα πόδια της. Μετά στρώνει και βαράς αλύπητα και απο πίσω και από πάνω.
Για την εμφάνιση της βάζω 9 και για τις υπηρεσίες 7.  Δεν λυπήθηκα τα λεφτά μου γιατί είναι μούναρος και ευχαριστήθηκα πασπάτεμα και το μο@νάκι της και το κ@λάκι της είναι χάρμα οφθαλμών
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
προχτεσινή επίσκεψη αστραπή στη Δράμα και δοκίμασα την Σονια. Πήρα 50 φουλ πρόγραμμα και η δεσποινίς τα κάνει όλα.... λίγο στο κουλούρι ζορίζετε αλλά ήταν μια χαρά. 
Απο εμφάνιση η κοπελα είναι αρκετα καλή, αν και το μαλλί της μπορεί να γίνει καλυτερο και εντυπωσιακότερο. Είναι αρκετά ψηλή 1.75 χωρις τακούνια φαντάζεστε με τακούνια (κάτι που δεν φαινόταν στις φωτογραφίες) και έχει πολύ σφιχτό σώμα και δέρμα (19 χρονών μανάρι).  Με καλύτερο μαλί και βάψιμο έξω στο δρόμο θα γυρνούσαν όλοι να δουν αυτόν το μούναρο.
Από πίπα δε λέει πολλά ούτε αναλαμβάνει πρωτοβουλίες, και στο κουλούρι ζορίζεται με αποτέλεσμα να στρίβει τη λεκάνη και να σου κάνει περίεργες λαβές με τα πόδια της. Μετά στρώνει και βαράς αλύπητα και απο πίσω και από πάνω.
Για την εμφάνιση της βάζω 9 και για τις υπηρεσίες 7.  Δεν λυπήθηκα τα λεφτά μου γιατί είναι μούναρος και ευχαριστήθηκα πασπάτεμα και το μο@νάκι της και το κ@λάκι της είναι χάρμα οφθαλμών

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Γεια σου φιλε vicepresident με την ωραια κριτικη σου .
κοιτα δεν ειμαι και επαγγελματιας φωτογραφος οτι μπορεσα εκανα το κατα δυναμην για ολους φυσικα  ;)

Καλη Χρονια 2012 ολο με  υγεια και ευτυχια και πολλα  :knockinb:
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Καλημερα συναδελφοι και καλη εβδομαδα !

Νεα ακομα δουλευει η Σονια  Ital. δεν εχουμε ακομα αλλαγη κοπελας συμφωνα με τις πληροφοριες του ιδιοκτητη !  ;) :rockon:








 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Ο ιδιοκτητης με ειπε χτες να σας μεταβιβασω τα χαιρετισματα του !
Εχει ακομα την  Σονια την  Ιταλιδα  :rockon:

Με το  λαπτοπ ακομα  εχει εκεινο με τα γκρεκλις μακαρι να μπορουσε να σας γραψει κατι στα ελληνικα !
Να εμπαινε και η Σονια να πιανατε συζητηση αλλα ειναι θεμα τεχνικο και χρονου  , μεχρι να το κανει ή να παρει αλλο λαπτοπ !
Αλλα με ειπε προσωπικα σεβεται το σαιτ !

Ζηταει συγνωμη εκ μερος μου ! 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom